IV-ти кръг, Лудогорец - Локомотив Сф, 31.8.12, FT 2:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот tsonpen » 03 сеп 2012 10:41

Видео от пресконференцията след мача: http://ludogorec.net/novina/702-preskon ... ofiq_video
Иван Стоянов е (бил) контузен, Голубович не е бил първи избор (Чворович е предпочитан, но изостанал с тренировките), Петев има добри очаквания за Безяк, очаква още от Гела и не признава, че спада в играта е тактическа грешка, казва, че се дължи на индивидуални грешки.
Отново съм с приятни впечатления от треньора на Локомотив. Много човешко изказване и уважение към противника.
И накрая малко смях с Марков. :) Головете на Лудогорец били без положение, а техния с положение. Гледах го, имам го и на запис - до двадесетата минута се играеше почти изцяло в полето на Локомотив, а вратарят им беше от играчите им, които най-често играеха с топката :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот D.Georgiev » 03 сеп 2012 12:06

tsonpen написа:Видео от пресконференцията след мача: http://ludogorec.net/novina/702-preskon ... ofiq_video
Иван Стоянов е (бил) контузен, Голубович не е бил първи избор (Чворович е предпочитан, но изостанал с тренировките), Петев има добри очаквания за Безяк, очаква още от Гела и не признава, че спада в играта е тактическа грешка, казва, че се дължи на индивидуални грешки.
Отново съм с приятни впечатления от треньора на Локомотив. Много човешко изказване и уважение към противника.
И накрая малко смях с Марков. :) Головете на Лудогорец били без положение, а техния с положение. Гледах го, имам го и на запис - до двадесетата минута се играеше почти изцяло в полето на Локомотив, а вратарят им беше от играчите им, които най-често играеха с топката :)


Значи според Петев, спадът в играта е бил следствие на индивидуални грешки? 100% съм сигурен, че не визира себе си като индивидуалност:) Жив и здрав, поне е видял, че нещо не върви. Новината за Чворович ме зарадва. Мерси за информацията:)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот tsonpen » 03 сеп 2012 12:26

D.Georgiev написа:
Значи според Петев, спадът в играта е бил следствие на индивидуални грешки? 100% съм сигурен, че не визира себе си като индивидуалност:) Жив и здрав, поне е видял, че нещо не върви. Новината за Чворович ме зарадва. Мерси за информацията:)


Може и да има подробности от кухнята, които не знаем. В този мач не мисля, че са се дърпали назад. За отпускане може да се говори, но по-скоро не случиха да вкарат трети гол, а след смените вече се забеляза, че нивото им падна.
Идва ми наум като говорим за това, че преди една година играеха силно след средата на второто полувреме, че тогава Иван Стоянов влизаше като резерва...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Hardi
Мнения: 116
Регистриран на: 13 яну 2011 17:10
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот Hardi » 03 сеп 2012 17:31

След мача е имало супер яко конско. Веднага след като са минали през душовете , при момчетата е влязъл Кирил Домусчиев. Излязъл е от съблекалнята във ... забележете 03:00 часа. Смятайте какво конско какъв разбор е имало.
Това го знам от сигурен източник , който е чакал г-н Домусчиев за среща.
Изображение
Спиралата на Max Factor прави миглите да изглеждат до три пъти по-дълги...
Мисля, че Max Factor трябва да почне да прави презервативи !

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот D.Georgiev » 03 сеп 2012 17:57

Hardi написа:След мача е имало супер яко конско. Веднага след като са минали през душовете , при момчетата е влязъл Кирил Домусчиев. Излязъл е от съблекалнята във ... забележете 03:00 часа. Смятайте какво конско какъв разбор е имало.
Това го знам от сигурен източник , който е чакал г-н Домусчиев за среща.


Ако има нещо, в което да съм се убедил, то е че Домусчиев много вижда нещата много ясно и знае не само как се прави бизнес, а и какво не върви и къде трябва да се намеси, при това навреме. Радвам се че имаме такъв собственик, който да го е грижа какво става на терена и къде отиват парите му. Може да я всякакъв, но за това поне го бива. На кого от другите собственици им пука толкова за клуба им?
Това много променя възгледите ми за предстоящите два мача. Може да е клише, но нашите ще излязат да изорат тревата и ще направят всичко възможно за да вземат максимума от всеки мач. Дали ще успеят не знам, но поне знам че този път ще се напънат. Другото, което предполагам, е че през тази пауза няма да има много почивка за играчите и ще се набляга на здрави тренировки заради спокойно можем да я наречем слаба форма. Това може да внесе известно напрежение в съблекалнята, но си мисля че и футболисти и треньор имат нужда малко да им запари под ... :)
Благодарим за информацията:)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот tsonpen » 03 сеп 2012 19:52

Наистина много хубаво, че гледа мачовете и влага много страст в това, което прави. Добре също, че победата не отменя критиката. А критиката дано да е такава, че отборът да стъпи на твърда почва, а не да се спекат.
[center]Изображение[/center]

BETCHUALENG
Мнения: 314
Регистриран на: 09 авг 2010 21:03
Skype: BETCHUALENG
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот BETCHUALENG » 03 сеп 2012 20:06

На Петев му трябва 1 "помощник" тип Камило Плачи хх
Хем той ще си е тренер и ще надъхва народа, хем Помощника ще му шушне правилните съвети и отбора няма да трепери. Ще падна от смях, ако заради кофти използване на играчите Лудогорец продължи да се дъни, просто ще падна. Единствения отбор, в който пари не липсват, организация не липсва, абе всичко си има. Просто ще е гавра с футбола да продължат така. Домусчиев трябва нещо да ги постресне..
Интересно ми е.. Гъргоров, Стоянов и компания са прилични играчи, но не е ли редно в по-лесните мачове да влизат по 2-3ма от покупките младежки национали на тая и оная държава. И без това 1 ден ще се наложи да заменят окончателно по-старите играчи. Може да не е скоро, но при тази организация е добре да се мисли в перспектива.
Разбира се, за да пускаш хора без достатъчно игра за отбора е нужно той да заиграе така, че това да не носи риск.
Примерно след първите 2 гола да се търси трети, които да позволи ако ще Петев и трима нови да пусне без опасения.

А колкото до 3те поредни загуби - някой да помни колко пропуска направи Лудогорец за 45 минути срещу Славия в София? Ако на 5 положения вкарваш половин, така ще е. Ако вкарваш от 3 - 2.. друго си е, 2-3 гола на полувремето, спокойна игра второто и иди ги гони.
Левски е къде къде по-слаб но точно по този начин успява да докопа нужните точки. И да пусне гол.. търси нов да си реши мача. И си го решава засега. Току виж ме черпят май месец, ама ще поживеем и ще видим.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот tsonpen » 04 сеп 2012 21:29

BETCHUALENG написа:На Петев му трябва 1 "помощник" тип Камило Плачи хх
Хем той ще си е тренер и ще надъхва народа, хем Помощника ще му шушне правилните съвети и отбора няма да трепери.

Има си супер помощник - Георги Дерменджиев.
BETCHUALENG написа:Ще падна от смях, ако заради кофти използване на играчите Лудогорец продължи да се дъни, просто ще падна.

Интересно ми е как един играч се използва кофти и как се използва (да речем) яко. Много от играчите на Лудогорец се възродиха, откакто са в Лудогорец. Някои дори вече ги бяха отписали, а сега са фактор в първенството.
BETCHUALENG написа:Единствения отбор, в който пари не липсват, организация не липсва, абе всичко си има.


Е, не е единствен. Няколко са отборите с добро ниво на финансиране, а много пъти е ставало дума, че Лудогорец е дори с по-малък бюджет от грандовете, ако не се броят вложенията в стадион и база. Странно как за някои Лудогорец е селско отборче, а за други "всичко си има" и е "единствен отбор".

BETCHUALENG написа:но не е ли редно в по-лесните мачове да влизат по 2-3ма от покупките младежки национали на тая и оная държава.

Мисля, че в момента има само двама младежки национала в отбора на Лудогорец и единият е български национал. Той влиза от време на време като резерва.Чужденецът влизаше през изминалия полусезон.
Аз мисля, че това е въпрос, който касае стратегията на треньора.
BETCHUALENG написа:Примерно след първите 2 гола да се търси трети, които да позволи ако ще Петев и трима нови да пусне без опасения.

След двата гола в коментирания мач, Лудогорец се опитваха да вкарат трети (имаха няколко добри положения, има ги и на видеото), а новото попълнение Безяк загряваше в готовност да влезе. След като не успяха да вкарат, Петев не го пусна да влезе, което според мен е правилно.
BETCHUALENG написа:А колкото до 3те поредни загуби - някой да помни колко пропуска направи Лудогорец за 45 минути срещу Славия в София? Ако на 5 положения вкарваш половин, така ще е. Ако вкарваш от 3 - 2.. друго си е, 2-3 гола на полувремето, спокойна игра второто и иди ги гони.

Много положения изпуснаха. Затова и се търсеше активно класен нападател. Но някои отбори и тези положения нямат. И ми си струва, че това пак произтича от избора на стил, който да се наложи в отбора. Може би донякъде едното е за сметка на другото.
BETCHUALENG написа:Левски е къде къде по-слаб но точно по този начин успява да докопа нужните точки. И да пусне гол.. търси нов да си реши мача. И си го решава засега. Току виж ме черпят май месец, ама ще поживеем и ще видим.

Ще ви видим колко сте слаби или силни като се срещнат двата отбора. Рано е да се каже. Искам да видя още няколко ваши гостувания, а и поне малко от играта на отбора ви. Цял мач не бих гледал, но понякога хвърлям по едно око и на други отбори за 10-15 минути, а сега това е невъзможно.
Много е подвеждащо с това информационно затъмнение.
[center]Изображение[/center]

favaca8888
Мнения: 4180
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот favaca8888 » 05 сеп 2012 10:50

Браво на Crazyforest , биха си ни , но не им се дадохме лесно. ;)

Ще цитирам едно мнение на хора от нашия форум били на мача, нз за коментарите тук ,но :

"Приятно изненадан съм !

Въпреки загубата отборът ни се противопостави на Лудогорец
и можем само да се гордеем с момчетата по начина по който играха.

Началото започна с натиск на домакините, който даде резултат с два гола.
И когато домакините ,а и някои от нашите фенове помислиха ,че ще ни качват на резултат се случи точно обратното.Вкарахме гол.
Полувремето се завърши с размяна на няколко опасни положения.


ОТТАМ НАТАТЪК НА ТЕРЕНА ИМАШЕ САМО ЕДИН ОТБОР : ТОЗИ НА ЛОКОМОТИВ !!!

Разградчани напълниха гащите , а тима ни започна да плете комбинация след комбинация, то не бяха петички, двойни подавания и поне 5 УНИКАЛНИ ИЗВЕЖДАЩИ ПАСА
За жалост нямахме шанс да отбележим изгодните ситуации ,които създавахме.
Лудогорец отвръщаше с няколко шутчета ,които не бяха проблем за стабилния, отново, Михайлов и едно 100 %-тово положение когато нападател в зелено се измъкна от защитата, преодоля вратаря ни, но ЧИЧО ДАНЧО за пореден път изчисти от голлинията.

ПОСЛЕДНИТЕ 20 МИНУТИ ИМАХМЕ ТОТАЛНА ДОМИНАЦИЯ като домакините бяха изпаданли в глуха защита.Накрая и Михайлов излезе напред да бележи и Върбанов пропусна с глава след последвалия корнер да изравни !

Просто ми напълниха душата тези момчета ВСИЧКИТЕ,ВСИЧКИТЕ ДО ЕДИН СИ ОСТАВИХА СЪРЦАТА НА ТЕРЕНА ! РЕСПЕКТ !


..приятно изненадан съм... "


САМО НИЕ САМО ЛОКО !
САМО ЛОКО СОФИЯ !
П.С.
Защо имахте две агитки на мача , да не би да сте се разделили на цесекари и левскари , защото едните пееха песни на Цска, другите на Левски - смех ! :)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
sneludik
Мнения: 361
Регистриран на: 26 май 2012 11:02
Контакти:

Re: Лудогорец - Локомотив Сф, IV-ти кръг, 31.8.12, FT 2:1

Мнениеот sneludik » 05 сеп 2012 11:38

favaca8888 написа:П.С.
Защо имахте две агитки на мача , да не би да сте се разделили на цесекари и левскари , защото едните пееха песни на Цска, другите на Левски - смех ! :)

Много сте добри така е,особенно като не си даваме зор и се правим на умрели мишоци. :lol:
На въпроса ти за агитките ще отговоря така:Защото стадиона ни е малък вече!
А вие защо бяхте петима!?
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта