В.Стефанов: Лудогорец хваща и обработва съдиите

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

fen4ica
Мнения: 153
Регистриран на: 11 окт 2011 13:36
Контакти:

Re: В.Стефанов: Лудогорец хваща и обработва съдиите

Мнениеот fen4ica » 18 окт 2011 11:54

За работата на некадърните собственици на клубове като Венци Стефанов са характерни някои неща, които ги отличават от добрите, като такъв ще визирам Кирил Домусчиев. Основното е скандалността лъхаща от говоренето и изявленията на Венци Стефанов. Общо взето той не казват нищо друго а набляга за скандални „сензации”. Като че ли делникът на този човек е изпълнен с шокиращи разкрития, повечето от които са възмутителни. Ако говоренето и нападките му отговаряха на истината, то със сигурност би трябвало да бъде подплътено с доказателства. Този човек провален от собствената си некадърност винаги търси проблема в другите, убеден, че е велик и винаги прав. Завидното самочувствието на Венци Стефанов, провалил един столичен клуб като Славия,и нарече феновете си "шлякарници" има наглостта да напада по доста долен и гнусен начин хората! Хората, които работят и успяват. :roll:

Потребителски аватар
pumpo
Мнения: 1060
Регистриран на: 07 мар 2010 00:21
Контакти:

Re: В.Стефанов: Лудогорец хваща и обработва съдиите

Мнениеот pumpo » 18 окт 2011 16:25

fen4ica написа:За работата на некадърните собственици на клубове като Венци Стефанов са характерни някои неща, които ги отличават от добрите, като такъв ще визирам Кирил Домусчиев. Основното е скандалността лъхаща от говоренето и изявленията на Венци Стефанов. Общо взето той не казват нищо друго а набляга за скандални „сензации”. Като че ли делникът на този човек е изпълнен с шокиращи разкрития, повечето от които са възмутителни. Ако говоренето и нападките му отговаряха на истината, то със сигурност би трябвало да бъде подплътено с доказателства. Този човек провален от собствената си некадърност винаги търси проблема в другите, убеден, че е велик и винаги прав. Завидното самочувствието на Венци Стефанов, провалил един столичен клуб като Славия,и нарече феновете си "шлякарници" има наглостта да напада по доста долен и гнусен начин хората! Хората, които работят и успяват. :roll:

Искам да те попитам ,какво Домусчиев направи с вашите фенове-зимата???

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: В.Стефанов: Лудогорец хваща и обработва съдиите

Мнениеот Libera » 18 окт 2011 18:39

Венци е циркаджия и това го знае всеки, но по-голям глупак от този, който му се хваща на парада няма! ФК Лудогорец стана ФК Декларация, но всеки си носи кръста. Ако в един момент ви се налага да търсите помощ от другите отбори за нещо, ще усетите колко тъпо е да настройваш всички срещу себе си и тогава декларациите на онова провалено комунистическо журналистче в ръководството ви няма да помогнат!

ronin3
Мнения: 54
Регистриран на: 18 яну 2009 22:31
Контакти:

Re: В.Стефанов: Лудогорец хваща и обработва съдиите

Мнениеот ronin3 » 19 окт 2011 00:08

Едно семейство фенове на Славия отива на пазар.Изведнъж малкото момче вижда фенове на Лудогорец и решава, че и той ще стане такъв. Отива при татко си и казва: -Тате, тате, аз съм фен на Лудогорец! Баща му го зашлевил и му казал: -Отивай при майка си! КАто отишъл при майка си и й казал, че е фен на Лудогорец, тя също го зашлевила и го претила да ги чака в колата! Като се върнали родителите попитали момчето: -А сега научи ли нещо? -Да, от 20 минути съм фен на Лудогорец и вече намразих феновете на Славия!:)

fen4ica
Мнения: 153
Регистриран на: 11 окт 2011 13:36
Контакти:

Re: В.Стефанов: Лудогорец хваща и обработва съдиите

Мнениеот fen4ica » 19 окт 2011 09:16

Libera написа:Венци е циркаджия и това го знае всеки, но по-голям глупак от този, който му се хваща на парада няма! ФК Лудогорец стана ФК Декларация, но всеки си носи кръста. Ако в един момент ви се налага да търсите помощ от другите отбори за нещо, ще усетите колко тъпо е да настройваш всички срещу себе си и тогава декларациите на онова провалено комунистическо журналистче в ръководството ви няма да помогнат!


За това си абсолютно прав и споделям мнението ти! За съжаление това не зависи нито от мен нито от феновете. Надявам се Домусчиев да се намеси и да прекрати тази практика. Със сигурност това неговият стил, но нали си има назначени хора там на които има доверие. Аз лично искрено се надявам това да се промени!

fen4ica
Мнения: 153
Регистриран на: 11 окт 2011 13:36
Контакти:

Re: В.Стефанов: Лудогорец хваща и обработва съдиите

Мнениеот fen4ica » 19 окт 2011 09:18

pumpo написа:
fen4ica написа:За работата на некадърните собственици на клубове като Венци Стефанов са характерни някои неща, които ги отличават от добрите, като такъв ще визирам Кирил Домусчиев. Основното е скандалността лъхаща от говоренето и изявленията на Венци Стефанов. Общо взето той не казват нищо друго а набляга за скандални „сензации”. Като че ли делникът на този човек е изпълнен с шокиращи разкрития, повечето от които са възмутителни. Ако говоренето и нападките му отговаряха на истината, то със сигурност би трябвало да бъде подплътено с доказателства. Този човек провален от собствената си некадърност винаги търси проблема в другите, убеден, че е велик и винаги прав. Завидното самочувствието на Венци Стефанов, провалил един столичен клуб като Славия,и нарече феновете си "шлякарници" има наглостта да напада по доста долен и гнусен начин хората! Хората, които работят и успяват. :roll:


Искам да те попитам ,какво Домусчиев направи с вашите фенове-зимата???


Какво е направил Домусчиев зимата с феновете? Аз лично не знам! Ти ми кажи!?

Потребителски аватар
mishkar
Мнения: 491
Регистриран на: 03 авг 2008 17:37
Контакти:

Re: В.Стефанов: Лудогорец хваща и обработва съдиите

Мнениеот mishkar » 19 окт 2011 09:33

Венци какъв е няма значение...Славия е вечна, а някои тимове са еднодневки!
П.П. Аз пък не искам Лудогорец да е шампион.
нямам подпис...

fen4ica
Мнения: 153
Регистриран на: 11 окт 2011 13:36
Контакти:

Re: В.Стефанов: Лудогорец хваща и обработва съдиите

Мнениеот fen4ica » 19 окт 2011 10:25

mishkar написа:Венци какъв е няма значение...Славия е вечна, а някои тимове са еднодневки!
П.П. Аз пък не искам Лудогорец да е шампион.


Голямо значение има какъв е Венци! Той е лицето на клубът ви! Нищо против Славия, дай Боже да има по вече успехи, но с такъв човек като него, който реве като вдовица за ****** нищо добро не ви чака! Този човек оплюва играчите си, оплюва феновете си, жаден за изяви пред камерите, известен с цветущия си речник и вечно мрънкащ......за какво да говорим!? Кой харесва Венци? Та самите вие не го харесвате. Славия си клуб за уважение, заради името, традициите, пак казвам пожелавам им успехи, но не с такова лице, не с такъв циркаджия!

П.П. Дали сме тип еднодневка времето ще покаже! Аз пък искам Лудогорец да е шампион!

Потребителски аватар
metalwar
Мнения: 3
Регистриран на: 20 фев 2011 13:39
Контакти:

Re: В.Стефанов: Лудогорец хваща и обработва съдиите

Мнениеот metalwar » 21 окт 2011 08:21

Когато фактите говорят и боговете мълчат.Само това говедо Стефанов има простотията да се показва в национален ефир и да дрънка глупости.Кой съдия помогна за този резултат бе Стефанов коментирай това.
Изображение
FUCK THIS WORLD-HEAVY METAL WILL NEVER DIE!!!
Изображение

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: В.Стефанов: Лудогорец хваща и обработва съдиите

Мнениеот Unforgiven_M » 24 окт 2011 18:57

Венци да си гледа отбора. Не Лудогорец са му виновни, че Славия имат една купена титла със Сираков в отбора и оттогава нищо...


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта