Лудогорец - Локомотив Москва (контрола) 1:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Лудогорец - Локомотив Москва (контрола) 1:3

Мнениеот KellyB » 18 фев 2013 12:55

Абе къде е този супер-треньор Петев, защо така мълчи сега??? Искаме да чуем неговия анализ на мача и отбора. :(

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Москва (контрола) 1:3

Мнениеот entwickler » 18 фев 2013 13:21

между другото и аз чакам коментар от ръководството - нека наистина малко да се приземят. 5 поредни загуби в контроли.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Москва (контрола) 1:3

Мнениеот tsonpen » 18 фев 2013 13:48

Няма какво да се нахвърляме върху треньора. Има си причини за загубите и естествено, че вината е споделена. Но когато рискуваш да се мериш с големите се случва да катастрофираш, особено ако ситуацията се комбинира с още няколко неочаквани фактора. Това са контроли и загубите в тях не са равнозначни на провал в първенството и евротурнирите. Там ще е истинската проверка.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Москва (контрола) 1:3

Мнениеот snakebite » 18 фев 2013 14:46

KellyB написа:Абе къде е този супер-треньор Петев, защо така мълчи сега??? Искаме да чуем неговия анализ на мача и отбора. :(



Виж какво...Петев не ми от любимците, дори напротив..
нооо..гледай си твоя отбор, и твоя велик треньор, там който е...не виждам причина да те интересува Лудогорец, капиш ??
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Москва (контрола) 1:3

Мнениеот snakebite » 18 фев 2013 14:53

tsonpen написа:Няма какво да се нахвърляме върху треньора. Има си причини за загубите и естествено, че вината е споделена. Но когато рискуваш да се мериш с големите се случва да катастрофираш, особено ако ситуацията се комбинира с още няколко неочаквани фактора. Това са контроли и загубите в тях не са равнозначни на провал в първенството и евротурнирите. Там ще е истинската проверка.



Така е..давам примери само.....Левски - Локо Москва 2:0, Локо Москва - Слован Либерец 3:1, Слован Либерец - Ботев 7:1......по тая логика Левски трябва да е 10 пъти по силен от Ботев :) , тези резултати са само контроли, в официални нещата ще бъдат другояче...
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
nedko
Мнения: 465
Регистриран на: 05 мар 2012 18:22
Местоположение: Разград
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Москва (контрола) 1:3

Мнениеот nedko » 18 фев 2013 20:40

Не можах да гледам мача снощи, сега го гледах на запис. Това, което липсва на Лудогорец е острота в атаката и удари. Не може да направиш 5-6 паса пред нак.поле на противника и да не можеш да отправиш удар към вратата. Свирят ни свободен удар на 10-15 метра от от пеналта, вместо да използваме статичното положение за центриране и евентуално разбъркване в полето на съперника и ситуация за гол, нашия връща към центъра и разцъкването почва отново. Срещу такива отбори трябва да се използват подобни ситуации. Така стана втория ни гол срещу Динамо Загреб. Първите два гола за Локомотив дойдоха от Витиня - за първия загуби елементарно по крилото и после стана дузпата, а за втория изобщо не покри Павлюченко. Може да не съм прав за това, което казвам, но така видях нещата на първо четене. Преди всичко, обаче съм оптимист, макар че загубихме доста мачове, мисля че стоим по-доста различен начин от Левски/въпреки положителните им донякъде резултати/ и с някои корекции ще защитим шампионската си титла. За после обаче ще е много, много трудно. Но не невъзможно!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Москва (контрола) 1:3

Мнениеот tsonpen » 18 фев 2013 23:02

И аз сега изгледах на запис почти целия мач и мисля, че слуховете за смъртта на Лудогорец са силно преувеличени ;) Имат си кусури нашите, но не е чак толкова зле.
Чухте ли кои играят - Лудогорец Разград и Локомотив Москва ;) Треньорът им играл 3 години в Евертън, 6 години треньор на националния на Хърватия. Футболистите, някои привлечени от сериозни клубове за суми, които са 20 пъти повече от сумата платена за най-скъпия играч на Лудогорец. И като им се види физиката и рутината, всичко става ясно.
А ние играхме без Бадема, Генчев и Минев. По една липса във всяка част на терена. Капитана, заместника му и още един горящ в играта българин.
До тук с хубавото за Лудогорец. Загубата си е загуба и трябваше много късмет за да е друго, особено като се имат предвид двете греди. Прави впечатление как нашите тръгват добре и играят сравнително дълги периоди на ниво, стабилно и само им липсва рутината пред чуждата врата. Но в един момент се разсейват и положенията пред нашата врата се изреждат за кратко време.
Напълно съм съгласен и с това, което каза Недко по-горе - че нашите не се възползват от ситуациите и нарочно дори се отказват от тях.
За дузпата - тук някой беше писал, че Гулдан бил избил с ръка от голлинията. Това каза и коментаторът. Но нищо подобно не се вижда. Топката нямаше да влезе ако не се беше ударила в ръката на Гулдан. Тя се движеше по траектория, блиска до успоредна на голлинията.
Димо Бакалов не мисля, че игра чак толкова безнадеждно. Според мен показа и добри неща. Добър е за някой друг български отбор. Но няма нужда да се налага в Лудогорец. Няма такъв принос, който да оправдава присъствието му на терена. Иван Стоянов също понякога го няма реално на терена, но пък друг път избухва и си струва да е там.
Беше ми доста приятно да изгледам една среща с нормално съдийство, след безумието в предишната. Според мен Лудогорец не игра по-лошо от предишния мач, като отчетем липсата на двама титуляра и доста по-силния съперник. Не мисля, че има отстъпление.
Единственото притеснително нещо ми изглежда формата на Владо Стоянов. Другите негативи не ги виждам за пръв път.
Както казват - всяко зло за добро! Контузиите принудиха Петев да вкара в игра футболисти, които иначе нямаше да играят толкова. И дано загубите от тези силни отбори закалят отбора!
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта