Какво липсва на Лудогорец?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 246
Регистриран на: 15 мар 2014 18:19
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец?

Мнениеот Бай Иван » 27 ное 2014 00:40

dreben23 написа:Чаткам ги, а! :)


Реално погледнато нищо не чаткаш, защото си типичен злобар-въздухар.

На "Лудогорец" им липсва само собствен качествен стадион за такъв тип мачове. Останалото идва само от себе си! ;)
Срамота е да слагате подписи, които заемат повече място от коментара Ви!

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец?

Мнениеот dreben23 » 27 ное 2014 01:02

Въобразяваш си, но вие сте си сбъркани из тоя форум и нямате реална преценка за хората. :) Отдавна е спряло да ми пука за хорското мнение, опитай с някой друг. :P
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец?

Мнениеот matador1 » 27 ное 2014 10:37

vg_vasilev написа:
BadBoy написа:Липсва им публика, която все повече ще намалява.


Ако Домусчиев беше инвестирал парите, които даде в Лудогорец в Марек на всеки мач в А група щеше да има поне по 5 000 на мач . С кремвирши - 10 000 :)


Вие, армейците, правописа не го признавате, но инак сте много умни и разсъдливи :lol:

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец?

Мнениеот vg_vasilev » 27 ное 2014 12:36

matador1 написа:
vg_vasilev написа:
BadBoy написа:Липсва им публика, която все повече ще намалява.


Ако Домусчиев беше инвестирал парите, които даде в Лудогорец в Марек на всеки мач в А група щеше да има поне по 5 000 на мач . С кремвирши - 10 000 :)


Вие, армейците, правописа не го признавате, но инак сте много умни и разсъдливи :lol:



Ако имаш впредвид под "ние" моя милост за армеец - грешиш . Аз искам искам в България да има 4-5 отбора , които да могат като се класират в евротурнирите, да могат да направят 10-на мача , а не да отпадат още в първия кръг.
Ако ако имам правописни грешки някъде си ги опрощавам :)

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец?

Мнениеот IvailoRz » 27 ное 2014 22:20

Липсва ни само 12 - 13 000 стадион , и да си играем мачовете от ЕКТ в Разград ,че ми писна като луди до София ... дано и това да стане .. така повече истински фенове на Лудогорец ще могат да се докоснат до отбора ... по-малко зяпачи и по-малко чуждопоклонници ;)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец?

Мнениеот boabbb » 28 ное 2014 10:54

IvailoRz написа:Липсва ни само 12 - 13 000 стадион , и да си играем мачовете от ЕКТ в Разград ,че ми писна като луди до София ... дано и това да стане .. така повече истински фенове на Лудогорец ще могат да се докоснат до отбора ... по-малко зяпачи и по-малко чуждопоклонници ;)


Нали ще ти се смеят и на Юпитер, ако излезеш срещу Реал пред 12 000 души, бе :mrgreen: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец?

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 28 ное 2014 12:10

boabbb написа:
IvailoRz написа:Липсва ни само 12 - 13 000 стадион , и да си играем мачовете от ЕКТ в Разград ,че ми писна като луди до София ... дано и това да стане .. така повече истински фенове на Лудогорец ще могат да се докоснат до отбора ... по-малко зяпачи и по-малко чуждопоклонници ;)


Нали ще ти се смеят и на Юпитер, ако излезеш срещу Реал пред 12 000 души, бе :mrgreen: :lol: :lol:

Е ако стадиона събира толкова.. какво да се прави?
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

CSKA69
Мнения: 4486
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец?

Мнениеот CSKA69 » 28 ное 2014 13:14

Не виждам нищо странно гранд като Реал да играе пред 12-13 хиляди - колкото е капацитета на стадиона - пред толкова зрители ще играят! По-скоро си мисля каква истерия ще стане примерно, ако след няколко години Лудогорец е завършил стадиона си и играе пак в Шампионската лига и съперник им е някой от грандовете - Байерн, Барселона и тн.. Сега хейтърите обвиняват Разград, че си присвоява правото на ''национална кауза'' и едва ли не глорихънтъри само пълнели националния стадион.. Тогава всички вкупом ще ревнат как така ни лишават от възможността да гледаме тези велики отбори в София :lol:
Изображение

Изображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта