Трансфери в Барселона 2012 !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Трансфери в Барселона 2012 !

Мнениеот Middlesbrough » 08 май 2012 18:41

Нека в тази тема пишем всичко за трансферите , купени , продадени , спекулации и т.н. !
Последна промяна от Middlesbrough на 08 май 2012 21:20, променено общо 1 път.


Офтопик:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18129
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Трансфери 2012 !

Мнениеот kingofpop » 08 май 2012 18:54

Неймар в Барса от 2013.....аз лично много го исках, но голяма част от феновете не го долюбват.....обаче има ебаси техниката, дано развие потенциала си :twisted:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
FCBarcelona7
Мнения: 1496
Регистриран на: 07 апр 2012 23:43
Контакти:

Re: Трансфери 2012 !

Мнениеот FCBarcelona7 » 08 май 2012 19:44

Днес в каталунските вестници има доста подробна информация какви са трансферните планове на Барса.След среща на Росел,Субисарета,Пеп и Тито са взели решение от тези 11 човека да се изберат 3-ма : ляв бек,централен защитник и нападател.Бюджета е около 100млн евро.

леви бекове: David Alaba - Bayern Múnich,Jordi Alba - Valencia,Siqueira - Granada,Gareth Bale - Tottenham
централни: Thiago Silva - AC Milan,Javi Martínez - Athletic Club,Jan Vertonghen - Ajax,David Luiz - Chelsea
нападатели: Adrián - Atlético de Madrid,Fernando Llorente - Athletic Club,Robin Van Persie - Arsenal

Потребителски аватар
WARrior
Мнения: 1012
Регистриран на: 17 юни 2011 15:25
Skype: .....
Контакти:

Re: Трансфери 2012 !

Мнениеот WARrior » 08 май 2012 19:57

FCBarcelona7 написа:Днес в каталунските вестници има доста подробна информация какви са трансферните планове на Барса.След среща на Росел,Субисарета,Пеп и Тито са взели решение от тези 11 човека да се изберат 3-ма : ляв бек,централен защитник и нападател.Бюджета е около 100млн евро.

леви бекове: David Alaba - Bayern Múnich,Jordi Alba - Valencia,Siqueira - Granada,Gareth Bale - Tottenham
централни: Thiago Silva - AC Milan,Javi Martínez - Athletic Club,Jan Vertonghen - Ajax,David Luiz - Chelsea
нападатели: Adrián - Atlético de Madrid,Fernando Llorente - Athletic Club,Robin Van Persie - Arsenal

АДРИАН :lol: :lol: :lol: :lol: тоя па за какъв чеп ни е :mrgreen:
СТЕНЛИ,НИЕ СМЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Blue Varna
Мнения: 373
Регистриран на: 21 сеп 2009 20:43
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансфери 2012 !

Мнениеот Blue Varna » 08 май 2012 19:59

FCBarcelona7 написа:Днес в каталунските вестници има доста подробна информация какви са трансферните планове на Барса.След среща на Росел,Субисарета,Пеп и Тито са взели решение от тези 11 човека да се изберат 3-ма : ляв бек,централен защитник и нападател.Бюджета е около 100млн евро.

леви бекове: David Alaba - Bayern Múnich,Jordi Alba - Valencia,Siqueira - Granada,Gareth Bale - Tottenham
централни: Thiago Silva - AC Milan,Javi Martínez - Athletic Club,Jan Vertonghen - Ajax,David Luiz - Chelsea
нападатели: Adrián - Atlético de Madrid,Fernando Llorente - Athletic Club,Robin Van Persie - Arsenal


От тия изброенито половината или,не са за отбор от ранга на Барса или само те си мислят,че ще могат да ги купят.И аз имам планове да си купя ферари този "трансверен прозорец",ама съм само с плановете му :)
Жените са като богомолки - докато не изядат на мъжа главата, не се спират

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Трансфери 2012 !

Мнениеот haha » 08 май 2012 20:42

WARrior написа:АДРИАН :lol: :lol: :lol: :lol: тоя па за какъв чеп ни е :mrgreen:

Адриан е много добър футболист ;)
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18129
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Трансфери 2012 !

Мнениеот kingofpop » 08 май 2012 21:16

Темата е само за Барса щом е във нашия форум....като почне трансферния прозорец (ако никой не е направил тема дотогава) аз мога да направя изобщо за трансферния пазар като цяло в Европа, слухове и т.н....хубаво е да има и една, която да включва всички отбори и първенства ;)
А иначе от трансферните цели аз съм доволен, дано вземем Перси или Йоренте, че без типичен таран е тегаво :oops:
Относно Адриан, наистина е много добър, но не съм сигурен, че е достатъчно постоянен за Барса :?
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Трансфери в Барселона 2012 !

Мнениеот tibidabo » 08 май 2012 22:09

А кой ще бъде продаден от Барселона според вас?
“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Трансфери в Барселона 2012 !

Мнениеот Middlesbrough » 08 май 2012 22:38

tibidabo написа:А кой ще бъде продаден от Барселона според вас?

Кейта ... Афелай ... Адриано ...
Последна промяна от Middlesbrough на 08 май 2012 22:58, променено общо 1 път.


Офтопик:

Потребителски аватар
tishodx
Мнения: 111
Регистриран на: 05 ное 2011 10:28
Контакти:

Re: Трансфери в Барселона 2012 !

Мнениеот tishodx » 08 май 2012 22:42

Ето какво мисля аз: Според мен въпроса за типичния нападател е много сложен , и не се знае дори и да вземем най-добрия централен нападател , как ще се впише в отбора , за това , според мен да дадем скромна сума , за не чак толкова прочут играч , който да е резерва и да влиза само в напечени моменти , когато противниковите отбори играят с 10 в защита.. Ето ги и вариянтите:Леандро Дамиао - Интернасионал порто алегре , цена - 15 - 20 млн макс.. ,Лукас Окампиос - Ривър Плейт 10млн , Павбло Освалдо - Рома.. , а ако искаме опитен таран , най-добрите играчи на позицията си в момента са : 1.Фалкао , 2.Йоренте.. В защитата Жорди Алба е почти сигурен и на 90% вече е в Барса , и проблемът с левия бек дано да бъде заличен с неговия трансфер , иначе за централен защитник , трябва да отделим сериозна сума и да вземем Тиаго Силва на всякаква цена ! и Хави Мартинез да ни е резервен вариант , 1вия струва 40 - дори 50 млн , втория 25 - 30млн... в последните мачове се видя , че ни трябва и вратар , Валдес го търпяхме прекалено дълго според мен.. трябва да го продадем , като го включим в сделката за новия евентуален вратар , - може да вземем Буфон примерно...
И сметките излизат така:
Разходи: 10 до 15 млн за Жорди Алба , между 30 - 45 млн за класен защитник , и още толкова за нападател + вратар , което е само вариант , ако останат пари.. това са 85 - 95 млн похарчени
Приходи: 15 от Кейта , 15 от Адриано и има слухове ,че Педро си тръгва, дори самия той каза ,че бъдещето му в Барса е неясно , а на него можем да му вземем добра сума , дори до 30млн... това са 30 млн приход + още 30 евентуално , ако Педро си тръгне.
Така ,че това са сигурни 60млн загуба за клуба в трансферите .Според мен ръководството трабва да е смело , и това обновяване на състава , да се извърши в рамките на 1 сезон , за да може ,новия отбор да свикне с промените по бързо , и пак да започне познатата доминация !Лично на мен любимци са ми Фалкао и Тиаго Силва , които веднага ще оправят проблемите ни , но и двамата ще са адски трудни за привличане.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост