II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) - 3:2 FT

Мнениеот tsonpen » 29 юли 2012 13:51

drvasko98 написа:Изключително добър анализ на Георгиев и някои други от феновете на Лудогорец. Много приятно впечатление оставят. Ако и в щаба зарежат съдията и се опитат да анализират, ще постигнат успехи, ако не - ще си останат в същото блато като останалите.

Много вярно! Нашите грешки са най-важните, защото показват слабостите, които трябва да се поправят. От лаене по съдията няма полза. Виждали сме и много по-ощетяващо съдийство в Европа. Това е едно от препятствията, които трябва да се преодолеят.
Болезнено е, защото се разминахме на косъм от невероятен шанс за нова бомба през тази година.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Batkoto
Мнения: 1754
Регистриран на: 24 авг 2009 19:04
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) - 3:2 FT

Мнениеот Batkoto » 29 юли 2012 14:35

написах го и преди, ще го кажа пак, с лежане в групите на ШЛ не се влиза .. казано честно, дори бяхте по-добрия отбор, но вместо да си изиграете мача като един опитен отбор, да убиете темпото и да ги накажете на контри, вие тръгнахте да бавите елементарно, а онова леке Марселиньо ви довърши с червения картон :idea:
Batkoto написа:ЦСКА съвсем скоро ще започне да печели и искам тогава всичките "познавачи" тука, които се редите да давате съвети, да излезете и да се извините :idea:
04.09.2013

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) - 3:2 FT

Мнениеот tsonpen » 29 юли 2012 15:21

Batkoto написа:написах го и преди, ще го кажа пак, с лежане в групите на ШЛ не се влиза .. казано честно, дори бяхте по-добрия отбор, но вместо да си изиграете мача като един опитен отбор, да убиете темпото и да ги накажете на контри, вие тръгнахте да бавите елементарно, а онова леке Марселиньо ви довърши с червения картон :idea:


Онова "леке" от трите гола, което им вкарахме, вкара два. Единствено можем да го виним, че не беше предпазлив след като вече имаше картон и съдията го нарочи при втория му гол.
И това не беше кой знае какъв проблем, но Лудогорец е научен да играе само с 11 човека и то дори без липси сред едни 5 човека -Бадема, Марселиньо, Дяков, Барт и Гулдан. Един от тези няма ли го, се усеща. Липсват ли двама (реално или чрез умора или друго), нещата стават критични. Комбинацията от липса на ключов състезател, умора в друг, последващата му замяна и намалена бройка играчи се оказа тежка задача за отбора. Дали толкова тежка или се уплашиха, че не го могат, може и да се поспори. Оказа се, че в създадената ситуация нямаше и възможност за удачни смени. Единствено Моци беше вариант, но пък трябваше да играе на несвойствена позиция. Другите две смени бяха направо отчаяни (Бакалов и Гуела). Дали идеята беше за контра не знам, но точно защитникът Моци направи единствената контра в която имаше нещо.
Два гола беше предимството, с 10 човека можеше да се съхрани и без късмета на който разчитахме.
[center]Изображение[/center]

BETCHUALENG
Мнения: 314
Регистриран на: 09 авг 2010 21:03
Skype: BETCHUALENG
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) - 3:2 FT

Мнениеот BETCHUALENG » 29 юли 2012 19:36

Ако след първия гол бяха заиграли за втори Динамо отиваше на кино. Или ако второто полувреме се бяха засилили да вкарат за 3:1.
А при 2:2, с 10 души трябваше да рискуват и да пуснат 2ма души да дебнат за контраатаки, беше очевидно че 25-30 минути няма да издържат да се играе в тяхното наказателно, просто е трудно да стане. А само 1 гол от контра, и за Динамо трябваха 2 гола, просто отпадаха.
Лудогорец просто си обърка тактиката. Съдията ги резна, но ако Лудогорец не бяха объркали всичко съдията щеше да е безпомощен да спаси Динамо.

Сега е редно в А група да коригират тия проблеми, които ги мъчат още от 1 година насам, в слабото първенство да използват да се подготвят за мачовете в Европа догодина с по-читава тактика.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
aleks751226
Мнения: 130
Регистриран на: 28 авг 2008 10:47
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) - 3:2 FT

Мнениеот aleks751226 » 29 юли 2012 21:54

tsonpen написа:
drvasko98 написа:Изключително добър анализ на Георгиев и някои други от феновете на Лудогорец. Много приятно впечатление оставят. Ако и в щаба зарежат съдията и се опитат да анализират, ще постигнат успехи, ако не - ще си останат в същото блато като останалите.

Много вярно! Нашите грешки са най-важните, защото показват слабостите, които трябва да се поправят. От лаене по съдията няма полза. Виждали сме и много по-ощетяващо съдийство в Европа. Това е едно от препятствията, които трябва да се преодолеят.
Болезнено е, защото се разминахме на косъм от невероятен шанс за нова бомба през тази година.

ГОСПОД ви наказа.Един ден ще отворя тема за кастинга на ЛУДОГОРЕЦ
!. Научих, че животът е корав, но аз сьм по-корав от него. Научих,че трябва да съм дявол, за да не ме пращат по дяволите..НАУЧИХ ГО, НО ПО ТРУДНИЯ НАЧИН!!!!И помнете - не е важно какъв е човек отвън, ако е пълен боклук отвътре...!
промени

d345
Мнения: 140
Регистриран на: 02 ное 2008 17:38
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) - 3:2 FT

Мнениеот d345 » 29 юли 2012 22:54

Господ дава,но и взема!
Интересно ми е какво имаш да казваш за кастинга и кога ще му дойде времето?!

Потребителски аватар
aleks751226
Мнения: 130
Регистриран на: 28 авг 2008 10:47
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) - 3:2 FT

Мнениеот aleks751226 » 29 юли 2012 23:09

]Господ дава,но и взема!
Интересно ми е какво имаш да казваш за кастинга и кога ще му дойде времето? Изморен съм сега ,но ти обещавам ,че ще ти кажа.
!. Научих, че животът е корав, но аз сьм по-корав от него. Научих,че трябва да съм дявол, за да не ме пращат по дяволите..НАУЧИХ ГО, НО ПО ТРУДНИЯ НАЧИН!!!!И помнете - не е важно какъв е човек отвън, ако е пълен боклук отвътре...!
промени

мим
Мнения: 164
Регистриран на: 01 юни 2012 23:24
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) - 3:2 FT

Мнениеот мим » 29 юли 2012 23:39

Според мен просто има още какво да доизглаждаме и учим, за да сме на прилично ниво в европейските турнири. Момчетата за една година постигнаха много и играха достойно. Грешки има, както в треньорските смени, така и в играчи, но посоката, в която се върви е правилна и рано или късно при постоянство и премахване на слабите места ще даде резултат. На мен ми хареса много това, че момчетата си играха съвсем освободено и спокойно.със самочувствие,надиграха Динамо, но липсва още голямата класа за Европа. А що се касае за Господ, че имало, както не едно изказване има, мисля, че този господ ни поучава във момента, а не, че си връща за нещо. Господ си връща на всички останали, които плюха най-безочливо по нашия отбор, а видяхме до къде и как стигнаха техните клубове. Така че да не намесваме този господ вече, фразата се изтърка, каквото сам си направиш, никой друг не може да ти го направи...
Докато феновете на столичните "грандове" негодуват и се чудят какви протести да измислят, понеже вече всичко там падна под всякакво достойнство, то при Лудогорец всичко е спокойно,дори на първата тренировка си аплодирахме момчетата и още веднъж показахме, че сме с тях. Това е достатъчно красноречиво, а не някакви разбирачи да плюят постоянно по отбора ни. и да продължаваме да дъвчем по темата за този мач, просто няма вече смисъл, гледаме напред , света не е свършил, предстои първенство, а за догодина...ще видим...

Потребителски аватар
SaNdOoO
Мнения: 145
Регистриран на: 07 юли 2012 11:01
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) - 3:2 FT

Мнениеот SaNdOoO » 30 юли 2012 16:31

Най - после жалбата официално макар и закъсняла е факт ! Да видим сега какво ще последва от страна на УЕФОМАФИЯТА :evil: :evil: :evil:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.

joro65
Мнения: 752
Регистриран на: 02 ное 2009 00:32
Skype: KOMAZEC
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) - 3:2 FT

Мнениеот joro65 » 30 юли 2012 17:35

Жалба ,ама за поведението на зрителите.....за съдията ще е срамно да се подава жалба....дано всички съдии у нас вземат пример как се свири!
Изображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта