Разкритията на Зоран Златковски!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот luxorus » 10 авг 2011 17:20

Добре бе Петев,щом за нищо не става,защо си го взел в отбора.На 100% вярвам в думите на македонеца.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
ludogorec
Мнения: 64
Регистриран на: 05 юли 2011 19:01
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот ludogorec » 10 авг 2011 17:34

абе чак на 100 не са ама.....
а аз да питам пък петев колко отбора смени като "тренер " :lol: и какви успехи е постигнал .
лудогорец

Потребителски аватар
ludogorec
Мнения: 64
Регистриран на: 05 юли 2011 19:01
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот ludogorec » 10 авг 2011 17:37

а след 5-я кръг :?: ако няма резултати :) . как ли ще се оправдава :roll:
лудогорец

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот FCH » 10 авг 2011 17:44

Онзи ден като го гледах и слушах след мача с локомотив, Петев ми напомняше на Стоичков - като изказ и маниери, дори по диалект го доближаваше... Никак не е очудващо, че дълго няма да се задържи... Не знам помните ли, но дори от слеското тимче на Любимец бе освободен, заради интриги с президента!

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот greenlandia » 10 авг 2011 18:10

"Издънка срещу Берое"! чакайте че нещо не разбрах от къде на къде като паднат ще е издънка?
Излизаме бием си ги и да си отиват по живо здраво от там дето са дошли. Въобще не ме интересуват техните проблеми.
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
kostura_1912
Мнения: 232
Регистриран на: 05 авг 2008 21:14
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот kostura_1912 » 10 авг 2011 18:26

Добре да му се не види,защо тези неща се казват,когато вече не си част от отбора?Ако си мъж излез и кажи всичко още докато си в лудогорец!Повечето ни футболисти в първенството ни са такива,като този Зоран! :evil:

Потребителски аватар
labrador2
Мнения: 460
Регистриран на: 27 авг 2009 23:05
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот labrador2 » 10 авг 2011 18:30

Тимчето на Лудогорец си е много добро за елитната А група на този етап, и е добре дошло под мощното крилце на пералнята БФС (Както и елитен национален треньор като Матеус). Ще изперат паричките ...и балончето ще се спука :)
ТОЙ НЕ УМИРА
Изображение

slomera
Мнения: 336
Регистриран на: 08 авг 2011 13:29
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот slomera » 10 авг 2011 18:47

cska - maina написа:
Cesc Fabregas написа:Говори твърде подробно и не вярвам чак всичко да си е измислил. Вероятно до някаква степен е поукрасил историята, но аз съм по-склонен на него да вярвам, защото още като футболист тоя Петев беше пълен селянин и простак! Много добре го помня какъв беше! :roll:

Прав си, че Петев си е селянин[и в сурата и в говора], ама откъде на къде в блица излиза интервю със зоран и ако ги следиш блица, че имат две интервюта в годината. Моето мнение е, че сега нарочно ще се издънят с Берое и ще назначат най-вероятно Стойчо за треньор ;)
стойчо не би приел такава селекция от кол и въже,но хипотетично е възможно.

Потребителски аватар
ludogorec
Мнения: 64
Регистриран на: 05 юли 2011 19:01
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот ludogorec » 10 авг 2011 20:58

[quote="labrador2"]Тимчето на Лудогорец си е много добро за елитната А група на този етап, и е добре дошло под мощното крилце на пералнята БФС (Както и елитен национален треньор като Матеус). Ще изперат паричките ...и балончето ще се спука :)[/quote



то щото в България е останал здрав балон :lol: , я се вижте бе грандове- до къде я докарахте . :?:
скривай се и не коментирай кой е балон . щото се пукате от яд , че при нас нещо се прави и леете помия наред
лудогорец

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Разкритията на Зоран Златковски!

Мнениеот D.Georgiev » 11 авг 2011 19:20

А какво ще кажете за декларацията на "ръководството" по случая? Изключително непрофесионално написана, не мога да повярвам, че официалната прес-служба на отбора е паднала до нивото и тона на Златковски. За футболист е нормално да се изкаже по този начин, но ръководството да тръгне да се подиграва и да плюе е просто неприемливо.
По самия стил декларацията много наподобява изказването на Петев от вчера - същата ирония, същите нападки за първенство и футболни качества, най-вероятно някой е поправил граматичните и правописните грешки на Петев и така е публикувана. Аз лично съм много разочарован, защото до момента всичко изглеждаше доста професионално. Явно в отбора има хора, на които мястото им просто не е там.
Много се надявам да го махнат Петев, толкова причини се събраха вече, че сигурно трябва да се отвори нова тема. Иначе пожелавам успех на Лудогорец в мача с Берое, но на 90% съм сигурен че ще загубят мача.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта