Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот tsonpen » 13 юли 2012 10:12

donpacko написа:Просто нямах много време да поздравя Георгиев,Мад и Тсонпен за успеха.Дано наистина мача да ви е харесал и да сте останали доволни.Дано и във сряда към 23:35 да сте радостни пак.


Мерси, надявам се и ти да си доволен. Още веднъж ще кажа, че няма как нещата с обора да са напълно идеални за феновете. При това в Лудогорец те стоят по може би най-добрия начин в момента. Да не пропускаме историята, която се пише в настоящето заради неизбежните неуредици покрай бързото израстване! :)
Много фенове не са били свидетели на знаменатилни събития за отбора си, при нас те стават пред очите ни. За последната година съм пропуснал много мачове на Лудогорец, но вчера си дадох сметка, че бях и на трите мача в които се вдигнаха купи, както и на Армията през есента, когато започнахме да мечтаем, пък и на третата поредна загуба (при това домакинска), когато разочарованието достигна своя връх.

snakebite написа:
tsonpen написа:Мерси. Грешката е моя. Броих само требъла на Левски през 1984-та година. И в Уикипедия не е отбелязана 2007-ма.


Два отбора имат требъл освен нас.

Мерси. :)
Грешно се изразих, знам, че сме третият отбор в България с това постижение, но съм пропуснал, че Левски са го правили на два пъти, а вторият път в комплекта е Купата на България, така че те са първи с тази купа.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта