Контроли,Трансфери,Спекулации-лято 2014

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Контроли,Трансфери,Спекулации-лято 2014

Мнениеот moreto vn » 09 май 2014 09:38

Първото ново попълнение на Черно море за новия сезон ще бъде Брус Инканго, научи Гонг.

Нападателят е добре познат на „Тича” от престоя му тук миналата пролет. Роденият в Поатие французин с конгоански произход ще навърши 30 години на 18-и май. Висок е 172 см и играе като централен нападател. С екипа на Черно море има 10 мача, в които реализира 4 гола. След Черно море той мина през Денизлиспор, а от тази година е част от шотландския Ийст Файф, който се подвизава в Първа лига.

Любопитното е, че в този тим играещ мениджър е бившият шотлондски национал Гари Нейсмит, който е бивш играч на Евертън и Шефилд Юнайтед.

Инканго прави дебют за шотландския тим на 22-и март при победата като гост на Дънфърмлин с 2-1, когато влиза като резерва в 79-ата минута на мача. Общо за отбора има 4 мача, като и в четирите е влизал като резерва.

Сред отборите, в които е играл юношата на Кан са швейцарския Ксамакс , френските Анже и Шербург и румънския Оцелул.

На „Тича” са решени да направят здрав нападателен тандем между Брус Инканго и Бакари.
http://gong.bg/view_article.php?article_id=425479

Добра новина,ако е вярна.Показа много добри качества за краткия си престой при моряците.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации-лято 2014

Мнениеот Готвача » 09 май 2014 12:13

Наистина добра новина!Изключителен/за нашите стандарти разбира се/нападател,който играе перфектно в защитни формации,когато трябва да се контраатакува.В комплект с бързия,мощен и напорист Бакари,може да оформят наистина убийствен тандем.Ако излезе верен слуха че Илиан ще става треньор на Морето,с неговите концепции за играта,смятам че ще имаме много сериозни шансове за призово класиране.Вярно,ще се нагледаме отново на резултати от типа едно на мъка,но то от много време е все така,значи няма да има съществена промяна.Изключително ще бъда доволен,ако този трансфер стане факт.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации-лято 2014

Мнениеот yavorescu » 09 май 2014 12:44

Малко ми е странна тази новина, защото:

1. Все още нямаме (официално) треньор за следващия сезон; глупост е да се привличат играчи предварително без неговото знание/одобрение.
2. "Тандем" с Бакари няма да направят, защото играем с един нападател (и според мен ще продължим да го правим, който и да е треньор).
3. Инканго искаше да играе за повече пари, затова напусна в посока Турция. Трудно ми е да повярвам, че сега заплатата ще му бъде по вкуса.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации-лято 2014

Мнениеот Готвача » 09 май 2014 13:04

yavorescu написа:Малко ми е странна тази новина, защото:

1. Все още нямаме (официално) треньор за следващия сезон; глупост е да се привличат играчи предварително без неговото знание/одобрение.
2. "Тандем" с Бакари няма да направят, защото играем с един нападател (и според мен ще продължим да го правим, който и да е треньор).
3. Инканго искаше да играе за повече пари, затова напусна в посока Турция. Трудно ми е да повярвам, че сега заплатата ще му бъде по вкуса.

Само 4 мача в посредствен шотландски отбор,влизайки като резерва.На 30 години,минал през сума ти отбора...Кой нормален клуб би го взел?Виж,за нашето калитарско първенство става,а и не е необходимо да чакаме новият треньор да дойде на Тича,че да почне със селекцията.Ние си говорим че няма още треньор,но е напълно възможно да се знае кой ще е той и вече да е изказал мнение по въпроса за селекцията.А и този играч определено се хареса на феновете със сърцатата си игра и на всичко отгоре и ефективна.Играем с един нападател,но примерно Бакари си играе на крилото,което въобще не го прави по малко опасен.Дали новият ни треньор не е един добре познат ни стар такъв,извел ни до бронза?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Varnauser
Мнения: 394
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации-лято 2014

Мнениеот Varnauser » 09 май 2014 13:50

http://www.narodnodelo.bg/news.php?news=82136

Добри новини, лоши новини... Иска ми се тази новина да се окаже само спекулация.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации-лято 2014

Мнениеот stefani » 09 май 2014 14:32

Черно море с все по затъващият ТИМ ще са доста посредствен тим :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации-лято 2014

Мнениеот yavorescu » 09 май 2014 14:46

По моите сметки (които може и да излязат криви) играчите с изтичащи договори освен Еденилсон са:

1. Валери Домовчийски
2. Димо Атанасов
3. Живко Атанасов
4. Георги Божилов
4. Сашо Александров

Първите двама със сигурност си заминават, може би и Живко. За Божилов няма да роня сълзи. Дано Сашко остане.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6879
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации-лято 2014

Мнениеот icko65 » 09 май 2014 14:52

stefani написа:Черно море с все по затъващият ТИМ ще са доста посредствен тим :)

Ти пророк ли си?Май пак си неподготвена.Черно море поне от 2000 г. не са посредствен отбор.
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Sole
Мнения: 4576
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации-лято 2014

Мнениеот Sole » 09 май 2014 19:10

А няма ли да почнат най сетне обещаният ремонт на Тича :?:

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации-лято 2014

Мнениеот Готвача » 09 май 2014 20:01

Varnauser написа:http://www.narodnodelo.bg/news.php?news=82136

Добри новини, лоши новини... Иска ми се тази новина да се окаже само спекулация.

Чак пък лоши?Няма нищо по хубаво от смяна на кръвта в един тим.Еди не е лош играч,но не е и Жоро Илиев,че да ревем за него.В смисъл не е играча даващ облик на отбора и определено не е човек променящ ритъма на играта.Според мен Дани Георгиев е по класният от двамата и по комплексният играч.За Божилов не знам какво да кажа.Именно той е играча който в момента оказва най силно влияние върху играта на отбора и ще липсва много.Но от друга страна ще е хубаво да видим нови лица,които да искат да се доказват.Божилов стигна своят връх при нас при Гонзо.Не мисля че ще има накъде да се развива още.Но ако остане ще дава допълнителни опции в схемите на новият старши.Сега е момента Бекир да покаже дали ще е играч за А група,или ще си замине и той безславно като Капитанов.За нас най важното сега е да назначат треньора/ако не е назначен и ние да не знаем все още/.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта