Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот Blue_Lion » 12 юли 2012 21:13

BBB са огромни ! Радвам се, че прекратиха бойкота, но не и войната срещу оня идиот Мамич който е Батков, Венци Стефанов и Томов взети заедно на квадрат ! Интересно ще е ако дойдат в България ;)
Изображение

Rodn1
Мнения: 3229
Регистриран на: 14 окт 2008 15:32

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот Rodn1 » 12 юли 2012 21:43

Миналата година очаквах нещо интересно от Висла (Краков) като дойдоха в Ловеч, а те бяха само една сурия алкохолици дето леко надвикаха ловешката армада от 10 човека.Сега ще стане нещо подобно.

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот snakebite » 12 юли 2012 21:47

Eminem, е едно меко казано неосведомено момче, да не кажа и една по-силна дума че ще ме баннат ! Отваря справката за преброяването на населението и гледа и..ако намери факта че 90 процента са турци в Разград, лично аз ще се кръстя Асан.
А що се отнася за хърватите -без коментар, а армейците - хем виновни че ги биха, хем сега и ще подкрепят хърватските усташи . Уж българи се пишат, пък действат родоотстъпнически . Още малко и ще заместят хърватите в клетката... :)
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот dunavfc » 12 юли 2012 21:48

Ебахти възхваляването на тия пичове от БББ,сякаш не са футболни фенове,а военна хунта или някакви революционери от Колумбия...Убеден съм,че ако тръгнат да се правят тука на мъже пред нашите полицаи,дълбоко ще съжаляват...Ако си мислите,че идват тук някакви бръснати нацисти,всеки с нож,бомба,брадва или пистолет,спрете филма и влезте в реалноста.А оня пък смешник,дето каза,че феновете на ЦСКА били малко по-кротки от тези на Динамо да се обеси някъде,вас ви направиха смешни в Мездра и в Сандански,тръгнали да се мерят с някого...Когато съберете 8-10 хил. души средна посещаемост в България,тогава ще се сравнявате с Црвена Звезда,Партизан,Динамо,Хайдук,Паок и т.н.

Потребителски аватар
БАТТЯНА
Мнения: 266
Регистриран на: 17 май 2010 19:58
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот БАТТЯНА » 12 юли 2012 21:53

sneludik написа:Аз не мога да разбра,какви са тези фенове,дето се месят в работите на клуба.Нито е техен,нито пари дават,от тях се иска подкрепа.Като толкова разбират да вземат си купят клуба и да се знае кой командва парада.
Относно БББ,така съм се уплашил,че не мога да спя,барикадирах се в старата панелка,заредил съм се с брадви,чукове и кухненски ножове :lol: :lol: :lol: Така ме е страх,че баба Костадинка,ходи да ми купува хляб от магазина.
Не знам ония колко са луди,ама не са имали работа с мръсната капанска душа,да заповядат,ще ги посрещнем по дрехите и ще ги изпратим по акъла :twisted:

ха дано не се предавайте ;) ;) ;)
За враговете на демокрацията и републиката-СМЪРТ

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот Blue1914 » 12 юли 2012 21:58

Пред винкелО и тръбниОт ключ всички са равни! 8-) Питайте офанзивните! ;)

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12888
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот Eminem » 12 юли 2012 22:03

Blue1914 написа:Пред винкелО и тръбниОт ключ всички са равни! 8-) Питайте офанзивните! ;)

Винкело е патент на Миньоро от Перник.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот MCMXIII » 12 юли 2012 22:08

Няма нищо по- гнусно от това, да подържаш небългарски отбор срещу нашенци. Еничари инаги е имало :(
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот tsonpen » 12 юли 2012 22:09

Eminem написа:Не знам дали 90 % са турци, ама все турска реч чувам по улиците. Имам и познати, които са от Разград и го мразят и казват, че е пълно с турци.

В този ред на мисли можем да кажем същото и за цяла България. Не разпространявайте измислици или слухове, които нямат нищо общо с реалността. Българите в Разград са убедително мнозинство, което може да се потвърди и от местните избори. Етническа партия никога не е достигала дори балотаж. Около Разград има турски села, но има и чисто български (капански) села. Време е да се спре с тези глупости, светът вече е глобално село, а кой-колко струва не зависи от етноса му.
Аз има двама приятели турци. Българският и на двамата е много по добър отколкото на повечето българи. Интелигентността им е забележителна. Ако поне 1/5-та от българите бяхме поне близо до нивото на тия двама приятели, щяхме да сме много напреднала нация. Така че, недейте слага всичко под един знаменател.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Ето какви хърватски фенове ще гостуват в Разград

Мнениеот snakebite » 12 юли 2012 22:11

Eminem написа:
snakebite написа:Eminem, е едно меко казано неосведомено момче, да не кажа и една по-силна дума че ще ме баннат ! Отваря справката за преброяването на населението и гледа и..ако намери факта че 90 процента са турци в Разград, лично аз ще се кръстя Асан.
А що се отнася за хърватите -без коментар, а армейците - хем виновни че ги биха, хем сега и ще подкрепят хърватските усташи . Уж българи се пишат, пък действат родоотстъпнически . Още малко и ще заместят хърватите в клетката... :)

Не знам дали 90 % са турци, ама все турска реч чувам по улиците. Имам и познати, които са от Разград и го мразят и казват, че е пълно с турци.


Специално за тебе проверих населението на град Разград е 31 226 жители , българи 24 701 жители, турци - 5902 жители, роми - 288 жители, 335 други и неопределени. Сметни си ги в проценти. Ако вземем общината с околните села, население 47 215 жители, 30 660 българи, 14 296 турци, пак може да си ги сметнеш в проценти. Можеше да сметнеш и колко е посещаемоста на мачовете - 1/6 от населението ходи на мач , когато постигнете това, ела и се обади !!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта