Играч на Световното - Меси?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 14 юли 2014 11:24

Тази награда е хубаво, да не кажа почти задължително, да отива в играч от отбора загубил финала. Но наистина защо Меси...не знам. Реклама, пари, имидж... то е ясно де.
Иначе имаше аржентинец, който я заслужаваше - Масчерано.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот radoslav_rashkov » 14 юли 2014 11:25

А то световната купа една нарада. Големи яйца! Да си я носят в Германия да си я правят на мармалад. Световни купи много, масчерановците са малко.
Изображение

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 14 юли 2014 11:27

Също ми е много интересна и наградата на Погба ама като знам колко фенове има тук :mrgreen:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот fcb_bg » 14 юли 2014 11:29

Betchualeng Arnaikem написа:
donpacko написа:Аз за тоя си казвам мнението на мои приятели винаги когато стане на въпрос.Всичките му награди са пресилени,тоя е медиен продукт във по-голямата си степен.Като цяло във Аржентинския национален отбор е пълна мишка нищо,че се води звезда,но един път не е повел отбора като хората.Безсилието му лъсна 120-тата минута при прекия удар който изпълни,за каква звезда говорим във такъв момент като не си поне малко добре психически.

Амиии аз не оспорвам качествата му като цяло, но конкретно на Световното имаше по-добри от него играчи, които освен това изиграха огромна роля за представянето на отборите си.

И на които също така много помогнаха съотборниците им. В Аржентина се очаква Меси да е плеймейкър, реализатор и асистент. С 2-3 човека на гърба си. Никой не блесна в този отбор на световното.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот Player » 14 юли 2014 11:30

Мечешка услуга му правят с тази награда. Дори и много негови почитатели ще са против това. Колко по сърцати и раздаващи се на 110% играчи видях на това световно, а те го дадоха на най-големия непукист на терена. В него никога не съм видял ярост, агресия или гонене на топката докрай. Погледа му е един празен и безхарактерен. Като е с топката е добър, но като я загуби дори не се опитва да си я върне, спира и се мотае някъде. През повечето време само разхожда фланелката, а му дадоха тази награда. Срам срам и пак срам!

Потребителски аватар
bomba014
Мнения: 43
Регистриран на: 12 юли 2014 20:11

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот bomba014 » 14 юли 2014 11:31

е ,че той Меси игра ли ,че го награждават, на снощния мач го видях за първи път чак на награждаването !

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12668
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот BRF » 14 юли 2014 11:32

Меси изигра едно добро първенство и със своите голове и асистенцията за Ди Мария класира Аржентина за финала.Масчерано беше другия,който изпъкваше в този отбор.
Как да избереш някой от Германия :? !?Нойер ли,Мюлер ли,Хумелс ли?
Хамес Родригес също се представи добре,както и Неймар до контузията.Почти винаги има спорове,кой да е номер 1 на даден шампионат и ако е тоя,защо той, а не онзи.Та....
За мен най-добър на това първенство беше Робен,при положение,че въобще не ми е сред футболистите които харесвам.Игра страхотно и теглеше Холандия към заслужен финал.

CSKA69
Мнения: 4486
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот CSKA69 » 14 юли 2014 11:35

Световният шампион с Аржентина от 1986-а година Диего Марадона заяви, че причината за загубата на отбора от Германия на финала на Мондиал 2014 се дължи на липсата на разбирателство между защитниците. Освен това според Марадона Лионел Меси не е заслужил наградата "Златната топка", която се дава на най-добрия играч на шампионата в Бразилия.

"Хората, занимаващи се с маркетинга, искаха да дадат на Меси онова, което той не спечели. Струваше ми се дори, че той не иска да вземе "Златната топка". Според мен най-добрият играч на първенството беше Хамес Родригес", каза Марадона през "Оле". Аржентина загуби финала от Германия с 0:1 с гол в продълженията на Марио Гьотце. "Германия победи Аржентина поради липса на разбирателство между нашите защитници. Съпертниците не ни превъзхождаха. Те се отнесоха към аржентинците с уважение, което е заслуга на нашите играчи", добави Марадона./БТА
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот radoslav_rashkov » 14 юли 2014 11:36

YANTRA_FOREVER написа:Също ми е много интересна и наградата на Погба ама като знам колко фенове има тук :mrgreen:


Гласуваше се на сайта на ФИФА 24 часа. Лично гласувах за Погба. Другите варианти бяха Варан и Депай. Да сте гласували!
Изображение

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Играч на Световното - Меси?

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 14 юли 2014 11:38

radoslav_rashkov написа:
YANTRA_FOREVER написа:Също ми е много интересна и наградата на Погба ама като знам колко фенове има тук :mrgreen:


Гласуваше се на сайта на ФИФА 24 часа. Лично гласувах за Погба. Другите варианти бяха Варан и Депай. Да сте гласували!

Е за кого да гласувам? Варан и Депай :mrgreen:
Изображение Изображение


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта