Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 12 май 2018 01:21

Soulen написа:
Thsmith написа:http://www.focus-news.net/news/2018/05/11/2520692/iran-shte-sravnim-tel-aviv-i-hayfa-sas-zemyata.html

Интересно, интересно. После като Биби пусне шамарената фабрика ще има "ама защо, Израелска агресия и етк" :lol:

Меко казано, не харесвам евреи, но няма лошо държавите да си тестват военния арсенал от СА та чак до Афганистан. Една ядрена пустиня и минус един милиярд население като премахнеш Близкия изток, Афганистан и Пакистан 8-)
Имаше един съфорумник, където защитаваше исляма с 1 милиард вярващи. Е света би бил едно по-добро място без тях.

Как ги затривате тука по милиард народ с лека ръка, не е истина...

С какво си по-добър от терористите убийци?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 12 май 2018 01:24

Thsmith написа:http://www.focus-news.net/news/2018/05/11/2520692/iran-shte-sravnim-tel-aviv-i-hayfa-sas-zemyata.html

Интересно, интересно. После като Биби пусне шамарената фабрика ще има "ама защо, Израелска агресия и етк" :lol:

Иран няма право да има военни части по покана/споразумение в друга държава, ам Израел има право без да пита, през въздуха на Ливан да си оперира как си иска.
Кой каза, че е агресорът?
Последна промяна от fcb_bg на 12 май 2018 01:29, променено общо 1 път.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 12 май 2018 01:28

Pichichi написа:И защо трябва Мосад или САЩ да го върнат?
Нека питат хората там, да се върне и да спечели избори като наш Сакснещоси!
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

Кофти питане, нема тука да има реплика.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23333
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 12 май 2018 05:21

fcb_bg написа:
Thsmith написа:http://www.focus-news.net/news/2018/05/11/2520692/iran-shte-sravnim-tel-aviv-i-hayfa-sas-zemyata.html


Кой каза, че е агресорът?

Иран, нещо неясно ли имаше? :roll:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот pampi » 12 май 2018 09:57

Warped написа:Като сте толко ербап кажете 3 държави с успешна комунистическа икономика..??? Аз се сещам за една и тя вече несъществува



Само една стига - Народна република Чайна!
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот CTAHKO » 12 май 2018 10:04

pampi написа:
Warped написа:Като сте толко ербап кажете 3 държави с успешна комунистическа икономика..??? Аз се сещам за една и тя вече несъществува



Само една стига - Народна република Чайна!


Към нея прибави и Германския халифат 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот pampi » 12 май 2018 10:16

CTAHKO написа:
pampi написа:
Warped написа:Като сте толко ербап кажете 3 държави с успешна комунистическа икономика..??? Аз се сещам за една и тя вече несъществува



Само една стига - Народна република Чайна!


Към нея прибави и Германския халифат 8-)


Ми като си рекъл да добавим Австрия, Швеция и Норвегия...
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Warped » 12 май 2018 10:38

Маллеееее недейте така. Как Китай ще е със социалистическа (комунистическа) икономика???? От тука изброените само Норвегия донякъде. Аз най си харесвам вече несъществуващата Югославия
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9076
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Soulen » 12 май 2018 11:29

fcb_bg написа:
Soulen написа:
Thsmith написа:http://www.focus-news.net/news/2018/05/11/2520692/iran-shte-sravnim-tel-aviv-i-hayfa-sas-zemyata.html

Интересно, интересно. После като Биби пусне шамарената фабрика ще има "ама защо, Израелска агресия и етк" :lol:

Меко казано, не харесвам евреи, но няма лошо държавите да си тестват военния арсенал от СА та чак до Афганистан. Една ядрена пустиня и минус един милиярд население като премахнеш Близкия изток, Афганистан и Пакистан 8-)
Имаше един съфорумник, където защитаваше исляма с 1 милиард вярващи. Е света би бил едно по-добро място без тях.

Как ги затривате тука по милиард народ с лека ръка, не е истина...

С какво си по-добър от терористите убийци?

Умишлено или не ни тикат към война с мюсюлманите. По принцип нямах нищо против тях до преди 5 години, даже съм ги защитавал. Защитавах ОАЕ, че там са цивилизовани, преди да разбера как експлоатират хората, законите спрямо жените им и т.н.
Нямах нищо против и Иран преди да гледам някои филми какво се случва с набедени за изневяра жени и т.н.

Най-вече защитавах Турция, тя беше опорната точка на хората които смятаха, че и мюсюлманите могат да бъдат нормални хора. Е когато най-доброто от исляма загина вече съм наясно колко съм грешал.

Баща ми винаги ми е казвал, че тези хора са бомба със закъснител и че религията им непоправимо ги е увредила и само бърза смърт е лечението, а аз спорих с него, че проблема е само в много малка част. Само че когато се окаже, че над половината население на ефна страна подкрепя терорист и изверг като Ердоган, значи трябва всичко да бъде пречистено, организма е загубен,ако над половината е в тумори.

Най-хуманното решение е да им пуснат някакъв генетичен вирус и да ги стерилизират и да си умрат от естествена смърт, аз бих искал конкретно да се заличат и Европа да си затвори границите, а реално какво може да се направи е забрана на религията в Европа и всеки, който я практикува да му бъде дадена възможност да се откаже от нея и да си смени името или с първия самолет изчезва.

Смятам, че нормалните хора ще се съгласят с последния, знам че ще предизвика огромен трус и катаклизъм в икономиката, но е единствения вариант да се избегнат атентати, смърт и граждански войни към, които ни тикат.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот pomiqr272 » 12 май 2018 20:13

ДПС да се самосезира

Австрия анулира двойното гражданство за турците


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov и 39 госта