9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

MONK1TO
Мнения: 638
Регистриран на: 02 юли 2011 22:04
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот MONK1TO » 08 окт 2011 23:42

1:1
A.C.A.B.: All Cops Are Bastards
Изображение

==============

Любовта към Дунав Русе
никога не ще умре,
заедно дори във ада
ние ще ви следваме!

BOKA_PALRMO
Мнения: 205
Регистриран на: 29 ное 2010 18:13

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот BOKA_PALRMO » 09 окт 2011 12:44

Миньор е сателит на ЦСКА, така че ще се хвърли здраво.Но все пак, ако Лудогорец не ги подцени- 2:0 за тях....ако пък ги подцени-ще бере ядове ;)
Годините минават бавно,
калъфките множат се славно,
историята простичко говори-
без Милко Балев-ВЕЧНО ВТОРИ!

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот MoNteS_07 » 09 окт 2011 17:43

BOKA_PALRMO написа:Миньор е сателит на ЦСКА, така че ще се хвърли здраво.Но все пак, ако Лудогорец не ги подцени- 2:0 за тях....ако пък ги подцени-ще бере ядове ;)

Сателит на Цска вика .... :D:D:D
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15194
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот miro_rz » 09 окт 2011 19:42

Победата си е победа дали с 1-0 или 6-0 все ми е тая , дават се 3 точки .. бием с 2-0 според мен
Изображение

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот petrof » 10 окт 2011 13:00

BOKA_PALRMO написа:Миньор е сателит на ЦСКА, така че ще се хвърли здраво.Но все пак, ако Лудогорец не ги подцени- 2:0 за тях....ако пък ги подцени-ще бере ядове ;)

Какъв сателит те гони па тебе? :evil: Айде не говори смешки. Никой повече от нас не мрази софийските отбори и софианци. Никога на никой не сме били сателит. Няма и да бъдем...
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
OldTrafford
Мнения: 3636
Регистриран на: 01 фев 2011 23:59
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот OldTrafford » 10 окт 2011 23:53

5:0
[wrapimg=]http://media.tumblr.com/tumblr_mbpazivYe51qg42jl.gif[/wrapimg]

fen4ica
Мнения: 153
Регистриран на: 11 окт 2011 13:36
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот fen4ica » 11 окт 2011 14:23

petrof написа:
mad forest написа:Далеч е още мача, но си мисля, че с този мач ще си пооправим головата разлика! Прогноза 3-0!

Абе колега, ама кога станахте отбор, кога почнахте да се правите на велики. И как пък прецени, че точно срещу Миньор ще си оправяте головата разлика? Ние дето имаме 36 сезона в А група и винаги сме се опъвали на грандовете, включително и днес, когато малшанса ни попречи да разбием Литекс. Та от вашето отборче ли да се страхуваме? Дето днес ви има, утре ви няма. Айде малко по кротко с изхвърлянията.



Време е да свикваш колега! Отборчето ни днес е тук и утре пак ще е тук! Време е статуквото в Бг футбала да се промени. На терена ще видим резултата споровете са излишни! :)

П.С. Припомни си собствения подпис, и тогава критикувай злобничко! ;)

fen4ica
Мнения: 153
Регистриран на: 11 окт 2011 13:36
Контакти:

Re: 8-ми кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот fen4ica » 11 окт 2011 14:33

Без име написа:Айде Миньоро може да съм от Левски, ама този измислен отбор Лудогорец трябва вече да загуби точки!


От човек пишещ по форумите с "без име" подобни мнения са смешни! Измисленият ни отбор ви отнесе гащите и от безсилие започнахте да се четкате на "Миньор", защото лека полека слизате по надолу в таблицата! За твое сведение "Миньор" са много по достойни като клуб, играчи и фенове. Вас само името на клуба ви прави велики нищо друго! 8-) Кой кого ще бие, ще се види на терена. Нека да е по добрия! Надявам се това да е Лудогорец! ;)

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот v.r.s. » 11 окт 2011 18:29

От всички български отбори които съм гледал от началото на първенството, Лудогорец играят най-добрият футбол. Заради това логично е да ни победят, но Миньор през изминалите няколко години показа, че е способен на изненади, както стана с ЦСКА и Локомотив София в София и Черноморец Бургас, които до мача си с нас биеха наред и бяха на първо място.
Така, че най-логично е да загубим, иначе се надявам поне на равен, но не изключвам и да победим, колкото и нереално да изглежда.

BOKA_PALRMO
Мнения: 205
Регистриран на: 29 ное 2010 18:13

Re: 9-ти кръг: Лудогорец - Миньор Перник

Мнениеот BOKA_PALRMO » 12 окт 2011 09:57

Аз съм Левскар, но не мога да разбера защо повечето левскари са негативно настроени към Лудогорец.Ами тая година отборът от Разград е единственият,който може да спре съдийският отбор от Панчерево.Като не може Левски да е шампион-ВСЕКИ ДРУГ но не и служебните от Панчерево! И на пролет когато Лудогорец дойде на "Герена" би било огромна глупост ако ги препънем в борбата за титлата :!:
Годините минават бавно,
калъфките множат се славно,
историята простичко говори-
без Милко Балев-ВЕЧНО ВТОРИ!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта