Лудогорец - Оцелул (Галац) 0:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: Лудогорец - Оцелул (Галац) 0:1

Мнениеот entwickler » 07 фев 2013 16:48

Ивайло Лудогорец написа:Аз лично предпочитам Петев , отколкото някой друг дето уж е име , но има спорни качества. Петев поне е млад и треньорската му кариера е в самото си начало, има желание учи се , ходи по стажове и обучения .... Не искам като в другите отбори , мениджъра да се сменя през 2 месеца най вече !

Ако и тази година не направи нищо в Европа не мисля, че ще има смисъл да се съдържа?!?

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Лудогорец - Оцелул (Галац) 0:1

Мнениеот snakebite » 07 фев 2013 16:52

Ивайло Лудогорец написа:Аз лично предпочитам Петев , отколкото някой друг дето уж е име , но има спорни качества. Петев поне е млад и треньорската му кариера е в самото си начало, има желание учи се , ходи по стажове и обучения .... Не искам като в другите отбори , мениджъра да се сменя през 2 месеца най вече !


И аз мисля че проблема не е в Петев...просто играчите са демотивирани.
Я вижте как играхме миналата година, па дори и в контролите, и как играем сега...Хвърлят се само в дербитата, а в другите мачове я поиграят 30-40 минути я не..
Спада във формата на Марселиньо и Иван Стоянов е крещяща все едно това са други футболсити, Мишо Александров също е дръпнал надолу много.
За трети път казвам добре че бяха Бадема и Миро , за да ни дърпат и да устискаме първото място...
Ето втори мач не играят и не ни се получава нищо отпред, критика търпят ив средата играчите - Дяков изглежда много странно като игрово поведение тук в Испания, много слабо играе...
Много бързи контри станаха и с бразилците и сега, след отнемане в средата, бековете ни играят почти като крила,увисват, и оттам - много опасности за централната ни двойка, които иначе са много добри, но в позиционна игра !

Въобще направи ми впечатление липсата на компактност у отбора ни последните два мача, това което не съм виждал в А група почти никога !!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: Лудогорец - Оцелул (Галац) 0:1

Мнениеот entwickler » 07 фев 2013 16:56

snakebite написа:
Ивайло Лудогорец написа:Аз лично предпочитам Петев , отколкото някой друг дето уж е име , но има спорни качества. Петев поне е млад и треньорската му кариера е в самото си начало, има желание учи се , ходи по стажове и обучения .... Не искам като в другите отбори , мениджъра да се сменя през 2 месеца най вече !


И аз мисля че проблема не е в Петев...просто играчите са демотивирани.
Я вижте как играхме миналата година, па дори и в контролите, и как играем сега...Хвърлят се само в дербитата, а в другите мачове я поиграят 30-40 минути я не..
Спада във формата на Марселиньо и Иван Стоянов е крещяща все едно това са други футболсити, Мишо Александров също е дръпнал надолу много.
За трети път казвам добре че бяха Бадема и Миро , за да ни дърпат и да устискаме първото място...
Ето втори мач не играят и не ни се получава нищо отпред, критика търпят ив средата играчите - Дяков изглежда много странно като игрово поведение тук в Испания, много слабо играе...
Много бързи контри станаха и с бразилците и сега, след отнемане в средата, бековете ни играят почти като крила,увисват, и оттам - много опасности за централната ни двойка, които иначе са много добри, но в позиционна игра !

Въобще направи ми впечатление липсата на компактност у отбора ни последните два мача, това което не съм виждал в А група почти никога !!

Работата на треньора е да мотивира!!! Да върти състава така, че всеки като излезе да се радва и тича все едно живота му зависи от това.

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Лудогорец - Оцелул (Галац) 0:1

Мнениеот we are the champions » 07 фев 2013 16:59

Къде си Таско... :(

krasnii
Мнения: 38
Регистриран на: 25 ное 2012 13:18
Контакти:

Re: Лудогорец - Оцелул (Галац) 0:1

Мнениеот krasnii » 07 фев 2013 17:03

айдееее сега като се почне с едни оплювания и обиди.А реално погледнато това не е истинският Лудогорец и истинските фенове го знаем.Това което гледахме тези два мача е само един експеримент за проверка на състоянието на играчите. Акато прибавим и контузиите на основните играчи като Бадема и Деко нещата се изясняват.Жалкото е че се дават поводи за разни коментарии.да се надяваме че на другият турнир вече ще бъдем с основният състав.

Dani Kiki
Мнения: 780
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: Лудогорец - Оцелул (Галац) 0:1

Мнениеот Dani Kiki » 07 фев 2013 17:19

krasnii написа:айдееее сега като се почне с едни оплювания и обиди.А реално погледнато това не е истинският Лудогорец и истинските фенове го знаем.Това което гледахме тези два мача е само един експеримент за проверка на състоянието на играчите. Акато прибавим и контузиите на основните играчи като Бадема и Деко нещата се изясняват.Жалкото е че се дават поводи за разни коментарии.да се надяваме че на другият турнир вече ще бъдем с основният състав.

Е ти искаш с перце ли да ги галят? Когато отборът е слаб и не играе добре е нормално да има негативни коментари.
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Лудогорец - Оцелул (Галац) 0:1

Мнениеот Raoul_Duke » 07 фев 2013 17:45

Втора дузпа срещу Лудогорец... :o

Таско или Пастата на самолета за Испания веднага!
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

[offtopic][wrapimg=]http://s13.postimg.org/o7a1f66sn/3838681m.gif[/wrapimg]
Изображение[/offtopic]

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: Лудогорец - Оцелул (Галац) 0:1

Мнениеот entwickler » 07 фев 2013 17:47

Dani Kiki написа:
krasnii написа:айдееее сега като се почне с едни оплювания и обиди.А реално погледнато това не е истинският Лудогорец и истинските фенове го знаем.Това което гледахме тези два мача е само един експеримент за проверка на състоянието на играчите. Акато прибавим и контузиите на основните играчи като Бадема и Деко нещата се изясняват.Жалкото е че се дават поводи за разни коментарии.да се надяваме че на другият турнир вече ще бъдем с основният състав.

Е ти искаш с перце ли да ги галят? Когато отборът е слаб и не играе добре е нормално да има негативни коментари.

Нормално е да се критикува. Бадема и Миро в момента са реално незаменими. Няма човек, който да води/дърпа/влачи отбора при нужда. Сега вярно, че Лц не игра зле ама Ванката и Марселиньо.... голямо падение последните 6 месеца

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: Лудогорец - Оцелул (Галац) 0:1

Мнениеот nasko75 » 07 фев 2013 18:46

пич, какъв миро иванов ви е в устите на всички е?? добре ли сте, та той няма да играе повече тука, не ти ли е ясно?
кой ще излезе - Марселиньо или Ернандес, за който са платени 300-400 хил евро
за да влезе Шуменския деко, айде не се излагайте
м/у другото, Лудогорец изпуснаха парата и ще стават наистина по-слаби. Последният, който има вина, е Петев м/у другото
за мача с Лех - за последното място: ТряБва да биете, защото Лех си правят експерименти и пускат едни странни състави.....Кедзиора играе ляв бек, а не е такъв, Лукаш Тралка - дефанзивен халф 1994 набор, толко е бавен, че дори и Гулдан има шанс да го изпревари
десния им бек - Сесей от Гамбия е толкова неориентиран, че...на вратата им пази сега Ясмин Бурич, който явно няма да бъде първи избор, но срещу вас вероятно ще пази...ако не ги биете, значи сте наистина зле

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Лудогорец - Оцелул (Галац) 0:1

Мнениеот snakebite » 07 фев 2013 19:00

nasko75 написа:пич, какъв миро иванов ви е в устите на всички е?? добре ли сте, та той няма да играе повече тука, не ти ли е ясно?
кой ще излезе - Марселиньо или Ернандес, за който са платени 300-400 хил евро
за да влезе Шуменския деко, айде не се излагайте
м/у другото, Лудогорец изпуснаха парата и ще стават наистина по-слаби. Последният, който има вина, е Петев м/у другото
за мача с Лех - за последното място: ТряБва да биете, защото Лех си правят експерименти и пускат едни странни състави.....Кедзиора играе ляв бек, а не е такъв, Лукаш Тралка - дефанзивен халф 1994 набор, толко е бавен, че дори и Гулдан има шанс да го изпревари
десния им бек - Сесей от Гамбия е толкова неориентиран, че...на вратата им пази сега Ясмин Бурич, който явно няма да бъде първи избор, но срещу вас вероятно ще пази...ако не ги биете, значи сте наистина зле



Голям капацитет се извъди и ти...както не коментираме твоя отбор да му правим "анализи",,така е добре и ти да нне го правиш.
Миро Иванов и един от най-обичаните в нашия отбор и има защо....Ще се радвам точно той да ви го нататрузи ;)
Честно казано резултата дори и с Лех не ме интересува..помня една поредица от равни мачове миналата подготовка..и имаше едни гръмки заглавия "Лудогорец четвърти мач без победа" сега е подобно..."Лудогорец с втора поредна загуба","Лудогорец с нов резил в Испания"...знаме какво последва миналия сезон...ееее..сега няма да е требул. Но шампионската титла е много близо, само ние може да си попречим !
Отбора има проблем, че без двамата дребосъци, сме много предвидими, а когато и Дяков и Марселиньо играят Ганкиното - става още по-голям проблем. Единствено бетон сме отзад, където има реална конкуренция и имаме най- добрите защитници в България !
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта