Откриването - ЛОНДОН 2012

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот grasiani » 28 юли 2012 10:54

Groucho написа:
Niksh0 написа:Заедно с Джеймс Бонд скочиха с парашут от хеликоптер :)

Значи тя е новото момиче на Бонд :mrgreen:
+1
П.п. благодарско за линка.

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16825
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот Udoji90 » 28 юли 2012 11:11

Готина беше церемонията, но сред многото музика, която извъртяха там, така и не намериха място за Пинк Флойд. :( Дори в онази сценка, в която представиха известни песни от различни периоди, пак не ги споменаха, за което лично аз им пиша черна точка. :lol: Но това е дребен проблем - аз лично доста се изкефих на церемонията, макар да не я изгледах цялата. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот Groucho » 28 юли 2012 11:22

Udoji90 написа:Готина беше церемонията, но сред многото музика, която извъртяха там, така и не намериха място за Пинк Флойд. :( Дори в онази сценка, в която представиха известни песни от различни периоди, пак не ги споменаха, за което лично аз им пиша черна точка. :lol: Но това е дребен проблем - аз лично доста се изкефих на церемонията, макар да не я изгледах цялата. ;)

Не е вярно. По време на фойерверките звучеше "Eclipse" на стадиона.

Потребителски аватар
Roger_Federer
Мнения: 1469
Регистриран на: 31 яну 2010 14:05
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот Roger_Federer » 28 юли 2012 11:30

Страхотна церемония по откриването, определено ще се помни дълго! Лондон показа, че може да организира подобен евент, браво! На мен лично доста повече ми хареса от прехваленото шоу в Пекин преди 4 години. Мистър Бийн бе култов, Кралицата, танцуващите мед. сестри и лекари-яко, абсолютните класики, които пускаха, в това число и маккартни, участието на звезди и видни личности като Дейвид Бекъм и Тим Бъртън, всичко беше изпипано. Иначе аз не бях наясно с конспиративните теории за Събитие, предстоящо да се случи по време на Игрите в Лондон 2012, но се поразрових из нета и открих доста интересни факти. Кой знае, може наистина масоните и илюминатите да стоят зад тези знаци и да кроят нещо? Някои твърдят, че щяло да има атентат, огромен по мащаб, който да засегне хиляди хора. Дано не е истина.
http://www.youtube.com/watch?v=IpTMXuh5DxQ
http://www.youtube.com/watch?v=MPHLiWiI ... re=mh_lolz
Второто видео е доста по-свежо :)
Важното е, че в продължение на 17 дни Светът ще е Олимпиада, така че да се кефим спокойно викам аз, какво има да става да става.

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16825
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот Udoji90 » 28 юли 2012 11:37

Groucho написа:
Udoji90 написа:Готина беше церемонията, но сред многото музика, която извъртяха там, така и не намериха място за Пинк Флойд. :( Дори в онази сценка, в която представиха известни песни от различни периоди, пак не ги споменаха, за което лично аз им пиша черна точка. :lol: Но това е дребен проблем - аз лично доста се изкефих на церемонията, макар да не я изгледах цялата. ;)

Не е вярно. По време на фойерверките звучеше "Eclipse" на стадиона.

Опс, в такъв случай се извинявам - този момент или съм го проспал, или просто не съм внимавал. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот Federer91 » 28 юли 2012 14:38

Много ми хареса шоуто на Дани Бойл и Великобритания. Доста по-симпатична церемония от прехвалената такава през 2008. Видя се, че и без тонове пироефекти може да се направя впечатляваща и модерна в същото време церемония. Приноса на британците за модерното човечеството е несравним с китайците и ми харесаха как се съчетаха сегментите на история и настояще. Да се надяваме,че и самите игри ще бъдат запомнящи се, с много хубави моменти за България.

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот marmi52 » 28 юли 2012 15:53

rhaegar написа:Мдаааа, ще се мре. Айде престанете вече, ходете да "просветлявате" в БГ Мама или Тийн проблем, че омръзнахте на хората.


8-)

Това, че не виждаш по-далеч от носа си, си остава твой проблем ! Поне не пречи на тези, които искат да си отворят очите !
"Мечката" вече не играе у комшиите ... От 18.07. тя е в България ! :(
Скоро ще започнат да ви събуват и гащите в името на някаква химерна сигурност, а такива като теб дори ще бъдат доволни.
Всеки мислещ човек вече е наясно какво става на нашата планета.
Те отново извадиха на показ онова, което всички смятат, че трябва да е тайно и конспиративно.
Как иначе ще направят такива грандиозни ритуали оставяйки ги в тайна ...?! Няма как !
Ами, ето така - като ги включат в програмата на откриването на Лондон 2012.
Както някой беше казал - най-добрият начин да скриеш нещо е като го покажеш явно пред масите ...
Илюминати си направиха най-грандиозните ритуали пред очите на целия свят ! При това някой даже им се възхищават ...
Символ на какво са тези ритуали, в какво вярва "световния елит" и какво целят тези ритуали може да разбереш, ако се поинтересуваш поне малко.

Опасенията на мислещата част от човечеството се оправдаха - откриването на Олимпиада 2012 в Лондон беше грандиозен сбор от символи и ритуали на илюминати ! Това беше покана ... Демонстрация на вярност и преданост към Антихриста, на когото се кланя така наречения "световен елит".
А, вие, наивници, продължавайте да вярвате, че всичко се прави в името на спорта, в името на доброто, на демокрацията или на вашата сигурност ... !!! 8-)
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43994
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот rhaegar » 28 юли 2012 15:58

Добре, о Просветителю на масите идиоти във форум "Гонг". Всички разбрахме твоето послание. Засега никой освен някое гадже не е тръгнал да ми събува гащите, като се случи, специално ще те уведомя. А в какво вярва световния елит ми дреме нали знаеш на кое? А символи на антихристи и илюминати можеш да видиш и в овчарската салата дето ти сервират, щото яйцето е подредено като слънце, нали, а доматите са в средата и са червени. Гаранция готвачът е антихрист и те мрази.

Представи си, че има хора, които искат да гледат игрите, без ежеминутно да им се натяква за илюминати, ок?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот marmi52 » 28 юли 2012 19:16

8-)

Гледай си ги ! Кой ти пречи ? :roll:
Тук обсъждаме откриването на Олимпиадата. Има други теми, в които може да обсъждаме самите състезания.
Иронията ти със салатата никак не е уместна ! От това, което се стремя да покажа, вече страда целия свят. Вероятно ти не си извънземен и не идваш от друга планета. Събитията, които се случват у нас и в чужбина те засягат и теб. Осъзнаваш ли го ?
Ако си стоиш на село, пиеш ракия под асмата и прегръщаш приятелката си, вероятно няма да ти "събуят гащите" други освен тя, но ако излезеш от село и решиш примерно да отидеш до Лондон, за да гледаш Олимпиадата, ще разбереш, че нещата стоят мааалко по-иначе. Защото вече няколко месеца UK не издава никакви разрешителни за работа за български граждани, а по летищата вече е ад. Защото вече може да те свалят от автобуса София-Бургас и да те държат 1 час под парещото слънце насред магистралата, проверявайки автобуса за терористи ... :?
И това е само началото ! А, официалната му част е именно това, което стана тази нощ в Лондон ...
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43994
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот rhaegar » 28 юли 2012 19:40

marmi52 написа:8-)

Гледай си ги ! Кой ти пречи ? :roll:
Тук обсъждаме откриването на Олимпиадата. Има други теми, в които може да обсъждаме самите състезания.
Иронията ти със салатата никак не е уместна ! От това, което се стремя да покажа, вече страда целия свят. Вероятно ти не си извънземен и не идваш от друга планета. Събитията, които се случват у нас и в чужбина те засягат и теб. Осъзнаваш ли го ?
Ако си стоиш на село, пиеш ракия под асмата и прегръщаш приятелката си, вероятно няма да ти "събуят гащите" други освен тя, но ако излезеш от село и решиш примерно да отидеш до Лондон, за да гледаш Олимпиадата, ще разбереш, че нещата стоят мааалко по-иначе. Защото вече няколко месеца UK не издава никакви разрешителни за работа за български граждани, а по летищата вече е ад. Защото вече може да те свалят от автобуса София-Бургас и да те държат 1 час под парещото слънце насред магистралата, проверявайки автобуса за терористи ... :?
И това е само началото ! А, официалната му част е именно това, което стана тази нощ в Лондон ...


А не мислиш ли, че е нормално да има високо мерки за сигурност и дори да ти събуят гащите на летището? При положение, че от месеци разправяте, как на Олимпиадата ще има страшен атентат. На летището в Лондон карат хората да си събуват обувките от край време, ако видят някой подозрителен, ясно че ще искат да го проверят допълнително, ама това е един на 1000 души сигурно. Мен са ме проверявали допълнително във Вашингтон, щото имам арабско име, ама не са ме събличали гол и не видях някой да го събличат.
Второ, естествено е след като е имало подобен атентат да проверяват всичко-и автобуси и коли, ти какво очакваш? Шофьорите на камиони седят по 8 часа на ден под същото слънце, заради малоумните забрани и калпавата магистрала на Бойко, няколко туристи ще преживеят един час на бензиностанция, особено при такъв извънреден случай.
Трето, от какъв зор Великобритания е длъжна да ни дава работни визи пък на нас? Имат си достатъчно проблеми с пакистанци, индийци, китайци, африканци и кой знае още какви дето им се изсипват, легално и нелегално всяка година, че да искат да се занимават и с нас. Не сме им особено нужни да ти кажа. Сега ако имаш уредена работа в сериозна компания, не вярвам да не ти дадат виза, ама да ходиш да миеш чинии-ем имат си достатъчно такива бедняци, сори.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост