Copa del Rey (Купата на Краля)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот LaRgO » 28 фев 2019 15:12

Разбира се, че е по-добър от Меси. Аржентинецът може ли да праща топките в космоса ?
Колко топки на Меси летят там и колко на мега-гига таланта Винисиус ?

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13811
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот Pichichi » 28 фев 2019 16:47

Не само напускането на Роналдо а и това че някой от силните футболисти на Реал не са в добра форма
е причина Реал почти да няма шанс за домашен трофей и тази година. Крос, Модрич, Марсело, Карвахал,Бейл
трябва да са лидери а са в мизерна форма.
Дано Валенсия и Бетис спретнат добър мач че мисля да ги гледам.

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7372
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот Los Che » 28 фев 2019 17:39

Pichichi написа:Не само напускането на Роналдо а и това че някой от силните футболисти на Реал не са в добра форма
е причина Реал почти да няма шанс за домашен трофей и тази година. Крос, Модрич, Марсело, Карвахал,Бейл
трябва да са лидери а са в мизерна форма.

Честата смяна на треньори до това води. Ето Зизу се задържа и резултата бе 3ШЛ.
Чоло също един потвърждаващ тезата Ми пример.
А най - очеизбождащ пример е в Варса - вече двадесет години карат с един треньор и са все успешни , поне на местна почва.

Pichichi написа:Дано Валенсия и Бетис спретнат добър мач че мисля да ги гледам.

Che аз не помня да съм гледал скучен мач на VCF особено в последните минути

[center]Copa del Rey
22:00часа
Estadio Mestalla

Valencia -:- Real Beti
втора среща - реванш
2:2 в първата среща[/center]


главен рефер - José Luis González González- 44 год. представител на Comité de Árbitros de Castilla y León.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот Sisi 1914 » 28 фев 2019 19:36

Барса се класира за финала.
Днес е другият полуфинал-реванш. 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32616
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот 1914.1902 » 28 фев 2019 23:53

Честито на класиралите се на финал . ;)

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13811
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот Pichichi » 01 мар 2019 13:16

Финала е ОК, определено след като Варса се класираха предния ден от снощната 2-ка предпочитах Валенсия да играят
с/у тях. Ако бяха отишли Реал М щяха да предпочитам Бетис! :mrgreen:
Успех на Валенсия!

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот Bernaleo » 01 мар 2019 13:34

@Los Che Ти си на тежки наркотици.Има ги още 1-2 в тоя форум,дано някои ви помогне... :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16773
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот Udoji90 » 01 мар 2019 13:43

Los Che просто има малко по-остро чувство за хумор, което за някои хора е трудно да приемат. ;)
Иначе вчерашният мач като представяне на моите любимци не ми хареса толкова, колкото първата среща в Севиля, но в крайна сметка направихме достатъчно. В решаващия мач излизаме като абсолютни аутсайдери, но успяхме да направим 2 равни с Барселона този сезон, така че си имаме своите шансове.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6140
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот KOPScousers » 01 мар 2019 15:18

Los Che написа:
Pichichi написа:Не само напускането на Роналдо а и това че някой от силните футболисти на Реал не са в добра форма
е причина Реал почти да няма шанс за домашен трофей и тази година. Крос, Модрич, Марсело, Карвахал,Бейл
трябва да са лидери а са в мизерна форма.

Честата смяна на треньори до това води. Ето Зизу се задържа и резултата бе 3ШЛ.
Чоло също един потвърждаващ тезата Ми пример.
А най - очеизбождащ пример е в Варса - вече двадесет години карат с един треньор и са все успешни , поне на местна почва.

Е не бих казал, че 20 години са с един треньор. Да, по-малко са треньорите за тоя период в сравнение с Реал, но нека вземем само последните 10 години. От назначаванията на Хуанде Рамос в Реал и Пеп в Барса през 2008-ма, Реал е сменил 8 треньора. Барса пък са имали 5, така че това си е нов треньор на всеки 2 години (естествено, не е точно така, но това са груби сметки). И едните, и другите сменят прекалено често мениджърите си, но поне Барса дава по-голям шанс на своите и не ги уволнява след едва 14 мача начело (както направиха Реал с Лопетеги).

Зидан явно е усетил накъде отиват нещата, но до известна степен не съм съгласен с постъпката му да остави отбора в началото на лошите му дни. Но пък явно е решил да запази визитката си "суха" и се оттегли без да рискува да бъде уволнен. Това щеше да е още по-болезнено на фона на 3-те ШЛ. Така или иначе в който и отбор да отиде (Юнайтед и Челси изглеждат най-вероятни, но по всичко изглежда, че Оле може да направи Челси основен фаворит за Зизу), със сигурност няма да постигне същите успехи както в Реал и тогава ще си проличи дали наистина е толкова голям треньор. На практика не е бил в отбор, в който нещата тотално куцат и трябва тепърва да се изгражда стил, да се купуват точните играчи и да се напасват с идеите му.

Колкото до финала, Валенсия са симпатяги и могат да се противопоставят на Барса, но като знам какво се случи със Севиля на миналогодишния финал... Барса вероятно ще спечели за пореден път, дано поне не е толкова изразително.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Copa del Rey (Купата на Краля)

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 01 мар 2019 15:28

Ахаа, ето защо валенсианци били най-красиви и умни. Чак сега разбирам :lol:
Изображение Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Alexx и 16 госта