Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12888
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот Eminem » 12 юли 2012 22:18

snakebite написа:Специално за тебе проверих населението на град Разград е 31 226 жители , българи 24 701 жители, турци - 5902 жители, роми - 288 жители, 335 други и неопределени. Сметни си ги в проценти. Ако вземем общината с околните села, население 47 215 жители, 30 660 българи, 14 296 турци, пак може да си ги сметнеш в проценти. Можеше да сметнеш и колко е посещаемоста на мачовете - 1/6 от населението ходи на мач , когато постигнете това, ела и се обади !!

tsonpen написа:В този ред на мисли можем да кажем същото и за цяла България. Не разпространявайте измислици или слухове, които нямат нищо общо с реалността. Българите в Разград са убедително мнозинство, което може да се потвърди и от местните избори. Етническа партия никога не е достигала дори балотаж. Около Разград има турски села, но има и чисто български (капански) села. Време е да се спре с тези глупости, светът вече е глобално село, а кой-колко струва не зависи от етноса му.
Аз има двама приятели турци. Българският и на двамата е много по добър отколкото на повечето българи. Интелигентността им е забележителна. Ако поне 1/5-та от българите бяхме поне близо до нивото на тия двама приятели, щяхме да сме много напреднала нация. Така че, недейте слага всичко под един знаменател.

Добре, българите сме повече от турците в Разград. Преувеличих.

Потребителски аватар
SaNdOoO
Мнения: 145
Регистриран на: 07 юли 2012 11:01
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот SaNdOoO » 12 юли 2012 22:33

Rodn1 написа:Миналата година очаквах нещо интересно от Висла (Краков) като дойдоха в Ловеч, а те бяха само една сурия алкохолици дето леко надвикаха ловешката армада от 10 човека.Сега ще стане нещо подобно.


Недей да приказваш глупости на изуст смешко, наполовина съм поляк и от полските клубове съм привърженик именно на Висла говорих си с едни привърженици на тима преди мача миналата година в Ловеч и те ми казаха, че не са повече от 150 - 200 човека така и беше, а след това карах двама фена на Висла до хотел Славик край Ловеч и бяха с добри впечатления, а стадиона беше пълен имаше над 7 000 на този мач и ги надвиквахме през по-голямата част от времето, като и те също пееха песните на тима, друг път не се изказвай неподготвен ! :evil: А относно тези от Загреб трябва много да се внимава с тях, дано Лудогорец да отстрани Динамо :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот Blue1914 » 12 юли 2012 22:44

Големи филми, голямо нещо! Първо, че полицията на такива двубои винаги е дори повече от необходимото, второ че Лудогорец все пак е малък град и ако стане нещо всичко, що е "чичка" ще се вдигне на реваншизъм и ще бъде на линия до 10 минути :mrgreen: То на село Български извор не е имало агитка, която да се опре, какво остава на цял провинциален град... :mrgreen:

ПС
И трето- големите "хулигански фирми" от София и Пловдив би трябвало да не пропуснат възможността да уговорят бой с ВВВ. Да, ама то не било като да сваляш шалове на дечица......................
Последна промяна от Blue1914 на 12 юли 2012 22:47, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
SaNdOoO
Мнения: 145
Регистриран на: 07 юли 2012 11:01
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот SaNdOoO » 12 юли 2012 22:46

Blue1914 написа:Големи филми, голямо нещо! Първо, че полицията на такива двубои винаги е дори повече от необходимото, второ че Лудогорец все пак е малък град и ако стане нещо всичко, що е "чичка" ще се вдигне на реваншизъм и ще бъде на линия до 10 минути :mrgreen: То на село Български извор не е имало агитка, която да се опре, какво остава на цял провинциален град... :mrgreen:


То защото София е големиииия столичен град - най-големите селяндури са именно там по - голямо село от София няма отишли ми от провинцията да живеят в София и вече са големите граждани смях :lol: :lol: :lol:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот Blue1914 » 12 юли 2012 22:48

SaNdOoO написа:
Blue1914 написа:Големи филми, голямо нещо! Първо, че полицията на такива двубои винаги е дори повече от необходимото, второ че Лудогорец все пак е малък град и ако стане нещо всичко, що е "чичка" ще се вдигне на реваншизъм и ще бъде на линия до 10 минути :mrgreen: То на село Български извор не е имало агитка, която да се опре, какво остава на цял провинциален град... :mrgreen:


То защото София е големиииия столичен град - най-големите селяндури са именно там по - голямо село от София няма отишли ми от провинцията да живеят в София и вече са големите граждани смях :lol: :lol: :lol:


Ти па кво бягаш гузен-негонен, бре! :) В случая изтъкнах, че градът е малък като предимство! ;) Виж ми и послеписа ;)

Потребителски аватар
SaNdOoO
Мнения: 145
Регистриран на: 07 юли 2012 11:01
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот SaNdOoO » 12 юли 2012 22:52

Blue1914 написа:
SaNdOoO написа:
Blue1914 написа:Големи филми, голямо нещо! Първо, че полицията на такива двубои винаги е дори повече от необходимото, второ че Лудогорец все пак е малък град и ако стане нещо всичко, що е "чичка" ще се вдигне на реваншизъм и ще бъде на линия до 10 минути :mrgreen: То на село Български извор не е имало агитка, която да се опре, какво остава на цял провинциален град... :mrgreen:


То защото София е големиииия столичен град - най-големите селяндури са именно там по - голямо село от София няма отишли ми от провинцията да живеят в София и вече са големите граждани смях :lol: :lol: :lol:


Ти па кво бягаш гузен-негонен, бре! :) В случая изтъкнах, че градът е малък като предимство! ;) Виж ми и послеписа ;)


OK разбрахме се :) Иначе още веднъж успех на всичките ни отбори дано да продължат напред :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот dunavfc » 12 юли 2012 23:06

SaNdOoO написа:
Rodn1 написа:Миналата година очаквах нещо интересно от Висла (Краков) като дойдоха в Ловеч, а те бяха само една сурия алкохолици дето леко надвикаха ловешката армада от 10 човека.Сега ще стане нещо подобно.


Недей да приказваш глупости на изуст смешко, наполовина съм поляк и от полските клубове съм привърженик именно на Висла говорих си с едни привърженици на тима преди мача миналата година в Ловеч и те ми казаха, че не са повече от 150 - 200 човека така и беше, а след това карах двама фена на Висла до хотел Славик край Ловеч и бяха с добри впечатления, а стадиона беше пълен имаше над 7 000 на този мач и ги надвиквахме през по-голямата част от времето, като и те също пееха песните на тима, друг път не се изказвай неподготвен ! :evil: А относно тези от Загреб трябва много да се внимава с тях, дано Лудогорец да отстрани Динамо :)


Е като си наполовина поляк,да ти връчим "Орден Стара Планина" ли ? Точно пък в тоя мач,поляците бяха на много,много слабо ниво...изобщо нямам намерение да сравнявам българските и полските фенове,естествено,че сме много назад от тях ( като пеене,хореографии и подържане на любимият отбор ),но пак казвам в тоя случай бяха наистина жалка картинка..

Потребителски аватар
SaNdOoO
Мнения: 145
Регистриран на: 07 юли 2012 11:01
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот SaNdOoO » 12 юли 2012 23:13

dunavfc написа:
SaNdOoO написа:
Rodn1 написа:Миналата година очаквах нещо интересно от Висла (Краков) като дойдоха в Ловеч, а те бяха само една сурия алкохолици дето леко надвикаха ловешката армада от 10 човека.Сега ще стане нещо подобно.


Недей да приказваш глупости на изуст смешко, наполовина съм поляк и от полските клубове съм привърженик именно на Висла говорих си с едни привърженици на тима преди мача миналата година в Ловеч и те ми казаха, че не са повече от 150 - 200 човека така и беше, а след това карах двама фена на Висла до хотел Славик край Ловеч и бяха с добри впечатления, а стадиона беше пълен имаше над 7 000 на този мач и ги надвиквахме през по-голямата част от времето, като и те също пееха песните на тима, друг път не се изказвай неподготвен ! :evil: А относно тези от Загреб трябва много да се внимава с тях, дано Лудогорец да отстрани Динамо :)


Е като си наполовина поляк,да ти връчим "Орден Стара Планина" ли ? Точно пък в тоя мач,поляците бяха на много,много слабо ниво...изобщо нямам намерение да сравнявам българските и полските фенове,естествено,че сме много назад от тях ( като пеене,хореографии и подържане на любимият отбор ),но пак казвам в тоя случай бяха наистина жалка картинка..


Ами нали и аз това твърдя бях в агитката на Литекс, а спора е безсмислен и нямам намерение да се заяждам темата е друга да се спрем :) Поздрави :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12888
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот Eminem » 12 юли 2012 23:18

Blue1914 написа:ПС
И трето- големите "хулигански фирми" от София и Пловдив би трябвало да не пропуснат възможността да уговорят бой с ВВВ. Да, ама то не било като да сваляш шалове на дечица......................

И по каква логика "хулиганските фирми" от София и Пловдив би трябвало да си уговорят бой ?

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот Blue1914 » 12 юли 2012 23:34

Eminem написа:
Blue1914 написа:ПС
И трето- големите "хулигански фирми" от София и Пловдив би трябвало да не пропуснат възможността да уговорят бой с ВВВ. Да, ама то не било като да сваляш шалове на дечица......................

И по каква логика "хулиганските фирми" от София и Пловдив би трябвало да си уговорят бой ?


1-2 мисловни напъна и сам ще се сетиш! :mrgreen:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта