Medal count
Rank Country Gold Silver Bronze Total
1 Russian Fed. 13 11 9 33
2 Norway 11 5 10 26
3 Canada 10 10 5 25
4 United States 9 7 12 28
5 Netherlands 8 7 9 24
6 Germany 8 6 5 19
7 Switzerland 6 3 2 11
8 Belarus 5 0 1 6
9 Austria 4 8 5 17
10 France 4 4 7 15
11 Poland 4 1 1 6
12 China 3 4 2 9
13 Korea 3 3 2 8
14 Sweden 2 7 6 15
15 Czech Republic 2 4 2 8
16 Slovenia 2 2 4 8
17 Japan 1 4 3 8
18 Finland 1 3 1 5
19 Great Britain 1 1 2 4
20 Ukraine 1 0 1 2
21 Slovakia 1 0 0 1
22 Italy 0 2 6 8
23 Latvia 0 2 2 4
24 Australia 0 2 1 3
25 Croatia 0 1 0 1
26 Kazakhstan 0 0 1 1
Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ
Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist
- milen.hristov
- Мнения: 9044
- Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
- Контакти:
- milen.hristov
- Мнения: 9044
- Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
- Контакти:
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ
Athlete Country Sport Medal
Victor ANVictor AN Russian Fed. Short Track
3
1
Marit BJOERGENMarit BJOERGEN Norway Cross-Country
3
Darya DOMRACHEVADarya DOMRACHEVA Belarus Biathlon
3
Ireen WUSTIreen WUST Netherlands Speed Skating
2
3
Martin FOURCADEMartin FOURCADE France Biathlon
2
1
Sven KRAMERSven KRAMER Netherlands Speed Skating
2
1
Seung-Hi PARKSeung-Hi PARK Korea Short Track
2
1
Tobias ARLTTobias ARLT Germany Luge
2
Ole Einar BJOERNDALENOle Einar BJOERNDALEN Norway Biathlon
2
Dario COLOGNADario COLOGNA Switzerland Cross-Country
2
Natalie GEISENBERGERNatalie GEISENBERGER Germany Luge
2
Joergen GRAABAKJoergen GRAABAK Norway Nordic Combined
2
Felix LOCHFelix LOCH Germany Luge
2
Tina MAZETina MAZE Slovenia Alpine Skiing
2
Kamil STOCHKamil STOCH Poland Ski Jumping
2
Emil Hegle SVENDSENEmil Hegle SVENDSEN Norway Biathlon
2
Jorien TER MORSJorien TER MORS Netherlands Speed Skating
2
Maxim TRANKOVMaxim TRANKOV Russian Fed. Figure Skating
2
Alexey VOEVODAAlexey VOEVODA Russian Fed. Bobsleigh
2
Tatiana VOLOSOZHARTatiana VOLOSOZHAR Russian Fed. Figure Skating
2
Tobias WENDLTobias WENDL Germany Luge
2
Vic WILDVic WILD Russian Fed. Snowboard
2
Alexander ZUBKOVAlexander ZUBKOV Russian Fed. Bobsleigh
2
Charlotte KALLACharlotte KALLA Sweden Cross-Country
1
2
Tora BERGERTora BERGER Norway Biathlon
1
1
1
Suk Hee SHIMSuk Hee SHIM Korea Short Track
1
1
1
Jan BLOKHUIJSENJan BLOKHUIJSEN Netherlands Speed Skating
1
1
Anna FENNINGERAnna FENNINGER Austria Alpine Skiing
1
1
Eric FRENZELEric FRENZEL Germany Nordic Combined
1
1
Vladimir GRIGOREVVladimir GRIGOREV Russian Fed. Short Track
1
1
Marcus HELLNERMarcus HELLNER Sweden Cross-Country
1
1
Maria HOEFL-RIESCHMaria HOEFL-RIESCH Germany Alpine Skiing
1
1
Fedor KLIMOVFedor KLIMOV Russian Fed. Figure Skating
1
1
Alexander LEGKOVAlexander LEGKOV Russian Fed. Cross-Country
1
1
Magnus Hovdal MOANMagnus Hovdal MOAN Norway Nordic Combined
1
1
Ingvild Flugstad OESTBERGIngvild Flugstad OESTBERG Norway Cross-Country
1
1
Johan OLSSONJohan OLSSON Sweden Cross-Country
1
1
Martina SABLIKOVAMartina SABLIKOVA Czech Republic Speed Skating
1
1
Ksenia STOLBOVAKsenia STOLBOVA Russian Fed. Figure Skating
1
1
Koen VERWEIJKoen VERWEIJ Netherlands Speed Skating
1
1
Tiril ECKHOFFTiril ECKHOFF Norway Biathlon
1
2
Jorrit BERGSMAJorrit BERGSMA Netherlands Speed Skating
1
1
Zbigniew BRODKAZbigniew BRODKA Poland Speed Skating
1
1
Meryl DAVISMeryl DAVIS United States Figure Skating
1
1
Elena ILINYKHElena ILINYKH Russian Fed. Figure Skating
1
1
Ida INGEMARSDOTTERIda INGEMARSDOTTER Sweden Cross-Country
1
1
Kjetil JANSRUDKjetil JANSRUD Norway Alpine Skiing
1
1
Nikita KATSALAPOVNikita KATSALAPOV Russian Fed. Figure Skating
1
1
Magnus KROGMagnus KROG Norway Nordic Combined
1
1
Michel MULDERMichel MULDER Netherlands Speed Skating
1
1
Daniel RICHARDSSONDaniel RICHARDSSON Sweden Cross-Country
1
1
Vita SEMERENKOVita SEMERENKO Ukraine Biathlon
1
1
Lotte VAN BEEKLotte VAN BEEK Netherlands Speed Skating
1
1
Charlie WHITECharlie WHITE United States Figure Skating
1
1
Meghan AGOSTAMeghan AGOSTA Canada Ice Hockey
1
Jamie ANDERSONJamie ANDERSON United States Snowboard
1
Gillian APPSGillian APPS Canada Ice Hockey
1
Jamie BENNJamie BENN Canada Ice Hockey
1
Patrice BERGERONPatrice BERGERON Canada Ice Hockey
1
Alex BILODEAUAlex BILODEAU Canada Freestyle Skiing
1
Ekaterina BOBROVAEkaterina BOBROVA Russian Fed. Figure Skating
1
Jay BOUWMEESTERJay BOUWMEESTER Canada Ice Hockey
1
Maddie BOWMANMaddie BOWMAN United States Freestyle Skiing
1
Jeff CARTERJeff CARTER Canada Ice Hockey
1
Jean Frederic CHAPUISJean Frederic CHAPUIS France Freestyle Skiing
1
Ha-Ri CHOHa-Ri CHO Korea Short Track
1
Joss CHRISTENSENJoss CHRISTENSEN United States Freestyle Skiing
1
Sidney CROSBYSidney CROSBY Canada Ice Hockey
1
Melodie DAOUSTMelodie DAOUST Canada Ice Hockey
1
Drew DOUGHTYDrew DOUGHTY Canada Ice Hockey
1
Matt DUCHENEMatt DUCHENE Canada Ice Hockey
1
Justine DUFOUR-LAPOINTEJustine DUFOUR-LAPOINTE Canada Freestyle Skiing
1
Julia DUJMOVITSJulia DUJMOVITS Austria Snowboard
1
Juliya DZHYMAJuliya DZHYMA Ukraine Biathlon
1
Semen ELISTRATOVSemen ELISTRATOV Russian Fed. Short Track
1
Maiken Caspersen FALLAMaiken Caspersen FALLA Norway Cross-Country
1
Kaitlyn FARRINGTONKaitlyn FARRINGTON United States Snowboard
1
Caleb FLAXEYCaleb FLAXEY Canada Curling
1
Laura FORTINOLaura FORTINO Canada Ice Hockey
1
Severin FREUNDSeverin FREUND Germany Ski Jumping
1
Ryan FRYRyan FRY Canada Curling
1
Ryan GETZLAFRyan GETZLAF Canada Ice Hockey
1
Dominique GISINDominique GISIN Switzerland Alpine Skiing
1
Stefan GROOTHUISStefan GROOTHUIS Netherlands Speed Skating
1
Anna HAAGAnna HAAG Sweden Cross-Country
1
Charles HAMELINCharles HAMELIN Canada Short Track
1
Dan HAMHUISDan HAMHUIS Canada Ice Hockey
1
Yuzuru HANYUYuzuru HANYU Japan Figure Skating
1
E.J. HARNDENE.J. HARNDEN Canada Curling
1
Ryan HARNDENRyan HARNDEN Canada Curling
1
Ola Vigen HATTESTADOla Vigen HATTESTAD Norway Cross-Country
1
Jayna HEFFORDJayna HEFFORD Canada Ice Hockey
1
Dara HOWELLDara HOWELL Canada Freestyle Skiing
1
Kaillie HUMPHRIESKaillie HUMPHRIES Canada Bobsleigh
1
Haley IRWINHaley IRWIN Canada Ice Hockey
1
Brad JACOBSBrad JACOBS Canada Curling
1
Sami JAUHOJAERVISami JAUHOJAERVI Finland Cross-Country
1
Brianne JENNERBrianne JENNER Canada Ice Hockey
1
Rebecca JOHNSTONRebecca JOHNSTON Canada Ice Hockey
1
Jennifer JONESJennifer JONES Canada Curling
1
Duncan KEITHDuncan KEITH Canada Ice Hockey
1
Alang KIMAlang KIM Korea Short Track
1
Haavard KLEMETSENHaavard KLEMETSEN Norway Nordic Combined
1
Sangjeong KONGSangjeong KONG Korea Short Track
1
Sage KOTSENBURGSage KOTSENBURG United States Snowboard
1
Justyna KOWALCZYKJustyna KOWALCZYK Poland Cross-Country
1
Marinus KRAUSMarinus KRAUS Germany Ski Jumping
1
Patrizia KUMMERPatrizia KUMMER Switzerland Snowboard
1
Chris KUNITZChris KUNITZ Canada Ice Hockey
1
Anton KUSHNIRAnton KUSHNIR Belarus Freestyle Skiing
1
Anastasiya KUZMINAAnastasiya KUZMINA Slovakia Biathlon
1
Charline LABONTECharline LABONTE Canada Ice Hockey
1
Genevieve LACASSEGenevieve LACASSE Canada Ice Hockey
1
Jocelyne LAROCQUEJocelyne LAROCQUE Canada Ice Hockey
1
Kaitlyn LAWESKaitlyn LAWES Canada Curling
1
Sang Hwa LEESang Hwa LEE Korea Speed Skating
1
Marrit LEENSTRAMarrit LEENSTRA Netherlands Speed Skating
1
Jianrou LIJianrou LI China Short Track
1
Ted LIGETYTed LIGETY United States Alpine Skiing
1
Yulia LIPNITSKAYAYulia LIPNITSKAYA Russian Fed. Figure Skating
1
Roberto LUONGORoberto LUONGO Canada Ice Hockey
1
Dmitry MALYSHKODmitry MALYSHKO Russian Fed. Biathlon
1
Patrick MARLEAUPatrick MARLEAU Canada Ice Hockey
1
Mario MATTMario MATT Austria Alpine Skiing
1
Matthias MAYERMatthias MAYER Austria Alpine Skiing
1
Dawn MCEWENDawn MCEWEN Canada Curling
1
Meaghan MIKKELSONMeaghan MIKKELSON Canada Ice Hockey
1
Heather MOYSEHeather MOYSE Canada Bobsleigh
1
Rick NASHRick NASH Canada Ice Hockey
1
Alexey NEGODAYLOAlexey NEGODAYLO Russian Fed. Bobsleigh
1
Lars NELSONLars NELSON Sweden Cross-Country
1
Iivo NISKANENIivo NISKANEN Finland Cross-Country
1
Jill OFFICERJill OFFICER Canada Curling
1
Caroline OUELLETTECaroline OUELLETTE Canada Ice Hockey
1
Corey PERRYCorey PERRY Canada Ice Hockey
1
Olena PIDHRUSHNAOlena PIDHRUSHNA Ukraine Biathlon
1
Alex PIETRANGELOAlex PIETRANGELO Canada Ice Hockey
1
Evgeny PLYUSHCHENKOEvgeny PLYUSHCHENKO Russian Fed. Figure Skating
1
Iouri PODLADTCHIKOVIouri PODLADTCHIKOV Switzerland Snowboard
1
Marie-Philip POULINMarie-Philip POULIN Canada Ice Hockey
1
Carey PRICECarey PRICE Canada Ice Hockey
1
Lauriane ROUGEAULauriane ROUGEAU Canada Ice Hockey
1
Eva SAMKOVAEva SAMKOVA Czech Republic Snowboard
1
Valj SEMERENKOValj SEMERENKO Ukraine Biathlon
1
Patrick SHARPPatrick SHARP Canada Ice Hockey
1
Mikaela SHIFFRINMikaela SHIFFRIN United States Alpine Skiing
1
Anton SHIPULINAnton SHIPULIN Russian Fed. Biathlon
1
Mike SMITHMike SMITH Canada Ice Hockey
1
Dmitri SOLOVIEVDmitri SOLOVIEV Russian Fed. Figure Skating
1
Adelina SOTNIKOVAAdelina SOTNIKOVA Russian Fed. Figure Skating
1
Natalie SPOONERNatalie SPOONER Canada Ice Hockey
1
Martin ST-LOUISMartin ST-LOUIS Canada Ice Hockey
1
P.K. SUBBANP.K. SUBBAN Canada Ice Hockey
1
Shannon SZABADOSShannon SZABADOS Canada Ice Hockey
1
John TAVARESJohn TAVARES Canada Ice Hockey
1
Marielle THOMPSONMarielle THOMPSON Canada Freestyle Skiing
1
Jonathan TOEWSJonathan TOEWS Canada Ice Hockey
1
Alexander TRETIAKOVAlexander TRETIAKOV Russian Fed. Skeleton
1
Dmitry TRUNENKOVDmitry TRUNENKOV Russian Fed. Bobsleigh
1
Alla TSUPERAlla TSUPER Belarus Freestyle Skiing
1
Evgeny USTYUGOVEvgeny USTYUGOV Russian Fed. Biathlon
1
Pierre VAULTIERPierre VAULTIER France Snowboard
1
Sandro VILETTASandro VILETTA Switzerland Alpine Skiing
1
Marc-Edouard VLASICMarc-Edouard VLASIC Canada Ice Hockey
1
Carina VOGTCarina VOGT Germany Ski Jumping
1
Alexey VOLKOVAlexey VOLKOV Russian Fed. Biathlon
1
Jennifer WAKEFIELDJennifer WAKEFIELD Canada Ice Hockey
1
Kirsten WALLKirsten WALL Canada Curling
1
Andreas WANKAndreas WANK Germany Ski Jumping
1
Catherine WARDCatherine WARD Canada Ice Hockey
1
Tara WATCHORNTara WATCHORN Canada Ice Hockey
1
Shea WEBERShea WEBER Canada Ice Hockey
1
Andreas WELLINGERAndreas WELLINGER Germany Ski Jumping
1
Hayley WICKENHEISERHayley WICKENHEISER Canada Ice Hockey
1
Emma WIKENEmma WIKEN Sweden Cross-Country
1
David WISEDavid WISE United States Freestyle Skiing
1
Elizabeth YARNOLDElizabeth YARNOLD Great Britain Skeleton
1
Ruslan ZAKHAROVRuslan ZAKHAROV Russian Fed. Short Track
1
Hong ZHANGHong ZHANG China Speed Skating
1
Yang ZHOUYang ZHOU China Short Track
1
Maxim VYLEGZHANINMaxim VYLEGZHANIN Russian Fed. Cross-Country
3
Ondrej MORAVECOndrej MORAVEC Czech Republic Biathlon
2
1
Patrick CHANPatrick CHAN Canada Figure Skating
2
Albert DEMCHENKOAlbert DEMCHENKO Russian Fed. Luge
2
Erik LESSERErik LESSER Germany Biathlon
2
Scott MOIRScott MOIR Canada Figure Skating
2
Kerttu NISKANENKerttu NISKANEN Finland Cross-Country
2
Aino-Kaisa SAARINENAino-Kaisa SAARINEN Finland Cross-Country
2
Gabriela SOUKALOVAGabriela SOUKALOVA Czech Republic Biathlon
2
Olga VILUKHINAOlga VILUKHINA Russian Fed. Biathlon
2
Tessa VIRTUETessa VIRTUE Canada Figure Skating
2
Arianna FONTANAArianna FONTANA Italy Short Track
1
2
Tianyu HANTianyu HAN China Short Track
1
1
Nicole HOSPNicole HOSP Austria Alpine Skiing
1
1
Christof INNERHOFERChristof INNERHOFER Italy Alpine Skiing
1
1
Therese JOHAUGTherese JOHAUG Norway Cross-Country
1
1
Noriaki KASAINoriaki KASAI Japan Ski Jumping
1
1
Zan KOSIRZan KOSIR Slovenia Snowboard
1
1
Dominik LANDERTINGERDominik LANDERTINGER Austria Biathlon
1
1
Denny MORRISONDenny MORRISON Canada Speed Skating
1
1
Teodor PETERSONTeodor PETERSON Sweden Cross-Country
1
1
Peter PREVCPeter PREVC Slovenia Ski Jumping
1
1
Fabian RIESSLEFabian RIESSLE Germany Nordic Combined
1
1
Jaroslav SOUKUPJaroslav SOUKUP Czech Republic Biathlon
1
1
Dajing WUDajing WU China Short Track
1
1
Daniel ALFREDSSONDaniel ALFREDSSON Sweden Ice Hockey
1
Eduardo ALVAREZEduardo ALVAREZ United States Short Track
1
Scott ANDREWSScott ANDREWS Great Britain Curling
1
Vladislav ANTONOVVladislav ANTONOV Russian Fed. Luge
1
Katarzyna BACHLEDA - CURUSKatarzyna BACHLEDA - CURUS Poland Speed Skating
1
Nicklas BACKSTROMNicklas BACKSTROM Sweden Ice Hockey
1
Alex BAUMANNAlex BAUMANN Switzerland Bobsleigh
1
Kacey BELLAMYKacey BELLAMY United States Ice Hockey
1
Patrik BERGLUNDPatrik BERGLUND Sweden Ice Hockey
1
Christina BERTRUPChristina BERTRUP Sweden Curling
1
Alexander BESSMERTNYKHAlexander BESSMERTNYKH Russian Fed. Cross-Country
1
Daniel BOEHMDaniel BOEHM Germany Biathlon
1
Arnaud BOVOLENTAArnaud BOVOLENTA France Freestyle Skiing
1
Megan BOZEKMegan BOZEK United States Ice Hockey
1
Tom BREWSTERTom BREWSTER Great Britain Curling
1
Torah BRIGHTTorah BRIGHT Australia Snowboard
1
Alex CARPENTERAlex CARPENTER United States Ice Hockey
1
J.R. CELSKIJ.R. CELSKI United States Short Track
1
Julie CHUJulie CHU United States Ice Hockey
1
Kendall COYNEKendall COYNE United States Ice Hockey
1
Chris CREVELINGChris CREVELING United States Short Track
1
Natalia CZERWONKANatalia CZERWONKA Poland Speed Skating
1
Brianna DECKERBrianna DECKER United States Ice Hockey
1
Alexander DENISYEVAlexander DENISYEV Russian Fed. Luge
1
Thomas DIETHARTThomas DIETHART Austria Ski Jumping
1
Daumants DREISKENSDaumants DREISKENS Latvia Bobsleigh
1
Marie-Eve DROLETMarie-Eve DROLET Canada Short Track
1
Greg DRUMMONDGreg DRUMMOND Great Britain Curling
1
Chloe DUFOUR-LAPOINTEChloe DUFOUR-LAPOINTE Canada Freestyle Skiing
1
Meghan DUGGANMeghan DUGGAN United States Ice Hockey
1
Meagan DUHAMELMeagan DUHAMEL Canada Figure Skating
1
Martins DUKURSMartins DUKURS Latvia Skeleton
1
Alexander EDLERAlexander EDLER Sweden Ice Hockey
1
Oliver EKMAN-LARSSONOliver EKMAN-LARSSON Sweden Ice Hockey
1
Jhonas ENROTHJhonas ENROTH Sweden Ice Hockey
1
Jimmie ERICSSONJimmie ERICSSON Sweden Ice Hockey
1
Jonathan ERICSSONJonathan ERICSSON Sweden Ice Hockey
1
Loui ERIKSSONLoui ERIKSSON Sweden Ice Hockey
1
Kexin FANKexin FAN China Short Track
1
Olga FATKULINAOlga FATKULINA Russian Fed. Speed Skating
1
Lyndsey FRYLyndsey FRY United States Ice Hockey
1
Nevin GALMARININevin GALMARINI Switzerland Snowboard
1
Selina GASPARINSelina GASPARIN Switzerland Biathlon
1
Michael GOODFELLOWMichael GOODFELLOW Great Britain Curling
1
Jonas GUSTAVSSONJonas GUSTAVSSON Sweden Ice Hockey
1
Carl HAGELINCarl HAGELIN Sweden Ice Hockey
1
Michael HAYBOECKMichael HAYBOECK Austria Ski Jumping
1
Beat HEFTIBeat HEFTI Switzerland Bobsleigh
1
Jessica HEWITTJessica HEWITT Canada Short Track
1
Ayumu HIRANOAyumu HIRANO Japan Snowboard
1
Marcel HIRSCHERMarcel HIRSCHER Austria Alpine Skiing
1
Niklas HJALMARSSONNiklas HJALMARSSON Sweden Ice Hockey
1
Tatjana HUEFNERTatjana HUEFNER Germany Luge
1
Daniela IRASCHKO-STOLZDaniela IRASCHKO-STOLZ Austria Ski Jumping
1
Tatyana IVANOVATatyana IVANOVA Russian Fed. Luge
1
Dmitriy JAPAROVDmitriy JAPAROV Russian Fed. Cross-Country
1
Marcus JOHANSSONMarcus JOHANSSON Sweden Ice Hockey
1
Hyong Jun JOOHyong Jun JOO Korea Speed Skating
1
Erik KARLSSONErik KARLSSON Sweden Ice Hockey
1
Anke KARSTENSAnke KARSTENS Germany Snowboard
1
Gus KENWORTHYGus KENWORTHY United States Freestyle Skiing
1
Amanda KESSELAmanda KESSEL United States Ice Hockey
1
Cheol Min KIMCheol Min KIM Korea Speed Skating
1
Yuna KIMYuna KIM Korea Figure Skating
1
Mikael KINGSBURYMikael KINGSBURY Canada Freestyle Skiing
1
Bjoern KIRCHEISENBjoern KIRCHEISEN Germany Nordic Combined
1
Hilary KNIGHTHilary KNIGHT United States Ice Hockey
1
Agnes KNOCHENHAUERAgnes KNOCHENHAUER Sweden Curling
1
Ivica KOSTELICIvica KOSTELIC Croatia Alpine Skiing
1
Nikita KRIUKOVNikita KRIUKOV Russian Fed. Cross-Country
1
Niklas KRONWALLNiklas KRONWALL Sweden Ice Hockey
1
Marcus KRUGERMarcus KRUGER Sweden Ice Hockey
1
Anne KYLLOENENAnne KYLLOENEN Finland Cross-Country
1
Krista LAHTEENMAKIKrista LAHTEENMAKI Finland Cross-Country
1
Jocelyne LAMOUREUXJocelyne LAMOUREUX United States Ice Hockey
1
Monique LAMOUREUXMonique LAMOUREUX United States Ice Hockey
1
Gabriel LANDESKOGGabriel LANDESKOG Sweden Ice Hockey
1
Seung Hoon LEESeung Hoon LEE Korea Speed Skating
1
Andreas LINGERAndreas LINGER Austria Luge
1
Wolfgang LINGERWolfgang LINGER Austria Luge
1
Devin LOGANDevin LOGAN United States Freestyle Skiing
1
Henrik LUNDQVISTHenrik LUNDQVIST Sweden Ice Hockey
1
Jordan MALONEJordan MALONE United States Short Track
1
Dominique MALTAISDominique MALTAIS Canada Snowboard
1
Valerie MALTAISValerie MALTAIS Canada Short Track
1
Marie MARTINODMarie MARTINOD France Freestyle Skiing
1
Gigi MARVINGigi MARVIN United States Ice Hockey
1
Brianne MCLAUGHLINBrianne MCLAUGHLIN United States Ice Hockey
1
Oskars MELBARDISOskars MELBARDIS Latvia Bobsleigh
1
Elana MEYERSElana MEYERS United States Bobsleigh
1
Steve MISSILLIERSteve MISSILLIER France Alpine Skiing
1
Kirsten MOORE-TOWERSKirsten MOORE-TOWERS Canada Figure Skating
1
Thomas MORGENSTERNThomas MORGENSTERN Austria Ski Jumping
1
David MORRISDavid MORRIS Australia Freestyle Skiing
1
Dylan MOSCOVITCHDylan MOSCOVITCH Canada Figure Skating
1
David MURDOCHDavid MURDOCH Great Britain Curling
1
Gustav NYQUISTGustav NYQUIST Sweden Ice Hockey
1
Johnny ODUYAJohnny ODUYA Sweden Ice Hockey
1
Nikolay OLYUNINNikolay OLYUNIN Russian Fed. Snowboard
1
Kaetlyn OSMONDKaetlyn OSMOND Canada Figure Skating
1
Arnd PEIFFERArnd PEIFFER Germany Biathlon
1
Michelle PICARDMichelle PICARD United States Ice Hockey
1
Noelle PIKUS-PACENoelle PIKUS-PACE United States Skeleton
1
Maria PRYTZMaria PRYTZ Sweden Curling
1
Josephine PUCCIJosephine PUCCI United States Ice Hockey
1
Eric RADFORDEric RADFORD Canada Figure Skating
1
Kevin REYNOLDSKevin REYNOLDS Canada Figure Skating
1
Mike RIDDLEMike RIDDLE Canada Freestyle Skiing
1
Yana ROMANOVAYana ROMANOVA Russian Fed. Biathlon
1
Enni RUKAJARVIEnni RUKAJARVI Finland Snowboard
1
Johannes RYDZEKJohannes RYDZEK Germany Nordic Combined
1
Staale SANDBECHStaale SANDBECH Norway Snowboard
1
Molly SCHAUSMolly SCHAUS United States Ice Hockey
1
Simon SCHEMPPSimon SCHEMPP Germany Biathlon
1
Marlies SCHILDMarlies SCHILD Austria Alpine Skiing
1
Anne SCHLEPERAnne SCHLEPER United States Ice Hockey
1
Gregor SCHLIERENZAUERGregor SCHLIERENZAUER Austria Ski Jumping
1
Daniel SEDINDaniel SEDIN Sweden Ice Hockey
1
Kelsey SERWAKelsey SERWA Canada Freestyle Skiing
1
Ekaterina SHUMILOVAEkaterina SHUMILOVA Russian Fed. Biathlon
1
Margaretha SIGFRIDSSONMargaretha SIGFRIDSSON Sweden Curling
1
Jakob SILFVERBERGJakob SILFVERBERG Sweden Ice Hockey
1
Jan SMEEKENSJan SMEEKENS Netherlands Speed Skating
1
Kelli STACKKelli STACK United States Ice Hockey
1
Lee STECKLEINLee STECKLEIN United States Ice Hockey
1
Alexander STEENAlexander STEEN Sweden Ice Hockey
1
Marianne ST-GELAISMarianne ST-GELAIS Canada Short Track
1
Janis STRENGAJanis STRENGA Latvia Bobsleigh
1
Tomoka TAKEUCHITomoka TAKEUCHI Japan Snowboard
1
Henrik TALLINDERHenrik TALLINDER Sweden Ice Hockey
1
Jessie VETTERJessie VETTER United States Ice Hockey
1
Arvis VILKASTEArvis VILKASTE Latvia Bobsleigh
1
Veronika VITKOVAVeronika VITKOVA Czech Republic Biathlon
1
Akito WATABEAkito WATABE Japan Nordic Combined
1
Andrew WEIBRECHTAndrew WEIBRECHT United States Alpine Skiing
1
Maria WENNERSTROEMMaria WENNERSTROEM Sweden Curling
1
Lauryn WILLIAMSLauryn WILLIAMS United States Bobsleigh
1
Katarzyna WOZNIAKKatarzyna WOZNIAK Poland Speed Skating
1
Mengtao XUMengtao XU China Freestyle Skiing
1
Olga ZAITSEVAOlga ZAITSEVA Russian Fed. Biathlon
1
Henrik ZETTERBERGHenrik ZETTERBERG Sweden Ice Hockey
1
Luiza ZLOTKOWSKALuiza ZLOTKOWSKA Poland Speed Skating
1
Margot BOERMargot BOER Netherlands Speed Skating
2
Olga GRAFOlga GRAF Russian Fed. Speed Skating
2
Steven HOLCOMBSteven HOLCOMB United States Bobsleigh
2
Emil JOENSSONEmil JOENSSON Sweden Cross-Country
2
Steven LANGTONSteven LANGTON United States Bobsleigh
2
Andris SICSAndris SICS Latvia Luge
2
Juris SICSJuris SICS Latvia Luge
2
Juhamatti AALTONENJuhamatti AALTONEN Finland Ice Hockey
1
Jeremy ABBOTTJeremy ABBOTT United States Figure Skating
1
Vicki ADAMSVicki ADAMS Great Britain Curling
1
Janine ALDERJanine ALDER Switzerland Ice Hockey
1
Livia ALTMANNLivia ALTMANN Switzerland Ice Hockey
1
Sophie ANTHAMATTENSophie ANTHAMATTEN Switzerland Ice Hockey
1
Matthew ANTOINEMatthew ANTOINE United States Skeleton
1
Anders BARDALAnders BARDAL Norway Ski Jumping
1
Aleksander BARKOVAleksander BARKOV Finland Ice Hockey
1
Jean Guillaume BEATRIXJean Guillaume BEATRIX France Biathlon
1
Laura BENZLaura BENZ Switzerland Ice Hockey
1
Sara BENZSara BENZ Switzerland Ice Hockey
1
Christoph BIELERChristoph BIELER Austria Nordic Combined
1
Stefanie BOEHLERStefanie BOEHLER Germany Cross-Country
1
Jason BROWNJason BROWN United States Figure Skating
1
Nicole BULLONicole BULLO Switzerland Ice Hockey
1
Marissa CASTELLIMarissa CASTELLI United States Figure Skating
1
Dequan CHENDequan CHEN China Short Track
1
Ilia CHERNOUSOVIlia CHERNOUSOV Russian Fed. Cross-Country
1
Kelly CLARKKelly CLARK United States Snowboard
1
Charle COURNOYERCharle COURNOYER Canada Short Track
1
Bob DE JONGBob DE JONG Netherlands Speed Skating
1
Alex DEIBOLDAlex DEIBOLD United States Snowboard
1
Robin DUVILLARDRobin DUVILLARD France Cross-Country
1
Simon EDERSimon EDER Austria Biathlon
1
Niklas EDINNiklas EDIN Sweden Curling
1
Romy EGGIMANNRomy EGGIMANN Switzerland Ice Hockey
1
Oskar ERIKSSONOskar ERIKSSON Sweden Curling
1
Aja EVANSAja EVANS United States Bobsleigh
1
Vesna FABJANVesna FABJAN Slovenia Cross-Country
1
Nicole FESSELNicole FESSEL Germany Cross-Country
1
Ann Kristin Aafedt FLATLANDAnn Kristin Aafedt FLATLAND Norway Biathlon
1
Christopher FOGTChristopher FOGT United States Bobsleigh
1
Sarah FORSTERSarah FORSTER Switzerland Ice Hockey
1
Angela FRAUTSCHIAngela FRAUTSCHI Switzerland Ice Hockey
1
Jean Marc GAILLARDJean Marc GAILLARD France Cross-Country
1
Evgeniy GARANICHEVEvgeniy GARANICHEV Russian Fed. Biathlon
1
Nicholas GOEPPERNicholas GOEPPER United States Freestyle Skiing
1
Gracie GOLDGracie GOLD United States Figure Skating
1
Mikael GRANLUNDMikael GRANLUND Finland Ice Hockey
1
Lauren GRAYLauren GRAY Great Britain Curling
1
Teja GREGORINTeja GREGORIN Slovenia Biathlon
1
Jamie GREUBELJamie GREUBEL United States Bobsleigh
1
Bernhard GRUBERBernhard GRUBER Austria Nordic Combined
1
Lara GUTLara GUT Switzerland Alpine Skiing
1
Claire HAMILTONClaire HAMILTON Great Britain Curling
1
Erin HAMLINErin HAMLIN United States Luge
1
Denise HERRMANNDenise HERRMANN Germany Cross-Country
1
Juuso HIETANENJuuso HIETANEN Finland Ice Hockey
1
Taku HIRAOKATaku HIRAOKA Japan Snowboard
1
Lukas HOFERLukas HOFER Italy Biathlon
1
Anna HOLMLUNDAnna HOLMLUND Sweden Freestyle Skiing
1
Fanny Welle-Strand HORNFanny Welle-Strand HORN Norway Biathlon
1
Jan HUDECJan HUDEC Canada Alpine Skiing
1
Jarkko IMMONENJarkko IMMONEN Finland Ice Hockey
1
Daiki ITODaiki ITO Japan Ski Jumping
1
Zongyang JIAZongyang JIA China Freestyle Skiing
1
Jussi JOKINENJussi JOKINEN Finland Ice Hockey
1
Olli JOKINENOlli JOKINEN Finland Ice Hockey
1
Jenny JONESJenny JONES Great Britain Snowboard
1
Benjamin KARLBenjamin KARL Austria Snowboard
1
Hannah KEARNEYHannah KEARNEY United States Freestyle Skiing
1
Viktor KJAELLViktor KJAELL Sweden Curling
1
Lukas KLAPFERLukas KLAPFER Austria Nordic Combined
1
Carien KLEIBEUKERCarien KLEIBEUKER Netherlands Speed Skating
1
Sjinkie KNEGTSjinkie KNEGT Netherlands Short Track
1
Amelie KOBERAmelie KOBER Germany Snowboard
1
Leo KOMAROVLeo KOMAROV Finland Ice Hockey
1
Petri KONTIOLAPetri KONTIOLA Finland Ice Hockey
1
Lauri KORPIKOSKILauri KORPIKOSKI Finland Ice Hockey
1
Carolina KOSTNERCarolina KOSTNER Italy Figure Skating
1
Sebastian KRAUPPSebastian KRAUPP Sweden Curling
1
Henrik KRISTOFFERSENHenrik KRISTOFFERSEN Norway Alpine Skiing
1
Lasse KUKKONENLasse KUKKONEN Finland Ice Hockey
1
Kim LAMARREKim LAMARRE Canada Freestyle Skiing
1
Lydia LASSILALydia LASSILA Australia Freestyle Skiing
1
Jori LEHTERAJori LEHTERA Finland Ice Hockey
1
Kari LEHTONENKari LEHTONEN Finland Ice Hockey
1
Sami LEPISTOSami LEPISTO Finland Ice Hockey
1
Fredrik LINDBERGFredrik LINDBERG Sweden Curling
1
Yekaterina LOBYSHEVAYekaterina LOBYSHEVA Russian Fed. Speed Skating
1
Jessica LUTZJessica LUTZ Switzerland Ice Hockey
1
Olli MAATTAOlli MAATTA Finland Ice Hockey
1
Julia MANCUSOJulia MANCUSO United States Alpine Skiing
1
Maurice MANIFICATMaurice MANIFICAT France Cross-Country
1
Julia MARTYJulia MARTY Switzerland Ice Hockey
1
Stefanie MARTYStefanie MARTY Switzerland Ice Hockey
1
Coline MATTELColine MATTEL France Ski Jumping
1
Mark MCMORRISMark MCMORRIS Canada Snowboard
1
Daniel MESOTITSCHDaniel MESOTITSCH Austria Biathlon
1
Jonathan MIDOLJonathan MIDOL France Freestyle Skiing
1
Bode MILLERBode MILLER United States Alpine Skiing
1
Eve MUIRHEADEve MUIRHEAD Great Britain Curling
1
Ronald MULDERRonald MULDER Netherlands Speed Skating
1
Alina MULLERAlina MULLER Switzerland Ice Hockey
1
Katrin NABHOLZKatrin NABHOLZ Switzerland Ice Hockey
1
Konrad NIEDZWIEDZKIKonrad NIEDZWIEDZKI Poland Speed Skating
1
Antti NIEMIAntti NIEMI Finland Ice Hockey
1
Elena NIKITINAElena NIKITINA Russian Fed. Skeleton
1
Stina NILSSONStina NILSSON Sweden Cross-Country
1
Claudia NYSTADClaudia NYSTAD Germany Cross-Country
1
Karin OBERHOFERKarin OBERHOFER Italy Biathlon
1
Ayana ONOZUKAAyana ONOZUKA Japan Freestyle Skiing
1
Lucia PERETTILucia PERETTI Italy Short Track
1
Ivan PERRILLAT BOITEUXIvan PERRILLAT BOITEUX France Cross-Country
1
Antti PIHLSTROMAntti PIHLSTROM Finland Ice Hockey
1
Alexis PINTURAULTAlexis PINTURAULT France Alpine Skiing
1
Evelina RASELLIEvelina RASELLI Switzerland Ice Hockey
1
Tuukka RASKTuukka RASK Finland Ice Hockey
1
Viktoria REBENSBURGViktoria REBENSBURG Germany Alpine Skiing
1
Kevin ROLLANDKevin ROLLAND France Freestyle Skiing
1
Martins RUBENISMartins RUBENIS Latvia Luge
1
Tuomo RUUTUTuomo RUUTU Finland Ice Hockey
1
Sakari SALMINENSakari SALMINEN Finland Ice Hockey
1
Sami SALOSami SALO Finland Ice Hockey
1
Aliona SAVCHENKOAliona SAVCHENKO Germany Figure Skating
1
Florence SCHELLINGFlorence SCHELLING Switzerland Ice Hockey
1
Teemu SELANNETeemu SELANNE Finland Ice Hockey
1
Jingnan SHIJingnan SHI China Short Track
1
Yekaterina SHIKHOVAYekaterina SHIKHOVA Russian Fed. Speed Skating
1
Reruhi SHIMIZUReruhi SHIMIZU Japan Ski Jumping
1
Simon SHNAPIRSimon SHNAPIR United States Figure Skating
1
Nadezhda SKARDINONadezhda SKARDINO Belarus Biathlon
1
Yuliya SKOKOVAYuliya SKOKOVA Russian Fed. Speed Skating
1
Anna SLOANAnna SLOAN Great Britain Curling
1
Alexandr SMYSHLYAEVAlexandr SMYSHLYAEV Russian Fed. Freestyle Skiing
1
Lara STALDERLara STALDER Switzerland Ice Hockey
1
Phoebe STANZPhoebe STANZ Switzerland Ice Hockey
1
Mario STECHERMario STECHER Austria Nordic Combined
1
Kristin Stoermer STEIRAKristin Stoermer STEIRA Norway Cross-Country
1
Anja STIEFELAnja STIEFEL Switzerland Ice Hockey
1
Christoph SUMANNChristoph SUMANN Austria Biathlon
1
Martin Johnsrud SUNDBYMartin Johnsrud SUNDBY Norway Cross-Country
1
Robin SZOLKOWYRobin SZOLKOWY Germany Figure Skating
1
Jan SZYMANSKIJan SZYMANSKI Poland Speed Skating
1
Taku TAKEUCHITaku TAKEUCHI Japan Ski Jumping
1
Denis TENDenis TEN Kazakhstan Figure Skating
1
Sandra THALMANNSandra THALMANN Switzerland Ice Hockey
1
Kimmo TIMONENKimmo TIMONEN Finland Ice Hockey
1
Eliza TIRUMAEliza TIRUMA Latvia Luge
1
Curtis TOMASEVICZCurtis TOMASEVICZ United States Bobsleigh
1
Chloe TRESPEUCHChloe TRESPEUCH France Snowboard
1
Ossi VAANANENOssi VAANANEN Finland Ice Hockey
1
Martina VALCEPINAMartina VALCEPINA Italy Short Track
1
Sami VATANENSami VATANEN Finland Ice Hockey
1
Elena VIVIANIElena VIVIANI Italy Short Track
1
Ashley WAGNERAshley WAGNER United States Figure Skating
1
Nina WAIDACHERNina WAIDACHER Switzerland Ice Hockey
1
Heidi WENGHeidi WENG Norway Cross-Country
1
Dorothea WIERERDorothea WIERER Italy Biathlon
1
Dominik WINDISCHDominik WINDISCH Italy Biathlon
1
Alena ZAVARZINAAlena ZAVARZINA Russian Fed. Snowboard
1
Kathrin ZETTELKathrin ZETTEL Austria Alpine Skiing
1
Armin ZOEGGELERArmin ZOEGGELER Italy Luge
1
Victor ANVictor AN Russian Fed. Short Track
3
1
Marit BJOERGENMarit BJOERGEN Norway Cross-Country
3
Darya DOMRACHEVADarya DOMRACHEVA Belarus Biathlon
3
Ireen WUSTIreen WUST Netherlands Speed Skating
2
3
Martin FOURCADEMartin FOURCADE France Biathlon
2
1
Sven KRAMERSven KRAMER Netherlands Speed Skating
2
1
Seung-Hi PARKSeung-Hi PARK Korea Short Track
2
1
Tobias ARLTTobias ARLT Germany Luge
2
Ole Einar BJOERNDALENOle Einar BJOERNDALEN Norway Biathlon
2
Dario COLOGNADario COLOGNA Switzerland Cross-Country
2
Natalie GEISENBERGERNatalie GEISENBERGER Germany Luge
2
Joergen GRAABAKJoergen GRAABAK Norway Nordic Combined
2
Felix LOCHFelix LOCH Germany Luge
2
Tina MAZETina MAZE Slovenia Alpine Skiing
2
Kamil STOCHKamil STOCH Poland Ski Jumping
2
Emil Hegle SVENDSENEmil Hegle SVENDSEN Norway Biathlon
2
Jorien TER MORSJorien TER MORS Netherlands Speed Skating
2
Maxim TRANKOVMaxim TRANKOV Russian Fed. Figure Skating
2
Alexey VOEVODAAlexey VOEVODA Russian Fed. Bobsleigh
2
Tatiana VOLOSOZHARTatiana VOLOSOZHAR Russian Fed. Figure Skating
2
Tobias WENDLTobias WENDL Germany Luge
2
Vic WILDVic WILD Russian Fed. Snowboard
2
Alexander ZUBKOVAlexander ZUBKOV Russian Fed. Bobsleigh
2
Charlotte KALLACharlotte KALLA Sweden Cross-Country
1
2
Tora BERGERTora BERGER Norway Biathlon
1
1
1
Suk Hee SHIMSuk Hee SHIM Korea Short Track
1
1
1
Jan BLOKHUIJSENJan BLOKHUIJSEN Netherlands Speed Skating
1
1
Anna FENNINGERAnna FENNINGER Austria Alpine Skiing
1
1
Eric FRENZELEric FRENZEL Germany Nordic Combined
1
1
Vladimir GRIGOREVVladimir GRIGOREV Russian Fed. Short Track
1
1
Marcus HELLNERMarcus HELLNER Sweden Cross-Country
1
1
Maria HOEFL-RIESCHMaria HOEFL-RIESCH Germany Alpine Skiing
1
1
Fedor KLIMOVFedor KLIMOV Russian Fed. Figure Skating
1
1
Alexander LEGKOVAlexander LEGKOV Russian Fed. Cross-Country
1
1
Magnus Hovdal MOANMagnus Hovdal MOAN Norway Nordic Combined
1
1
Ingvild Flugstad OESTBERGIngvild Flugstad OESTBERG Norway Cross-Country
1
1
Johan OLSSONJohan OLSSON Sweden Cross-Country
1
1
Martina SABLIKOVAMartina SABLIKOVA Czech Republic Speed Skating
1
1
Ksenia STOLBOVAKsenia STOLBOVA Russian Fed. Figure Skating
1
1
Koen VERWEIJKoen VERWEIJ Netherlands Speed Skating
1
1
Tiril ECKHOFFTiril ECKHOFF Norway Biathlon
1
2
Jorrit BERGSMAJorrit BERGSMA Netherlands Speed Skating
1
1
Zbigniew BRODKAZbigniew BRODKA Poland Speed Skating
1
1
Meryl DAVISMeryl DAVIS United States Figure Skating
1
1
Elena ILINYKHElena ILINYKH Russian Fed. Figure Skating
1
1
Ida INGEMARSDOTTERIda INGEMARSDOTTER Sweden Cross-Country
1
1
Kjetil JANSRUDKjetil JANSRUD Norway Alpine Skiing
1
1
Nikita KATSALAPOVNikita KATSALAPOV Russian Fed. Figure Skating
1
1
Magnus KROGMagnus KROG Norway Nordic Combined
1
1
Michel MULDERMichel MULDER Netherlands Speed Skating
1
1
Daniel RICHARDSSONDaniel RICHARDSSON Sweden Cross-Country
1
1
Vita SEMERENKOVita SEMERENKO Ukraine Biathlon
1
1
Lotte VAN BEEKLotte VAN BEEK Netherlands Speed Skating
1
1
Charlie WHITECharlie WHITE United States Figure Skating
1
1
Meghan AGOSTAMeghan AGOSTA Canada Ice Hockey
1
Jamie ANDERSONJamie ANDERSON United States Snowboard
1
Gillian APPSGillian APPS Canada Ice Hockey
1
Jamie BENNJamie BENN Canada Ice Hockey
1
Patrice BERGERONPatrice BERGERON Canada Ice Hockey
1
Alex BILODEAUAlex BILODEAU Canada Freestyle Skiing
1
Ekaterina BOBROVAEkaterina BOBROVA Russian Fed. Figure Skating
1
Jay BOUWMEESTERJay BOUWMEESTER Canada Ice Hockey
1
Maddie BOWMANMaddie BOWMAN United States Freestyle Skiing
1
Jeff CARTERJeff CARTER Canada Ice Hockey
1
Jean Frederic CHAPUISJean Frederic CHAPUIS France Freestyle Skiing
1
Ha-Ri CHOHa-Ri CHO Korea Short Track
1
Joss CHRISTENSENJoss CHRISTENSEN United States Freestyle Skiing
1
Sidney CROSBYSidney CROSBY Canada Ice Hockey
1
Melodie DAOUSTMelodie DAOUST Canada Ice Hockey
1
Drew DOUGHTYDrew DOUGHTY Canada Ice Hockey
1
Matt DUCHENEMatt DUCHENE Canada Ice Hockey
1
Justine DUFOUR-LAPOINTEJustine DUFOUR-LAPOINTE Canada Freestyle Skiing
1
Julia DUJMOVITSJulia DUJMOVITS Austria Snowboard
1
Juliya DZHYMAJuliya DZHYMA Ukraine Biathlon
1
Semen ELISTRATOVSemen ELISTRATOV Russian Fed. Short Track
1
Maiken Caspersen FALLAMaiken Caspersen FALLA Norway Cross-Country
1
Kaitlyn FARRINGTONKaitlyn FARRINGTON United States Snowboard
1
Caleb FLAXEYCaleb FLAXEY Canada Curling
1
Laura FORTINOLaura FORTINO Canada Ice Hockey
1
Severin FREUNDSeverin FREUND Germany Ski Jumping
1
Ryan FRYRyan FRY Canada Curling
1
Ryan GETZLAFRyan GETZLAF Canada Ice Hockey
1
Dominique GISINDominique GISIN Switzerland Alpine Skiing
1
Stefan GROOTHUISStefan GROOTHUIS Netherlands Speed Skating
1
Anna HAAGAnna HAAG Sweden Cross-Country
1
Charles HAMELINCharles HAMELIN Canada Short Track
1
Dan HAMHUISDan HAMHUIS Canada Ice Hockey
1
Yuzuru HANYUYuzuru HANYU Japan Figure Skating
1
E.J. HARNDENE.J. HARNDEN Canada Curling
1
Ryan HARNDENRyan HARNDEN Canada Curling
1
Ola Vigen HATTESTADOla Vigen HATTESTAD Norway Cross-Country
1
Jayna HEFFORDJayna HEFFORD Canada Ice Hockey
1
Dara HOWELLDara HOWELL Canada Freestyle Skiing
1
Kaillie HUMPHRIESKaillie HUMPHRIES Canada Bobsleigh
1
Haley IRWINHaley IRWIN Canada Ice Hockey
1
Brad JACOBSBrad JACOBS Canada Curling
1
Sami JAUHOJAERVISami JAUHOJAERVI Finland Cross-Country
1
Brianne JENNERBrianne JENNER Canada Ice Hockey
1
Rebecca JOHNSTONRebecca JOHNSTON Canada Ice Hockey
1
Jennifer JONESJennifer JONES Canada Curling
1
Duncan KEITHDuncan KEITH Canada Ice Hockey
1
Alang KIMAlang KIM Korea Short Track
1
Haavard KLEMETSENHaavard KLEMETSEN Norway Nordic Combined
1
Sangjeong KONGSangjeong KONG Korea Short Track
1
Sage KOTSENBURGSage KOTSENBURG United States Snowboard
1
Justyna KOWALCZYKJustyna KOWALCZYK Poland Cross-Country
1
Marinus KRAUSMarinus KRAUS Germany Ski Jumping
1
Patrizia KUMMERPatrizia KUMMER Switzerland Snowboard
1
Chris KUNITZChris KUNITZ Canada Ice Hockey
1
Anton KUSHNIRAnton KUSHNIR Belarus Freestyle Skiing
1
Anastasiya KUZMINAAnastasiya KUZMINA Slovakia Biathlon
1
Charline LABONTECharline LABONTE Canada Ice Hockey
1
Genevieve LACASSEGenevieve LACASSE Canada Ice Hockey
1
Jocelyne LAROCQUEJocelyne LAROCQUE Canada Ice Hockey
1
Kaitlyn LAWESKaitlyn LAWES Canada Curling
1
Sang Hwa LEESang Hwa LEE Korea Speed Skating
1
Marrit LEENSTRAMarrit LEENSTRA Netherlands Speed Skating
1
Jianrou LIJianrou LI China Short Track
1
Ted LIGETYTed LIGETY United States Alpine Skiing
1
Yulia LIPNITSKAYAYulia LIPNITSKAYA Russian Fed. Figure Skating
1
Roberto LUONGORoberto LUONGO Canada Ice Hockey
1
Dmitry MALYSHKODmitry MALYSHKO Russian Fed. Biathlon
1
Patrick MARLEAUPatrick MARLEAU Canada Ice Hockey
1
Mario MATTMario MATT Austria Alpine Skiing
1
Matthias MAYERMatthias MAYER Austria Alpine Skiing
1
Dawn MCEWENDawn MCEWEN Canada Curling
1
Meaghan MIKKELSONMeaghan MIKKELSON Canada Ice Hockey
1
Heather MOYSEHeather MOYSE Canada Bobsleigh
1
Rick NASHRick NASH Canada Ice Hockey
1
Alexey NEGODAYLOAlexey NEGODAYLO Russian Fed. Bobsleigh
1
Lars NELSONLars NELSON Sweden Cross-Country
1
Iivo NISKANENIivo NISKANEN Finland Cross-Country
1
Jill OFFICERJill OFFICER Canada Curling
1
Caroline OUELLETTECaroline OUELLETTE Canada Ice Hockey
1
Corey PERRYCorey PERRY Canada Ice Hockey
1
Olena PIDHRUSHNAOlena PIDHRUSHNA Ukraine Biathlon
1
Alex PIETRANGELOAlex PIETRANGELO Canada Ice Hockey
1
Evgeny PLYUSHCHENKOEvgeny PLYUSHCHENKO Russian Fed. Figure Skating
1
Iouri PODLADTCHIKOVIouri PODLADTCHIKOV Switzerland Snowboard
1
Marie-Philip POULINMarie-Philip POULIN Canada Ice Hockey
1
Carey PRICECarey PRICE Canada Ice Hockey
1
Lauriane ROUGEAULauriane ROUGEAU Canada Ice Hockey
1
Eva SAMKOVAEva SAMKOVA Czech Republic Snowboard
1
Valj SEMERENKOValj SEMERENKO Ukraine Biathlon
1
Patrick SHARPPatrick SHARP Canada Ice Hockey
1
Mikaela SHIFFRINMikaela SHIFFRIN United States Alpine Skiing
1
Anton SHIPULINAnton SHIPULIN Russian Fed. Biathlon
1
Mike SMITHMike SMITH Canada Ice Hockey
1
Dmitri SOLOVIEVDmitri SOLOVIEV Russian Fed. Figure Skating
1
Adelina SOTNIKOVAAdelina SOTNIKOVA Russian Fed. Figure Skating
1
Natalie SPOONERNatalie SPOONER Canada Ice Hockey
1
Martin ST-LOUISMartin ST-LOUIS Canada Ice Hockey
1
P.K. SUBBANP.K. SUBBAN Canada Ice Hockey
1
Shannon SZABADOSShannon SZABADOS Canada Ice Hockey
1
John TAVARESJohn TAVARES Canada Ice Hockey
1
Marielle THOMPSONMarielle THOMPSON Canada Freestyle Skiing
1
Jonathan TOEWSJonathan TOEWS Canada Ice Hockey
1
Alexander TRETIAKOVAlexander TRETIAKOV Russian Fed. Skeleton
1
Dmitry TRUNENKOVDmitry TRUNENKOV Russian Fed. Bobsleigh
1
Alla TSUPERAlla TSUPER Belarus Freestyle Skiing
1
Evgeny USTYUGOVEvgeny USTYUGOV Russian Fed. Biathlon
1
Pierre VAULTIERPierre VAULTIER France Snowboard
1
Sandro VILETTASandro VILETTA Switzerland Alpine Skiing
1
Marc-Edouard VLASICMarc-Edouard VLASIC Canada Ice Hockey
1
Carina VOGTCarina VOGT Germany Ski Jumping
1
Alexey VOLKOVAlexey VOLKOV Russian Fed. Biathlon
1
Jennifer WAKEFIELDJennifer WAKEFIELD Canada Ice Hockey
1
Kirsten WALLKirsten WALL Canada Curling
1
Andreas WANKAndreas WANK Germany Ski Jumping
1
Catherine WARDCatherine WARD Canada Ice Hockey
1
Tara WATCHORNTara WATCHORN Canada Ice Hockey
1
Shea WEBERShea WEBER Canada Ice Hockey
1
Andreas WELLINGERAndreas WELLINGER Germany Ski Jumping
1
Hayley WICKENHEISERHayley WICKENHEISER Canada Ice Hockey
1
Emma WIKENEmma WIKEN Sweden Cross-Country
1
David WISEDavid WISE United States Freestyle Skiing
1
Elizabeth YARNOLDElizabeth YARNOLD Great Britain Skeleton
1
Ruslan ZAKHAROVRuslan ZAKHAROV Russian Fed. Short Track
1
Hong ZHANGHong ZHANG China Speed Skating
1
Yang ZHOUYang ZHOU China Short Track
1
Maxim VYLEGZHANINMaxim VYLEGZHANIN Russian Fed. Cross-Country
3
Ondrej MORAVECOndrej MORAVEC Czech Republic Biathlon
2
1
Patrick CHANPatrick CHAN Canada Figure Skating
2
Albert DEMCHENKOAlbert DEMCHENKO Russian Fed. Luge
2
Erik LESSERErik LESSER Germany Biathlon
2
Scott MOIRScott MOIR Canada Figure Skating
2
Kerttu NISKANENKerttu NISKANEN Finland Cross-Country
2
Aino-Kaisa SAARINENAino-Kaisa SAARINEN Finland Cross-Country
2
Gabriela SOUKALOVAGabriela SOUKALOVA Czech Republic Biathlon
2
Olga VILUKHINAOlga VILUKHINA Russian Fed. Biathlon
2
Tessa VIRTUETessa VIRTUE Canada Figure Skating
2
Arianna FONTANAArianna FONTANA Italy Short Track
1
2
Tianyu HANTianyu HAN China Short Track
1
1
Nicole HOSPNicole HOSP Austria Alpine Skiing
1
1
Christof INNERHOFERChristof INNERHOFER Italy Alpine Skiing
1
1
Therese JOHAUGTherese JOHAUG Norway Cross-Country
1
1
Noriaki KASAINoriaki KASAI Japan Ski Jumping
1
1
Zan KOSIRZan KOSIR Slovenia Snowboard
1
1
Dominik LANDERTINGERDominik LANDERTINGER Austria Biathlon
1
1
Denny MORRISONDenny MORRISON Canada Speed Skating
1
1
Teodor PETERSONTeodor PETERSON Sweden Cross-Country
1
1
Peter PREVCPeter PREVC Slovenia Ski Jumping
1
1
Fabian RIESSLEFabian RIESSLE Germany Nordic Combined
1
1
Jaroslav SOUKUPJaroslav SOUKUP Czech Republic Biathlon
1
1
Dajing WUDajing WU China Short Track
1
1
Daniel ALFREDSSONDaniel ALFREDSSON Sweden Ice Hockey
1
Eduardo ALVAREZEduardo ALVAREZ United States Short Track
1
Scott ANDREWSScott ANDREWS Great Britain Curling
1
Vladislav ANTONOVVladislav ANTONOV Russian Fed. Luge
1
Katarzyna BACHLEDA - CURUSKatarzyna BACHLEDA - CURUS Poland Speed Skating
1
Nicklas BACKSTROMNicklas BACKSTROM Sweden Ice Hockey
1
Alex BAUMANNAlex BAUMANN Switzerland Bobsleigh
1
Kacey BELLAMYKacey BELLAMY United States Ice Hockey
1
Patrik BERGLUNDPatrik BERGLUND Sweden Ice Hockey
1
Christina BERTRUPChristina BERTRUP Sweden Curling
1
Alexander BESSMERTNYKHAlexander BESSMERTNYKH Russian Fed. Cross-Country
1
Daniel BOEHMDaniel BOEHM Germany Biathlon
1
Arnaud BOVOLENTAArnaud BOVOLENTA France Freestyle Skiing
1
Megan BOZEKMegan BOZEK United States Ice Hockey
1
Tom BREWSTERTom BREWSTER Great Britain Curling
1
Torah BRIGHTTorah BRIGHT Australia Snowboard
1
Alex CARPENTERAlex CARPENTER United States Ice Hockey
1
J.R. CELSKIJ.R. CELSKI United States Short Track
1
Julie CHUJulie CHU United States Ice Hockey
1
Kendall COYNEKendall COYNE United States Ice Hockey
1
Chris CREVELINGChris CREVELING United States Short Track
1
Natalia CZERWONKANatalia CZERWONKA Poland Speed Skating
1
Brianna DECKERBrianna DECKER United States Ice Hockey
1
Alexander DENISYEVAlexander DENISYEV Russian Fed. Luge
1
Thomas DIETHARTThomas DIETHART Austria Ski Jumping
1
Daumants DREISKENSDaumants DREISKENS Latvia Bobsleigh
1
Marie-Eve DROLETMarie-Eve DROLET Canada Short Track
1
Greg DRUMMONDGreg DRUMMOND Great Britain Curling
1
Chloe DUFOUR-LAPOINTEChloe DUFOUR-LAPOINTE Canada Freestyle Skiing
1
Meghan DUGGANMeghan DUGGAN United States Ice Hockey
1
Meagan DUHAMELMeagan DUHAMEL Canada Figure Skating
1
Martins DUKURSMartins DUKURS Latvia Skeleton
1
Alexander EDLERAlexander EDLER Sweden Ice Hockey
1
Oliver EKMAN-LARSSONOliver EKMAN-LARSSON Sweden Ice Hockey
1
Jhonas ENROTHJhonas ENROTH Sweden Ice Hockey
1
Jimmie ERICSSONJimmie ERICSSON Sweden Ice Hockey
1
Jonathan ERICSSONJonathan ERICSSON Sweden Ice Hockey
1
Loui ERIKSSONLoui ERIKSSON Sweden Ice Hockey
1
Kexin FANKexin FAN China Short Track
1
Olga FATKULINAOlga FATKULINA Russian Fed. Speed Skating
1
Lyndsey FRYLyndsey FRY United States Ice Hockey
1
Nevin GALMARININevin GALMARINI Switzerland Snowboard
1
Selina GASPARINSelina GASPARIN Switzerland Biathlon
1
Michael GOODFELLOWMichael GOODFELLOW Great Britain Curling
1
Jonas GUSTAVSSONJonas GUSTAVSSON Sweden Ice Hockey
1
Carl HAGELINCarl HAGELIN Sweden Ice Hockey
1
Michael HAYBOECKMichael HAYBOECK Austria Ski Jumping
1
Beat HEFTIBeat HEFTI Switzerland Bobsleigh
1
Jessica HEWITTJessica HEWITT Canada Short Track
1
Ayumu HIRANOAyumu HIRANO Japan Snowboard
1
Marcel HIRSCHERMarcel HIRSCHER Austria Alpine Skiing
1
Niklas HJALMARSSONNiklas HJALMARSSON Sweden Ice Hockey
1
Tatjana HUEFNERTatjana HUEFNER Germany Luge
1
Daniela IRASCHKO-STOLZDaniela IRASCHKO-STOLZ Austria Ski Jumping
1
Tatyana IVANOVATatyana IVANOVA Russian Fed. Luge
1
Dmitriy JAPAROVDmitriy JAPAROV Russian Fed. Cross-Country
1
Marcus JOHANSSONMarcus JOHANSSON Sweden Ice Hockey
1
Hyong Jun JOOHyong Jun JOO Korea Speed Skating
1
Erik KARLSSONErik KARLSSON Sweden Ice Hockey
1
Anke KARSTENSAnke KARSTENS Germany Snowboard
1
Gus KENWORTHYGus KENWORTHY United States Freestyle Skiing
1
Amanda KESSELAmanda KESSEL United States Ice Hockey
1
Cheol Min KIMCheol Min KIM Korea Speed Skating
1
Yuna KIMYuna KIM Korea Figure Skating
1
Mikael KINGSBURYMikael KINGSBURY Canada Freestyle Skiing
1
Bjoern KIRCHEISENBjoern KIRCHEISEN Germany Nordic Combined
1
Hilary KNIGHTHilary KNIGHT United States Ice Hockey
1
Agnes KNOCHENHAUERAgnes KNOCHENHAUER Sweden Curling
1
Ivica KOSTELICIvica KOSTELIC Croatia Alpine Skiing
1
Nikita KRIUKOVNikita KRIUKOV Russian Fed. Cross-Country
1
Niklas KRONWALLNiklas KRONWALL Sweden Ice Hockey
1
Marcus KRUGERMarcus KRUGER Sweden Ice Hockey
1
Anne KYLLOENENAnne KYLLOENEN Finland Cross-Country
1
Krista LAHTEENMAKIKrista LAHTEENMAKI Finland Cross-Country
1
Jocelyne LAMOUREUXJocelyne LAMOUREUX United States Ice Hockey
1
Monique LAMOUREUXMonique LAMOUREUX United States Ice Hockey
1
Gabriel LANDESKOGGabriel LANDESKOG Sweden Ice Hockey
1
Seung Hoon LEESeung Hoon LEE Korea Speed Skating
1
Andreas LINGERAndreas LINGER Austria Luge
1
Wolfgang LINGERWolfgang LINGER Austria Luge
1
Devin LOGANDevin LOGAN United States Freestyle Skiing
1
Henrik LUNDQVISTHenrik LUNDQVIST Sweden Ice Hockey
1
Jordan MALONEJordan MALONE United States Short Track
1
Dominique MALTAISDominique MALTAIS Canada Snowboard
1
Valerie MALTAISValerie MALTAIS Canada Short Track
1
Marie MARTINODMarie MARTINOD France Freestyle Skiing
1
Gigi MARVINGigi MARVIN United States Ice Hockey
1
Brianne MCLAUGHLINBrianne MCLAUGHLIN United States Ice Hockey
1
Oskars MELBARDISOskars MELBARDIS Latvia Bobsleigh
1
Elana MEYERSElana MEYERS United States Bobsleigh
1
Steve MISSILLIERSteve MISSILLIER France Alpine Skiing
1
Kirsten MOORE-TOWERSKirsten MOORE-TOWERS Canada Figure Skating
1
Thomas MORGENSTERNThomas MORGENSTERN Austria Ski Jumping
1
David MORRISDavid MORRIS Australia Freestyle Skiing
1
Dylan MOSCOVITCHDylan MOSCOVITCH Canada Figure Skating
1
David MURDOCHDavid MURDOCH Great Britain Curling
1
Gustav NYQUISTGustav NYQUIST Sweden Ice Hockey
1
Johnny ODUYAJohnny ODUYA Sweden Ice Hockey
1
Nikolay OLYUNINNikolay OLYUNIN Russian Fed. Snowboard
1
Kaetlyn OSMONDKaetlyn OSMOND Canada Figure Skating
1
Arnd PEIFFERArnd PEIFFER Germany Biathlon
1
Michelle PICARDMichelle PICARD United States Ice Hockey
1
Noelle PIKUS-PACENoelle PIKUS-PACE United States Skeleton
1
Maria PRYTZMaria PRYTZ Sweden Curling
1
Josephine PUCCIJosephine PUCCI United States Ice Hockey
1
Eric RADFORDEric RADFORD Canada Figure Skating
1
Kevin REYNOLDSKevin REYNOLDS Canada Figure Skating
1
Mike RIDDLEMike RIDDLE Canada Freestyle Skiing
1
Yana ROMANOVAYana ROMANOVA Russian Fed. Biathlon
1
Enni RUKAJARVIEnni RUKAJARVI Finland Snowboard
1
Johannes RYDZEKJohannes RYDZEK Germany Nordic Combined
1
Staale SANDBECHStaale SANDBECH Norway Snowboard
1
Molly SCHAUSMolly SCHAUS United States Ice Hockey
1
Simon SCHEMPPSimon SCHEMPP Germany Biathlon
1
Marlies SCHILDMarlies SCHILD Austria Alpine Skiing
1
Anne SCHLEPERAnne SCHLEPER United States Ice Hockey
1
Gregor SCHLIERENZAUERGregor SCHLIERENZAUER Austria Ski Jumping
1
Daniel SEDINDaniel SEDIN Sweden Ice Hockey
1
Kelsey SERWAKelsey SERWA Canada Freestyle Skiing
1
Ekaterina SHUMILOVAEkaterina SHUMILOVA Russian Fed. Biathlon
1
Margaretha SIGFRIDSSONMargaretha SIGFRIDSSON Sweden Curling
1
Jakob SILFVERBERGJakob SILFVERBERG Sweden Ice Hockey
1
Jan SMEEKENSJan SMEEKENS Netherlands Speed Skating
1
Kelli STACKKelli STACK United States Ice Hockey
1
Lee STECKLEINLee STECKLEIN United States Ice Hockey
1
Alexander STEENAlexander STEEN Sweden Ice Hockey
1
Marianne ST-GELAISMarianne ST-GELAIS Canada Short Track
1
Janis STRENGAJanis STRENGA Latvia Bobsleigh
1
Tomoka TAKEUCHITomoka TAKEUCHI Japan Snowboard
1
Henrik TALLINDERHenrik TALLINDER Sweden Ice Hockey
1
Jessie VETTERJessie VETTER United States Ice Hockey
1
Arvis VILKASTEArvis VILKASTE Latvia Bobsleigh
1
Veronika VITKOVAVeronika VITKOVA Czech Republic Biathlon
1
Akito WATABEAkito WATABE Japan Nordic Combined
1
Andrew WEIBRECHTAndrew WEIBRECHT United States Alpine Skiing
1
Maria WENNERSTROEMMaria WENNERSTROEM Sweden Curling
1
Lauryn WILLIAMSLauryn WILLIAMS United States Bobsleigh
1
Katarzyna WOZNIAKKatarzyna WOZNIAK Poland Speed Skating
1
Mengtao XUMengtao XU China Freestyle Skiing
1
Olga ZAITSEVAOlga ZAITSEVA Russian Fed. Biathlon
1
Henrik ZETTERBERGHenrik ZETTERBERG Sweden Ice Hockey
1
Luiza ZLOTKOWSKALuiza ZLOTKOWSKA Poland Speed Skating
1
Margot BOERMargot BOER Netherlands Speed Skating
2
Olga GRAFOlga GRAF Russian Fed. Speed Skating
2
Steven HOLCOMBSteven HOLCOMB United States Bobsleigh
2
Emil JOENSSONEmil JOENSSON Sweden Cross-Country
2
Steven LANGTONSteven LANGTON United States Bobsleigh
2
Andris SICSAndris SICS Latvia Luge
2
Juris SICSJuris SICS Latvia Luge
2
Juhamatti AALTONENJuhamatti AALTONEN Finland Ice Hockey
1
Jeremy ABBOTTJeremy ABBOTT United States Figure Skating
1
Vicki ADAMSVicki ADAMS Great Britain Curling
1
Janine ALDERJanine ALDER Switzerland Ice Hockey
1
Livia ALTMANNLivia ALTMANN Switzerland Ice Hockey
1
Sophie ANTHAMATTENSophie ANTHAMATTEN Switzerland Ice Hockey
1
Matthew ANTOINEMatthew ANTOINE United States Skeleton
1
Anders BARDALAnders BARDAL Norway Ski Jumping
1
Aleksander BARKOVAleksander BARKOV Finland Ice Hockey
1
Jean Guillaume BEATRIXJean Guillaume BEATRIX France Biathlon
1
Laura BENZLaura BENZ Switzerland Ice Hockey
1
Sara BENZSara BENZ Switzerland Ice Hockey
1
Christoph BIELERChristoph BIELER Austria Nordic Combined
1
Stefanie BOEHLERStefanie BOEHLER Germany Cross-Country
1
Jason BROWNJason BROWN United States Figure Skating
1
Nicole BULLONicole BULLO Switzerland Ice Hockey
1
Marissa CASTELLIMarissa CASTELLI United States Figure Skating
1
Dequan CHENDequan CHEN China Short Track
1
Ilia CHERNOUSOVIlia CHERNOUSOV Russian Fed. Cross-Country
1
Kelly CLARKKelly CLARK United States Snowboard
1
Charle COURNOYERCharle COURNOYER Canada Short Track
1
Bob DE JONGBob DE JONG Netherlands Speed Skating
1
Alex DEIBOLDAlex DEIBOLD United States Snowboard
1
Robin DUVILLARDRobin DUVILLARD France Cross-Country
1
Simon EDERSimon EDER Austria Biathlon
1
Niklas EDINNiklas EDIN Sweden Curling
1
Romy EGGIMANNRomy EGGIMANN Switzerland Ice Hockey
1
Oskar ERIKSSONOskar ERIKSSON Sweden Curling
1
Aja EVANSAja EVANS United States Bobsleigh
1
Vesna FABJANVesna FABJAN Slovenia Cross-Country
1
Nicole FESSELNicole FESSEL Germany Cross-Country
1
Ann Kristin Aafedt FLATLANDAnn Kristin Aafedt FLATLAND Norway Biathlon
1
Christopher FOGTChristopher FOGT United States Bobsleigh
1
Sarah FORSTERSarah FORSTER Switzerland Ice Hockey
1
Angela FRAUTSCHIAngela FRAUTSCHI Switzerland Ice Hockey
1
Jean Marc GAILLARDJean Marc GAILLARD France Cross-Country
1
Evgeniy GARANICHEVEvgeniy GARANICHEV Russian Fed. Biathlon
1
Nicholas GOEPPERNicholas GOEPPER United States Freestyle Skiing
1
Gracie GOLDGracie GOLD United States Figure Skating
1
Mikael GRANLUNDMikael GRANLUND Finland Ice Hockey
1
Lauren GRAYLauren GRAY Great Britain Curling
1
Teja GREGORINTeja GREGORIN Slovenia Biathlon
1
Jamie GREUBELJamie GREUBEL United States Bobsleigh
1
Bernhard GRUBERBernhard GRUBER Austria Nordic Combined
1
Lara GUTLara GUT Switzerland Alpine Skiing
1
Claire HAMILTONClaire HAMILTON Great Britain Curling
1
Erin HAMLINErin HAMLIN United States Luge
1
Denise HERRMANNDenise HERRMANN Germany Cross-Country
1
Juuso HIETANENJuuso HIETANEN Finland Ice Hockey
1
Taku HIRAOKATaku HIRAOKA Japan Snowboard
1
Lukas HOFERLukas HOFER Italy Biathlon
1
Anna HOLMLUNDAnna HOLMLUND Sweden Freestyle Skiing
1
Fanny Welle-Strand HORNFanny Welle-Strand HORN Norway Biathlon
1
Jan HUDECJan HUDEC Canada Alpine Skiing
1
Jarkko IMMONENJarkko IMMONEN Finland Ice Hockey
1
Daiki ITODaiki ITO Japan Ski Jumping
1
Zongyang JIAZongyang JIA China Freestyle Skiing
1
Jussi JOKINENJussi JOKINEN Finland Ice Hockey
1
Olli JOKINENOlli JOKINEN Finland Ice Hockey
1
Jenny JONESJenny JONES Great Britain Snowboard
1
Benjamin KARLBenjamin KARL Austria Snowboard
1
Hannah KEARNEYHannah KEARNEY United States Freestyle Skiing
1
Viktor KJAELLViktor KJAELL Sweden Curling
1
Lukas KLAPFERLukas KLAPFER Austria Nordic Combined
1
Carien KLEIBEUKERCarien KLEIBEUKER Netherlands Speed Skating
1
Sjinkie KNEGTSjinkie KNEGT Netherlands Short Track
1
Amelie KOBERAmelie KOBER Germany Snowboard
1
Leo KOMAROVLeo KOMAROV Finland Ice Hockey
1
Petri KONTIOLAPetri KONTIOLA Finland Ice Hockey
1
Lauri KORPIKOSKILauri KORPIKOSKI Finland Ice Hockey
1
Carolina KOSTNERCarolina KOSTNER Italy Figure Skating
1
Sebastian KRAUPPSebastian KRAUPP Sweden Curling
1
Henrik KRISTOFFERSENHenrik KRISTOFFERSEN Norway Alpine Skiing
1
Lasse KUKKONENLasse KUKKONEN Finland Ice Hockey
1
Kim LAMARREKim LAMARRE Canada Freestyle Skiing
1
Lydia LASSILALydia LASSILA Australia Freestyle Skiing
1
Jori LEHTERAJori LEHTERA Finland Ice Hockey
1
Kari LEHTONENKari LEHTONEN Finland Ice Hockey
1
Sami LEPISTOSami LEPISTO Finland Ice Hockey
1
Fredrik LINDBERGFredrik LINDBERG Sweden Curling
1
Yekaterina LOBYSHEVAYekaterina LOBYSHEVA Russian Fed. Speed Skating
1
Jessica LUTZJessica LUTZ Switzerland Ice Hockey
1
Olli MAATTAOlli MAATTA Finland Ice Hockey
1
Julia MANCUSOJulia MANCUSO United States Alpine Skiing
1
Maurice MANIFICATMaurice MANIFICAT France Cross-Country
1
Julia MARTYJulia MARTY Switzerland Ice Hockey
1
Stefanie MARTYStefanie MARTY Switzerland Ice Hockey
1
Coline MATTELColine MATTEL France Ski Jumping
1
Mark MCMORRISMark MCMORRIS Canada Snowboard
1
Daniel MESOTITSCHDaniel MESOTITSCH Austria Biathlon
1
Jonathan MIDOLJonathan MIDOL France Freestyle Skiing
1
Bode MILLERBode MILLER United States Alpine Skiing
1
Eve MUIRHEADEve MUIRHEAD Great Britain Curling
1
Ronald MULDERRonald MULDER Netherlands Speed Skating
1
Alina MULLERAlina MULLER Switzerland Ice Hockey
1
Katrin NABHOLZKatrin NABHOLZ Switzerland Ice Hockey
1
Konrad NIEDZWIEDZKIKonrad NIEDZWIEDZKI Poland Speed Skating
1
Antti NIEMIAntti NIEMI Finland Ice Hockey
1
Elena NIKITINAElena NIKITINA Russian Fed. Skeleton
1
Stina NILSSONStina NILSSON Sweden Cross-Country
1
Claudia NYSTADClaudia NYSTAD Germany Cross-Country
1
Karin OBERHOFERKarin OBERHOFER Italy Biathlon
1
Ayana ONOZUKAAyana ONOZUKA Japan Freestyle Skiing
1
Lucia PERETTILucia PERETTI Italy Short Track
1
Ivan PERRILLAT BOITEUXIvan PERRILLAT BOITEUX France Cross-Country
1
Antti PIHLSTROMAntti PIHLSTROM Finland Ice Hockey
1
Alexis PINTURAULTAlexis PINTURAULT France Alpine Skiing
1
Evelina RASELLIEvelina RASELLI Switzerland Ice Hockey
1
Tuukka RASKTuukka RASK Finland Ice Hockey
1
Viktoria REBENSBURGViktoria REBENSBURG Germany Alpine Skiing
1
Kevin ROLLANDKevin ROLLAND France Freestyle Skiing
1
Martins RUBENISMartins RUBENIS Latvia Luge
1
Tuomo RUUTUTuomo RUUTU Finland Ice Hockey
1
Sakari SALMINENSakari SALMINEN Finland Ice Hockey
1
Sami SALOSami SALO Finland Ice Hockey
1
Aliona SAVCHENKOAliona SAVCHENKO Germany Figure Skating
1
Florence SCHELLINGFlorence SCHELLING Switzerland Ice Hockey
1
Teemu SELANNETeemu SELANNE Finland Ice Hockey
1
Jingnan SHIJingnan SHI China Short Track
1
Yekaterina SHIKHOVAYekaterina SHIKHOVA Russian Fed. Speed Skating
1
Reruhi SHIMIZUReruhi SHIMIZU Japan Ski Jumping
1
Simon SHNAPIRSimon SHNAPIR United States Figure Skating
1
Nadezhda SKARDINONadezhda SKARDINO Belarus Biathlon
1
Yuliya SKOKOVAYuliya SKOKOVA Russian Fed. Speed Skating
1
Anna SLOANAnna SLOAN Great Britain Curling
1
Alexandr SMYSHLYAEVAlexandr SMYSHLYAEV Russian Fed. Freestyle Skiing
1
Lara STALDERLara STALDER Switzerland Ice Hockey
1
Phoebe STANZPhoebe STANZ Switzerland Ice Hockey
1
Mario STECHERMario STECHER Austria Nordic Combined
1
Kristin Stoermer STEIRAKristin Stoermer STEIRA Norway Cross-Country
1
Anja STIEFELAnja STIEFEL Switzerland Ice Hockey
1
Christoph SUMANNChristoph SUMANN Austria Biathlon
1
Martin Johnsrud SUNDBYMartin Johnsrud SUNDBY Norway Cross-Country
1
Robin SZOLKOWYRobin SZOLKOWY Germany Figure Skating
1
Jan SZYMANSKIJan SZYMANSKI Poland Speed Skating
1
Taku TAKEUCHITaku TAKEUCHI Japan Ski Jumping
1
Denis TENDenis TEN Kazakhstan Figure Skating
1
Sandra THALMANNSandra THALMANN Switzerland Ice Hockey
1
Kimmo TIMONENKimmo TIMONEN Finland Ice Hockey
1
Eliza TIRUMAEliza TIRUMA Latvia Luge
1
Curtis TOMASEVICZCurtis TOMASEVICZ United States Bobsleigh
1
Chloe TRESPEUCHChloe TRESPEUCH France Snowboard
1
Ossi VAANANENOssi VAANANEN Finland Ice Hockey
1
Martina VALCEPINAMartina VALCEPINA Italy Short Track
1
Sami VATANENSami VATANEN Finland Ice Hockey
1
Elena VIVIANIElena VIVIANI Italy Short Track
1
Ashley WAGNERAshley WAGNER United States Figure Skating
1
Nina WAIDACHERNina WAIDACHER Switzerland Ice Hockey
1
Heidi WENGHeidi WENG Norway Cross-Country
1
Dorothea WIERERDorothea WIERER Italy Biathlon
1
Dominik WINDISCHDominik WINDISCH Italy Biathlon
1
Alena ZAVARZINAAlena ZAVARZINA Russian Fed. Snowboard
1
Kathrin ZETTELKathrin ZETTEL Austria Alpine Skiing
1
Armin ZOEGGELERArmin ZOEGGELER Italy Luge
1
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ
Кво стана бе,разбирачи
Нали Русия нямаше да е дори в топ 5 в крайното класиране по медали?
Нали Русия нямаше да е дори в топ 5 в крайното класиране по медали?
Офтопик:
Офтопик:
- shotgun blues
- Мнения: 13524
- Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
- Контакти:
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ
как не отвориха петия кръг това бе добро.
Иначе нашите туристи са там и пак се снимат ,туризъм
Иначе нашите туристи са там и пак се снимат ,туризъм
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ
Русофобите във форума газ пикаят ,покрили са се ,стискат зъбки,няма как, триумф на руснаците, не се косете ,другата Олимпиада ще имате поводи на радост и да се кефите на неуспеха на руснаците .
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ
grasiani написа:Русофобите във форума газ пикаят ,покрили са се ,стискат зъбки,няма как, триумф на руснаците, не се косете ,другата Олимпиада ще имате поводи на радост и да се кефите на неуспеха на руснаците .
Тъй си е, поне да дойдат да си напълним запалките...
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ
Отлична Олимпиада, напук на всички критики. Руснаците се справиха отлично, както и като организация, така и в спортно отношение.
П.П.: Тереза изглежда смазващо на тва награждаване........
П.П.: Тереза изглежда смазващо на тва награждаване........
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ
Русия, Норвегия и Канада не учудват никого, три северни страни, традиционни сили в зимните спортове, напълно закономерно класиране. Русия изненада с прекалено раното отпадане на хокейния отбор, но сега е време за равносметка и промяна. Швеция и Финландия разочароват с техните 14 и 18 място, които са доста задни класирания за двете скандинавски страни. САЩ са хвърлили доста пари за тази Олимпиада, най-многоброен отбор на олимпиадата от всички други страни, включително повече от домакините от Русия, но силите им стигнаха до четвъртото място.
Хубава Олимпиада се получи, домакините от Русия се справиха с всички предизвикателства, най-вече с изненадващо топлото за сезона време. Поздравления за Шампионите, ние оставаме със спомените за Иван Лебанов, Петър Попангелов, Катя Дафовска и Жени Раданова.
Хубава Олимпиада се получи, домакините от Русия се справиха с всички предизвикателства, най-вече с изненадващо топлото за сезона време. Поздравления за Шампионите, ние оставаме със спомените за Иван Лебанов, Петър Попангелов, Катя Дафовска и Жени Раданова.
"Искам да подчертая, че заради преминаването в ЦСКА станах такъв футболист. Този отбор ме научи на всичко в играта." Димитър Якимов
http://www.youtube.com/watch?v=YceBkLcF4E8
http://www.youtube.com/watch?v=YceBkLcF4E8
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ
51 млрд отидоха в небитието
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !
- nicromanser
- Мнения: 962
- Регистриран на: 27 юни 2013 08:31
- Контакти:
Re: Зимни Олимпийски игри Сочи 2014- ЗАКРИВАНЕ
браво братлета пак сме номер едно. синовете на хан Кубрат сме яка работа.
ЕДИН ГОСПОД БОГ И СИНА МУ ИСУС ХРИСТОС
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 0 госта