Тема за Кирил Домусчиев

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот tsonpen » 19 мар 2014 10:29

volf написа:Макар да има изключителни основания за недоволство от страна на Лудогорец към съдийството в Ловеч, Петричев не е използувал рационално ситуацията за да се изрази, като авторитетен за футбола човек.
Декларацията е написана в подходящ за форумно ниво стил. Вместо категорично да заявява позицията на клуба, тя предлага дискусия! Макар и Петричев понякога да е имал проблясъци в полемиката с отделни околофутболни, олигофренични величия, явно в тзази си "творба" е взаимствал не малко и от статута на посредствената понастоящем журналистика.
Непълноценна, несъдържателна и неубедителна, а следваше да бъде "кървавото писмо" до съдийската комисия......!
Ще посъветвам Домусчиев в следващите месеци да възлага на Петричев единствено да разнася по Българските стадиони сини, червени, жълти и оранжеви балони...
Все пак огорчението ми от безбройните недостатъци на декларацията се заличават с "един удар" от харизмата в подписа на автора! :shock:
Не бе подпис - не бе чудо....!!!
Петричев - Президент! :idea:
http://gong.bg/view_article.php?article_id=411915


Съгласен съм с написаното. И аз мисля, че е излязъл от формата, която е трябвало да следва и има известни заяждания на дребно, позоваване на спорни и недоказуеми неща, хвърчащи твърдения. А основание има, има и добри неща в нея, но е било нужно едно здраво орязване и редакция.
Напълно основателни са претенциите за абсурдния картон за Кишада и за недостатъчните санкции при нарушенията срещу Златински в края на второто полувреме. Вярно е и че съдията свири по различен начин през двете полувремена и във второто беше като наплашен от ловчанлии.
Нужда обаче от напрежение няма, още повече в срещите срещу Литекс. Та на тях това им е специалитет. Те пуснаха видео със спорни моменти и от предишния мач, а преди него Ганчев дори направи заядливо изявление. Лудогорец не трябва да им се връзва и да пада на нивото им. С играта си, с целите и организацията си, клубът ще постигне повече, ако не се разконцентрира с маловажни неща.
[center]Изображение[/center]

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот angelofdeath » 21 мар 2014 11:43

Лудогорец ми беше симпатичн, защото доказа, че когато се работи сериозно и резултатите идат. Отбора и шефовете получиха наградата си за това, че управляваха и играха, като европейски клуб. Не така стоят нещата във А група, където Лудогорец се възползва, че е на вълната от Европа и се опитва да командва БФС. Заедно с Литекс се опитват да ни покажат, че са нещо повече от другите клубове. Много ме подразни факта, че за дербито по-между им ще има жребий, кой да е съдия. Как така за едни може, а за други не? Стига с тези привилегии и навеждане към силните на деня! Защо за другите завързани мачове, като Ботев-Локо и ЦСКА-Левски не бе направено същото. Литекс и Лудогорец са силни отбори и нямат нужда от подкрепа по-втория начин. БФС не трябва да допуска толерирането на отделни отбори, защото подобни действия могат да имат пагубни последствия.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот tsonpen » 21 мар 2014 12:07

angelofdeath написа:Лудогорец ми беше симпатичн, защото доказа, че когато се работи сериозно и резултатите идат. Отбора и шефовете получиха наградата си за това, че управляваха и играха, като европейски клуб. Не така стоят нещата във А група, където Лудогорец се възползва, че е на вълната от Европа и се опитва да командва БФС. Заедно с Литекс се опитват да ни покажат, че са нещо повече от другите клубове. Много ме подразни факта, че за дербито по-между им ще има жребий, кой да е съдия. Как така за едни може, а за други не? Стига с тези привилегии и навеждане към силните на деня! Защо за другите завързани мачове, като Ботев-Локо и ЦСКА-Левски не бе направено същото. Литекс и Лудогорец са силни отбори и нямат нужда от подкрепа по-втория начин. БФС не трябва да допуска толерирането на отделни отбори, защото подобни действия могат да имат пагубни последствия.


Това не е подкрепа, а гаранция за безпристрастно съдийство в оспорван мач между първия и втория. Такъв жребий не се прави за първи път. Помня, че имаше и на мача Лудогорец - ЦСКА, който решаваше титлата в един мач. Имам спомен, че и за още някое дерби имаше такава практика по-късно, където не участваше Лудогорец.
[center]Изображение[/center]

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот мили » 21 мар 2014 12:38

angelofdeath написа:Лудогорец ми беше симпатичн, защото доказа, че когато се работи сериозно и резултатите идат. Отбора и шефовете получиха наградата си за това, че управляваха и играха, като европейски клуб. Не така стоят нещата във А група, където Лудогорец се възползва, че е на вълната от Европа и се опитва да командва БФС. Заедно с Литекс се опитват да ни покажат, че са нещо повече от другите клубове. Много ме подразни факта, че за дербито по-между им ще има жребий, кой да е съдия. Как така за едни може, а за други не? Стига с тези привилегии и навеждане към силните на деня! Защо за другите завързани мачове, като Ботев-Локо и ЦСКА-Левски не бе направено същото. Литекс и Лудогорец са силни отбори и нямат нужда от подкрепа по-втория начин. БФС не трябва да допуска толерирането на отделни отбори, защото подобни действия могат да имат пагубни последствия.


От 70 години командват два отбора футбола и въобще спорта в България. И сега, като се появиха още два - три, да командват заедно с двата, стана ви криво. Жребии ли не бяха, чужди съдии ли не бяха, оголени отбори ли не бяха(с крадене на играчите им), какво нямаше за двата "гранда"? Всички мълчаха, изтърпяхме ги.
Какво стана, тежко ли е така?
Потърпете сега и вие!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот PFC Litex » 27 мар 2014 16:41

Домуса след мачовете с Лацио и Валенция вече се помисли за шеф на Ман сити, наду се като балон с хелий. Бил си загубил времето да гледа мача срещу ЦСКА, от Ловеч били еди какви си..... не се говори с него вече :lol:

Мен вече ми прилича на Бaтков от 2006-2007, къде щеше да "мести" Левски в друго първенство, защото българското вече не им било на нивото :lol:
Изображение

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот PFC Litex » 27 мар 2014 21:37

JACKO написа:
PFC Litex написа:
Домуса след мачовете с Лацио и Валенция вече се помисли за шеф на Ман сити, наду се като балон с хелий. Бил си загубил времето да гледа мача срещу ЦСКА, от Ловеч били еди какви си..... не се говори с него вече :lol:

Мен вече ми прилича на Бaтков от 2006-2007, къде щеше да "мести" Левски в друго първенство, защото българското вече не им било на нивото :lol:

От това били ли те,или само те боде??Ако Г-н Ганчев не беше се заел , ти нямаше да имаш повод да пишеш сега.

То понеже Лудогорец без Домусчиев някой го знаеше и щеше да бъде нещо по-различно от Марек Дупница.

Нито ме боли, нито ме боде, просто копирате всички лоши черти на тези преди вас
Изображение

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот мили » 27 мар 2014 22:26

PFC Litex написа:
JACKO написа:
PFC Litex написа:
Домуса след мачовете с Лацио и Валенция вече се помисли за шеф на Ман сити, наду се като балон с хелий. Бил си загубил времето да гледа мача срещу ЦСКА, от Ловеч били еди какви си..... не се говори с него вече :lol:

Мен вече ми прилича на Бaтков от 2006-2007, къде щеше да "мести" Левски в друго първенство, защото българското вече не им било на нивото :lol:

От това били ли те,или само те боде??Ако Г-н Ганчев не беше се заел , ти нямаше да имаш повод да пишеш сега.

То понеже Лудогорец без Домусчиев някой го знаеше и щеше да бъде нещо по-различно от Марек Дупница.

Нито ме боли, нито ме боде, просто копирате всички лоши черти на тези преди вас

Домусчиев с Лудогорец чертае нов път за БГ отбори. Чертае този път, който други не можаха.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот PFC Litex » 27 мар 2014 22:42

Това времето ще покаже.
Изображение

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот BadBoy » 27 мар 2014 22:43

Без Домусчиев и Ганчев, нито Лудогрец ще има, нито Ловеч, така че се молете да са живи и здрави, че няма ли ги директно отивате в Б група.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 27 мар 2014 23:57

BadBoy написа:Без Домусчиев и Ганчев, нито Лудогрец ще има, нито Ловеч, така че се молете да са живи и здрави, че няма ли ги директно отивате в Б група.

Абе ние там сме свикнали,даже за нас Б групата си беше абсолютен престиж.Какво само ръсите този да бил жив,или ако го утрепят... ненормалници.
Лошо момче,погледни първо вашия собственик,не знам от кои си.
Последна промяна от ЛУДОГОРЕЦ на 28 мар 2014 00:36, променено общо 1 път.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта