Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 19 апр 2021 23:29

Как нагло излъга. Не ти прави чест. Помни какво си писал.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23333
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 19 апр 2021 23:31

fcb_bg написа:Как нагло излъга. Не ти прави чест. Помни какво си писал.

Ами помня със сигурност, че не съм "викал" нищо. Моля да ми припомниш кога съм коментирал физиологичните нужни в армията на Нейно Величество или в Раша :)

Благодаря! 8-)
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 19 апр 2021 23:41

Викам, че си казал/написал нещо, не означава, че си наистина си викал. Аз ли ще ти разяснявам терминологията в българския език...
За другото си знаеш. Писал си го, питах те, потвърди го. Мелез си между кон с капаци и затънала се магарица на мост. ;)
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23333
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 20 апр 2021 00:00

fcb_bg написа:Викам, че си казал/написал нещо, не означава, че си наистина си викал. Аз ли ще ти разяснявам терминологията в българския език...
За другото си знаеш. Писал си го, питах те, потвърди го. Мелез си между кон с капаци и затънала се магарица на мост. ;)

Аз да съм потвърдил? Кога точно го видях? Помолих да ми припомниш ако твърдиш, че съм "викал" нещо :lol:

* Ако не означава, че съм "викал", просто не го използвай. Нека се изразяваме правилно! :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 20 апр 2021 00:17

Голям циганин си, честно.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23333
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 20 апр 2021 00:36

fcb_bg написа:Голям циганин си, честно.

Ей, да не се засегна вече? :lol: Да разбирам ли, че няма да припомниш кога съм оправдавал физиологичните нужни на даден военен? :lol:

--
п.с. Обикновено чувам подобно възклицание за мен, но с наименование "евреин" :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот paceto » 20 апр 2021 03:36

Thsmith написа:
fcb_bg написа:Ти беше тоя, дето викаше, че един пиян британски войник, пикал там дето не трябва, всъщност е руски, нали? :lol: :lol: :lol:

Със сигурност не съм викал. Ако съм казал нещо, било е съвсем спокойно. Иначе не си спомням да съм коментирал физическите нужни на британските или руските войници. :x


Човече, това е детинско което правиш в момента. Много добре знаеш какво се има предвид под "вика", ама си решил да се правиш на чук. :lol: :lol:

В речника на българина думата "викам" се ползва неусетно стотици пъти при разговори и то вместо да изкаже "Казвам" или нещо подобно. Доста е дразнещо това ако си намериш за цел да следиш някого колко пъти ще го спомене и направо ти идва да си скубеш косите и още по лошото е, че и самият човек който следи това знае, че също го ползва и става доста гадна ситуация. :lol: :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23333
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 20 апр 2021 04:58

paceto написа:
Thsmith написа:
fcb_bg написа:Ти беше тоя, дето викаше, че един пиян британски войник, пикал там дето не трябва, всъщност е руски, нали? :lol: :lol: :lol:

Със сигурност не съм викал. Ако съм казал нещо, било е съвсем спокойно. Иначе не си спомням да съм коментирал физическите нужни на британските или руските войници. :x


Човече, това е детинско което правиш в момента. Много добре знаеш какво се има предвид под "вика", ама си решил да се правиш на чук. :lol: :lol:

В речника на българина думата "викам" се ползва неусетно стотици пъти при разговори и то вместо да изкаже "Казвам" или нещо подобно. Доста е дразнещо това ако си намериш за цел да следиш някого колко пъти ще го спомене и направо ти идва да си скубеш косите и още по лошото е, че и самият човек който следи това знае, че също го ползва и става доста гадна ситуация. :lol: :lol:

Не става въпрос дали знам. Просто няма желание да отговоря в такава форма, когато се отнася за мен. Затова и формулирах отговор в две отделни изречения. Едно с пояснение, че не "викам" по форумите, а си говоря/пиша съвсем нормално. Второ изречение с отговор на конкретния въпрос.

п.с. Аз не го ползвам, освен ако нямам предвид крясък или повишен тон. Пък и видя как fcb бързо изпуши. Знаеш добре, че винаги съм обичал да подхождам по подобен начин в даден диспут. Подбирам внимателно думите, които използвам и атакувам в най-малките цепнатини.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

favaca8888
Мнения: 4131
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот favaca8888 » 20 апр 2021 08:46

pomiqrat написа:Как е славита, мажоритарните избори идат ли


Идат предсрочни избори и Тиквича с това темпо може и да падне под 4 %..това го казвам най-отговрно :lol:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17604
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 21 апр 2021 16:26

2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта