Представянето на Мария Гроздева на олимпиядата

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Представянето на Мария Гроздева на олимпиядата

Мнениеот mormona » 01 авг 2012 20:38

Днес Гроздева за малко отпадна от финал. Сега сигурно си мислите , че ще я упреквам. Така решихте снощи по повод темата за Петя Неделчева. Тогава просто питах защо така стана. Сега искам да подкрепим Гроздева защото това отпадане не означава нищо. Тя е един от великите Българи , с главно Б , и ми се ще ако случайно попадне на форума да види , че сме с нея и я подкрепяме напълно! Това , че сега отпадна не значи , че през 2016та в Бразилия няма да спечели ЗЛато ! ;)
Успех !
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
miromov
Мнения: 163
Регистриран на: 25 ное 2009 22:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мария Гроздева

Мнениеот miromov » 01 авг 2012 21:13

Отпадна, защото стреля 4 осмици. Тя каза, че никога не и се е случвало толкова слаб резултат в една прострелка и няма обяснение. Беше много разочарована. Но това е положението. Тя е дала толкова много на спорта, че няма място за упреци, а и самата тя е разочарована повече от всеки един от нас.
GINA CARANO MMA
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/928/3214928e.gif[/wrapimg]
[wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/1C/50/357253c2500e1c50.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Мария Гроздева

Мнениеот za nas e toj religiq » 01 авг 2012 21:27

От мен има едно голямо БРАВО ! След 33то място от първата стрелба и отчайващите 284 точки , показа защо е голяма !АЗ лично въобще не вярвах че има някакви шансове за финала! Уникална втора бърза стрелба 299 точки от 300 възможни и чудото беше на лице- 7 място с 24 10ки! Но уви ,съдбата и обърна гръб и се оказа че няколко хилядни в допълнителната престрелка е лишиха от финала :oops: Не мога да не поздравя и Бончева ,която също до последно беше в осмицата , изглеждаше почти невъзможно някой да е измести. но ..... ! Благодаря ви момичета , борихте се до последно и макар че има защо да съжалявате, то поне няма от какво да се срамувате!

Потребителски аватар
Dundee United
Мнения: 12
Регистриран на: 11 юни 2012 22:20
Контакти:

Re: Мария Гроздева

Мнениеот Dundee United » 01 авг 2012 21:47

Първо искам да поздравя и двете за представянето им днеска. Камен Алипиев много добре описа състоянието ми как стоях пред компютъра до 2 на обяд и следях на официалната страница на първенството как е положението и напълно отписах Мария след първата част на състезанието. За жалост нямах възможност след това да го следя след това и като разбрах за колко малко са отпаднали и двете ми стана много жал за представителките ни.

Надявам се двете да имат повече спортен шанс в бъдеще! И най-вече за младата Антоанета!

Бих искал едно нещо да попитам за тези, които са по запознати с проблемите във федерацията по спортна стрелба. По време на предаването на БНТ Мария спомена, че има друг отбор, с които не се поздравявават изобщо като се видят. За екипа, който се подготвя с Антон Ризов ли има предвид, или за като цяло с представителите на федерацията?

Потребителски аватар
Пловдивчанинът
Мнения: 2575
Регистриран на: 14 май 2011 02:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Мария Гроздева

Мнениеот Пловдивчанинът » 01 авг 2012 22:00

Браво и на Мария и на Тони просто шанс какво може да се направи. И на двете малко не им стигна за финал, а на Тони за втори път, след като преди това беше 9-та и пак точка не и стигна за финал. Пълна подкрепа за всички бг спортисти независимо какви резултати постигнат. Те се състезават за България макар, че знаят, че тука е трагедия трябва да се гордеем с доста от тях, че все още се състезават за страната си, а не са вече под флага на друга държава. Естествено в повечето случаи (изключение прави Каратанчева) си имат причини да сменят флага и също не могат да бъдат упреквани. А федерациите веднъж за винаги трябва да спрат да се гаврят със спортистите, защото и без тях ще останем...

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Мария Гроздева

Мнениеот ros » 01 авг 2012 22:02

Dundee United написа:Първо искам да поздравя и двете за представянето им днеска. Камен Алипиев много добре описа състоянието ми как стоях пред компютъра до 2 на обяд и следях на официалната страница на първенството как е положението и напълно отписах Мария след първата част на състезанието. За жалост нямах възможност след това да го следя след това и като разбрах за колко малко са отпаднали и двете ми стана много жал за представителките ни.

Надявам се двете да имат повече спортен шанс в бъдеще! И най-вече за младата Антоанета!
Бих искал едно нещо да попитам за тези, които са по запознати с проблемите във федерацията по спортна стрелба. По време на предаването на БНТ Мария спомена, че има друг отбор, с които не се поздравявават изобщо като се видят. За екипа, който се подготвя с Антон Ризов ли има предвид, или за като цяло с представителите на федерацията?

С Нонка Матова и останалите от федерацията. Забравих името на шефа на федерацията, но в началото на годината Мария каза:"Ако той не се махне, аз няма да се състезавам на Олимпиадата". След този коментар започна разследване във федерацията и онзи вече е осъден и на втора инстанция за неправомерно разходване на средства. Ситуацията много напомня на тази във волейбола, ама Данчо Лазаров имаше шанса цялото това брожение да се стовари близо до Олимпиадата. Така ревизиите ще поотложат малко съда. Но от това няма да има оттърване. Само дето сега отборът ни не е това, което трябваше.
Та Мария, а и вички състезатели протестират срещу начина на употреба на финансите във федерацията
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Пловдивчанинът
Мнения: 2575
Регистриран на: 14 май 2011 02:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Мария Гроздева

Мнениеот Пловдивчанинът » 01 авг 2012 22:09

ros написа:
Dundee United написа:Първо искам да поздравя и двете за представянето им днеска. Камен Алипиев много добре описа състоянието ми как стоях пред компютъра до 2 на обяд и следях на официалната страница на първенството как е положението и напълно отписах Мария след първата част на състезанието. За жалост нямах възможност след това да го следя след това и като разбрах за колко малко са отпаднали и двете ми стана много жал за представителките ни.

Надявам се двете да имат повече спортен шанс в бъдеще! И най-вече за младата Антоанета!
Бих искал едно нещо да попитам за тези, които са по запознати с проблемите във федерацията по спортна стрелба. По време на предаването на БНТ Мария спомена, че има друг отбор, с които не се поздравявават изобщо като се видят. За екипа, който се подготвя с Антон Ризов ли има предвид, или за като цяло с представителите на федерацията?

С Нонка Матова и останалите от федерацията. Забравих името на шефа на федерацията, но в началото на годината Мария каза:"Ако той не се махне, аз няма да се състезавам на Олимпиадата". След този оментар започва разследване във федерацията и онзи вече е осъден и на втора инстанция за неправомерно разходване на средства. Ситуацията много напомня на ази във волейбола, ама Данчо Лазаров имаше шанса цялото това брожение да се стовари близо до Олимпиадата. Така ревизиите ще поотложат малко съда. Но от това няма да има оттърване. Само дето сега отборът ни не е това, което трябваше.
Та Мария, а и вички състезатели протестират срещу начина на употреба на финансите във федерацията


За съжаление се оказа, че и във федерацията по бадминтон е същата работа. Изобщо тея федерации много се подиграват със спортистите и после как да не отидат в друга държава. Като им дава условия, пари и какво ли още не повече и по-добро от България.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Мария Гроздева

Мнениеот ros » 01 авг 2012 22:11

Същото е в гребaнето, но сега нали разбираш... спортен министър, едно - друго... Абе от футбола до шахмата всички във федерациите са едни паразити, които вместо да помагат пречат. Жалко
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Мария Гроздева

Мнениеот brossy » 01 авг 2012 22:21

Представете си че Петя Неделчева получава 400лв.Аз ако съм няма да облека анцунг на България.Не ги ли е срам да се подиграват.400лв.лелеле.Ами тя е на олимпиада не е в супермаркета.

Потребителски аватар
Пловдивчанинът
Мнения: 2575
Регистриран на: 14 май 2011 02:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Мария Гроздева

Мнениеот Пловдивчанинът » 01 авг 2012 22:23

ros написа:Същото е в гребaнето, но сега нали разбираш... спортен министър, едно - друго... Абе от футбола до шахмата всички във федерациите са едни паразити, които вместо да помагат пречат. Жалко


Абсолютно съм съгласен, друг е въпроса как шефовете и президентите на федерациите могат да стоят по повече от 10 години на поста. Уж щяха да махат това щеше да е само за 2 до 4 години мандат, ама май нищо няма още.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта