На прощаване...БФС

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

FIKO
Мнения: 38
Регистриран на: 24 юни 2008 15:10
Контакти:

На прощаване...БФС

Мнениеот FIKO » 24 юни 2008 15:13

На БФС...С любов.../преди изпълкома.../

Не плачи, майко, не тъжи,
че станах ази чорбарин,
чорбарин, майко, прасенце,
та тебе клета оставих
за червено отборче да жалиш!
Но кълни, майко, проклинай
таз футболна черна прокуда,
дето нас млади изяде
по тази тежка футболна родина -
да ходим да се скитаме
немили, клети, недраги!
Аз зная, майко, мил съм ти,
че може млад без отбор да остана,
ах, утре като премина
през тиха бяла Дунава!
Ще взема фен на Оцелул да стана...
Но кажи какво да правя,
кат си ме, майко, родила
със сърце червено-чорбарско,
та сърце, майко, не трае
да гледа Томофф, че бесней:
там, дето аз съм пораснал
и първо мляко засукал,
там, дето боб чорба съм папвал;;;

Ах, мале – майко чорбарска...!
Прости ме и веч прощавай!
И във „В" група отбора ми гледай...там където на воля ще си пасем...с останалите прасета от сектор „Г...

vessboja
Мнения: 37
Регистриран на: 12 юни 2008 16:24
Контакти:

Re: На прощаване...БФС

Мнениеот vessboja » 24 юни 2008 15:39

Prostotiqta nare4ena Levski-CSKA e qvno bezgrani4na i bezkone4na.
Ne se li vijdate i 2-ta otbora kakva majka jalna ste ???
Pisna ni ot vas !!!!!!!!!!
Ama vie naistina edin bez drug ne mojete ........... nerazrivno svurzani ste v ob6tata si zabluda : "Grandovete" na Bulgariq ... hahahahahaha NE6TASTNICI !!!!!!!

UUUUUUUUUUU ZA LEVSKI
UUUUUUUUUUU ZA CSKA

Romanista81
Мнения: 27
Регистриран на: 04 юни 2008 14:57
Контакти:

Re: На прощаване...БФС

Мнениеот Romanista81 » 24 юни 2008 15:45

Бравооо,евала...още се учудвам как сините фенове не спират да измислят глупости.
Прощавай колега,ама се чудех на колко си години и ако си по-големичък не работиш ли, и ако работиш кога имаш време да измисляш такива простотии и в крайна сметка мислиш ли, че си толкова оригинален.??!!
Пожелавам си/въпреки,че съм много голямо червено прасе,което яде боб чорба/да отидем във "В"група,та да можете да направите някоя друга титла докато сме в долните ешелони.
Но ще ти кажа едно:20 години да не сме сред "ЕЛИТА" пак няма да ни стигнете по успехи. :lol:
Ще ме прошават всички мои приятели левскари,както и няколко сини момчета по форумите/Apostola,Levski_Sf/и тн....но не издържам вече на тези простотии.

bii4orbata
Мнения: 109
Регистриран на: 29 май 2008 13:44
Контакти:

Re: На прощаване...БФС

Мнениеот bii4orbata » 24 юни 2008 15:49

FIKO ne im se vryzvai.... hubavo si e stihotvorenieto i vqrno

Romanista81
Мнения: 27
Регистриран на: 04 юни 2008 14:57
Контакти:

Re: На прощаване...БФС

Мнениеот Romanista81 » 24 юни 2008 15:53

FIKO ne im se vryzvai.... hubavo si e stihotvorenieto i vqrnobii4orbata


Да, тебе си те знаем вече комплексар..13 мнения=13 глопости по форумите

bii4orbata
Мнения: 109
Регистриран на: 29 май 2008 13:44
Контакти:

Re: На прощаване...БФС

Мнениеот bii4orbata » 24 юни 2008 16:00

ti za umen li se ima6.... ako be6e umen nqma6e da si prase

BesSseN
Мнения: 31
Регистриран на: 05 юни 2008 11:40
Контакти:

Re: На прощаване...БФС

Мнениеот BesSseN » 24 юни 2008 16:39

Е не се спряхте. То бива простотия ама толкова не бива. Така и не се разбра, че в Българя движещото е омразата към противника, а не любовта към собствения си отбор. Да и аз съм Левскар, да и аз съм ходил, ходя и ще продължа на ходя на мачове, да не харесвам ЦСКА и в помладите ми години съм участвал в неща, с които не се гордея, но момчета и момичета фенове, така ли не разбрахте защо ЛЕВСКИ и ЦСКА, са това което са. Е ще ви кажа мили мои сънародници, футбола в България без един от двата отбора е като сирене без мляко, вино без грозде и съперничеството или по скоро конкуренцията между двата отбора кара отборите ни да дават максимума от себе си, но я се замислете, колко от последните дербита ви харесаха аз ще ви кажа моето мнение нито едно. Ето защо мили ми българино, нека те движи любовта към собствения ти отбор, а не омразата към другия и разберете един път за винаги с това сегашно мислене до никъде няма да стигнем, само ще се псуваме, ще се обиждаме ще се ругаем и ще изпростяваме все повече. В друг мои коментар бях дал един мноо готин и точен пример, помислете ако има с какво върху думите ми. Само Левски и на ЦСКА пожелавам поскоро да излезат от батака за да се срещнем на футбулния терен и да си премерим силите.
РЕСПЕКТ!!! :ugeek:
Има, има истина една и тя е само ЛЕВСКИ СОФИЯ !!!

FIKO
Мнения: 38
Регистриран на: 24 юни 2008 15:10
Контакти:

Re: На прощаване...БФС

Мнениеот FIKO » 24 юни 2008 16:53

Ех, "сърца червени..." Дори и в тъгата си оставате тотални и необуздани простаци...Поради която причина сте там, където сте в момента...и очевидно скоро няма да бъдете някъде другаде...

FreddyDimitrow
Мнения: 2
Регистриран на: 24 мар 2008 18:35
Контакти:

Re: На прощаване...БФС

Мнениеот FreddyDimitrow » 24 юни 2008 18:47

Po 100% dostowerni danni, PFC "CSKA" ne e wnesla i 1 lew w NAP t.e. NOI. Problemat na 4erwenite e, 4e wseki tjahen transfer e podlozhen na "zapor" ot edna BG banka. Zelta na Sa6ko Apa6ko :mrgreen: e bil, PFC "CSKA" da bade dokaran w bankrot i prodaden za zhalti stotinki. Gre6kata na tozi "iconomist" e, 4e e zabrawil da wnese okolo 2,5 mio. dalgowe kam darzhawata. Towa e stara praktika na sozdarzhawata, izto4ila pensionnite fondowe natrupani w BG predi 1944 (1948) godina. Te towa e brato. Botew bi se sramil za tazi "nationalisatia" na aktiwite na 4erwenite.

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: На прощаване...БФС

Мнениеот mike28 » 24 юни 2008 19:20

-
Последна промяна от mike28 на 04 окт 2009 09:11, променено общо 1 път.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта