Изборите във Варна и ТВ7

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
batceko
Мнения: 745
Регистриран на: 08 юни 2008 00:38
Контакти:

Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот batceko » 30 юни 2013 21:38

Здравейте на всички ,но най вече на Варненци ,които се подвизават във този форум .Аз не съм от Варна , но майка ми е .Нормално е кметските избори там да не ме засягат лично , защото не съм от Варна и не живея там .Но близо час и половина гледам ТВ7 и това което видях , ме накара да напиша тази тема и да задам няколко въпроса към Варненци , които ще я прочетат .
Първо накратко това което видях по ТВ7 - все едно че е задействана машина на времето - месец февруари сме ,основното нещо , които всички искат е да разкарат ГЕРБ завинаги и окончателно от властта , не сме на 15- 16 ден от протести срещу БСП и Ко и искане за сваляне на правителството на Орешарски , а на власт е Бойко Борисов и всички трябва да сме съюзени срещу него ... резултатите са такива , че Христо Бозов води с 5-6 процента на гербаджията , много ниска избирателна активност - 24-25 процента и балотаж , всяко второ изречение касае лошите от Герб , има интервюта с младежи от протеста през февруари и пак нито дума за течащите вече 15-16 дни шествия за сваляне на Орешарски .. гости в студиото всички без гербаджията ....
...... ТВ7 е национална медия и би трябвало да е независима или поне никъде не е афиширано , че е на определена партия .... уж ....
......ах ..щях да пропусна най важното - в едно единствено изречение при споменаването на резултати се промълви много на бързо, че Бозов е граждански кандидат .. подкрепен от БСП .. ей така .. между другото за ДПС нищо не се каза ... та на фона на всичко това имам 3 въпроса въпроса към Варненци
- Знае ли се във Варна ,че Бозов е кандидат от БСП , срещу която вече 15 дни има протести ...

- Ако се знае и въпреки това се гласува за него , това означава ли , че Варна която изкара 70-80 000 на протест през зимата , всъщност няма против правителството на БСП ,ДПС и АТАКА и , че всъщност най големия проблем за варненци е как да се разкара Герб от властта - т.е. с Орешарски и его команда всичко е ок , и че всъщност съвсем не случайно , не се чува нищо особено за протести във Варна през последните 15 дни няколко - пъти мернах инфо за 700-800 човека и толкова ....

- Дразни ли ви очевадната супер манипулативна намеса на ТВ7 в местния избор и ако отговора е да , какво ще направите на балотажа тя да бъде сведена до минимум ...

спирам до тук ... желая всичко добро на Варна .

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот ShooterMan » 30 юни 2013 21:43

Изключително подлата ДПС-арска медия ТВ7 аз не я гледам!Всъщност вече не гледам телевизия изобщо освен Нешънъл Джиографик!Тотален бойкот на телевизиите,които манипулират хората.Мисля,че много като мен го обявиха.Конкретно за изборите - аз бойкотирам,а видно и много други.Всичките кандидати са подлоги на Киро Йорданов,смяната е само фиктивна.На втория тур вероятно ще гласувам
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот milen.hristov » 30 юни 2013 21:44

batceko написа:Здравейте на всички ,но най вече на Варненци ,които се подвизават във този форум .Аз не съм от Варна , но майка ми е .Нормално е кметските избори там да не ме засягат лично , защото не съм от Варна и не живея там .Но близо час и половина гледам ТВ7 и това което видях , ме накара да напиша тази тема и да задам няколко въпроса към Варненци , които ще я прочетат .
Първо накратко това което видях по ТВ7 - все едно че е задействана машина на времето - месец февруари сме ,основното нещо , които всички искат е да разкарат ГЕРБ завинаги и окончателно от властта , не сме на 15- 16 ден от протести срещу БСП и Ко и искане за сваляне на правителството на Орешарски , а на власт е Бойко Борисов и всички трябва да сме съюзени срещу него ... резултатите са такива , че Христо Бозов води с 5-6 процента на гербаджията , много ниска избирателна активност - 24-25 процента и балотаж , всяко второ изречение касае лошите от Герб , има интервюта с младежи от протеста през февруари и пак нито дума за течащите вече 15-16 дни шествия за сваляне на Орешарски .. гости в студиото всички без гербаджията ....
...... ТВ7 е национална медия и би трябвало да е независима или поне никъде не е афиширано , че е на определена партия .... уж ....
......ах ..щях да пропусна най важното - в едно единствено изречение при споменаването на резултати се промълви много на бързо, че Бозов е граждански кандидат .. подкрепен от БСП .. ей така .. между другото за ДПС нищо не се каза ... та на фона на всичко това имам 3 въпроса въпроса към Варненци
- Знае ли се във Варна ,че Бозов е кандидат от БСП , срещу която вече 15 дни има протести ...

- Ако се знае и въпреки това се гласува за него , това означава ли , че Варна която изкара 70-80 000 на протест през зимата , всъщност няма против правителството на БСП ,ДПС и АТАКА и , че всъщност най големия проблем за варненци е как да се разкара Герб от властта - т.е. с Орешарски и его команда всичко е ок , и че всъщност съвсем не случайно , не се чува нищо особено за протести във Варна през последните 15 дни няколко - пъти мернах инфо за 700-800 човека и толкова ....

- Дразни ли ви очевадната супер манипулативна намеса на ТВ7 в местния избор и ако отговора е да , какво ще направите на балотажа тя да бъде сведена до минимум ...

спирам до тук ... желая всичко добро на Варна .

тв7!
Бареков .....
Друго си е за теб да карат бусове с хора гласуващи под ред. Виж Канал 3, каква гонка излъчиха днес на живо. Браво на Петя, страхотен репортаж

Потребителски аватар
vhpvhp
Мнения: 848
Регистриран на: 22 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот vhpvhp » 30 юни 2013 22:02

batceko написа:Здравейте на всички ,но най вече на Варненци ,които се подвизават във този форум .Аз не съм от Варна , но майка ми е .Нормално е кметските избори там да не ме засягат лично , защото не съм от Варна и не живея там .Но близо час и половина гледам ТВ7 и това което видях , ме накара да напиша тази тема и да задам няколко въпроса към Варненци , които ще я прочетат .
Първо накратко това което видях по ТВ7 - все едно че е задействана машина на времето - месец февруари сме ,основното нещо , които всички искат е да разкарат ГЕРБ завинаги и окончателно от властта , не сме на 15- 16 ден от протести срещу БСП и Ко и искане за сваляне на правителството на Орешарски , а на власт е Бойко Борисов и всички трябва да сме съюзени срещу него ... резултатите са такива , че Христо Бозов води с 5-6 процента на гербаджията , много ниска избирателна активност - 24-25 процента и балотаж , всяко второ изречение касае лошите от Герб , има интервюта с младежи от протеста през февруари и пак нито дума за течащите вече 15-16 дни шествия за сваляне на Орешарски .. гости в студиото всички без гербаджията ....
...... ТВ7 е национална медия и би трябвало да е независима или поне никъде не е афиширано , че е на определена партия .... уж ....
......ах ..щях да пропусна най важното - в едно единствено изречение при споменаването на резултати се промълви много на бързо, че Бозов е граждански кандидат .. подкрепен от БСП .. ей така .. между другото за ДПС нищо не се каза ... та на фона на всичко това имам 3 въпроса въпроса към Варненци
- Знае ли се във Варна ,че Бозов е кандидат от БСП , срещу която вече 15 дни има протести ...

- Ако се знае и въпреки това се гласува за него , това означава ли , че Варна която изкара 70-80 000 на протест през зимата , всъщност няма против правителството на БСП ,ДПС и АТАКА и , че всъщност най големия проблем за варненци е как да се разкара Герб от властта - т.е. с Орешарски и его команда всичко е ок , и че всъщност съвсем не случайно , не се чува нищо особено за протести във Варна през последните 15 дни няколко - пъти мернах инфо за 700-800 човека и толкова ....

- Дразни ли ви очевадната супер манипулативна намеса на ТВ7 в местния избор и ако отговора е да , какво ще направите на балотажа тя да бъде сведена до минимум ...

спирам до тук ... желая всичко добро на Варна .

Що за инфантилно словоизлеяние !? 8-) Да , варненци гласуват с неудоволствие за БСП - малкото зло. Но да не очакваш да гласуват за откровените гангстери от ГЕРБ :?: Тези , срещу които протестираха по 60 000 през зимата , и срещу чиито ортаци ТИМ се палиха ? ... Варненци са интелигентни хора.

CSKA.SOFIA
Мнения: 182
Регистриран на: 13 юни 2013 20:40
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот CSKA.SOFIA » 30 юни 2013 22:05

Да, изключително много ме дразни. Вече като наближи тв7 по тв я прехвърлям и въобще не ме интересува какво има. Само мачове гледам. Там са подлоги, до сега една лоша дума не са казали за никого друг освен за герб. Плюс това като отразяват вече простестите махат калфа на микрофона, за да незнаят хората.


Потребителски аватар
batceko
Мнения: 745
Регистриран на: 08 юни 2008 00:38
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот batceko » 30 юни 2013 22:09

.. не знам кое точно беше инфаннтилното в моето изявление , но ако така си го приел и те е засегнало - ок ..сори ..... иначе от това което си написал разбрах нещо което не знаех досега -ТИМ и ГЕРБ са едно и също нещо и понеже Варненци са интелигентни разбират това и затова БСП е по малкото зло за тях .... защото БСП и ТИМ нямат нищо общо .. явно ....

.... боже , боже ... ако БСП са по малкото зло на вас , интелигентните Варненци ..... в какъв град се е превърнал Варна през последните 20 години .. боже боже .... много тъжно ми стана ...

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот gugushito » 30 юни 2013 22:20

най-ме убива някой като каже : гласувах за герб да не спечелят комунистите и обратно..... боооооооже колко мъка има на тоя свят..... ми че това са двете лица на една и съща измет ,бе, пичове..... я се осъзнайте !!!!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот зеления » 30 юни 2013 22:24

batceko, какво да ти кажа? От всичките 9 кандидата 8 са мекерета на ТИМ. За какво да гласуваме тогава? Много варненци свързват кандидатите с бившия Киро дупката, но това е погрешно становище. Основния враг на варненци е мафиотската групировка ТИМ! Нали разбираш, че февруарските протести във Варна бяха със задкулисното участие на мутрафоните. Сега протестите в нашия град са мижави защото не са в интерес на ТИМ. Дано софиянци успеят и махнат това олигархично правителство и парламент. Тогава и във Варна ще изгрее слънцето.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Изборите във Варна и ТВ7

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 30 юни 2013 22:24

ShooterMan написа:Изключително подлата ДПС-арска медия ТВ7 аз не я гледам!Всъщност вече не гледам телевизия изобщо освен Нешънъл Джиографик!Тотален бойкот на телевизиите,които манипулират хората.Мисля,че много като мен го обявиха.Конкретно за изборите - аз бойкотирам,а видно и много други.Всичките кандидати са подлоги на Киро Йорданов,смяната е само фиктивна.На втория тур вероятно ще гласувам


Ааа,не,не.Няма такива работи.Тази телевизия няма никаква връзка с Цветан Василев,Делян Пеевски и майка му Иренчето,т.е. нямат връзка с ДПС. ;) ТВ7 е собственост на "Алегро Кепитъл".Само дето тия от "Алегро Кепитъл" са баси феновете на Новата тройна коалиция ДПС-БСП-Атака.Достатъчно е да видиш как отразяват протестите през последните 2-3 седмици /те почти не ги отразяват/,как пазят прашинка да не падне върху бившия бъдещ шеф на ДАНС- Пеевски,върху Местан и върху другаря Станишев и политическия хамелеон Орешарски / екс-член на три-четири партии/.И днес за капак студио на живо с Бареков,този символ непродажен. :mrgreen:
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта