Лудогорец-Спартак Москва 2-1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Лудогорец-Спартак Москва 2-1

Мнениеот Parmalat » 19 фев 2013 20:55

hijack1 написа:
Parmalat написа:Бакалов е поредния футболист на Лудогорец,който е с тежка контузия.


Честно казано не мисля, че това е лоша новина :mrgreen:


Сега прочетох и че носът на Безяк е разбит.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
nedko
Мнения: 465
Регистриран на: 05 мар 2012 18:22
Местоположение: Разград
Контакти:

Re: Лудогорец-Спартак Москва 2-1

Мнениеот nedko » 19 фев 2013 20:58

Добра игра срещу добър отбор. Победа, която ще ни донесе самочувствие и известно успокоение в предвид поредицата загуби. Много себераздаване и желание от всички. Безяк гори в мача, така се воюва за титулярно място. Мантула - много спокоен и винаги на точното място. Винаги съм казвал, че Голубович има най-добрата комуникация и взаимодействие със защитата. Видяхме много добри отигравания в отбора, направени с мисъл и идея за нещо креативно. Нека не забравяме, че мача беше приятелски, но пък е най-добрия завършек на турнето в Испания!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец-Спартак Москва 2-1

Мнениеот tsonpen » 19 фев 2013 21:00

hijack1 написа:
Parmalat написа:Бакалов е поредния футболист на Лудогорец,който е с тежка контузия.


Честно казано не мисля, че това е лоша новина :mrgreen:


Лоша е, разбира се. Хубавата е да отиде да играе в друг отбор, където да си намери мястото. Според мен има качества, но се доказа многократно, че не е за Лудогорец.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец-Спартак Москва 2-1

Мнениеот tsonpen » 19 фев 2013 21:01

Parmalat написа:
hijack1 написа:
Parmalat написа:Бакалов е поредния футболист на Лудогорец,който е с тежка контузия.


Честно казано не мисля, че това е лоша новина :mrgreen:


Сега прочетох и че носът на Безяк е разбит.


С този разбит нос Безяк игра доста. Дори съдията веднъж го прати да се оправи, но Безяк се направи на нечул.
За Бакалов май няма яснота какво е точно.
[center]Изображение[/center]

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Лудогорец-Спартак Москва 2-1

Мнениеот Parmalat » 19 фев 2013 21:02

Teo написа:
Parmalat написа:
Teo написа:Едно нещо доказват Разград, че с пари всичко е възможно.


Така е с пари всичко става.Виж Анжи кой ги знаеше до преди няколко месеца на футболната карта?Става и с малко пари,но трябва време и обиграване поне 3,4 години.Примерът е БАТЕ.


Примерът бил БАТЕ :?: никой не знаеше този отбор докато не среща един ''отбор'', който му отвори пътя към успеха, не случайно тогава БАТЕ направиха най-великия си мач в цялата им история. Хората видяха че може да направят нещо голямо след този мач и го направиха в крайна сметка, благодарения на един ''отбор'' който вместо да отнесе с разлика това анонимниче, той го прави пример за нас... направо ми се гади... :x


Тео само че преди БАТЕ да отстрани Левски биха шута на белгийския шампион Андерлехт който има около 40 милиона евро бюджет.Просто този отбор натрупа опит в Шампионската Лига.7 пъти подред са шампиони.Последните четири години 3 пъти влязоха в групите на Шампионската Лига биха и Байерн Мюнхен с 3-1.Един от грандовете в Европа.И 1 път влязоха в групите на Лига Европа.За 2 път подред играят 1/16 финал в Лига Европа.Над 40 милиона евро приходи от трансфери,влизане в групи и т.н за 4 години.Какво да говорим повече?
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Лудогорец-Спартак Москва 2-1

Мнениеот subzero » 19 фев 2013 21:17

tsonpen написа:
Parmalat написа:Както си и мислех.След като Лудогорец би всички хейтъри на отбора се изнизаха от темата. :lol:


:mrgreen:
Най-добрият отговор на Лудогорец за хейтърите :)

Е,тука съм,бе. ;) Аз без тоз форум не мога. :mrgreen: За мача няма кво да кажа,щот не съм го гледал. Обаче много взехте да ревете от съдиите. Защо си мислите,че ви режат?? Просто в България не свирят както трябва. Ако искате да успеете в Европа се нуждаете от контроли,а не от мачове в първенството. ;) Самия факт,че не са свирили дузпа срещу вас в този мач,означава че навлизате във форма. Джедаите се завръщат!!! :mrgreen:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Лудогорец-Спартак Москва 2-1

Мнениеот D.Georgiev » 19 фев 2013 21:32

Не можах да гледам целия мач, но поне хванах голяма част от второто полувреме. Отдавна не ги бях виждал да тичат така, но трябва да се вземе в предвид и фактът, че московчани наистина играха по-голямата част от резервите си. Така или иначе победата не бива да я умаловажаваме, защото на скамейките на тези отбори не са случайни играчи. Този мач дори Бакалов и Стоянов се поразтичаха, което си е събитие. Кайсара и Мантула направиха много добро полувреме, а първият отдясно стои много добре, защото силният му крак е десният. Вярно че можехме да вкараме и още някое попадение, но донякъде се радвам че не стана, защото пак щяха да им застържат носовете по тавана. Честита победа и дано отборът най-накрая се мобилизира!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Лудогорец-Спартак Москва 2-1

Мнениеот mad forest » 19 фев 2013 21:34

D.Georgiev написа:Не можах да гледам целия мач, но поне хванах голяма част от второто полувреме. Отдавна не ги бях виждал да тичат така, но трябва да се вземе в предвид и фактът, че московчани наистина играха по-голямата част от резервите си. Така или иначе победата не бива да я умаловажаваме, защото на скамейките на тези отбори не са случайни играчи. Този мач дори Бакалов и Стоянов се поразтичаха, което си е събитие. Кайсара и Мантула направиха много добро полувреме, а първият отдясно стои много добре, защото силният му крак е десният. Вярно че можехме да вкараме и още някое попадение, но донякъде се радвам че не стана, защото пак щяха да им застържат носовете по тавана. Честита победа и дано отборът най-накрая се мобилизира!


Сега ще почнат да приказват, че играите вземат хапчета ;)!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

мим
Мнения: 164
Регистриран на: 01 юни 2012 23:24
Контакти:

Re: Лудогорец-Спартак Москва 2-1

Мнениеот мим » 19 фев 2013 21:37

Е и аз съм жена и следва да не разбирам чак толкова от футбол, но нали съм жена, пък обичам футбола...да си кажа аз...може ли ? ;)

Спартак играят друг стил на игра от този на Локомотив и това, може би, до някъде ни помогна... Подават си дълги пасове, високи топки в по-голямата част от играта, играят на едро, както си казвам аз, за сметка на повече техника и разцъквания, не бяха и особено бързи поради това. Би трябвало да ни е трудно на нас, но явно се справихме. По-трудно изглежда ни е да играем с отбори, чиито стил на игра е като нашия, но по-технични и бързи...
Както и да е, поправете ме ако бъркам... Затова и Ернандес, може би не съумя в този мач, но на него му трябва време все още...да искаме от него максимума на този етап е доста прибързано изискване, друга беше играта му с бразилците, нали...

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец-Спартак Москва 2-1

Мнениеот tsonpen » 19 фев 2013 22:03

мим написа:Е и аз съм жена и следва да не разбирам чак толкова от футбол, но нали съм жена, пък обичам футбола...да си кажа аз...може ли ? ;)

Спартак играят друг стил на игра от този на Локомотив и това, може би, до някъде ни помогна... Подават си дълги пасове, високи топки в по-голямата част от играта, играят на едро, както си казвам аз, за сметка на повече техника и разцъквания, не бяха и особено бързи поради това. Би трябвало да ни е трудно на нас, но явно се справихме. По-трудно изглежда ни е да играем с отбори, чиито стил на игра е като нашия, но по-технични и бързи...
Както и да е, поправете ме ако бъркам... Затова и Ернандес, може би не съумя в този мач, но на него му трябва време все още...да искаме от него максимума на този етап е доста прибързано изискване, друга беше играта му с бразилците, нали...


И аз си мислих за стила. Стила на игра на тези и на Легия е добър за нас. Но и двата отбора не пресираха достатъчно Лудогорец. На нашите им трябва възможност да се разиграят.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 4 госта