Новите привърженици на стария футбол

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Mark_Renton
Мнения: 34
Регистриран на: 21 ное 2012 12:17
Контакти:

Новите привърженици на стария футбол

Мнениеот Mark_Renton » 27 ное 2014 14:50

В успехите на "Лудогорец" има нещо много хубаво, но и нещо много тъжно. Хубавото го отчитат всички - престижа, победите, точките, парите, красивия футбол, пълния стадион, ако щеш и безопасните трибуни... Тъжното е, че лудостта, която е и в името на този отбор, която е на терена - в драматичните мачове и победи, тази лудост остава в статистиката, но не и в сърцето. Защото сърцата на повечето от тези 40 хиляди на стадиона могат да са щастливи само от мачовете на отборите, които са подкрепяли от деца.

Прочети целия текст: http://terziyski.blogspot.com/2014/11/blog-post_27.html

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Новите привърженици на стария футбол

Мнениеот fen-fen » 27 ное 2014 15:05

И.......?? На теб какво ти пречи да се радваш на успехите на твоя отбор! Или аз не трябва да се радвам на успехите на моя, защото е нямал шанса да бъде създаден от МВР или партията!? Извинявай, ама подобни статии дори не ги чета, защото са написани от хора с два пръста чело, които живеят в някакви спомени и не приемат реалността!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Новите привърженици на стария футбол

Мнениеот bobo_13 » 27 ное 2014 15:13

Я, още една тема за Лудогорец. Е какво очаквате бе хора.
СОфия е 60 пъти по-голяма от РАзград по брой на население.

Разград е 30-тина хиляди. от тях 1/3 да деца до 5 г и старци, които не ги е еня нищо; 1/3 са хора, които не ги интересува спорта и в частност футбола и остават 1/3 (около 10 хил. човека), които да знаят що е футбол. От тях половината да са запалянковци, които даходят на някой и друг мач и едва може би 1-2000 човека да са запалянковци, а ултрасите не повече от 200 човека. НАпълно нормално си е.

Това го има навсякъде нима на мачове на БАрса и Реал ходят само техни привърженици? Не, ходят туростои все едно са на театър. И аз отидох на БАрса на Ноу Камп нищо, че ненавиждам испански футбол....но си беше емоция. Стадион, туристи, някакъв футбол(не много качествен) с/у Райо Валекано...ама билета 40 евра....ако искаш/. Беше пълно с японски туристчета...много бяха яки:)

Ясно е, че на стадиона ходят много други привърженици зажаднели за футбол, но всеки вчера се е кефил на головете им. Това си е факт. Единственият бг отбор играеш в ЕТ и довел грандове у нас. Така беше и на Левски с Милан и Барса....имаше на стадиона много фенове точно на тези отбори.
Последна промяна от bobo_13 на 27 ное 2014 15:16, променено общо 1 път.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Новите привърженици на стария футбол

Мнениеот Балкански Орел » 27 ное 2014 15:14

Съгласен съм на 101%.
На мен ми става още по-тъжно когато на националите ходят 50 човека, а на този отбор се пълни стадиона и се вика "българи юнаци" големи жалкари сме...

Потребителски аватар
Mark_Renton
Мнения: 34
Регистриран на: 21 ное 2012 12:17
Контакти:

Re: Новите привърженици на стария футбол

Мнениеот Mark_Renton » 27 ное 2014 15:19

fen-fen написа:И.......?? На теб какво ти пречи да се радваш на успехите на твоя отбор! Или аз не трябва да се радвам на успехите на моя, защото е нямал шанса да бъде създаден от МВР или партията!? Извинявай, ама подобни статии дори не ги чета, защото са написани от хора с два пръста чело, които живеят в някакви спомени и не приемат реалността!

Никъде не става въпрос за това, че не се радвам на успехите. Напротив. Мисля, че в текста е обяснено добре, просто той не е еднозначен. Личи си, че не си прочел нищо, но това не ти пречи да даваш определения. :lol:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Новите привърженици на стария футбол

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 ное 2014 15:21

fen-fen написа:И.......?? На теб какво ти пречи да се радваш на успехите на твоя отбор! Или аз не трябва да се радвам на успехите на моя, защото е нямал шанса да бъде създаден от МВР или партията!? Извинявай, ама подобни статии дори не ги чета, защото са написани от хора с два пръста чело, които живеят в някакви спомени и не приемат реалността!

Предполагам, че под "отбор създаден от МВР" разбираш "Спартак" - София... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Новите привърженици на стария футбол

Мнениеот stefani » 27 ное 2014 15:26

fen-fen написа:И.......?? На теб какво ти пречи да се радваш на успехите на твоя отбор! Или аз не трябва да се радвам на успехите на моя, защото е нямал шанса да бъде създаден от МВР или партията!? Извинявай, ама подобни статии дори не ги чета, защото са написани от хора с два пръста чело, които живеят в някакви спомени и не приемат реалността!


Прав си, ама не забравяй, че сега пък на Лудогорец е даден шанс, който други отбори не са имали никога и техните фенове заслужават повече, защото имат история за разлика от вас !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

LOKOMAN
Мнения: 380
Регистриран на: 28 мар 2013 16:33
Контакти:

Re: Новите привърженици на стария футбол

Мнениеот LOKOMAN » 27 ное 2014 15:27

Айде за всяка статия от пространството пуснете тема колко жалки са успехите на Лудогорец на фона на великите публики на картонените грандове. Хората в момента изживяват своя миг и им е през оная работа за червено сините жалкари. Вас щом ви кефят вашите отбори защо се занимавате с други. Падението на българина в оплюването на другия няма край.

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: Новите привърженици на стария футбол

Мнениеот ohoboho » 27 ное 2014 15:28

тази лудост остава в статистиката, но не и в сърцето

Това не го разбраха феновете на отбори, които (в някои случаи) за последно са играли приличен футбол преди те да се родят - какво има в сърцето няма абсолютно никакво значение. Колко е голям един клуб не се мери по фенската му база, а по успехите, които са част от статистиката. Към момента Лудогорец има 4 точки в шампионската. Към момента също така нямаме отбор с по-добро постижение на най-най-голямата сцена в световния футбол (и не, КЕШ няма нищо общо с този турнир сега), шансовете в обозримо бъдеще това да се промени също са малки (всъщност шансовете на който и да е отбор изобщо да влезе са доста ниски, нека не се лъжем..). Това остава в статистиката и това е важното - другото са димки и песни за отбори, на които най-големият им успех е че ги е бил еди кой си голям отбор.

Да си подкрепя човек отбора дори когато е с полу-аматьорски статус е чудесно. Да се мерят спортни успехи на базата на фенска любов обаче е меко казано несериозно ;)

LOKOMAN
Мнения: 380
Регистриран на: 28 мар 2013 16:33
Контакти:

Re: Новите привърженици на стария футбол

Мнениеот LOKOMAN » 27 ное 2014 15:30

stefani написа:
fen-fen написа:И.......?? На теб какво ти пречи да се радваш на успехите на твоя отбор! Или аз не трябва да се радвам на успехите на моя, защото е нямал шанса да бъде създаден от МВР или партията!? Извинявай, ама подобни статии дори не ги чета, защото са написани от хора с два пръста чело, които живеят в някакви спомени и не приемат реалността!


Прав си, ама не забравяй, че сега пък на Лудогорец е даден шанс, който други отбори не са имали никога и техните фенове заслужават повече, защото имат история за разлика от вас !


Прочети добре какво си написал, че нещо не се схваща. Това че някой са имали история, задължава ли даден инвеститор да си вкара парите там. Дали пък дебилните публики на отборите с история не отблъскват хората с пари.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта