Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

krasnii
Мнения: 38
Регистриран на: 25 ное 2012 13:18
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот krasnii » 28 дек 2012 18:21

не съм казвал че основната причина за намаляването на публиката са тел .излъчвания.истината е че Лудогорец играе силни домакински мачове , и по тази причина срещи между неравностойни отбори стават безинтересни ,и не си заслужават цените на билетите това е причината на някой мачове , хора които по малко се интересуват от футбол да не хидят на стадиона. а ние хората от агитката сме си постоянно там, и ще бъдем независимо къде играе отбора.а по въпроса защо сме малко ,мога само да ти предложа една проста сметка 'смети процентно броя на публиката и жителите на града и ги сравни с другите градове . сложи в това число и цената на билетите и големият процент безработица в нашият район,и картинката ще ти се изясни

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот tsonpen » 28 дек 2012 18:41

krasnii написа:не съм казвал че основната причина за намаляването на публиката са тел .излъчвания.истината е че Лудогорец играе силни домакински мачове , и по тази причина срещи между неравностойни отбори стават безинтересни ,и не си заслужават цените на билетите това е причината на някой мачове , хора които по малко се интересуват от футбол да не хидят на стадиона. а ние хората от агитката сме си постоянно там, и ще бъдем независимо къде играе отбора.а по въпроса защо сме малко ,мога само да ти предложа една проста сметка 'смети процентно броя на публиката и жителите на града и ги сравни с другите градове . сложи в това число и цената на билетите и големият процент безработица в нашият район,и картинката ще ти се изясни

Така е, а и цените на билетите са нагоре спрямо миналия сезон. Мисля, че забраната за пушене също се отразява в някаква степен. А след връщането на ТВ излъчването и застудяването, доста хора избраха позабравения домашен комфорт пред екрана.
[center]Изображение[/center]

мим
Мнения: 164
Регистриран на: 01 юни 2012 23:24
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот мим » 28 дек 2012 19:23

volf написа:През отминалия полусезон се случиха и доста логични неща от които най-логично изглежда първото място на Лудогорец. Отборът игра слабо в два от двубоите - срещу Славия и особено срещу Черноморец - , но дори и в тях не беше надигран. В останалите двубои доминираше над своите съперници и само малшансът му попречи да е с още по- голям точков актив за сезона.
Аз съм фен както на българския, така и на приятния за окото футбол и това е напълно достатъчно да съм пристрастен към Лудогорец.
Няма как човек, който декларира, че изповядва подобни настроения, независимо от фенските си пристрастия да поставя, който и да е било друг Български тим над Разградския клуб. Останалото е някакво крайно фенство (мракобесие) или поне не малка доза неискреност.
Няма логични предпоставки в Лудогорец да разчитат на съдийска помощ или друго извън футболно лоби по простата причина че превъзхождат всички останали тимове имено с футболни аргументи.
Явно е, че Лудогорец ще продължи да съществува и ще бъде отново най-значимият фактор в Българския футбол и през следващия полусезон.
На недоброжелателите ще споделя, че ако Лудогорец прекрати съществуването си или загуби идентичноста си, може би Вашият клуб ще се премести с място напред, но Българският футбол ще загуби единственият си успешен модел за приятен за сетивата футбол, какъвто аз не бях гледал в продължение на 20 години (oт шампионската година на Етър и с малки изключения от Литекс в по-скорошен период).
" Всичко, което е мислимо е и възможно. Логиката се занимава с всяка възможност и всички възможности са нейни факти.Светът се състои от факти и се характеризира с това, че е всички факти."
Заслужилият шампион на българия отново ще бъде Лудогорец!
Весели празници!




(y) по-точно казано... здраве му кажи...

Потребителски аватар
ivan40
Мнения: 650
Регистриран на: 05 сеп 2011 22:01
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот ivan40 » 28 дек 2012 19:26

volf написа:През отминалия полусезон се случиха и доста логични неща от които най-логично изглежда първото място на Лудогорец. Отборът игра слабо в два от двубоите - срещу Славия и особено срещу Черноморец - , но дори и в тях не беше надигран. В останалите двубои доминираше над своите съперници и само малшансът му попречи да е с още по- голям точков актив за сезона.
Аз съм фен както на българския, така и на приятния за окото футбол и това е напълно достатъчно да съм пристрастен към Лудогорец.
Няма как човек, който декларира, че изповядва подобни настроения, независимо от фенските си пристрастия да поставя, който и да е било друг Български тим над Разградския клуб. Останалото е някакво крайно фенство (мракобесие) или поне не малка доза неискреност.
Няма логични предпоставки в Лудогорец да разчитат на съдийска помощ или друго извън футболно лоби по простата причина че превъзхождат всички останали тимове имено с футболни аргументи.
Явно е, че Лудогорец ще продължи да съществува и ще бъде отново най-значимият фактор в Българския футбол и през следващия полусезон.
На недоброжелателите ще споделя, че ако Лудогорец прекрати съществуването си или загуби идентичноста си, може би Вашият клуб ще се премести с място напред, но Българският футбол ще загуби единственият си успешен модел за приятен за сетивата футбол, какъвто аз не бях гледал в продължение на 20 години (oт шампионската година на Етър и с малки изключения от Литекс в по-скорошен период).
" Всичко, което е мислимо е и възможно. Логиката се занимава с всяка възможност и всички възможности са нейни факти.Светът се състои от факти и се характеризира с това, че е всички факти."
Заслужилият шампион на българия отново ще бъде Лудогорец!
Весели празници!

Без помощта на съдиите никога нямаше да покажат тази красива игра,как да играеш разкрепостено като едно фалче не отсъдено може да доведе до обратен резултат-това е Съдите дават превес в мачовете, и с този си гръб печелят трудните мачове Лудогорец.Пример :arrow: във Варна се играе трудно за да вземеш мача или трябва да си много добър или да ти свирят 50 на 50,какво стана червени картони и отсъдени нарушения и взета победа.Отива после там Ботев -секири,лакти,хандбал нищо не се свири,а за картоните[съдията ги е забравил у тях ]и Х-извинявай как да покажат игра играчите,пък и да бият и това е във всеки мач на Ботев .Нека и на нас да свирят така,50 на 50 да видим как ще играем.Лудогорци да си свалят розовите очила :idea:

мим
Мнения: 164
Регистриран на: 01 юни 2012 23:24
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот мим » 28 дек 2012 19:35

ivan40
Без помощта на съдиите никога нямаше да покажат тази красива игра,как да играеш разкрепостено като едно фалче не отсъдено може да доведе до обратен резултат-това е Съдите дават превес в мачовете, и с този си гръб печелят трудните мачове Лудогорец.Пример във Варна се играе трудно за да вземеш мача или трябва да си много добър или да ти свирят 50 на 50,какво стана червени картони и отсъдени нарушения и взета победа.Отива после там Ботев -секири,лакти,хандбал нищо не се свири,а за картоните[съдията ги е забравил у тях ]и Х-извинявай как да покажат игра играчите,пък и да бият и това е във всеки мач на Ботев .Нека и на нас да свирят така,50 на 50 да видим как ще играем.Лудогорци да си свалят розовите очила
http://youtu.be/qcOLeXe7TLk

ivan40

Мнения: 183
Регистриран на: 05 Сеп 2011 22:01


Ооооо прости му, Боже, той не е виновен...играели сме красив футбол, защото съдиите ни помагали... ихахахаааааааааааа ...постановка от театър " Сълза и смях "...засрами се... във Варна си вкарахме головите когато заваля пороен дъжд, на калпав терен...на какъвто не сме свикнали да играем и при които обстоятелства домакините трябваше да ни разгромят, но уви...класата си е класа...между другото, първото ти предположение е вярното, заложи в бъдеще на него, относно Лудогорец и няма да сбъркаш, мен ;)

krasnii
Мнения: 38
Регистриран на: 25 ное 2012 13:18
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот krasnii » 28 дек 2012 19:36

айде да не спорим за свирени и не свирени фалове . ще припомня само за счупените скули на иван стоянов и дяков. за разпрания крак на бадема в бургас.за хилядите фалове срещу нас., а защ о е така /.защото при нашият стил на игра защитниците нямат друг начин как да ни спрат освен с фаловеи защо да се свири 50 на 50 нека се свири това което е .
.

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот mad forest » 28 дек 2012 19:58

Този Иван40 няма ли си форум, в който да се настървява така? Какво се е разписал тук и цапа ли цапа! Само като прочетох, че дава за пример мачовете ни във Варна ми стана ясен! Играело се трудно! Вярно е, трудно се играе срещу отбор, който руши даже като домакин срещу силни противници и нивичката, на която се играе допринасят за "трудната" игра! Като сложим и начина, по който играха моряците в 1-вия кръг ( до 20 минута трябваше да изгонят двама, а нямаше и жълт картон! То балтии, ама ...) става още по-трудно :) :) :) ! Пожелавам на всички лудогорци весело посрещане на новата година и нека тя донесе нова титла на любимия отбор! САМО ЛУДОГОРЕЦ!!!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
OOP
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 юли 2012 14:01
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот OOP » 28 дек 2012 20:39

krasnii написа:а по въпроса защо сме малко ,мога само да ти предложа една проста сметка 'смети процентно броя на публиката и жителите на града и ги сравни с другите градове . сложи в това число и цената на билетите и големият процент безработица в нашият район,и картинката ще ти се изясни

Ама вие в Лудогорието освен от футбол и сложни формули знаете. Статистика ли е счетоводство ли е не съм чак толкова умен. Ако може да ми сметнеш тези проценти по-горе и да ми дадеш точна цифра ще съм ти благодарен..... :) :) :) За правописа няма да говорим, че тука има по-големи литературни критици (Да драги ми TSONPEN визирам тебе) На мене лично картинката ми е ясна. Миналата година пълен стадион, този полусезон полупразен....Извода е ясен никой не иска да гледа уговорените ви мачлета, хората не са толкова прости....А за вас дето вярвате, че забраната за пушене, цени, безинтересни мачове ала бала е причината за това хората да не искат да ви гледат....Махнете зелените очила.
От „Фен клуб Сектор Г”:
Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема.

Mitata написа:Ние за чест и морал не говорим

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот volf » 28 дек 2012 20:53

ivan56 написа:
tsonpen написа:
plamen_ch написа:"Безпристрастно" ли е мнението или просто съвпада с твоето?

В случая и двете. И това е най-радващото :)
Обосновано мнение на човек, който не е фен на Лудогорец е редно да се нарече безпристрастно. Имаме идея какви са треските за дялане в любимия ни отбор и едва ли ще се нахвърлим върху някой, който обоснове едно балансирано, критично мнение. Да не говоря, че някои от нас също често са сериозни критици на неща около клуба.


Какво казваш за безпрестрасния фен:


Регистриран на:
24 Сеп 2012 21:20
Последно посещение:
28 Дек 2012 00:24
Общо мнения:
56 | Виж всички мнения на потребителя
(0.00% от всички мнения / 0.59 мнения на ден)
Най-активен във форум:
Лудогорец
(18 Мнения / 32.14% от всички потребителски мнения)
Най-активна тема:
Черноморец - Лудогорец FT. 1-0
(15 Мнения / 26.79% от всички потребителски мнения)


Не отричам, че съм пристрастен към Лудогорец, но това е единствено заради футболните аргументи с които разполагат.
Аз съм от Бургас. Пристрастен съм още към Черноморец, Нефтохимик и Литекс и това е заради налагането на млади футболисти в тези отбори, както и с надеждите ми да гледам повече и по-добър футбол в Бургас.
Бил съм фен на Етър и на Левски( в периода на П.Панов и Мишо Вълчев), когато съм намирал причини за това.
Когато се касае за международни срещи съм фен на всеки българск тим.
Не пиша мнения за други отбори, защото самите те не ми дават основание да бъда убедителен и позитивен в становището си за тях а и ще изглежда като провукативно.
Не пиша в форума на Черноморец, защото малко ми дръзва на семейна изповедалня - всички се познават, даже и уважават, което е добре -, а аз не искам да си налагам семейно фенски приоритети.
Как съчетавам толкова много и различни пристрастя? - просто гледам и отдавам нужното уважение на това, което виждам.
Въпросът и отговорът в тази тема са елементарни:
Кой е отборът който заслужава да е есенен първенец на България?
- Лудогорец!
Последна промяна от volf на 28 дек 2012 21:54, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ivan40
Мнения: 650
Регистриран на: 05 сеп 2011 22:01
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот ivan40 » 28 дек 2012 21:06

mad forest написа:Този Иван40 няма ли си форум, в който да се настървява така? Какво се е разписал тук и цапа ли цапа! Само като прочетох, че дава за пример мачовете ни във Варна ми стана ясен! Играело се трудно! Вярно е, трудно се играе срещу отбор, който руши даже като домакин срещу силни противници и нивичката, на която се играе допринасят за "трудната" игра! Като сложим и начина, по който играха моряците в 1-вия кръг ( до 20 минута трябваше да изгонят двама, а нямаше и жълт картон! То балтии, ама ...) става още по-трудно :) :) :) ! Пожелавам на всички лудогорци весело посрещане на новата година и нека тя донесе нова титла на любимия отбор! САМО ЛУДОГОРЕЦ!!!

Иван40 на миналото първенство ви стискаше палци,но след като се изправихте срещу неговия отбор се видя кое прави разликата,а пък вие си викайте че сте надигравали противника с игра и за това не свирили дузпа срещу вас.Къде ви беше хубавата игра срещу нас,надиграхте ли ни :?: , :arrow: ако така си вземете трудните мачове,пак ще вземете титлата.Обаче в Европата :?:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта