XVI кръг, Лудогорец - Черно море 2:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот tsonpen » 07 мар 2013 23:14

BRF написа:Нека си я има клетка,мрежата и каквото там решите!Въпросът е,че няма тоалетна и вода а и се заключва отвън!Първите две са нечовешки,при третото при евентуално някакъв инцидент,как биха напуснали клетката хората?
Нямам претенции как се отнасяте с гостите си!Правете го както намерите за добре!Съответно всеки си прави изводите за вас!Ако си ОК да се държат хора без вода и тоалетна,заключени в клетка няма проблем!За мен хора,които са съгласни с такова отношение с други хора са изроди!


Ти отвътре ли искаш да се заключва? И да може който е вътре да си я отключи? Колкото пъти съм бил в клетка на стадион, винаги са ни държали вътре в клетката. Не съм гледал дали е заключено и отвън ли е или отвътре, но факт - влезеш ли вътре, излизаш само когато ти разрешат. Във Враца например въобще нямаше тоалетна в клетката. А защо си спомням, че на Армията е химическа? :)
И стига с това неверно твърдение, че нямало тоалетна. Имало е тоалетна, макар и химическа (като на Армията). За водата не е ясно какво е било положението.

Статията я прочетох, но в нея със сигурност има неверни неща. Но съм аз човекът, който да пресмята за колко души е достатъчна една химическа тоалетна. Виждам, че няма да се откажеш и ако се окаже, че е достатъчна ще кажеш, че е нямало тоалетна хартия. ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12704
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот BRF » 07 мар 2013 23:16

nedko написа: Няма да се учудя ако, ако и тези вечно опониращи в нашия форум BRF и terata са били част от тези, заради които в момента съществува подобна клетка.

Щото опонираме и сме от лошите :lol: :lol: :lol: !Щото не сме съгласни с вас сме хулигани!Да ти имам логиката!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12704
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот BRF » 07 мар 2013 23:22

tsonpen написа:
BRF написа:Нека си я има клетка,мрежата и каквото там решите!Въпросът е,че няма тоалетна и вода а и се заключва отвън!Първите две са нечовешки,при третото при евентуално някакъв инцидент,как биха напуснали клетката хората?
Нямам претенции как се отнасяте с гостите си!Правете го както намерите за добре!Съответно всеки си прави изводите за вас!Ако си ОК да се държат хора без вода и тоалетна,заключени в клетка няма проблем!За мен хора,които са съгласни с такова отношение с други хора са изроди!


Ти отвътре ли искаш да се заключва? И да може който е вътре да си я отключи? Колкото пъти съм бил в клетка на стадион, винаги са ни държали вътре в клетката. Не съм гледал дали е заключено и отвън ли е или отвътре, но факт - влезеш ли вътре, излизаш само когато ти разрешат. Във Враца например въобще нямаше тоалетна в клетката. А защо си спомням, че на Армията е химическа? :)
И стига с това неверно твърдение, че нямало тоалетна. Имало е тоалетна, макар и химическа (като на Армията). За водата не е ясно какво е било положението.

Статията я прочетох, но в нея със сигурност има неверни неща. Но съм аз човекът, който да пресмята за колко души е достатъчна една химическа тоалетна. Виждам, че няма да се откажеш и ако се окаже, че е достатъчна ще кажеш, че е нямало тоалетна хартия. ;)

Типично за теб!Що не пробваш в политиката!Нямам спомен да си ми отговорил на конкретен въпрос,колкото и лесен да е той!Като последния!Я да се пробвам да си отговоря сам!Едно пикане с разкопчаването на панталона и съответното му закопчаване БЕЗ използване на тоалетна хартия,да речем половин минута!500 души на една трета да им се пикае 165 човека!По половин минута 82 мин!Дали е достатъчна една тоалетна!
п.п.На Армията гостуват от 20 до 100 души!
Според мен не трябва да се заключва!
Всъщност,кое според теб в статията не е вярно?Сега е прочетох отново и съм сигурен,че всичко е така с изключение на дрегера за деца!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот tsonpen » 08 мар 2013 00:09

BRF написа:Типично за теб!Що не пробваш в политиката!Нямам спомен да си ми отговорил на конкретен въпрос,колкото и лесен да е той!Като последния!Я да се пробвам да си отговоря сам!Едно пикане с разкопчаването на панталона и съответното му закопчаване БЕЗ използване на тоалетна хартия,да речем половин минута!500 души на една трета да им се пикае 165 човека!По половин минута 82 мин!Дали е достатъчна една тоалетна!
п.п.На Армията гостуват от 20 до 100 души!
Според мен не трябва да се заключва!
Всъщност,кое според теб в статията не е вярно?Сега е прочетох отново и съм сигурен,че всичко е така с изключение на дрегера за деца!


Някъде да си прочел да съм твърдял, че една тоалетна е достатъчна?
На Армията трябва да могат да гостуват доста повече души, отколкото на Лудогорец Арена, предвид по-големия капацитет на стадиона. Може би искаш да кажеш, че през 2011-та сме поставили рекорд на Армията, защото мисля, че бяхме 200 в клетката :)
В статията пише, че не се имали тоалетна. А варненци казват, че са имали. Толкова пъти го повторих, не го ли запомни? И продължаваш да питаш кое не било вярно. Имам съмнения и за водата.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12704
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот BRF » 08 мар 2013 10:20

tsonpen написа:
BRF написа:Типично за теб!Що не пробваш в политиката!Нямам спомен да си ми отговорил на конкретен въпрос,колкото и лесен да е той!Като последния!Я да се пробвам да си отговоря сам!Едно пикане с разкопчаването на панталона и съответното му закопчаване БЕЗ използване на тоалетна хартия,да речем половин минута!500 души на една трета да им се пикае 165 човека!По половин минута 82 мин!Дали е достатъчна една тоалетна!
п.п.На Армията гостуват от 20 до 100 души!
Според мен не трябва да се заключва!
Всъщност,кое според теб в статията не е вярно?Сега е прочетох отново и съм сигурен,че всичко е така с изключение на дрегера за деца!


Някъде да си прочел да съм твърдял, че една тоалетна е достатъчна?
На Армията трябва да могат да гостуват доста повече души, отколкото на Лудогорец Арена, предвид по-големия капацитет на стадиона. Може би искаш да кажеш, че през 2011-та сме поставили рекорд на Армията, защото мисля, че бяхме 200 в клетката :)
В статията пише, че не се имали тоалетна. А варненци казват, че са имали. Толкова пъти го повторих, не го ли запомни? И продължаваш да питаш кое не било вярно. Имам съмнения и за водата.

Разговор с теб е все едно с радио Ереван!
В крайна сметка говориш за европейски облик на клуба ти и изразяваш претенции да сте над всички други.Е,в отношението към гостите си сте на доста ниско ниво сравнено не с Европа,а с България!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот tsonpen » 08 мар 2013 10:35

BRF написа:Разговор с теб е все едно с радио Ереван!
В крайна сметка говориш за европейски облик на клуба ти и изразяваш претенции да сте над всички други.Е,в отношението към гостите си сте на доста ниско ниво сравнено не с Европа,а с България!


Колкото и да повтарям, няма да вникнеш в това:

Останахме затворени близо 3 часа без достъп до вода и тоалетна.


mursusaid написа:
snakebite написа:Пичове от Морето, да попитам имаше ли тоалетна във вашия гостуващ сектор ?


Да имаше,но какво целиш с тоя си въпрос?


И продължаваш да ме възприемаш като отговорен за отношението към гостите, длъжностно лице по тоалетните и ключар на клетката :)
Истината е, че варненци не заслужаваха да бъдат в тази клетка, която е пригодена за друг тип фенове, да не казвам кои ;) Определени неща там сигурно трябва да се променят, но пак повтарям, че повечето фенове на Лудогорец трудно можем да вземем отношение, защото не сме гледали мач от клетката. Но пък сме били обстрелвани от нея, така че сигурно сме пристрастни.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12704
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот BRF » 08 мар 2013 11:06

tsonpen написа:
BRF написа:Разговор с теб е все едно с радио Ереван!
В крайна сметка говориш за европейски облик на клуба ти и изразяваш претенции да сте над всички други.Е,в отношението към гостите си сте на доста ниско ниво сравнено не с Европа,а с България!


Колкото и да повтарям, няма да вникнеш в това:

Останахме затворени близо 3 часа без достъп до вода и тоалетна.


mursusaid написа:
snakebite написа:Пичове от Морето, да попитам имаше ли тоалетна във вашия гостуващ сектор ?


Да имаше,но какво целиш с тоя си въпрос?


И продължаваш да ме възприемаш като отговорен за отношението към гостите, длъжностно лице по тоалетните и ключар на клетката :)
Истината е, че варненци не заслужаваха да бъдат в тази клетка, която е пригодена за друг тип фенове, да не казвам кои ;) Определени неща там сигурно трябва да се променят, но пак повтарям, че повечето фенове на Лудогорец трудно можем да вземем отношение, защото не сме гледали мач от клетката. Но пък сме били обстрелвани от нея, така че сигурно сме пристрастни.

Един път да напишеш истина :lol: !
Форумите са за коментари!Никой,никого не държи за отговорен!Като не можеш да вземеш отношение,мълчи си и слушай хората,които са го преживяли!Още повече,че въпросът дали е вярно,дойде от Мод форест или Снейка!Като не сте били там по време на мач,слушайте хората които са били!Толкова ли е трудно да приемеш и друго мнение,какво от това,че е лошо за клуба ти!Все едно сега да споря с теб,че на Армията всичко е наред!
Морето се оплакаха сега,преди тях Акулите имаха абсолютно същия проблем!Всички до един бяхме жадни и ни се пикаеше :lol: !Сега разбра ли?

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот snakebite » 08 мар 2013 22:41

BRF написа:
Отговори ми на един въпрос,ако обичаш.Смяташ ли,че на 500 души е достатъчна ЕДНА химическа тоалетна?Поне 50 от тези хора бяха от женски род!


Разбира се че не е достатъчна, кой спори за това ?
Точно на Тича ( при 3:0 за нас), където мисля че бяхме 800-900 човека имаше ЕДНА малка химическа тоалетна , за всички жени , мъже, деца..така че не е като да не сме виждали..
Добре че по-голямата част не гледахме от клетката, но варненци знаят че не сме конфликти и спокойно ни пуснаха и в съседните сектори...
Но пак казвам да е в това състояние клетката проблема е в ЦСКА, и трябва на тях да се сърдят другите..не на нас...повтарям се но..живота на съгражданите ми е по-мил, от комфорта на чуждите фенове !
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: XVI кръг, Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот MORSKI » 09 мар 2013 02:54

ФАКТ е, че клетката ви е една от най-ужасните и постискащи на която някога съм бил.. А хич да не е съм обиколил почти всички в "А"група.
ФАКТ е, че останалите отбори не сме виновни за това, че сте имали проблеми с агитката на ЦСКА или с тази на Левски.
ФАКТ е, че 500 човека имахме достъп до една тоалетна, НО САМО НА ПОЛУВРЕМЕТО И СЛЕД КРАЯ НА МАЧА!
Да не говорим, че се прибраха всички бутилки, а лично аз не видях да има кетъринг в сектора. Да ме поправят колеги моряци, ако е имало.
ФАКТ е, че вашите полицаи се държаха меко казано НЕПРИЯТНО с нас. Проверките бяха все едно отиваме при Папата, по няколко пъти и щателни. Не ни пуснаха да минем от парка направо в сектора за гости понеже такива били "нарежданията" та се наложи да обиколим целия квартал, за да идем до него, вместо да минем 50 метра. Няма спор, по-безопасно е и за вас и за нас да се срещнем пред 3 от вашите сектори, за да стигнем до нашия, вместо да минем покрай тези заграждения, където беше пълно с полицаи, и да си влезем в свктора., Но не, трябваше да обикаляме като луди на места където няма полиция. И добре, че ние не търсихме конфронтация, а вие също.
Въобще по-неприятно гостуване е може би само това в Стара Загора, където условията също са под всякаква критика и отношението на полицията е също толкова инфантилно.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XVI кръг, Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот tsonpen » 09 мар 2013 10:24

MORSKI написа:ФАКТ е, че клетката ви е една от най-ужасните и постискащи на която някога съм бил.. А хич да не е съм обиколил почти всички в "А"група.
ФАКТ е, че останалите отбори не сме виновни за това, че сте имали проблеми с агитката на ЦСКА или с тази на Левски.
ФАКТ е, че 500 човека имахме достъп до една тоалетна, НО САМО НА ПОЛУВРЕМЕТО И СЛЕД КРАЯ НА МАЧА!
Да не говорим, че се прибраха всички бутилки, а лично аз не видях да има кетъринг в сектора. Да ме поправят колеги моряци, ако е имало.
ФАКТ е, че вашите полицаи се държаха меко казано НЕПРИЯТНО с нас. Проверките бяха все едно отиваме при Папата, по няколко пъти и щателни. Не ни пуснаха да минем от парка направо в сектора за гости понеже такива били "нарежданията" та се наложи да обиколим целия квартал, за да идем до него, вместо да минем 50 метра. Няма спор, по-безопасно е и за вас и за нас да се срещнем пред 3 от вашите сектори, за да стигнем до нашия, вместо да минем покрай тези заграждения, където беше пълно с полицаи, и да си влезем в свктора., Но не, трябваше да обикаляме като луди на места където няма полиция. И добре, че ние не търсихме конфронтация, а вие също.
Въобще по-неприятно гостуване е може би само това в Стара Загора, където условията също са под всякаква критика и отношението на полицията е също толкова инфантилно.


Мерси за това разяснение. Надявам се при поредната реконструкция на стадиона да се реши този проблем. Мисля, че повечето фенове на Лудогорец съжаляваме, че сте били при тези условия. Радва ме, че има засилени мерки за сигурност, но явно сега е време да помислят и за добрите условия за гостуващата агитка. Това е важно и за реномето на Лудогорец.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта