Ерата Раул Гонзалес :P

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот LordVOODOO » 23 фев 2009 12:38

Хахахаха..., като интерес в спорта съм сигурен, че изоставаш на светлинни години от мен. Много ясно, че не е само футбола!
И стига с това, че раул имал най-много голове за Ла фаруя! Нека не забравяме, че той е на второ място по брой изиграни мача за нациоанлният отбор на Испания!!! В 102 мача има 44 гола..., което прави по 0.43 гола на мач, а и нека не забравяме,че на отбори като Австрия и Сан Марино е вкарвал по 3-4 гола в един мач. От всичките 102 мача, в които е играл Раул, той е отбелязал в 33 мача, което си е 33.33333% от мачовете - доста малко! А и казах ти, замисли се дали Давид Вия няма да има повече голове за Ла фурия, когато изиграе 102 мача, който само в 42 мача има 25 гола за Испания!!! Ето това е то нападател.

П.П. Не те видях да изброяваш кои са за теб силните отбори, за да ти изкарам статистиката на Испания и Раул срещу тях? Или нещо те хвана шубето, че тя ще е трагична и още повече ще покаже, че Раул няма масто в Ла фуриая! 1000 пъти ти казах да свалиш белите очила! И не ме обвинявай в пристрастие към Барса, защото не съм оплюл нито един от другите ви национали, а и както виждаш не предлагам играч на Барса за мястото на Раул!
А това,че съм бил повече антифен на Реал, отколкото фен на Барса е смешно! :lol: Просто за разлика от теб, аз знам всичко за испанският футбол, защото наистина ме вълнува, а ти само дрънкаш, че те вълнува!!! Но твоето е голи думи, без нито грам покритие. Ако наистина се вълнуваше, щеше да положиш поне половината усилия от тези, които съм положил аз!!! На думи е много лесно, човек да каже, че е фен, но на практика... и след като съм антифен на Реал, а не фен на Барса, защо имам 10 акции на любимият му клуб? За какво са ми? Защо не съм си купил на някой друг отбор, не ми никакъв проблем, мога да си го позволя!
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот MORSKI » 23 фев 2009 21:12

Ти си клиничен случай живей си там в илюзиорния свят,прав ти път!!!!1000000 човека да ти докажат нешо ти пак ще си знаеш твоето,с такива хора спор не може да се води,вярвай си,че Раул не е класа и не е голамйсотр номер 1 за Испания!!!!
Живей си в илюзията и не ме занимавай :!:
иТАЛИЯ,гЕРМАНИЯ(има гол срещу тях0,Франция,Бразилия,Аржентина,пОРТУГАЛИЯ.
Сигорно Испания има 100 мача срешу тези отбори псоелдните 10 години........
И каот си отлква отоврен да те псунем тебе да играеш срешу Сан Марино,дори.......
Да спориш с радиото,един спор с Лорд Вуду :lol: Фена на Барса,живеещ в нерелания синьо-червен свят :idea:

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот LordVOODOO » 24 фев 2009 12:22

MORSKI написа:Ти си клиничен случай живей си там в илюзиорния свят,прав ти път!!!!1000000 човека да ти докажат нешо ти пак ще си знаеш твоето,с такива хора спор не може да се води,вярвай си,че Раул не е класа и не е голамйсотр номер 1 за Испания!!!!
Живей си в илюзията и не ме занимавай :!:
иТАЛИЯ,гЕРМАНИЯ(има гол срещу тях0,Франция,Бразилия,Аржентина,пОРТУГАЛИЯ.
Сигорно Испания има 100 мача срешу тези отбори псоелдните 10 години........
И каот си отлква отоврен да те псунем тебе да играеш срешу Сан Марино,дори.......
Да спориш с радиото,един спор с Лорд Вуду :lol: Фена на Барса,живеещ в нерелания синьо-червен свят :idea:


Абе мушмул къде ги видя тия 1000000 човека? Къде ги видя тия доказателства? Я цитирай поне 2!!! Само знаеш да приказваш, без да подкрепящш думите си с нито един факт! Ти си от ония празноглавници, за които е казано, че само лаят, но не хапят! Ебaхти промитият мозък, ебaхти комплексара дето си! Вместо да се правиш на велик и на знаещ (какъвто не си, защото ти си един мишок и нищо повече) защити поне вднъж думите си, с някакви факти!!!
И да Испания в последните 10 години има не един или два мача срещу отбори като Бразилия, Аржентина, Англия, Франция, Италия и Германия! В интерес на истината срещу тези изброени страни Ла фурия с Раул в отбора си има 13 мача, а показах ти статистиката колко гола има! Така че върви се хвърли от някъде!

И се пениш толкова много, само и единствено, защото Раул е ваш играч! А това, че ЗАСЕГА Раул е голмайстор номер 1, нищо не означава! Просто той е номер 2 по брой мачове...., лесно е когато имаш над 100 мача, да си вкарал някви смешни 44 гола на отбори като Сан Марино и Австрия, ама нека вкара 68 гола в 63 мача като Герд Мюлер примерно! - Ето това е голова машина! Или като нашият Жоан Гаспар с 120 гола в 51 мача! Или пък като вашият Алфредо ди Стефано! Защото Раул може и да е вкарал много голове, но го е направил в адски много мачове и затова ТОЙ Е НЕЕФЕКТИВЕН!!!! ИЗКАРАЙ СИ ГЛАВАТА ОТ ЗАДНИКА И ВИЖ КОЕФИЦИЕНТА НА РАУЛ ГОЛ/МАЧ И ТОГАВА ГОВОРИ!
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот MORSKI » 24 фев 2009 13:13

Слушай какво бе бунак,я виж по-напред в темата колко човека ти казага,че дрънкаш простотии.То това смао в тази тема да беше.....
Ти сляп ли си или да???????Ти си неефективен,бе смешка.Целия форум ти се смее.,ама ти продъ;жаваш да ръсиш глупсотите си,Раул бил неефективен защото в 2 пъти повече мачове не бил вкарал еди колко си гола,ти какво искаш вскеи мач ли д авкарва :lol: Ей гилям разбирач се извъди бе,ти доказваш,че освен от една суха статистика от друго не разбираш,аз не един път съм ти доказвал,че дрънкаш простотии,ти обаче не искаш да поемеш,еми акто си отлкова тъп твой си е проблема,води си спорове сам със себе си!!!!
Стана тук за смях на всички :lol: Айд еизкарай сега и Пеле неефективен защото не е футболист на Барселона,какот е бил Марадона :lol: Нямат оправия такива създания като тебе и това си е......

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот LordVOODOO » 24 фев 2009 13:44

Ти си един тъп, малоумен, самовлюбен човечец!!! Бил си ми доказвал нещо??? Да доказваше, че нищо не разбираш от футбол и че си пристрастен до няма и къде! Ти си жалко подобие на човек, абсолютно безгръбначно и най-лошото безмозъчно същество!

И В КРАЙНА СМЕТКА СЕ ВИЖДА КОЙ РАЗБИРА ПОВЕЧЕ ОТ ФУТБОЛ! ПОСЛЕДНИТЕ 2 СЕЛЕКЦИОНЕРА НА ЛА ФУРИЯ СМЯТАТ, ЧЕ РАУЛ НЯМА МЯСТО В ОТБОРА - ТОЧНО КАТО МЕН, НО ТИ ВЕЛИКИЯТ РАЗБИРАЧ СИ НА ДРУГО МНЕНИЕ И ЯВНО СМЕЕШ ДА ТВЪРДИШ, ЧЕ РАЗБИРАШ ПОВЕЧЕ ОТ ФУТБОЛ ОТ ЕВРОПЕЙСКИЯТ ШАМПИОН АРАГОНЕС И ОТ ВИСЕНТЕ ДЕЛ БОСКЕ!!!! ТА ДЕЛ БОСКЕ Е ФЕН НА РЕАЛ, БИЛ ВИ Е ТРЕНЬОР И ВСЕ ПАК НЕ ВЗИМА РАУЛ В ОТБОРА, НО ТИ ПОНЕЖЕ МНОГО РАЗБИРАШ ОТ ФУТБОЛ ПРОТИВОРЕЧИШ!!! - ЕТО ТИ НА НАЙ-ГОЛЯМОТО ДОКАЗАТЕЛСТВО КОЙ ОТ НАС ДВАМА НИ РАЗБИРА ПОВЕЧЕ ОТ ФУТБОЛ! КАКТО ВИЖДАШ ДОКАЗАНИ ТРЕНЬОРИ СПОДЕЛЯТ МОЕТО МНЕНИЕ, А НЕ ТВОЕТО - ХАЙДЕ СЕГА ИЗМИСЛИ ОПРАВДАНИЕ ЗА ТОВА, МОЖЕ БИ СЪМ ГИ ПОДКУПИЛ, ИЛИ ПЪК ТЕ СА ФЕНОВЕ НА БАРСЕЛОНА ПОД ПРЕКРИТИЕ, ИЛИ ПРОСТО Е ВРЕМЕ ДА СИ ПРИЗНАЕШ, ЧЕ СИ НЕЩАСТНИК, КОЙТО НЕ ВИЖДА ПО-ДАЛЕЧ ОТ НОСА СИ И КОЙТО НЕ МОЖЕ ДА НАПИШЕ ДОРИ ЕДНО БЕЗПРИСТАСТНО МНЕНИЕ?! МИСЛЯ, ЧЕ Е ВРЕМЕ ДА ЗАМЪЛЧИШ ИЛИ ДА СЕ ЗАСТРЕЛЯШ!!!
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Ерата Раул Гонзалес :P

Мнениеот MORSKI » 24 фев 2009 21:19

[quote="LordVOODOO"]Ти си един тъп, малоумен, самовлюбен човечец!!! Бил си ми доказвал нещо??? Да доказваше, че нищо не разбираш от футбол и че си пристрастен до няма и къде! Ти си жалко подобие на човек, абсолютно безгръбначно и най-лошото безмозъчно същество!

За себе си ли говориш :?: Пак ти казвам за смях на целия форум стана.
Известно ли ти беше разбирачо,че Арагонес го изгони защото имаха пререкания,а????Айде де нали от всичко си арзбирал самовлюбено същество такова.
Сам се хвалиш,че си разбирал от футбол,нищо не разбираш изобщо много си зле мой!!!!За Дел Боске не се знае още,тепърва предстои да се разбере длаи ще го изика!!! За Раул са казвани неща,които ти мойче може да не ти отърват,но то е нормално ти не понасяш такив анеща...Да си чувал,че е най-надеждния нападател,че е лидера на Реал??? Всепризнат от ВСИЧКИ,ОСВЕН ОТ ВЕЛИКИЯ ФИЛОСОФ ЛОРД ВУДУ :lol: кОЙ СИ ТИ,ЧЕ ДА КАЖЕШ,ЧЕ НЕ СТАВАЛ ТИЛИ БЕ!!!!Я се виж себе си :idea: Когато станш футболсит,голмасйтор за вискчи времена на страната си тогава ми се обади,тогав аи ще имаш правото да коментираш,за сега си един комплексиран философ,който с еопитва от 9 извора менци да донесе,че ГОЛАМСЙОРА НА ИСПАНИЯ ВИДИШ ЛИ НИЩО,ЧЕ ГИ ИМА ТЕЗИ ГОЛОВЕ НЕ ГИ ВКАРАЛ СРЕЩУ СИЛНИ ОТБОРИ И ТОВА ГО ПРАВИ СЛАБ!!!!!Я ДА ТЕ ПИТАМ ТОГАВА,КАТО Е СЛАБ ЗАЩО Е ГОЛМАСЙТОР А???? ЗАЩО НЯМА КОЙ ДА ГО ЗАДМИНЕ???ЗАЩО КАОТ СИПАНИЯ Е ИМАЛА ДОСТАТЪЧНО СИЛНИ НАПАДАТЕЛИ,НИКОЙ НЯМА 44 ГОЛА???????ЗАЩОТО БИЛ КОНСУНМАТОР СИГОРНО ЩЕ КАЖЕШ,СМЕШНИК!!!!ТРЪГНАЛ ДА ВЪРВИ СРЕЩУ СТАТИСТИКАТА,И ТОВА ГО КАЗА ЧОВЕК КОЙТО СМЯТА,ЧЕ ТРЕНЬОРИТЕ НЯМАТ МЯСТО ВЪВ ФУТБОЛА :lol: :P ИЗОБЩО НЯМА КАКВО ДА ГОВОРЯ ПОВЕЧЕ С ТЕБ,ЖБИВЕЙ СИ В ИЗМИСЛЕНИЯ БАРЦИЛОНСКИ СВЯТ И НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С РЕАЛ МАДРИД!!!!!!ОЩЕ ПО-МАЛКО С РАУЛ,ЗАЩОТО ТОВА СА ИНСТИТУЦИИ,А ТИ МЕН ЗАСЕГА СИ НИКОЙ!!!!!


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта