Домусчиев призна, че е искал да купи 3 български клуба

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Домусчиев призна, че е искал да купи 3 български клуба

Мнениеот BadBoy » 19 дек 2012 23:01

tsonpen някой отдавна са минали по този път, а като почнете с това степенуване най- яко ме избива на смях.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
nedko
Мнения: 465
Регистриран на: 05 мар 2012 18:22
Местоположение: Разград
Контакти:

Re: Домусчиев призна, че е искал да купи 3 български клуба

Мнениеот nedko » 19 дек 2012 23:09

tsonpen написа:Домусчиев е най-добрият собственик на футболен клуб в България. Много го плюят, но много биха се радвали да имат такъв човек за инвеститор в клуба им. Далеч съм от това да го кементирам като човек, да коментирам другия му бизнес или да коментирам произхода на средствата му. Това са неща, които само силно ограничен кръг от хора знаят наистина добре.
Но този човек прави нещата със сърце, с познания и с опита на успешен бизнесмен. Той влага в бъдещето. Той има и търпението да изгражда екипа си и да го чака да натрупа опита си, докато допуска грешки.


Абсолютно те подкрепям за това, което си написал! Много от тези, които го критикуват и плюят, едва ли биха го правили ако беше собственик на техния клуб. Излишно е да казвам какво е направено и се прави в Разград. Първо - то се вижда като база и условия, второ - представителния ни отбор беше абсолютен хегемон през изтичащата 2012 год, и трето, но не на последно място - професионализма, с който се подхожда и работи в ДЮШ на Лудогорец скоро ще даде резултати и това ще е още по-голямо признание за свършеното от Домусчиев в Разград.

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2980
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Домусчиев призна, че е искал да купи 3 български клуба

Мнениеот JimBeam » 19 дек 2012 23:19

tsonpen написа:Домусчиев е най-добрият собственик на футболен клуб в България. Много го плюят, но много биха се радвали да имат такъв човек за инвеститор в клуба им. Далеч съм от това да го кементирам като човек, да коментирам другия му бизнес или да коментирам произхода на средствата му. Това са неща, които само силно ограничен кръг от хора знаят наистина добре.
Но този човек прави нещата със сърце, с познания и с опита на успешен бизнесмен. Той влага в бъдещето. Той има и търпението да изгражда екипа си и да го чака да натрупа опита си, докато допуска грешки.

Аз съм напълно сигурен, че до преди година две т.е. преди Домуса да ви поема ти си бил един от многото които са плюели по Ганчев за същите неща, за които в момента се говори за вашият спасител.Но нали сега това в момента засяга и вас говорите същите неща като феновете на Литекс през всички тези години.И вие ако си мислите че това сега са нападки към вас и то такива каквито бяха към Литекс през всички тези години се лъжете и не знаете какво ви чака.Не те знам на колко си години но имаше период в който на отбора от Ловеч се месиха хора от властта или по точно Евгени Бакърджиев който беше на власт преди години и правеше само сечено на Ганчев и Литекс, за да може любимият му тим Левски да се държи на върха, а сега отново им посягат защото Домуса е съратник на Бойко и му помага да си изпере паричките.Чудно как на Домуса не му правят проверки а не е като да няма какво да се проверява и на всички други им спретнаха акцийки само на него не са.Дори арестуваха шефа на Софарма по подобни обвинения като на Ганчев, но при Домуса всичко е Ок или поне докато Бойко е на власт и затова Домуса гледа да си изпере час по скоро парата, че после дупе да му е яко.
Последна промяна от JimBeam на 19 дек 2012 23:21, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
No Pyro No Fun
Мнения: 847
Регистриран на: 19 дек 2012 21:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Домусчиев призна, че е искал да купи 3 български клуба

Мнениеот No Pyro No Fun » 19 дек 2012 23:20

"налял пари в отбор без традиции" и т.н. подобни глупави клишета
Това не е глупаво клише, защо точно Разград след като има толкова градове в които футбола е по-обичан? Трябва да минат много години преди Лудогорец да се затвърди... друго си е да играеш пред поне 10-15 000 които ИСТИНСКИ обичат отбора. Например в Ловеч е грозно младите момчета да играят на почти празен стадион, а те са от доста време в А група.
Изображение

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Домусчиев призна, че е искал да купи 3 български клуба

Мнениеот snakebite » 19 дек 2012 23:40

No Pyro No Fun написа:
"налял пари в отбор без традиции" и т.н. подобни глупави клишета
Това не е глупаво клише, защо точно Разград след като има толкова градове в които футбола е по-обичан? Трябва да минат много години преди Лудогорец да се затвърди... друго си е да играеш пред поне 10-15 000 които ИСТИНСКИ обичат отбора. Например в Ловеч е грозно младите момчета да играят на почти празен стадион, а те са от доста време в А група.



Какво значи ИСТИНСКИ, бе, мен...да хвърляш бомби и факли,да се катериш като маймуна, да не знаеш на кой мач си въобще ????

Много от Лудогорци ИСТИНСКИ обичат отбора - и това го доказва богатата палитра -жени, деца и старци ходят на стадиона !!
Не давай оценки без да си запознат, ИСТИНСКИ фене :|
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Домусчиев призна, че е искал да купи 3 български клуба

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 19 дек 2012 23:43

ivan40 написа:
Модератор ЛокоПД написа:" Съществото Бареков не би правил тези циркове без знанието на г-н Василев. Ще се стремим ние да не им влизаме в тона. Смятам, че Василев е подведен от хора. Явно не им е приятно, че правата са на „Титан", Батков и нас. Проблемът си е на Бареков. Не ми е на нивото да коментирам това същество."

"Съществото Бареков" - колко правилно казано.

Тоя пък.Гледай си ВСИто.Май че враговете се обединяват.


:lol: Ти си гледай "Великолепният век" /по препоръка на "съществото" Бареков/,в очакване на "правилния футбол".
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2980
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Домусчиев призна, че е искал да купи 3 български клуба

Мнениеот JimBeam » 19 дек 2012 23:47

snakebite написа:Какво значи ИСТИНСКИ, бе, мен...да хвърляш бомби и факли,да се катериш като маймуна, да не знаеш на кой мач си въобще ????

Много от Лудогорци ИСТИНСКИ обичат отбора - и това го доказва богатата палитра -жени, деца и старци ходят на стадиона !!
Не давай оценки без да си запознат, ИСТИНСКИ фене :|


Ходят защото им е интересно и е нещо ново за града ви, но като свикнат и това няма да им прави впечатление и ще видите как ще се отдръпнат от стадиона и те.Ходят защото е нещо невиждано във вашият град с поколения и сте отбор състезавал се предимно в долните дивизии като В група и на старите това им е било мечта и затова ходят.Като се затегне и натиска срещу вас и започне да се пише по често за нечестностите на клуба и собственика ви те ще почнат да се питат абе вярно май са прави и т.н.Сега всички сте на розовите облаци и това е нормално, но като отмине еуфорията ви и дръпнете малко назад ще видим колко истински фенове сте.

Потребителски аватар
pepo
Мнения: 352
Регистриран на: 04 авг 2008 23:27
Контакти:

Re: Домусчиев призна, че е искал да купи 3 български клуба

Мнениеот pepo » 19 дек 2012 23:55

Aбе "модераторче",що не прочетете заглавието на темата и спрете с вашия Пловдив.Да не говорим,че се опита и ЦСКА да вкараш."Ама това е друга тема".
Но и тази е друга! :twisted:
Никой не може да спре Лавината!Лавината спира само когато сама реши!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Домусчиев призна, че е искал да купи 3 български клуба

Мнениеот tsonpen » 20 дек 2012 00:07

JimBeam написа:Аз съм напълно сигурен, че до преди година две т.е. преди Домуса да ви поема ти си бил един от многото които са плюели по Ганчев за същите неща, за които в момента се говори за вашият спасител.

Недей да бъдеш толкова сигурен! Няма да ти давам отчет какво точно съм правил преди две години, но точно това не съм го правил никога.
Има неща по които Лудогорец и Литекс си приличат, но има и много неща по които се различават. И да виждаш и да не виждаш разликата - няма смисъл да ти я обяснявам. В първия случай вече я знаеш, във втория - няма и да я проумееш.
Много правилно го каза Домусчиев: Причината за плюнките по Лудогорец е тази, че заема място, което дразни останалите. Ще изтърпите ЦСКА, ще изтърпите Левски на следващата година, че и Литекс ще изтърпите, но откъде се взе този Лудогорец, че и две години поред се опитва да стане шампион. Ето това ви дразни. Висите и чакате някакви мъртъвци да се вдигнат и да станат шампиони, пък те не само не се вдигат, а дойде някакъв дето бил лаик и направи нито повече, нито по-малко, а точно това, което трябваше - перфектно работещия клуб! Ама феновете не били по вкуса ви. Вие сте искали да сме войнствени, пък ние сме ходели само футбол да гледаме и да ръкопляскаме. Е, какво да направим - такива сме... ;)
[center]Изображение[/center]

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Домусчиев призна, че е искал да купи 3 български клуба

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 20 дек 2012 07:41

Остават му още 11 клуба за закупуване.Наистина не съм стъпвал в Разград от 20г.Значи ресторантите са повече от два.Вероятноста ,,съществото'' Гетов да се засече ,,случайно'' със съдийската бригада намалява.Как всичко си течеше по мед и масло преди да предават мачовете по тв.Имаше си план ,Директива и постановка.Е че някой отбор щял да изпищи от съдийски тесли или друг внезапно ще заиграе с юношите.И в един момент новият играч на футболният пазар засенчи медийните клоуни Венци,Тодор,Гърнето и тн.Г-н Домусчиев изригването Ви на Армията няма нищо общо с коментарите ви за съдийството.Присъствах на първият мач на Лудогорец в А група срещу съгражданите.Равният резултат в Каварна е първият подарък от съдиите.После намериха правилният път и Лудогорец се изкачи на върха.Играят най-хубавият и рационален футбол.Да така е.Но защо и със съдийски аванти.Може ли безупречният близнак,символ на смиреноста да не спъне поне един футболист в собственият пеналт или чисто и просто и съдиите са хора.И ето идва един двубой с Ботев Пловдив който ще види цяла България.И вместо да си озапти подопечените които ,,няма начин да действат без негово знание'' се гаврят с един стадион и ограбват един отбор.Естествено следва съответната реакция на темпераментния Крив и се започва сагата чиито край е Лудогорец срещу България.Проследете интервютата на този благодетел на Лудогорието и ще видите какво всъщност представлява.Вярвам и съм сигурен че г-н Василев въобще няма да падне на нивото му и да му отговаря.Поне в медиите.В България има и друг отбор с такива презиент.Черно море.И нека феновете на другите отбори да не се молят да ги спонсорира.Дунав Русе,Спартак Плевен,Спартак Варна сателит на лудогорските пилета.И това ако не е обида .


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта