Контрола: Лудогорец-Стяуа FT-1:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Артилериста
Мнения: 1092
Регистриран на: 02 ное 2010 13:54
Контакти:

Re: Контрола: Лудогорец-Стяуа 8.09.2012, 18.00h

Мнениеот Артилериста » 05 сеп 2012 22:50

ХИКС :!:
"ЦСКА-всичко започва и свършва така.Тези 4 букви са моят живот"

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Контрола: Лудогорец-Стяуа 8.09.2012, 18.00h

Мнениеот sandi74 » 05 сеп 2012 22:52

1х2 :) :) :)

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Контрола: Лудогорец-Стяуа 8.09.2012, 18.00h

Мнениеот actrus » 06 сеп 2012 14:28

Както и да завърши контролата със Стяуа е голям + за Лудогорец. Вдига се реномето и духа на отбора. Разни софийски шампиони що не си гледат батака. Шампиона е един-само Лудогорец. Ще се молите и тая година да ви дадем калъфките ама не .

kev1n
Мнения: 615
Регистриран на: 15 яну 2012 14:08
Контакти:

Re: Контрола: Лудогорец-Стяуа 8.09.2012, 18.00h

Мнениеот kev1n » 06 сеп 2012 20:54

Моци няма ли повиквателна ? Теро и Гулдан имат, ако има и моци става кофти щото отъняваме откъм централни и трябва Дидо да играе........ 1оо% бековете ще са бразилско дуо - Шоко и Кейсара. Крилата - Мишо и Гела. а Костадинов ако няма повиквателна съм 1оо% сиугрен, че е титуляр. Вероятно ще видим смяна 6о/3о Роман/Кешада. Другия вариант е деко да започне като ляво крило, и да направят смяна Мишо/Марселинйо, като мишо минава крило, а миро плеймейкър. Топ звездите им в атака ще липсват. Прогноза: +2 за Лудогорец!

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Контрола: Лудогорец-Стяуа 8.09.2012, 18.00h

Мнениеот D.Georgiev » 06 сеп 2012 22:03

kev1n написа:Моци няма ли повиквателна ? Теро и Гулдан имат, ако има и моци става кофти щото отъняваме откъм централни и трябва Дидо да играе........ 1оо% бековете ще са бразилско дуо - Шоко и Кейсара. Крилата - Мишо и Гела. а Костадинов ако няма повиквателна съм 1оо% сиугрен, че е титуляр. Вероятно ще видим смяна 6о/3о Роман/Кешада. Другия вариант е деко да започне като ляво крило, и да направят смяна Мишо/Марселинйо, като мишо минава крило, а миро плеймейкър. Топ звездите им в атака ще липсват. Прогноза: +2 за Лудогорец!


Моци в момента не е национал и като не го пускат титуляр в "Лудогорец" няма и да стане. Забравяш за Мантула при централните защитници. Мачът според мен ще завърши с победа от 1 гол за един от двата отбора.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Hardi
Мнения: 116
Регистриран на: 13 яну 2011 17:10
Контакти:

Re: Контрола: Лудогорец-Стяуа 8.09.2012, 18.00h

Мнениеот Hardi » 06 сеп 2012 22:04

kev1n написа:Моци няма ли повиквателна ? Теро и Гулдан имат, ако има и моци става кофти щото отъняваме откъм централни и трябва Дидо да играе........ 1оо% бековете ще са бразилско дуо - Шоко и Кейсара. Крилата - Мишо и Гела. а Костадинов ако няма повиквателна съм 1оо% сиугрен, че е титуляр. Вероятно ще видим смяна 6о/3о Роман/Кешада. Другия вариант е деко да започне като ляво крило, и да направят смяна Мишо/Марселинйо, като мишо минава крило, а миро плеймейкър. Топ звездите им в атака ще липсват. Прогноза: +2 за Лудогорец!


Костадинов е с повиквателна при младежите, така че до Бургзорг може и Миро Иванов да играе...
Изображение
Спиралата на Max Factor прави миглите да изглеждат до три пъти по-дълги...
Мисля, че Max Factor трябва да почне да прави презервативи !

kev1n
Мнения: 615
Регистриран на: 15 яну 2012 14:08
Контакти:

Re: Контрола: Лудогорец-Стяуа 8.09.2012, 18.00h

Мнениеот kev1n » 07 сеп 2012 15:27

Теро (Мантула) е финладнски младежки :) с повиквателна е той :) затова казах, че отъняхме от към централни. Но щом моци не е актуален национал НП :) ше ги мачка ;д заформихме доста добро съставче ;р само бурдзорг ме притеснява ;х


Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Контрола: Лудогорец-Стяуа 8.09.2012, 18.00h

Мнениеот tsonpen » 08 сеп 2012 20:29

Най се радвам за Кишада и не искам да бъда на мястото на Бакалов, който беше освиркан от публиката. Направи може би най-слабия си мач. Стабилен Чворович. И при гола на Стяуа беше адекватен, но беше очи в очи с нападателя и затова не можа да спаси.
Общо взето всички показаха качества с изключение на Бакалов, който според мен под напрежение прави глупости, не че няма качества.
Полезен мач и на мен резултатът ми харесва.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Контрола: Лудогорец-Стяуа 8.09.2012, 18.00h

Мнениеот D.Georgiev » 08 сеп 2012 20:33

За мача като цяло - с оглед на показаното от двата отбора резултатът беше напълно справедлив. Може би владеехме топката с една идея повече, но пък чистите положения за двата отбора бяха по равно.

Играчите:

Чворович – каквото можеше да спаси го направи. При гола нямаше никаква вина, ударът на Роча беше много хубав с вътрешен фалц в далечния ъгъл. Дори ми се стори, че ако ударът му беше прав и по земя, то сърбинът щеше да спаси и това. Въпреки годините си според мен той вдъхва много повече спокойствие на защитата пред него. Аз го оценявам с 7/10.

Кайсара – игра малко под обичайното си ниво. Като цяло направи добър мач, допусна няколко грешки, но пък и доста помагаше както на Гела, така и на Деко след това. 6,5/10

Шоко – добър мач и за него. Да, голът отново дойде от неговата зона, но това си беше контра като всяка друга и вината му трябва да се раздели с Марем и Бургзорг. Щом играем с двама дефанзивни полузащитници, значи когато се включат бековете трябва един от тях да покрие зоната им или да мине в центъра на отбраната, а централния защитник да премине в тази зона. В случая нито единия, нито другия го направи, а пет футболиста се събраха около двама и напълно забравиха за Роча, който имаше време да пие и едно кафе преди да отиграе. Иначе намеси на Шоко ни спасиха от поне още две 100% положения. Търсеше топката, играеше му се, но му личи че на скамейката не може да поддържа форма. Бъркаше и доста от центриранията, което не е типично за него. 6,5/10

Барт – напълно типичен мач за него. Игра на обичайното си ниво и няма кой знае какво да се коментира в играта му – 7/10.

Моци – доста добър мач за румънеца. Изигра си пълни 90 минути при който пробиви от неговата зона нямаше. Покриваше добре Кайсара, когато излизаше напред. Направи няколко грешни паса при изнасянето на топката, но това е нормално. 7/10

Мерем – за пръв път го видях това момче и като цяло си личи че има качества. Доста по-бърз е от останалите централни. Направи няколко добри влизания, но пък голяма част от вината за гола беше и негова. Имаше достатъчно време, за да покрие Роча. 6/10

Генчев – този път направи добър мач. Определено стоеше доста по-стабилно и вдъхваше спокойствие на съотборниците си. Бори се много. 7/10

Бургзорг – слаб мач за холандеца не само заради картона. В доста ситуации влизаше много грубо и може би ако мачът беше официален щеше да напусне и по-рано. Доста грешни пасове, доста пъти не беше пласиран правилно и се чудеше как да догонва човека си. Направи няколко добри отнемания и като цяло тича доста, но това не ми променя оценката за него. 5/10

Бакалов – очаквам мача, срещу който и да е отбор, в който той няма да бъде най-слабият играч на терена. Нито един добър креативен пас, нито един добър пробив, никакво първо докосване, атака минаваща през него беше и атака приключваща при него. Не знам дали има какво да му се коментира, освен да се запитаме дали не са рода с Петев? 3/10

Гела – започна добре първото полувреме, но постепенно се поизгуби. Като цяло си личи че е започнал да се разбира по-добре със съотборниците си. Направи няколко добри пробива, но трябва да поработи над головия пас и центриранията си. 6,6/10

Александров – отдавна не го бях виждал в толкова слаба форма. Не направи добър мач, задържаше топката прекалено много, явно искаше да направи нещо изключително и да се докаже, но не му се получи. Въпреки това на фона на Бакалов си беше направо Меси. Имаше желание, отправи няколко удара, но определено е длъжник в този мач. При положението от първото полувреме трябваше да отбележи. 6,2/10

Деко – както винаги се включи добре и отново показа много желание и хъс, но този мач просто не можа да направи решаващо отиграване (а нямаше и време). 6,6/10

Марселиньо - не игра много, но и не можа да покаже това, което умее. Все пак доста раздвижи играта, атаките започнаха да преминават през него и отборът започна да изглежда една идея по-идеен. 6,6/10

Безяк – личи му на словенеца, че има качества. Силен е с топката в крака, но все още не се разбира добре със съотборниците си и ми се вижда доста притеснен. Това повлия значително на представянето му. Направи няколко добри пробива, тича доста, като цяло по начина си на движение прилича на Бадема. Отдаде му се една възможност, но нямаше време за по добро отиграване. 6,2/10

Кишада – мина може би точно около една година, откакто не съм го виждал в такава форма. Много добро включване и то не заради гола. Много добре се движеше без топка, първото му докосване беше много добро, което му позволяваше да играе на голяма скорост и с голяма острота. Дано да продължи така, но се съмнявам – доста е непостоянен. 7,5/10

Тактиката:

Както казах и по-горе като цяло с тези играчи отборът изглеждаше прилично, но тези припокривания на бековете изобщо не са отработени. Видяхме това и при титулярите в мачовете с „Динамо“ и „Берое“. След като се играе с резервите няма да бъда критичен към останалите слабости и няма да коментирам Петев.

П.П. Пропуснах да добавя като бележка, че ако не беше оня бездарник Бакалов, футболисти като Безяк и Александров можеше да направят далеч по-добър мач.
Последна промяна от D.Georgiev на 08 сеп 2012 20:41, променено общо 3 пъти.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта