ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд - 2:0 (3:4 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот Viktor4o_Rs » 01 май 2013 00:49

bojkyy написа:
MCMXIII написа:
bojkyy написа:Моля те кажи ми как Перез печели пари от Реал, като отбора е собственост на феновете, а тои е избран чрез гласуване! И къде видя юношите на Байерн един Кроос и Алаба(за който дори не съм сигорен, че им е юноша). Просто обират юношите на другите германски отбори

Бадщубер, Лаам, Мюлер, Швайнщайгер, Контенто са юноши на ...

Лаам и Швайнщайгер са наложени от доста години, Контенто колко играе? а Бадщубер колко минути е записъл след взимането на Данте?

Пак имат доста повече свои кадри от Реал и харчат доста по-малко за трансфери и заплати и въпреки това имат много повече успехи в ШЛ, така че не виждам какво се заяждаш :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот BadBoy » 01 май 2013 00:51

Изображение
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

milka
Мнения: 1070
Регистриран на: 18 сеп 2010 11:30

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот milka » 01 май 2013 00:52

гражданин от село написа:Що този балон Реал Мадрид всяка година някой го пука?


Голямо самочувствие ?
Мислят ,че са някакви богове и всички са длъжни да им полягат както в Испания правят Гранада , Сосиедад и тем подобни грандове от най-силното първенство , предполагам .

Още с Юнайтед се видя ,че Реал заминаваха ,ако бяха 11 на 11 .
Галатасарай също щяха да имат добри шансове ,ако съдията не ги беше лекинко порязал в Spanish и бе дал дузпа за Йълмъз или там каквото е името на феса .
И с Дортмунд вече нямаше мърдане .

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот Лимонадения Джо » 01 май 2013 00:52

bojkyy написа:Моля те кажи ми как Перез печели пари от Реал, като отбора е собственост на феновете, а тои е избран чрез гласуване! И къде видя юношите на Байерн един Кроос и Алаба(за който дори не съм сигорен, че им е юноша). Просто обират юношите на другите германски отбори

Не са малко юношите на Байерн-Швайнщагер, Бадщубер, Мюлер, Контенто и т.н.. Дори Матс Хумелс е от школата на Байерн.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот MCMXIII » 01 май 2013 00:52

bojkyy написа:
MCMXIII написа:
bojkyy написа:Моля те кажи ми как Перез печели пари от Реал, като отбора е собственост на феновете, а тои е избран чрез гласуване! И къде видя юношите на Байерн един Кроос и Алаба(за който дори не съм сигорен, че им е юноша). Просто обират юношите на другите германски отбори

Бадщубер, Лаам, Мюлер, Швайнщайгер, Контенто са юноши на ...

Лаам и Швайнщайгер са наложени от доста години, Контенто колко играе? а Бадщубер колко минути е записъл след взимането на Данте?


Бадщубер е много тежко контузен :( Човекът си бе титуляр. Контенто играе когато трябва. Лаам и Бастиан като са от много години, да не са юноши на Цвикау?
По- сериозно моля!

П.П. Що намесихте Байерн в тази тема :shock:
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот гражданин от село » 01 май 2013 00:53

Не съм виждал толкова арийци накуп до сега! :lol:

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот shotgun blues » 01 май 2013 00:59

Madridist написа:Шотгъне, Мората, този сезон получи доста шансове. Игра 90 минути в двете най-големи дербита за Реал Мадрид в Испания - срещу Барселона и Атлетико Мадрид. В тях показа желание, но за мен лично прегоря (и в двете срещи) и имаше доста брак в играта му. Има време да израсте това момче. А за Игуаин. Не може последните години, във всички важни срещи за отбора , играта на Игуаин да е една и съща през целия мач - пропуск - засада - пропуск - засада и ако има късмет уцелва греда. Както с един познат коментирахме, Игуаин е вече шеста година в отбора, а нападатели като Уго Санчес, Мориентес, Роналдо и Нистелрой изкараха по-малко в клуба :roll: .

Че получи така е .И днес можеше да е титуляр,поне щеше да внесе нещо ново,не казвам че щеше да класира отбора или нещо такова,но отнякъде трябва да се започне.ИГУИАН защо играе в тези мачове,колко пъти сме го гледали,НЕ СТАВА :o Лятото просто трябва да си търси късмета другаде ,изчерпа се напълно за отбора,най-лошото е че не показа развитие години наред.БЕНЗЕМА за съжаление се превръща в новия Игуаин(разбира се с по-добри футболни качества) ,много непостоянен,днес промени мача,но беше резерва защото прави много слаб сезон.И той във важните мачове не е кой знае какво.МОРАТА и нов нападател (КАВАНИ или който вземат) да са нападателите другия сезон,ИГУИАН вън,Бензема сигурно ще остане ,ама не може да му се верва на него :roll:
За мен това е края на проекта Галактико 2 и на лято започва нов проект с нов треньор,нови футболсти и нов/стар президент.Дали РОНАЛДО ще иска да е част от този проект ще видим,но има голяма вероятност да поиска да си тръгне
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот bojkyy » 01 май 2013 00:59

Viktor4o_Rs написа:Пак имат доста повече свои кадри от Реал и харчат доста по-малко за трансфери и заплати и въпреки това имат много повече успехи в ШЛ, така че не виждам какво се заяждаш :lol: :lol: :lol:

Не ме разбирай погрешно нямам намерение да се заяждам, ние имаме доста юноши като Контенто, които са в отбора но играят на 10 мача веднъж. Мората, Начо, Кайехон, Адан.... мн са нямам смисъл да продължавам. По-малко ли харчели за трансфери(за заплати съм съгласен) малко ли пари дадохте за Шакирита, ся ще видим колко ще дадете за Гьотце, за Рибери и тем подобни
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот bojkyy » 01 май 2013 01:02

Лимонадения Джо написа:
bojkyy написа:Моля те кажи ми как Перез печели пари от Реал, като отбора е собственост на феновете, а тои е избран чрез гласуване! И къде видя юношите на Байерн един Кроос и Алаба(за който дори не съм сигорен, че им е юноша). Просто обират юношите на другите германски отбори

Не са малко юношите на Байерн-Швайнщагер, Бадщубер, Мюлер, Контенто и т.н.. Дори Матс Хумелс е от школата на Байерн.

Еми то и Мата, Солдадо, Негредо и сумати други униклни футболисти(без Солдадо де, за мен той е супер надценен) са юноши на Реал, но като не са в отбора на кой му пука
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот BadBoy » 01 май 2013 01:03

Изображение
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта