Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
nedko
Мнения: 465
Регистриран на: 05 мар 2012 18:22
Местоположение: Разград
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот nedko » 28 дек 2012 21:16

OOP написа:
krasnii написа:а по въпроса защо сме малко ,мога само да ти предложа една проста сметка 'смети процентно броя на публиката и жителите на града и ги сравни с другите градове . сложи в това число и цената на билетите и големият процент безработица в нашият район,и картинката ще ти се изясни

Ама вие в Лудогорието освен от футбол и сложни формули знаете. Статистика ли е счетоводство ли е не съм чак толкова умен. Ако може да ми сметнеш тези проценти по-горе и да ми дадеш точна цифра ще съм ти благодарен..... :) :) :) За правописа няма да говорим, че тука има по-големи литературни критици (Да драги ми TSONPEN визирам тебе) На мене лично картинката ми е ясна. Миналата година пълен стадион, този полусезон полупразен....Извода е ясен никой не иска да гледа уговорените ви мачлета, хората не са толкова прости....А за вас дето вярвате, че забраната за пушене, цени, безинтересни мачове ала бала е причината за това хората да не искат да ви гледат....Махнете зелените очила.


Да те питам: колко зрители имаше на Левски - Етър? Вие защо не искате да си гледате Левски?

Потребителски аватар
dickinson
Мнения: 485
Регистриран на: 30 ное 2012 22:16
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот dickinson » 28 дек 2012 21:23

volf написа:
ivan56 написа:
tsonpen написа:
plamen_ch написа:"Безпристрастно" ли е мнението или просто съвпада с твоето?

В случая и двете. И това е най-радващото :)
Обосновано мнение на човек, който не е фен на Лудогорец е редно да се нарече безпристрастно. Имаме идея какви са треските за дялане в любимия ни отбор и едва ли ще се нахвърлим върху някой, който обоснове едно балансирано, критично мнение. Да не говоря, че някои от нас също често са сериозни критици на неща около клуба.


Какво казваш за безпрестрасния фен:


Регистриран на:
24 Сеп 2012 21:20
Последно посещение:
28 Дек 2012 00:24
Общо мнения:
56 | Виж всички мнения на потребителя
(0.00% от всички мнения / 0.59 мнения на ден)
Най-активен във форум:
Лудогорец
(18 Мнения / 32.14% от всички потребителски мнения)
Най-активна тема:
Черноморец - Лудогорец FT. 1-0
(15 Мнения / 26.79% от всички потребителски мнения)


Не отричам, че съм пристрастен към Лудогорец, но това е единствено заради футболните аргументи с които разполагат.
Аз съм от Бургас. Пристрастен съм още към Черноморец, Нефтохимик и Литекс и това е заради налагането на млади футболисти в тези отбори, както и с надеждите ми да гледам повече и по-добър футбол в Бургас.
Бил съм фен на Етър и на Левски( в периода на П.Панов и Мишо Вълчев), когато съм намирал причини за това.
Когато се касае за международни срещи съм фен на всеки българск тим.
Не пиша мнения за други отбори защото самите те не ми дават основание да бъда убедителен и позитивен в становището си за тях а и ще изглежда като провокативно.
Не пиша в форума на Черноморец, защото малко ми дръзва на семейна изповедалня - всички се познават, даже и уважават, което е добре -, а аз не искам да си налагам семейно фенски приоритети.
Как съчетавам толкова много и различни пристрастя? - просто гледам и отдавам нужното уважение на това, което виждам.
Въпросът и отговорът в тази тема са елементарни:
Кой е отборът който заслужава да е есенен първенец на България?
- Лудогорец!


Не си прав, първенецът трябва да е от София (може и от ревлювците по изключение), такива от Ловеч, Разград, Варна, Бургас не им е на върха мястото

NeZiRuS
Мнения: 16
Регистриран на: 03 дек 2012 13:18
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот NeZiRuS » 29 дек 2012 12:13

Трябва да има повече силни отбори. Да се инвестира повече за да може първенството ни да стане силно и хората да не се смеят като чуят за футбола в родината ни !!!
Личен хороскоп от AstroData според датата на раждане


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта