Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12695
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот BRF » 04 фев 2013 22:51

snakebite написа:
BRF написа:
По принцип избягвам да ти отговарям,ама след като имаш претенции фенове на други отбори да не коментират твоя,не ги намесвай с глупави,хипотетични ситуации!Според мен ако ЦСКА беше на ваше място,щеше да победи!



Дали щеше да биете точно тия бразилци, с тая им игра днес...съмнявам се..

Иначе сега ви чака мач с Олександрия ВТОРОДИВИЗИОНЕН украински отбор. не че украинските отбори са лоши, напротив !
Олександия са ТРЕТИ във ВТОРА дивизия. а Лудогорец ги би преди две години когато бе в Б Група..
Интересно ми е да ви видя резултата...втородивизионии отбори в Русия, аутсайдери в Австрия, някакви аърбайджанци..това са ви съперниците. Изиграйте една свястна контрола най накрая де... ;)

Един отбор играе толкова,колкото му позволи противника!Мач с мач не си приличат!Ето ти две клишета като отговор.
Контролите са за да се пробват футболисти,схеми и такива работи!Би трябвало да си намериш точно такива съперници!При вас е друго.Отидохте на силен турнир,за да играете със силни отбори,че даже и да го спечелите.В този случай резултатът е от съществено значение!Провалихте се и това е!Лятото като играхте с Евертън,други работи говорехте!

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола

Мнениеот BadBoy » 04 фев 2013 22:57

Ивайло Лудогорец написа:Престанете с тея глупости , а гледайте реално . Единствения мач , в който признавам че противника е бил ущетен е мача с Ботев Пд , заради евентуално чистия гол на И. Цветков . За дузпата е ясно че в англия всеки кръг има поне по 2 такива ситуации на "игра с ръка " , в които дузпи не се дават , " неволна игра" . Всичко друго е плямпане ли , завист ли , злоба ли какво е . Изкарайте ми 2 ситуации за положение , в което може да се даде дузпа срещу Лудогорец. Та то половината отбори не си излизат от половината буквално през 98 % от времето ..
:?

Мача с Ловеч в Разград
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2980
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот JimBeam » 04 фев 2013 22:59

subzero написа:
D.Georgiev написа:Не знам защо пък си мислиш, че искам "Лудогорец" шампион на всяка цена. Що се отнася до различните отбори нямам абсолютно нищо против "Черноморец", "Литекс", "Левски" и "ЦСКА" да печелят и най-вече да играят добре. Привърженик съм на силната конкуренция и да имам интерес тези отбори да са по-добри, защото без тях и нашите м*рди няма да имат стимул да се развиват.

Знаеш ли кефиш ме,щото понякога сваляш зелените очила,за разлика от младежката отгоре. ;) И за да съм докрай коректен ще кажа,че мразя Левски,Лудогорец,Литекс,Локо(Пд),ЦСКА и Левски (Кн) заради криминалните им и нечестни титли.И ще се радвам,ако посочените изчезнат рано или късно. И един съвет към теб и към мим(най-вече)....върнете се назад в темите по времето когато влязохте в А група и вижте какво мислят феновете за отбора ви. И се замислете защо сега не е така. Лека вечер. ;)


У нас няма отбор който да е спечелил титлата си честно, така че дори и вие ако бяхте станали шампиони щяхте да сте същите.Човекът който ви дърпа конците е един от най-големите мафиоти у нас и не си мисли, че един ден ако станете първи ще е по честен начин.Не е искал не го е направил иначе и вие щяхте да сте в кюпа, така че не се прави на добрият самарянин или някакъв патриот още повече да изваждаш Черноморец от нелегнални сделки и т.н.Без тези отбори които изброи по-добре да няма изобщо професионален футбол у нас, така че тези приказки си ги запази за своят свят, в който ти виждаш твоя отбор като най-честният и спечелил всичко с борба, а не със сделки под масата.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот petkan » 04 фев 2013 23:05

Голем калабалък тук бре! 30 страници :o Бааах тос Лудогорец :shock:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12695
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола

Мнениеот BRF » 04 фев 2013 23:09

BadBoy написа:
Ивайло Лудогорец написа:Престанете с тея глупости , а гледайте реално . Единствения мач , в който признавам че противника е бил ущетен е мача с Ботев Пд , заради евентуално чистия гол на И. Цветков . За дузпата е ясно че в англия всеки кръг има поне по 2 такива ситуации на "игра с ръка " , в които дузпи не се дават , " неволна игра" . Всичко друго е плямпане ли , завист ли , злоба ли какво е . Изкарайте ми 2 ситуации за положение , в което може да се даде дузпа срещу Лудогорец. Та то половината отбори не си излизат от половината буквално през 98 % от времето ..
:?

Мача с Ловеч в Разград

Мача с ЦСКА за Купата

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот BadBoy » 04 фев 2013 23:10

tsonpen написа:За мен загубата се дължи на индивидуални грешки и частичен психологически срив. Коментаторът каза, че е било много горещо. Може и това да има своя принос.

Горещо, горещо, колко да е горещо. Днес в Марбея е било около 15 градуса, а относно грешките то други освен индивидуални има ли? - вероятно ще кажеш колективни, но те са базирани на индивидуалните.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
s.i.s
Мнения: 302
Регистриран на: 26 фев 2012 14:10
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот s.i.s » 04 фев 2013 23:17

petkan написа:Голем калабалък тук бре! 30 страници :o Бааах тос Лудогорец :shock:

бааах - ниебах явно се вълнуват хората :) ,гледай колко доброжелатели се събраха :)
после от Лудогорец никой не се интересувал :mrgreen:

BETCHUALENG
Мнения: 314
Регистриран на: 09 авг 2010 21:03
Skype: BETCHUALENG
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот BETCHUALENG » 05 фев 2013 04:33

Хмм ако говорим за самия мач, както се прави в 1/8 от постовете в тази тема..

Лудогорец абсолютно закономерно загуби и също така закономерно го направи с много. И не го казвам с цел да засегна феновете им, просто факт. Нагледно се видя, че Лудогорец не може да се надиграва с противници, които пресират рано и играят бързо и в такъв случай просто правят грешка след грешка. Видя се, че не могат да играят под натиск и рухват. Всъщност това се видя още в мачовете с Динамо Загреб. Такъв беше и мача за титлата с ЦСКА, когато само късмета ги покри.

Като добавим и факта, че изпитват трудности и с противници, паркирали автобуса то лесните им мачове се стесняват до срещите с противници, които опитват да играят открито но НЕ МОГАТ. А такива отбори ще срещат само в А група и най-първите кръгове на ЕКТ. Тоест занапред отбора от Разград ще има солидни проблеми както с българските отбори, които играят наистина прилично, така и с по-сериозните противници в Европа.

Следователно ако Лудогорец иска да бъде нещо повече от типичен български гранд, който е достатъчно малко слаб, за да е абониран за някое от призовите места и за когото всичко над 4 мача в Европа е преизпълнение на плана, ще се наложи сериозно да променят метода си на игра. Да заиграят по-бързо, по-точно, да подобрят и процента на реализиране на положенията си, както и да заздравят защитата си, която в момента ако бъде подложена на натиск поддава с лекота.

Трябва промяна и на манталитета, но според мен там треньора е грешния фактор. А и това е малко по-друга тема, тъй като не се касае конкретно за този мач. Та..

Наистина е прав Домусчиев, нужно беше да гризнат дървото малко и да видят, че има и отбори, които играят такъв футбол, че Лудогорец не може да им се опре. Между другото и миналата година имаха едно отрезвяване. След хикса с Щутгарт много бързо дойде 0:3 от Парма и се видя, че още се иска. Дали ще има поука .. ще видим.

Другото, което забелязвам е не в Лудогорец, а в темата за мача: Намериха се една групичка хора, които не могат да изтърват да позлорадстват: Лудогорец изяде 6 гола, разкриха ги, няма пасти, торти и еклери.

Ами да, гризнаха 6 гола, но мен като левскар това няма как да ме радва. Не и когато 6 гола ги яде отбор, срещу когото Левски няма победа. Някак си започвам да се чудя ако лудогорци са толкова зле, че ядат 6 гола, Левски къде отива, та не може да ги бие... е как да се кефя тогава? Как се кефят феновете на другите отбори, при положение, че 6 гола глътна отбор, изпреварил за титлата всички отбори, на които феновете се радват на този разгром не знам. Как се кефят, че 6 гола яде отбор, взел всичко, което може да се вземе в българските футболни турнири миналата година и който и сега е лидер, и това не знам. Аз лично ще се изкефя наистина ако тоя отбор гризне 6 гола, ама от Левски. А не да бият всичко в А група и да се радваме, че най-силния в България се оказва по-слаб от представителите на втора дивизия някъде си. Просто веднага изниква въпроса: ако лидера е такова зле, къде са другите...

Някои фенове на Лудогорец също станаха малко смешни с припомнянето на резилите на другите български отбори, така те просто отиват на нивото, демонстрирано от злорадстващите тук: нема значение, че ни бият, важното е и другите да ядат бой.

Просто е редно феновете на Лудогорец да приемат, че Лудогорец има да ядат ама много хляб, докато започнат да играят истински футбол, а не такъв като за А група. А феновете на другите отбори да се замислят на какво дередже са техните любимци, та не могат да свалят от върха отбор, получил урок като този с Атлетико Паранензе.
[center]Изображение[/center]

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот Reckless » 05 фев 2013 07:15

Не знам, какво толкова злорадстват тук, но знам, че в България, Лудогорец си ви тупат.
Този факт вместо да ви говори, колко ни е срамен футбола, вие се радвате. На какво !? На това, че най-добрия отбор в България в момента губи с резултат в контрола ли ? А останалите отбори къде са ? Какво да кажем за тях !?

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот tsonpen » 05 фев 2013 10:01

BadBoy написа:Мача с Ловеч в Разград

Претенция на Лудогорец за дузпа, претенция на Литекс за дузпа. Дори можем да кажем, че имаше по две претенции. Съдията не дава дузпи! Но единият отбор пищи повече, а другият е трън в очите, защото се е устремил към порвото място. Защо този мач е черна точка за Лудогорец, а не за Литекс???
BRF написа:Мача с ЦСКА за Купата

Две петенции за дузпи от страна на ЦСКА и двете спорни. Първата без нито един видеокадър на цялото положение, втората спорна. Преди това - спестен 100% втори жълт картон за играч на ЦСКА! Съдията има свое мнение за спорните ситуации или компенсира. Единият отбор пищи повече, а другият отново заплашва да е първи. Защо този мач е черна точка за Лудогорец, а не за ЦСКА? А може ли да сравним този мач с мача ЦСКА-Лудогорец на Армията? Там защо нямаше забележимо съдийско ощетяване на ЦСКА, компенсиращо безобразните срещу Лудогорец?
Прав е някой нагоре, който каза, че единственият мач на Лудогорец, където има тенденциозност в полза на зелените, е този срещу Ботев Пловдив. И тази тенденциозност почива на всичко на всичко две забележими и отново спорни положения. Но решени в полза на Лудогорец, срещу които няма такива, решени в полза на Ботев Пловдив. Но има в предишния мач Ботев Пловдив - Лудогорец. Спестената дузпа за избиване с ръка от голлинията. Две спорни решения в полза на един отбор може да се приемат и като съвпадение. Нека не се водим от врявата, породена от медийните лостове на собственика на Ботев Пловдив. След като дузпата по-скоро я няма, стигаме до едно грешно решение на страничния съдия, което е затруднено от действията на играч в (пасивна) засада, а според някои дори има основание за решението.
Вижда се, че съдийството не може да е перфектно, но може да бъде основа за всякакви приказки, когато се премълчи част от истината. Ако се гледа на нещата обективно и се наблюдават нещата в достатъчно дълъг времеви интервал, няма нищо фрапантно.
Хайде, че много се разприказвах. Сега пак ще ревнат през няколко гласа тези, дето питат "кои сте вие?", а живо се интересуват от Лудогорец и основно от някои контроли ;) Може ли няколко думи за първите две контроли? ;)
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта