9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот mad forest » 01 окт 2011 19:49

Далеч е още мача, но си мисля, че с този мач ще си пооправим головата разлика! Прогноза 3-0!
Последна промяна от mad forest на 04 окт 2011 18:47, променено общо 1 път.
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
Adrian Monk
Мнения: 807
Регистриран на: 26 сеп 2010 10:47
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот Adrian Monk » 01 окт 2011 19:56

mad forest написа:Далеч е още мача, но си мисля, че с този мач ще си пооправим головата разлика! Прогноза 3-0!

При този мач вече влиянието на зоба, с който вашите играчи се бяха наплюскали (съвсем основателно) преди мача с "Левски" и заради който едвам ходеха във Враца, ще е изчезнало напълно. +1 ;)
Последна промяна от Adrian Monk на 01 окт 2011 19:57, променено общо 1 път.
"... Знаете, че преди победата на деветосептемврийската революция в спорта и най-вече във футбола преобладаваха буржоазно-фашистки елементи. Народната власт не можеше да допусне това. Затова създадохме нашия ЦСКА". Д. Джуров

Потребителски аватар
Edwin
Мнения: 841
Регистриран на: 14 май 2011 14:55
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот Edwin » 01 окт 2011 19:56

1;0
[wrapimg=]http://www.gbposters.com/images/gbposters-com/lightbox/b7f7/19296/PFC051-MAN-UTD-believe.jpg[/wrapimg]

exiter
Мнения: 453
Регистриран на: 20 юли 2011 20:42
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот exiter » 01 окт 2011 20:04

0-1
Млада жена отива да се изповяда в църква: - Отче, съгреших. Купих си цигари от "Lafka".И отсреща се чува:
- Чадо, кажи 10 пъти "Оставка".

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот petrof » 01 окт 2011 20:20

mad forest написа:Далеч е още мача, но си мисля, че с този мач ще си пооправим головата разлика! Прогноза 3-0!

Абе колега, ама кога станахте отбор, кога почнахте да се правите на велики. И как пък прецени, че точно срещу Миньор ще си оправяте головата разлика? Ние дето имаме 36 сезона в А група и винаги сме се опъвали на грандовете, включително и днес, когато малшанса ни попречи да разбием Литекс. Та от вашето отборче ли да се страхуваме? Дето днес ви има, утре ви няма. Айде малко по кротко с изхвърлянията.
Последна промяна от petrof на 01 окт 2011 20:22, променено общо 1 път.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15194
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот miro_rz » 01 окт 2011 20:22

Ако Миньор се открият 3-0 , ако играят само дефанзивно трудно 1-0 , видя се срещу Светкавиця и Ботев , че така футбол не се играе :arrow:
Изображение

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот runnersa » 01 окт 2011 20:27

petrof написа:
mad forest написа:Далеч е още мача, но си мисля, че с този мач ще си пооправим головата разлика! Прогноза 3-0!

Абе колега, ама кога станахте отбор, кога почнахте да се правите на велики. И как пък прецени, че точно срещу Миньор ще си оправяте головата разлика? Ние дето имаме 36 сезона в А група и винаги сме се опъвали на грандовете, включително и днес, когато малшанса ни попречи да разбием Литекс. Та от вашето отборче ли да се страхуваме? Дето днес ви има, утре ви няма. Айде малко по кротко с изхвърлянията.

Това е едната гледа точка! Другата е че те биха Левски дето имат доста по-голяма исторя и успехи меко казано а ти искаш да треперят от Минъор! Литекс тая година сме разграден двор а Лудогорец са в серия от 7 поредни победи! ;)

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот petrof » 01 окт 2011 20:33

runnersa написа:Това е едната гледа точка! Другата е че те биха Левски дето имат доста по-голяма исторя и успехи меко казано а ти искаш да треперят от Минъор! Литекс тая година сме разграден двор а Лудогорец са в серия от 7 поредни победи! ;)

И ти си прав донякъде, но ме подразни, че се изхвърля по този начин. Все пак сме си корав отбор с традиции и история и не може така да ни подценява отбор, дето го има от вчера ;) Трябва да си имаме уважението...
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот mad forest » 01 окт 2011 21:04

petrof написа:
runnersa написа:Това е едната гледа точка! Другата е че те биха Левски дето имат доста по-голяма исторя и успехи меко казано а ти искаш да треперят от Минъор! Литекс тая година сме разграден двор а Лудогорец са в серия от 7 поредни победи! ;)

И ти си прав донякъде, но ме подразни, че се изхвърля по този начин. Все пак сме си корав отбор с традиции и история и не може така да ни подценява отбор, дето го има от вчера ;) Трябва да си имаме уважението...


Приятел не се дразни! Просто еуфорията е при нас сега! Много харесвам вашия отбор, заради това че се хвърля много срещу големите отбори, но моля те кажи ми в кой от тези 36 сезона имахте 7 поредни победи? Питам те не да се дразня, а да ти кажа защо се "изхвърлих" с този резултат 3-0!
Поздрави и нека по-добрия отбор победи!
Последна промяна от mad forest на 04 окт 2011 18:50, променено общо 1 път.
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
WARrior
Мнения: 1012
Регистриран на: 17 юни 2011 15:25
Skype: .....
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот WARrior » 01 окт 2011 21:13

2:0 :!:
СТЕНЛИ,НИЕ СМЕ С ТЕБ!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта