Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 19 яну 2019 20:31

Стига момчета,бъдете позитивни!
Сари,Сари,Сариииии.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН


Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 19 яну 2019 21:27

:roll: :?: :!:
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот ohoboho » 19 яну 2019 21:50

Този Челси започва много да прилича точно на оня, който Абрамович купи (което не е добра асоциация)...

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23333
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Thsmith » 20 яну 2019 06:29

ohoboho написа:Този Челси започва много да прилича точно на оня, който Абрамович купи (което не е добра асоциация)...

Глупости!
Онзи отбор играеше хубав футбол, при това много хубав.
Имаше световни/и европейски/ шампиони в защитата като Лебьоф и Десаи. Световни шампиони в халфата линия (като Пти). Имаше и Джими + Дзола, а не Марото и евентуално г-н Пропуск Игуаин. :lol:
Сега се едно сте облекли екипите на барселона от мачовете срещу вас през годините. Само дето няма кой да ви даде по няколко дузпи и червени картони за да се раздвижи тази глупава игра с напречни пасове.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
c0mba
Мнения: 652
Регистриран на: 30 авг 2010 12:19
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот c0mba » 20 яну 2019 12:00

Доста слабо представяне на отбора, много съм тъжен, че се разделихме с Конте - Сари ще направи преход в състава с малко по-съзидателна игра и скоро Лампард ще се връща :).
Искам да попитам и защо вече не пускате теми и т.н? Форумът замира.
Човекът не е направен, за да разбира живота, а за да го живее!

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 20 яну 2019 12:57

Мениджърът на Челси Маурисио Сари нападна своите играчи след загубата с 2:0 от Арсенал във вчерашния ден на Висшата лига. В този кръг тимът имаше възможност да избяга с 9 точки на преследвачите си за топ 4. "Трябва да кажа, че съм изключително ядосан защото загубата беше поради психиката. Те бяха много по-решителни и ние не можем да приемем това. Беше като Тотнъм - аз говорих с играчите тогава и мислех, че сме изчистили нещата. Аз искам да говоря за тактика, но изглежда тази група играчи се мотивира трудно. "Аз мисля, че когато видиш такъв мач, в който единият отбор е много по-решителен от другия, не може да говориш за тактика. Тяхното ниво на решителност беше много по-високо от нашето през цялото време. "Трудно е да кажа защо не достигам до тях. Изглежда, че играчите не са достатъчно агресивни психически. Това е до характера им, и е трудно за промяна. Трябва да им повлияеш някак. Това може да стане с нов играч или когато някой от старите поеме контрол. "Аз не мисля, че играч от това ниво се страхува да поема отговорности. Най-доброто е, че аз и играчите говорим открито. Аз съм отговорен за играчите и е важно за тях да имат правилното поведение. Ако те не могат да постигнат това, значи може би не трябва да играят на това ниво."

Източник: https://ftv.bg/novini/anglia/140550.html

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот yasen » 21 яну 2019 00:11

Отдавна не бях писал в този форум, но определено нещо куца в този отбор, и това не са играчите!
Сари ... ами бях оптимист за него след успешния старт, но този негов инат да залага на Жоржиньо, продажбата с лека ръка на Фабрегас, който определено се превърна в почти легенда за Челси .
Канте не играе на оригиналната си позиция, на която спечели репутацията си на най-добър в света
Азар - фалшива 9-ка, що за глупост е това ? Моуриньо, Конте също правеха тези глупости .
Игуаин - песимист съм за него !
Жоржиньо е трагичен, нито може да асистира, нито може да вкарва, нито може да тича бързо, нито може да се защитава, само и единствено прави безсмислени пасове настрани и назад и то по стотици такива на мач!
Последните двама са по желание на треньора, значи ... правете си сметка какъв треньор ще се окаже този Сари.
След равенството с Евертън и звучната загуба от Тотнъм през Ноември, този отбор върви стремглаво надолу (една случайна победа срещу Сити нищо не означаваше).
... песимист съм и за топ 4 вече !
Този път смятам, че бордът се довери на грешния човек да тренира Челси !

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 21 яну 2019 13:20

Все си мислех, че който и халф да вземем вместо Бакайоко лятото, няма как да е по слаб, но тоя Жоржиньо ме опроверга отвсякъде. А още по страшното е че е твърд титуляр, а имаме най-добрия дефанзивен халф в света на същата позиция.
Двамата със Сарибола да се хващат за ръчичка и кой откъде е, жабарски ментета.
Дано не се класираме случайно в ШЛ, че не искам да ги гледам и догодина.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Tiberius » 21 яну 2019 13:29

Избързвате с оценките за работата на Сари. На него му трябва време, за да може да нагоди наличните играчи към стила си. Дайте му време.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта