ЛЕ, Групова фаза | 2-ри кръг | Ференцварош - Лудогорец | 03.10.2019г. | 0:3 |

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4125
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

ЛЕ, Групова фаза | 2-ри кръг | Ференцварош - Лудогорец | 03.10.2019г. | 0:3 |

Мнениеот JACKO » 21 сеп 2019 10:53

[center]19 : 55[/center]
[center]Изображение[/center]
Прогноза: [center]1:3[/center]
Последна промяна от JACKO на 03 окт 2019 21:52, променено общо 1 път.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЛЕ, Групова фаза | 2-ри кръг | Ференцварош - Лудогорец | 03.10.2019г. |

Мнениеот damyanov1963 » 21 сеп 2019 12:11

Победата над Фц-варош ще докаже, че победата над ЦСКА М-ва, не е била случайна и в резултат на подценяване.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Вълчан
Мнения: 4317
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ЛЕ, Групова фаза | 2-ри кръг | Ференцварош - Лудогорец | 03.10.2019г. |

Мнениеот Вълчан » 21 сеп 2019 18:30

Как ми се иска Лудогорец да им надуе шушоните на тези нещастници.Егати как се отърваха преди няколко месеца на бафта и паркиран автобус.Дано се получи 0-4.


Потребителски аватар
stpehenhunt11
Мнения: 311
Регистриран на: 24 дек 2009 12:50
Skype: zveko_1995
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза | 2-ри кръг | Ференцварош - Лудогорец | 03.10.2019г. |

Мнениеот stpehenhunt11 » 21 сеп 2019 20:41

damyanov1963 написа:Победата над Фц-варош ще докаже, че победата над ЦСКА М-ва, не е била случайна и в резултат на подценяване.

ама си интересен. Как биеш ЦСКА Москва с 5-1 с обрат случайно :D
https://www.facebook.com/worldoftheshirts?fref=ts Луд колекционер на тениски :) :)

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15257
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза | 2-ри кръг | Ференцварош - Лудогорец | 03.10.2019г. |

Мнениеот miro_rz » 21 сеп 2019 20:54

Голово реми 1:1 или 2:2! :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза | 2-ри кръг | Ференцварош - Лудогорец | 03.10.2019г. |

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 21 сеп 2019 21:35

damyanov1963 написа:Победата над Фц-варош ще докаже, че победата над ЦСКА М-ва, не е била случайна и в резултат на подценяване.

А липсата на такава може да покаже както подценяване, така и просто отпускане в Лудогорец, които имат навика да редуват добри мачове с доста слаби.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза | 2-ри кръг | Ференцварош - Лудогорец | 03.10.2019г. |

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 21 сеп 2019 21:46

Изключително неприятен мач за Лудогорец ще бъде.

Първо, Ференцварош са ОТБОР. Добре сработен отбор, съставен от футболисти, играещи от дълго време заедно. Това им дава добри шансове и срещу отбор, който е по-добър от тях. Това ще е огромната разлика между мача срещу руснаците и този.
Второ, Лудогорец срещу ЦСКА (Москва) показа някои слабости, от които Ференцварош доказа че може да се възползва. Визирам на първо място непредизвиканите грешки в защита. Ще има и предизвикани между другото, унгарците показаха точно срещу Лудогорец че умеят и това.
Трето, по мое мнение Ференцварош имат по-добра защита от московчаните. Шансовете за Лудогорец за гол ще са по-малко. Ще е нужна ефективност като тази през второто полувреме срещу руснаците. Иначе просто няма да стане.

В Разград трябва категорично да забравят всякаква еуфория и да се подготвят за тежък мач с неприятен противник, който има и самочувствието, че веднъж тази година се справи с Лудогорец.

Ако играят изключително внимателно в защита, и ако крилата активно помагат на атаката (двете неща съчетани ще искат адски много тичане от тяхна страна), а създадените положения се отиграват концентрирано и ефективно Лудогорец може и да победи. В противен случай едва ли. Между другото, лично аз мисля че единствения шанс за повечко положение би дошъл при активен тормоз по крилата и игра по земята, на центрирания доникъде няма да стигнат.

Знам, че след побоя над руснаците звучи почти негативно, но такива са ми впечатленията от тези унгарци. Много неприятен маниер на игра и добре сработен отбор.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

krumeto
Мнения: 3794
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ, Групова фаза | 2-ри кръг | Ференцварош - Лудогорец | 03.10.2019г. |

Мнениеот krumeto » 21 сеп 2019 22:33

Betchualeng Arnaikem написа:Изключително неприятен мач за Лудогорец ще бъде.

Първо, Ференцварош са ОТБОР. Добре сработен отбор, съставен от футболисти, играещи от дълго време заедно. Това им дава добри шансове и срещу отбор, който е по-добър от тях. Това ще е огромната разлика между мача срещу руснаците и този.
Второ, Лудогорец срещу ЦСКА (Москва) показа някои слабости, от които Ференцварош доказа че може да се възползва. Визирам на първо място непредизвиканите грешки в защита. Ще има и предизвикани между другото, унгарците показаха точно срещу Лудогорец че умеят и това.
Трето, по мое мнение Ференцварош имат по-добра защита от московчаните. Шансовете за Лудогорец за гол ще са по-малко. Ще е нужна ефективност като тази през второто полувреме срещу руснаците. Иначе просто няма да стане.

В Разград трябва категорично да забравят всякаква еуфория и да се подготвят за тежък мач с неприятен противник, който има и самочувствието, че веднъж тази година се справи с Лудогорец.

Ако играят изключително внимателно в защита, и ако крилата активно помагат на атаката (двете неща съчетани ще искат адски много тичане от тяхна страна), а създадените положения се отиграват концентрирано и ефективно Лудогорец може и да победи. В противен случай едва ли. Между другото, лично аз мисля че единствения шанс за повечко положение би дошъл при активен тормоз по крилата и игра по земята, на центрирания доникъде няма да стигнат.

Знам, че след побоя над руснаците звучи почти негативно, но такива са ми впечатленията от тези унгарци. Много неприятен маниер на игра и добре сработен отбор.

Много точен анализ според мен. Ще се радвам ако победим, но ще е адски трудно.
Мисля, че можем да се надяваме поне на равен мач!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта