Великия мач : ЛУДОГОРЕЦ - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 11:10 сл.дузпи

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Великия мач : ЛУДОГОРЕЦ - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 11:10 сл.дузпи

Мнениеот snakebite » 22 окт 2012 22:29

NEFTOCHIMIK 1962 написа:Пак да кажа: Това е турнир за купата на БФС който е второстепенен.Не е за купата на България или КСА и не носи никакви дивиденти(участия в УЕФА и т н.) Отборите от долните групи играят за презтиж,а тези от А и Б група много често не си дават зор-не всички разбира се-ето Етър е шампион и играе сериозно и взема и този трофей


Така е, но предните години е имало много изненади , особено за Купата на съветската армия, който е бил сериозен турнир - през 1983 година и двата отбора са от Б група, през 1984 - Доростол,много полуфинали - на споменатите отбори, също Светкавица, Нефтохимик - има полуфинал 1987 година, много по интересно е било и никой не ги е подценявал, просто в един мач са ставали изненади !!. Мисля че имаше и един Чепинец (Велинград) отстранил Левски !
Твърдо съм за остраняване в един мач, голяма емоция е за нископоставените отбори !!!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Великия мач : ЛУДОГОРЕЦ - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 11:10 сл.дузпи

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 22 окт 2012 22:29

http://www.todor66.com/football/Bulgari ... _1981.html За любителите на статистиката
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Великия мач : ЛУДОГОРЕЦ - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 11:10 сл.дузпи

Мнениеот james » 22 окт 2012 23:13

bluesupport написа:
james написа:Незнам защо не го помня този мач ,но това беше една от годините през които бяхме най-добрия отбор в България и не ни позволиха да станем Шампиони само по политически причини както през 1995,2007,2008,2010.


Ти явно си гледал някое друго първенство. Сезон 2009/2010 шампион е Литекс с 12 точки преднина пред втория Цска, вие сте четвърти на 18 точки разлика зад първия, какъв шампион те гони не мога да разбера. С Литекс губите и двата си мача, с Цска имате равен и загуба с 5:1, само срещу нас имате две победи. Да кажеш, че заслужавахте да сте преди нас съм съгласен, ама шампиони чак, хайде малко по-сериозно. Сезон 2007/2008 има ли смисъл изобщо да го коментираме, след като Цска стана шампион с 16 точки пред ЛЕВСКИ, а вие сте 3-ти на 21 точки зад шампиона. 2006/2007 сте отново 3-ти след ЛЕВСКИ и Цска, този път разликата е само 5 точки, но директните двубои и с двата отбора изобщо не говорят във ваша полза. През сезон 1994/1995 сте втори зад нас на 11 точки, да не ти припомням мачовете от тогава. Отборът ви ме кефи, но хайде спрете с небивалиците, защото повечето тук не гледаме футбол от оня ден.

2007 Левски ни бие в мач с 5:3 при 4 абсолютно измислени гола с което ни отстранява от титлата последващите безмислени мачове разликата се увеличава.
2010 На Гигов му казват ,че няма да му купят шибаните вертолети ако не пусне червеносинята коалиция в Европа-следствие 7 поредни загуби или 8.
2008 явно съм я объркал с някоя съседна -не съм статистик.
Но темата беше за Лудогорец ,които с аматьорски отбор успяват да постигнат сериозен успех.Сега е лесно като просто притежават най-качествените играчи в БГ шампионата.Между които са и не малко футболисти ,които не им позволиха да станат Шампиони с Локомотив.

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Великия мач : ЛУДОГОРЕЦ - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 11:10 сл.дузпи

Мнениеот grasiani » 23 окт 2012 00:25

Абе най голямата изненада която съм гледал когато Марек спечели КСА срещу големия фаворит ЦСКА. не знам какво значи препълнен стадион в Разград но в предвид големината на града предполагам най много 10 000 хиляди ,може и да е имало атмосфера,но по голяма емоция от това да гледаш мачове с публика над 35 000 хиляди души няма особено когато всичко се решава в мач-бараж който зависи влизане в А група наистина славни времена.

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Великия мач : ЛУДОГОРЕЦ - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 11:10 сл.дузпи

Мнениеот Pride » 23 окт 2012 08:10

Състава ни тогава беше уникален по едно време имаше 17 мача без загуба. Явно е било голяма драма.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта