Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот RedeviL » 01 окт 2012 09:56

pehopeho написа:Гледах репортажа и мога смело да заявя, че при първите четири гола на Лудогорец, играчите на Локомотив седят и гледат мача отблизо. Всеки да си прави изводите сам. Може пък и толкова да си могат?!!! И тази година първенството ще е като при първите две титли на Литекс. Ще се реши в директните мачове между Левски и Лудогорец. Лошото е, че и Батков след мача с Локомотив каза, че "и ние почваме по този начин". После идват евромачовете и истината лъсва!!!
За мен мача в Пловдив не се игра! Както и мача в Гоце Делчев - да живее ТИМ! Жалка история!!!

Честно да ти кажа, много съм доволен, че няма телевизионно излъчване на измисленото ни първенство!Дано и вторият полусезон остане на тъмно, че да не им гледаме театрото!Те и без това така им е най-удобно - да си редят мачовете както им душа сака и без да се вдига много шум.. :)
Последна промяна от RedeviL на 01 окт 2012 10:05, променено общо 1 път.

Kашчей
Мнения: 362
Регистриран на: 01 апр 2012 14:42

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот Kашчей » 01 окт 2012 09:58

pehopeho написа:Гледах репортажа и мога смело да заявя, че при първите четири гола на Лудогорец, играчите на Локомотив седят и гледат мача отблизо. Всеки да си прави изводите сам. Може пък и толкова да си могат?!!! И тази година първенството ще е като при първите две титли на Литекс. Ще се реши в директните мачове между Левски и Лудогорец. Лошото е, че и Батков след мача с Локомотив каза, че "и ние почваме по този начин". После идват евромачовете и истината лъсва!!!
За мен мача в Пловдив не се игра! Както и мача в Гоце Делчев - да живее ТИМ! Жалка история!!!


Лошото е, че вие никога не сте спирали този начин.Обаче трябва малко и футболистите ви да поиграят.Ако аз изляза на ринга, срещу "Кобрата", колкото и да ми плати някой страничен-ще ме дъни, че и спомен за мен няма да остане.Вие, щом някой ви вземе точка от мач, значи са им платили, за да играят навито.. а вие, плащате ли, за да не играят навито срещу вас?Като сте Левски, да не сте хванали Бога за рога и Мойсей за висулките, та никой да не може да ви бие или направи равен с вас?

Потребителски аватар
sneludik
Мнения: 361
Регистриран на: 26 май 2012 11:02
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот sneludik » 01 окт 2012 09:59

На върха е ветровито, свиквайте
Светослав Табаков / 1 октомври 2012 09:01



© Колаж: Gong.bgИзображение

Със сигурност има много истини в коментара за Лудогорец на колегата Веско Вълчев. Но има и една друга страна на нещата, с която разградчани очевидно не могат да свикнат все още. На върха е ветровито. Много ветровито. Ако искаш да се приспособиш, слагаш яке, качулка, стискаш зъби и търпиш. Иначе си загубен.

Така е и във футбола, особено в българския. Ако в Лудогорец очакват само аплодисменти, само дитирамби и хвалби, няма да ги дочакат. Поне не масово. Могат да се огледат наоколо и да разберат защо не е нужно да подскачат при всяко ущипване. Ами то, ако в ЦСКА реагираха на всеки негативен коментар по техен адрес, досега трябваше ритуално да са се самоубили поне 100 пъти. Същото важи и за Левски. Ето го и примерът с Литекс, с който често сравняват Лудогорец. За 15 години шестване по елитните български терени с 4 спечелени титли ловчанлии така и не успяха да привлекат на своя страна всенародната любов.

Освен всичко друго, българинът е по традиция негативно настроен човек. Дори и хубавото, нашего брата е склонен да принизи и обезсмисли, изтъквайки лошото. Не обичаме богатите и успелите и това си е. Подобно отношение като цяло очаква и Лудогорец, няма какво да се лъжем.

Така че в Разград или трябва да се приспособят, или ще берат много ядове. Както се казва, това е положението.

Много идиотски ми звучи това мнение.Един вид нещо от сорта:"Свиквайте с помията или си обирайте крушите!"
Защо пък трябва да се примирявам,след като отдавна съм забелязал лайната в които къпете ВИЕ медиите и феновете на другите отбори(дори част от техните ръководствата)Лудогорец.Но до се отрича,че нямате принос,за "непривлечената всенародната любов",хич и не смей,защото Ганьо обича да му казват кого да обича и кого не!Аз съм ставал свидетел на аматьорските живи студия на livesport,където един умник се вменяваше по адрес на Лудогорец,защото не му дали акредитация-оня се пени,а ония който недолюбват орлите вече са изпаднали в транс от омая пред тирадата от лайна.(Впрочем същото се е случило и в 6 кръг по времето на живото радио предаване на Дарик-чух,че комантатора на мача Лудогорец-ЦСКА не бил особено разтревожен от хвърлените факли по беззащитни жени - нормално било,няколко якета в кофата и готово.)Просто и лесно,А!?Е,та питам и вас журналята,до кога с тази журналистика на реваншизъм - ама то вярно,че лисицата като не стигала гроздето викала,че е кисело.А пък и честно казано,хич не ми е на оная работа,колко ще серете по нас,за мен е по-важно,че се говори за нас.Лошото ще стане,когато никой не коментира и не пише по наш адрес,дори и да е лошо.
И само да кажа,че много се радвам за Литекс,крайно време е силите да се обърнат и в България наистина да се играе футбол!
[center]Изображение[/center]

Kашчей
Мнения: 362
Регистриран на: 01 апр 2012 14:42

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот Kашчей » 01 окт 2012 10:25

RedeviL написа:
pehopeho написа:Гледах репортажа и мога смело да заявя, че при първите четири гола на Лудогорец, играчите на Локомотив седят и гледат мача отблизо. Всеки да си прави изводите сам. Може пък и толкова да си могат?!!! И тази година първенството ще е като при първите две титли на Литекс. Ще се реши в директните мачове между Левски и Лудогорец. Лошото е, че и Батков след мача с Локомотив каза, че "и ние почваме по този начин". После идват евромачовете и истината лъсва!!!
За мен мача в Пловдив не се игра! Както и мача в Гоце Делчев - да живее ТИМ! Жалка история!!!

Честно да ти кажа, много съм доволен, че няма телевизионно излъчване на измисленото ни първенство!Дано и вторият полусезон остане на тъмно, че да не им гледаме театрото!Те и без това така им е най-удобно - да си редят мачовете както им душа сака и без да се вдига много шум.. :)


Когато ЦСКА и Левски побеждават, то това е защото са мнооого силни.Когато Лудогорец и Литекс побеждават, то е защото са купили мача.Когато Лудогорец бие Литекс или обратното.. тогава каква е причината?А когато и двата отбора бият ЦСКА и Левски, означава ли, че ЦСКА и Левски са продали мачовете?

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот pehopeho » 01 окт 2012 10:28

Kашчей написа:
pehopeho написа:Гледах репортажа и мога смело да заявя, че при първите четири гола на Лудогорец, играчите на Локомотив седят и гледат мача отблизо. Всеки да си прави изводите сам. Може пък и толкова да си могат?!!! И тази година първенството ще е като при първите две титли на Литекс. Ще се реши в директните мачове между Левски и Лудогорец. Лошото е, че и Батков след мача с Локомотив каза, че "и ние почваме по този начин". После идват евромачовете и истината лъсва!!!
За мен мача в Пловдив не се игра! Както и мача в Гоце Делчев - да живее ТИМ! Жалка история!!!


Лошото е, че вие никога не сте спирали този начин.Обаче трябва малко и футболистите ви да поиграят.Ако аз изляза на ринга, срещу "Кобрата", колкото и да ми плати някой страничен-ще ме дъни, че и спомен за мен няма да остане.Вие, щом някой ви вземе точка от мач, значи са им платили, за да играят навито.. а вие, плащате ли, за да не играят навито срещу вас?Като сте Левски, да не сте хванали Бога за рога и Мойсей за висулките, та никой да не може да ви бие или направи равен с вас?

Не съм казал, че Левски са света вода ненапита. Нито пък ЦСКА или Литекс, или който да било друг. Разград не са "бялата лястовица" на "А" група, това казвам.
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот RedeviL » 01 окт 2012 10:28

sneludik написа:И само да кажа,че много се радвам за Литекс,крайно време е силите да се обърнат и в България наистина да се играе футбол![/i]

И аз искам в България да се играе истински футбол, но реалностите са коренно различни!Хората като чуят български футбол е веднага го свързват с черно тото и мафия!Това е истината..Не случайно дори Стоичков неколкократно намекваше, че във всички нива на футбола ни има уговорени мачове, като започнем от юношите и стигнем до А група.И в Европа знаят що за стока ни е първенството!За това няма да имаме никакъв прогрес и ще отпадаме в предварителните кръгове на европейските турнири, а първенства като румънското и гръцкото ще са с класи над нашето, за турското няма смисъл да говорим..Затова нямаме нито един трансфер на български играч в добър европейски отбор!Ако не се лъжа последният такъв беше трансферът на Манолев в ПСВ, но това беше преди години..Това са единични случаи, които с времето все повече ще намаляват..За какъв футбол ми говорите тогава?Не виждам нищо истинско, още по-малко пък радостно!
Последна промяна от RedeviL на 01 окт 2012 10:30, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот RedeviL » 01 окт 2012 10:29

Kашчей написа:
RedeviL написа:
pehopeho написа:Гледах репортажа и мога смело да заявя, че при първите четири гола на Лудогорец, играчите на Локомотив седят и гледат мача отблизо. Всеки да си прави изводите сам. Може пък и толкова да си могат?!!! И тази година първенството ще е като при първите две титли на Литекс. Ще се реши в директните мачове между Левски и Лудогорец. Лошото е, че и Батков след мача с Локомотив каза, че "и ние почваме по този начин". После идват евромачовете и истината лъсва!!!
За мен мача в Пловдив не се игра! Както и мача в Гоце Делчев - да живее ТИМ! Жалка история!!!

Честно да ти кажа, много съм доволен, че няма телевизионно излъчване на измисленото ни първенство!Дано и вторият полусезон остане на тъмно, че да не им гледаме театрото!Те и без това така им е най-удобно - да си редят мачовете както им душа сака и без да се вдига много шум.. :)


Когато ЦСКА и Левски побеждават, то това е защото са мнооого силни.Когато Лудогорец и Литекс побеждават, то е защото са купили мача.Когато Лудогорец бие Литекс или обратното.. тогава каква е причината?А когато и двата отбора бият ЦСКА и Левски, означава ли, че ЦСКА и Левски са продали мачовете?

Не съм казал такова нещо!

Kашчей
Мнения: 362
Регистриран на: 01 апр 2012 14:42

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот Kашчей » 01 окт 2012 10:32

pehopeho написа:
Kашчей написа:
pehopeho написа:Гледах репортажа и мога смело да заявя, че при първите четири гола на Лудогорец, играчите на Локомотив седят и гледат мача отблизо. Всеки да си прави изводите сам. Може пък и толкова да си могат?!!! И тази година първенството ще е като при първите две титли на Литекс. Ще се реши в директните мачове между Левски и Лудогорец. Лошото е, че и Батков след мача с Локомотив каза, че "и ние почваме по този начин". После идват евромачовете и истината лъсва!!!
За мен мача в Пловдив не се игра! Както и мача в Гоце Делчев - да живее ТИМ! Жалка история!!!


Лошото е, че вие никога не сте спирали този начин.Обаче трябва малко и футболистите ви да поиграят.Ако аз изляза на ринга, срещу "Кобрата", колкото и да ми плати някой страничен-ще ме дъни, че и спомен за мен няма да остане.Вие, щом някой ви вземе точка от мач, значи са им платили, за да играят навито.. а вие, плащате ли, за да не играят навито срещу вас?Като сте Левски, да не сте хванали Бога за рога и Мойсей за висулките, та никой да не може да ви бие или направи равен с вас?

Не съм казал, че Левски са света вода ненапита. Нито пък ЦСКА или Литекс, или който да било друг. Разград не са "бялата лястовица" на "А" група, това казвам.


Имаш ли доказателства за купени мачове от Лудогорец?Ако имаш-знаеш къде е прокуратурата, може би.Ако нямаш.. за какво говориш?
Определено не си гледал мачовете на Лудогорец с Динамо..или и там имаше нещо купено?Вас, тоя състав на Динамо щеше да ви размаже като муха на стъкло, след като Сараево ви развинти, ама не, Лудогорец купуват.Ми имат пари купуват-купувайте и вие!
Смешници!

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот RedeviL » 01 окт 2012 10:41

Напълно логично е когато двата ти най-титулувани отбора са в такова окаяно състояние и първенството да е на същото ниво!Моделът на работа в Лудогорец е един светъл лъч в продажното ни първенство, но една птичка пролет не прави!Да не говорим, че и те много трудно могат да избягат от българския манталитет..

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Стига вече заучен плач срещу Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 01 окт 2012 10:51

Поздрави за темата! Отдавна имаше нужда от нещо подобно. Информационното затъмнение заради неизлъчването на мачове е благоприятна среда за насаждане на лъжи.
От 7 кръга успях да гледам 3 мача на Лудогорец и не видях съдийска подкрепа, както се тиражира по форуми и в медии. Дори в мача с ЦСКА Лудогорец можеше да протестира срещу червения картон за Деко, както и срещу назначението на съдията, който водеше бригадата на Армията, отменила редовен гол на орлите. Но нямаше такова нещо. Приеха съдийското решение и показаха, че са си научили урока от мача с Динамо Загреб - победиха с 10 човека.
Стига с тази помия и разберете, че винаги има две субективни точки. Съдиите понякога бъркат.Важно е да не е системно и нарочно, както и да не подменя резултата. Лудогорец доминираше във всички двубои от този сезон. Единствено Литекс може би се е доближил до играта на разградчани. Няма как на бялото да се казва черно и да се твърди, че някой си купува титла, след като отборът е с постоянна и явно по-висока класа от нивото в А група.
Радвайте, се че се роди нов отбор в елитната група и че в България има още един силен отбор. Надявам се и другите клубове най-после да се постараят да настигнат Лудогорец като организация, отбор, стадион, база, ДЮШ. Стига лежане на стари лаври, защото те не вкарват голове, нито опазват врати. Някои продължават да ходят по стадионите заради любовта си към определен клуб, но зрителите, които ще напълнят стадиона няма да дойдат без качествена игра, сигурност и комфорт. А Лудогорец предлага това.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта