II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Мнениеот D.Georgiev » 19 авг 2012 11:36

Batkoto написа:ако не бяха лежали толкова по терена, можеше и да се класират, за нищо не им е виновен съдията, по-скоро трябва да хвърлят едно кило бой на онова леке Марселиньо, ама селските симулации в Европа не вървят .. :idea:


Какво общо има това, което казваш с това, което съм постнал? Айде моля те прочети ни мненията след мача и товага се връщай към самия него. Тук става дума за друго.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Мнениеот tsonpen » 28 авг 2012 23:44

Да, наистина Лудогорец се оказа по-опасен и от Марибор. Динамо Загреб - Марибор 3:1.
Гледах второто полувреме и края на първото. Мисля, че дори и само Чворович да пазеше за нас, щяхме да прескочим. Имаше доста трудни спасявания и от двамата вратари в мача днес, а във вратата на Лудогорец тогава нямаше нито един подобен, който да е спасен.
Няма нужда да се ядосваме за минали неща, защото не могат да се променят. Остава обаче изводът, че отборът има ниво да влезе в групите на ШЛ. И за да е сигурно, трябва да се работи по всички пропуски, които потопиха кораба в първия мач. По съдийството няма какво да се направи и по-добре просто да не го коментираме.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Мнениеот D.Georgiev » 29 авг 2012 00:06

tsonpen написа:Да, наистина Лудогорец се оказа по-опасен и от Марибор. Динамо Загреб - Марибор 3:1.
Гледах второто полувреме и края на първото. Мисля, че дори и само Чворович да пазеше за нас, щяхме да прескочим. Имаше доста трудни спасявания и от двамата вратари в мача днес, а във вратата на Лудогорец тогава нямаше нито един подобен, който да е спасен.
Няма нужда да се ядосваме за минали неща, защото не могат да се променят. Остава обаче изводът, че отборът има ниво да влезе в групите на ШЛ. И за да е сигурно, трябва да се работи по всички пропуски, които потопиха кораба в първия мач. По съдийството няма какво да се направи и по-добре просто да не го коментираме.


Поне можем спокойно да кажем, че отпаднахме от отбор, класирал се за групите и че никой друг не можа да им се опъне освен нас. Да не кажа, че никой не можа да им изкара дори равен мач. При нас обаче има още страшно много работа.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

vasko1
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2012 00:39
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Мнениеот vasko1 » 29 авг 2012 00:16

и очаквайте Загреб да замени Барселона на европейската сцена ;)

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Мнениеот siniq_fen » 29 авг 2012 10:43

Трябва да отбележа, че съм изненадан от факта, че отбор, който незаслужено отстрани Лудогорец е в групите на ШЛ. Дали наистина Лудогорец имаше сили за тях, или просто Динано не бяха напипали ритъма си на игра :? Бъдещето ще покаже.
Само Левски!

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Мнениеот dreben23 » 29 авг 2012 11:03

Само дето никой не отбеляза един важен факт! В групите не влезе нито един случаен отбор, тази година в евротурнирите може да бъде определена като "годината на излизане от финансовата криза" на европейските грандове! Днес ще залагам само на фаворитите и мисля, че няма да сбъркам! :)[offtopic]Целта им беше 8-те млн., очаквам да завършат последни в която и да е група! :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Мнениеот D.Georgiev » 29 авг 2012 11:11

Жалко - спокойно мачовете с "Динамо" можеха да се играят в пейофа и пак да завършат при същия резултат. Поне това заслужавахме - да си опитаме къмета в ЛЕ.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Мнениеот tsonpen » 29 авг 2012 21:24

D.Georgiev написа:Жалко - спокойно мачовете с "Динамо" можеха да се играят в пейофа и пак да завършат при същия резултат. Поне това заслужавахме - да си опитаме къмета в ЛЕ.

Е, това е заради тежкия жребий, който изтеглихме. А след няколко опита и очаквания пробив ще сме по-защитени от това да срещнем вълка още в първия мач. Аз затова съм доволен, че се видя, че сме на ниво и с корав съперник. Като минава времето и сигурно емоциите утихват и в отбора ще си дават все по-ясна сметка, че трябва да забравят за съдията, а да се ошлайфат по-добре за следващия път. Може да е за добро, защото ако бяхме оцелели с 10-те човека и опълченската игра, щеше да ни стане вече много. Всички сигурно ще признаем, че имахме известен късмет и в мача с Левски и в мача с ЦСКА, където също гол в последната минута щеше да ни отреже квитанциите за титлата. Имахме и късмет и в мачовете за Купата, първо, че Миро вкара оня гол в продължението с Берое (макар и Лудогорец да игра по-добре, но нещата отиваха на дузпи), имахме късмет и че ни се паднаха два по-слаби отбора на четвъртфинал и полуфинал. Макар, че тези отбори преди това се подиграха с Черноморец и ЦСКА. Е късметът свършва и дори беше с обратен знак и огромна стойност в мачовете със Славия и Черно море. Но после ни споходи с възможността да спечелим титлата, а и да ни се падне Локо Пловдив на финала за Купата. Защото Литекс щеше да е по-труден вариант.
[center]Изображение[/center]

Viv.Brooke
Мнения: 1180
Регистриран на: 24 ное 2011 00:03
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Мнениеот Viv.Brooke » 29 авг 2012 23:21

Било каквото било.. Историята вече е написана и печатът е ударен. Лично аз съм доволен като цяло от отбора, но винаги има едно "НО" ;)
[center]01001100011101010110
01000110111101100111
01101111011100100110
01010111010001110011

Изображение[/center]

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 30 авг 2012 00:04

Само да вметна за капак.Как не бавели играта други клубове.Как удължавали продълженията съдиите.Само Лудогорец лежали и бавели.Гледахте ли Фенерите и Спартак Москва?


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта