Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

di4o
Мнения: 322
Регистриран на: 19 окт 2008 10:55
Контакти:

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот di4o » 26 сеп 2011 10:03

Гледах мача на запис ...Не знам дали няма уговорка за победа на Лудогорец в този мач заради откриването на стадиона (дано няма,иначе ще е жалко). ;)
Какво видях обаче - отбора на Лудогорец игра с такъв технически брак и тактическа неграмотност ,че среден отбор с подготовка можеше да ги победи. Няма изграден стил на игра - каквото и да си говорим , обаче имат достатъчно потенциал.Има единици , които с удоволствие бих наблюдавал и в националния .
След 60-тата минута Левски не знаеше къде е. Йовов окапа като гнила круша.Бързи и агресивни във всяка една ситуация бяха футболистите на Лудогорец.Най-силните им играчи са отритнати и от Левски и от ЦСКА - Емил Гъргоров, Генчев , М.Иванов(от него пък не съм и очаквал такава игра) . Мишо Александров прави добро впечатление с играта си.
Изненада ме ,че Иван Стоянов не беше титуляр.

PS:Ето защо не исках да си отива Бадема от ЦСКА . Видях го в друга различна светлина .Винаги е бил подценяван ,а вчера създаде почти всички опасности пред вратата на Левски.
Аз съм от "ЦСКА" , но "ЦСКА" не е от мен !
Стига с тая омраза, бе! К'вото чуете свързано с ЦСКА и бива буквално осирано за секунди. Ако и толкова си обичате отбора, цена няма да имате... Болни мозъци!

Потребителски аватар
captain_drifuss
Мнения: 988
Регистриран на: 12 фев 2010 16:28
Контакти:

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот captain_drifuss » 26 сеп 2011 10:10

POPCORN написа:
hrclspr12 написа:
captain_drifuss написа:смея да възразя- ЦСКА играе най-качествения футбол в България и то не от вчера, а от началото на 2011-а! Лудогорец играха наистина много добре днес, а и резултатите им са показателни, но и също така е факт че днес играха срещу един много слаб отбор, който не може да е мерило... само с времето и натрупването на много мачове на едно и също постоянно високо ниво може да се твърди, че лудогорец играят по-добре от ЦСКА, а директния сблъсък с ЦСКА ще определи кой ще стане шампион... най-вероятно армейците!

Танасе, Танасе, що стана бре, Танасе?
Имате мач с нас, с Литекс, гостуване на Морето, имате много сложни мачове, в които е нормално да губите точки.
Всъщност още утре ще паднете от високо.

с вас? :lol: :lol: :lol: с вас няма как да загубим.даже като ви биеме, мися, окончателно да ви отпишем за титлата

остави го тоя- неориентиран е заради болкоуспокоителните, на които е от мача в Търнава насам... ЦСКА може да загуби точки, но със сигурност няма да е от левски и пак ще сме първи- и по Коледа и по Гергьовден!

Потребителски аватар
brat domingo
Мнения: 383
Регистриран на: 09 сеп 2009 13:10
Контакти:

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот brat domingo » 26 сеп 2011 10:13

Дали Лудогорец играе най-добрия футбол? Все още е рано за такива изводи. Нека изчакаме поне края на полусезона. А за мача вчера, че ни надиграха, вярно е. Но не съм съгласен, че реалният резултат бил 5 или 6 на 1. Реалният резултат е този, който се получи. Надигаха ни с малко, а можеше и да ги бием дори, ако Кмета не беше толкова сакат да пропусне онова положение. След гола на Гаджев до края на полувремето ние взехме инициативата, но не можахме да се възползваме. Иначе съвсем друг ставаше мача.

di4o
Мнения: 322
Регистриран на: 19 окт 2008 10:55
Контакти:

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот di4o » 26 сеп 2011 10:28

brat domingo написа: А за мача вчера, че ни надиграха, вярно е. Но не съм съгласен, че реалният резултат бил 5 или 6 на 1. Реалният резултат е този, който се получи. Надигаха ни с малко, а можеше и да ги бием дори, ако Кмета не беше толкова сакат да пропусне онова положение. След гола на Гаджев до края на полувремето ние взехме инициативата, но не можахме да се възползваме. Иначе съвсем друг ставаше мача.

Ако,ако - цапа и мирише ! По същата логика - АКО бяха изгонили Милиев за ръката , ако бяха влезнали всички положения на Гъргоров... Тогава с колко малко ви надиграха и колко ставаше резултата ?

Питам и отговор не чакам !
Аз съм от "ЦСКА" , но "ЦСКА" не е от мен !
Стига с тая омраза, бе! К'вото чуете свързано с ЦСКА и бива буквално осирано за секунди. Ако и толкова си обичате отбора, цена няма да имате... Болни мозъци!

Потребителски аватар
brat domingo
Мнения: 383
Регистриран на: 09 сеп 2009 13:10
Контакти:

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот brat domingo » 26 сеп 2011 10:39

di4o написа:
brat domingo написа: А за мача вчера, че ни надиграха, вярно е. Но не съм съгласен, че реалният резултат бил 5 или 6 на 1. Реалният резултат е този, който се получи. Надигаха ни с малко, а можеше и да ги бием дори, ако Кмета не беше толкова сакат да пропусне онова положение. След гола на Гаджев до края на полувремето ние взехме инициативата, но не можахме да се възползваме. Иначе съвсем друг ставаше мача.

Ако,ако - цапа и мирише ! По същата логика - АКО бяха изгонили Милиев за ръката , ако бяха влезнали всички положения на Гъргоров... Тогава с колко малко ви надиграха и колко ставаше резултата ?

Питам и отговор не чакам !

За пръв път чувам че игра с ръка е задължителен картон. Ако съдията прецени че е умишлена, тогава дава картон. Иначе акото не означава нищо за конкретния мач, но за следващия....Просто казвам, че тотално надиграване има тогава, когато контролираш мача от началото до края, а снощи не беше така. Виж, Черно море съм съгласен, че ни надиграха тотално. Но вчера не беше така.

Потребителски аватар
percival
Мнения: 3616
Регистриран на: 03 сеп 2010 15:36
Контакти:

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот percival » 26 сеп 2011 10:46

brat domingo написа:Дали Лудогорец играе най-добрия футбол? Все още е рано за такива изводи. Нека изчакаме поне края на полусезона. А за мача вчера, че ни надиграха, вярно е. Но не съм съгласен, че реалният резултат бил 5 или 6 на 1. Реалният резултат е този, който се получи. Надигаха ни с малко, а можеше и да ги бием дори, ако Кмета не беше толкова сакат да пропусне онова положение. След гола на Гаджев до края на полувремето ние взехме инициативата, но не можахме да се възползваме. Иначе съвсем друг ставаше мача.


Не само 5/6 на 1 ами даже щеше да е на 0 ,ако не беше спестения нарисуван картон на Милиев.Като бяхте по 11 незнаехте къде се намирате ,а при намален състав и с оглед класите и представянето на двата отбора щеше да се повтори мача Лудогорец-СЛавия .Футболистите на Лудогорец се забавляваха на терена , а публиката викаше "Още ,Още" ,аз лично с голямо нетърпение очаквам мача в 15-тия кръг,когато един срещу друг ще играят най-добрите отбори в България за момента.
Кашчей:Никаква песен няма да пея.Ще тегля една сочна на БФС и футбола и ще го заеба!
Не Япония,ами и Сан Марино ще не натътрузи 7 гола в един мач,ако продължават така да го управляват този футбол-с компромиси, врътки,спестени наказания, щото са наши хора

di4o
Мнения: 322
Регистриран на: 19 окт 2008 10:55
Контакти:

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот di4o » 26 сеп 2011 10:52

При положение ,че спира голова атака и има ръка , според теб не трябва да се даде картон ? :)
Колко положения имаха Левски ,без да броим гола ? - Едно , на Йовов ... :)
На Лудогорец не съм ги броил , щото не мога да броя до толкова ... :lol:
Аз съм от "ЦСКА" , но "ЦСКА" не е от мен !
Стига с тая омраза, бе! К'вото чуете свързано с ЦСКА и бива буквално осирано за секунди. Ако и толкова си обичате отбора, цена няма да имате... Болни мозъци!

Потребителски аватар
mdfk
Мнения: 422
Регистриран на: 10 апр 2011 14:29
Skype: cordialatron

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот mdfk » 26 сеп 2011 13:22

Лудогорец и ЦСКА играят най-качествения футбол в БГ. Това са единствените наши отбори чиито мачове гледам.
"Който се бърка в това, което не го засяга, намира това, което не желае."

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот Viktor4o_Rs » 26 сеп 2011 13:28

Много са смешни тези, които казват че Левски бил легнал :lol: :lol: :lol: Левски бива надиграван тотално за 3-ти път през този сезон, така че за какви лягане и договорки бръщолевят някои ? Ако не беше великолепният Пламен Илиев, сините отиваха на разлика от 3 и нагоре гола ;)
Изображение

Потребителски аватар
mdfk
Мнения: 422
Регистриран на: 10 апр 2011 14:29
Skype: cordialatron

Re: Лудогорец играе най-качествения футбол в А група

Мнениеот mdfk » 26 сеп 2011 13:30

При малко повече късмет Бадема можеше да завърши мача с хеттрик. Много са добри тия Лудогорец и футбола им е бърз, атаките страхотни. Изобщо те са един от моите фаворити за шампион.
"Който се бърка в това, което не го засяга, намира това, което не желае."


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта