XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот balgarin » 11 мар 2013 14:28

ivan56 написа:Лудогорец трябва да са доволни на Х.Ако Берое имаха нападател като хората мача си беше 1.Говоря за положението в продължението на Венци Христов.А че Берое си игра за себе си е ясно,ама еди им обесни на разбирачите.

Адаш, знам че в Бургас не го харесвате :) ама при нас момчето много се бори и покрива голям периметър. Не знам, но според мен е въпрос на време да започне и да вкарва. Снощи за това положение, малко преди това отиде да пие вода на тъча и трябва да ти кажа, че беше останал без силици. От къде събра въздух за този спринт не знам, но при отиграването му пролича, че е останал без сили. Просто би топката в играча на Лудогорец.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот tsonpen » 11 мар 2013 14:55

balgarin написа:Снощи за това положение, малко преди това отиде да пие вода на тъча и трябва да ти кажа, че беше останал без силици. От къде събра въздух за този спринт не знам, но при отиграването му пролича, че е останал без сили. Просто би топката в играча на Лудогорец.


Просто Кейсара му се залепи и не го пусна, давайки максимума от себе си. Много добре, че успя да блокира удара, вместо да го спре с нарушение.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот balgarin » 11 мар 2013 15:08

tsonpen написа:
balgarin написа:Снощи за това положение, малко преди това отиде да пие вода на тъча и трябва да ти кажа, че беше останал без силици. От къде събра въздух за този спринт не знам, но при отиграването му пролича, че е останал без сили. Просто би топката в играча на Лудогорец.


Просто Кейсара му се залепи и не го пусна, давайки максимума от себе си. Много добре, че успя да блокира удара, вместо да го спре с нарушение.

Кейсара е добър футболист и се радвам, че успяхме да го спрем. Нямаше ги тези рейдове, като с Черно море.

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Айде Берое !!!!!!!

Мнениеот Parmalat » 11 мар 2013 15:35

amstel_beer написа:
Parmalat написа:
sin4ec написа:И какво сега, беройци трябваше да ни избършат посраните задници? Аз след мача вчера ги броях вече 4 точки, това си е направо подарък! Те момчетата си играят за тях, не за Левски, но е редно да им прати Тонев по нещо да се почерпят!


Лудогорец ще ви бият на Герена. ;)

И Черноморец щяха да ни бият, но след мача се скри за да не отговаряш на неудобни въпроси. ;)


Не се скрих просто Уиндоуса ми се прецака и ми го преинсталираха компа след 3 дни.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот fen-fen » 11 мар 2013 16:15

balgarin написа:fen-fen, защо го приемаш лично? От 5000 на мача снощи, 200 викали нещо си, което не означава, че това е всеобщо мнение. Те и вашите 42 фенове (един приятел си поигра да ги преброи :) ) викаха "Б група" ама не съм го приемал лично. Едно и също се скандира по мачовете - турци сте, селяни, цигани, говеда.
Ти нали си знаеш, че в Разград има и българи. Какво ти пука за мнение на някой, който дори не го знаеш как изглежда.
Прокрадват се интересни мнения, но да знаят, че Берое игра за себе си, за кой да играе!? В зоната на здрача сме, даже за победа си бяхме излязли. И не бяхме далеч от истината. То и срещу Левски на Герена ще излезем за победа, много искам да ни подценяват всеки мач.


Изобщо не съм си и помислил, че Берое играе за някой друг освен за себе си! Тъпо е ако някой смята, че са играли за Левски. Берое в момента са в доста деликатна ситуация и им трябват точки. Между другото винаги съм смятал, че на Берое мястото не му е там. Вчера показаха добра игра, виждаше се желание във футболистите. Нашите не знам, не вярвам да са ги подценили. За мен проблема е в Петев.....не разбра ли, че трябва да смени тактиката на игра....нямаме далечни удари, няма изненади...той ги кара с топката във вратата да влезнат! :?
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот donpacko » 11 мар 2013 16:22

Фен фен,то да е само на Петев тоя проблем да иска да влезнат играчите му със топката му във вратата,това е запазена марка за всички наши отбори.Относно мача да си кажа честно абсолютно дърводелски мач,без някое положение което да ми грабне окото.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Айде Берое !!!!!!!

Мнениеот Santiago Munezz » 11 мар 2013 20:14

Parmalat написа:Не се скрих просто Уиндоуса ми се прецака и ми го преинсталираха компа след 3 дни.

Гледай след мача на "Герена" да не ти се прецака пак!
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Айде Берое !!!!!!!

Мнениеот Santiago Munezz » 11 мар 2013 20:17

Parmalat написа:Лудогорец ще ви бият на Герена. ;)

След тази твоя прогноза вече съм спокоен... ти го разбираш футбола а,прогнозата ти за мача Милан-Барса също го доказа.Лошо че в такива моменти ти се прецаква Windows-а.

Parmalat написа:2-5 ;)

milan/viewtopic.php?f=26&t=129799&st=0&sk=t&sd=a&start=20
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

nikec1
Мнения: 113
Регистриран на: 27 юли 2012 06:19
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот nikec1 » 11 мар 2013 20:21

Santiago Munezz написа:
Parmalat написа:Не се скрих просто Уиндоуса ми се прецака и ми го преинсталираха компа след 3 дни.

Гледай след мача на "Герена" да не ти се прецака пак!


Ти гледай само да не се наложи Левски да атакува и да играе за победа срещу Лудогорец.... че тогава ще бъде яко разкриване и това което стана оня ден в Пловдив ще ви се види като комедия пред филма на ужасите който ви очаква в директния мач па макар и на ваш терен.
Трябва да си разбрал че който тръгне да се надиграва с тази формация на Лудогорец не го чака нищо добро...
Повече приказки след 28-мия кръг!
Молете се на господ да водите с някой точка преди мача с нас че иначе лошо, ако не вярваш върни се няколко месеца назад отговора те чака и ти нямаш право да си затваряш очите и ушите и да слагаш сините очилца!

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот Santiago Munezz » 11 мар 2013 20:31

nikec1 написа:Ти гледай само да не се наложи Левски да атакува и да играе за победа срещу Лудогорец.... че тогава ще бъде яко разкриване и това което стана оня ден в Пловдив ще ви се види като комедия пред филма на ужасите който ви очаква в директния мач па макар и на ваш терен.
Трябва да си разбрал че който тръгне да се надиграва с тази формация на Лудогорец не го чака нищо добро...
Повече приказки след 28-мия кръг!
Молете се на господ да водите с някой точка преди мача с нас че иначе лошо, ако не вярваш върни се няколко месеца назад отговора те чака и ти нямаш право да си затваряш очите и ушите и да слагаш сините очилца!

Пхаха освен да се смея няма кво друго да кажа :mrgreen:
Който тръгнел да се надиграва с тази формация на Лудогорец не го чакало нищо добро :mrgreen: вчера Берое не само,че тръгнаха да се надиграват с вас ами ви и надиграха,така ви надиграха,че тази мощна формация точен удар към вратата нямаше !
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта