Евертън-Лудогорец, 2 август 2012, контрола, FT 1:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Мач на Лудогорец с Евертън?

Мнениеот tsonpen » 02 авг 2012 23:41

Престижна контрола, престижен резултат! Лудогорец се завръща по най-добрия начин след мача в Загреб.
Надявам се Чворович вече да застъпи плътно, Голубович да е само резерва.
Петев по най-добрия начин отговори на мърморенето спрямо него. Днес си мислех точно това - че трябва да се научим да преценяваме по сухите факти. Мнения има много, грешки има много, но когато един човек оформя характера на отбора, работи упорито и записва впечатляваща статистика, нямаме право да говорим срещу него.
Напълно съм съгласен с това, което каза Георгиев, че нашите играят освободено в контролите, а под напрежение понякога ги обхваща паниката. Това се виждаше и в първенството. Не знам с времето и след още важни срещи зад гърба дали ще има промяна или трябва да се положат някакви конкретни усилия за да се промени това. Вероятно и двете.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Мач на Лудогорец с Евертън?

Мнениеот D.Georgiev » 03 авг 2012 00:05

tsonpen написа:Престижна контрола, престижен резултат! Лудогорец се завръща по най-добрия начин след мача в Загреб.
Надявам се Чворович вече да застъпи плътно, Голубович да е само резерва.
Петев по най-добрия начин отговори на мърморенето спрямо него. Днес си мислех точно това - че трябва да се научим да преценяваме по сухите факти. Мнения има много, грешки има много, но когато един човек оформя характера на отбора, работи упорито и записва впечатляваща статистика, нямаме право да говорим срещу него.
Напълно съм съгласен с това, което каза Георгиев, че нашите играят освободено в контролите, а под напрежение понякога ги обхваща паниката. Това се виждаше и в първенството. Не знам с времето и след още важни срещи зад гърба дали ще има промяна или трябва да се положат някакви конкретни усилия за да се промени това. Вероятно и двете.


Само за Петев не мога да кажа още, че е намерил отговор за нападките. Знаем че отборът играе добре, изграден е стил, доизпипват се детайли, сега се работи и над статичните положения, но лично аз ще му сваля шапка когато отборът се научи да се справя в трудните моменти. Днес "Евертън" ни натиска в края и отбеляза гол в 91-та минута (каква изненада). И пак казвам ако трябва да се вземе още един човек в щаба, който да помага за играта в защита и за психиката на играчите. Аз допускам, че стават толкова лабилни именно защото не са сигурни в себе си в тези моменти. Ако някой ги научи няма да се притесняват толкова.
При всички положения плюсовете от треньорския щаб са доста повече от минусите, така че просто трябва да се работи много и специално този проблем да се реши тази година. Имаме 30-34 мача есенно-пролетна подготовка за ЕКТ. Така трябва да се гледа на тази година, ако целта наистина са групи. Нека да се правят експерименти и да се опитват нови неща пък било то и с цената на някоя друга точка. Не вярвам някой да им се сърди.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Alex-Plovdiv
Мнения: 97
Регистриран на: 20 апр 2012 15:35
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Евертън-Лудогорец, 2 август 2012, контрола, FT 1:1

Мнениеот Alex-Plovdiv » 05 авг 2012 22:31

Малко късно, но ви поздравявам за мача с Евертън. Изгледах го целия и ми беше интересно да гледам играта и на двата отбора. Не бих казал, че има особена разлика в класите на Лудогорец и на английския тим. Казвам го напълно сериозно като човек, който е напълно безпристрастен. Адмирации за всичко, което се прави за спорта в града ви, макар и само от един човек. Дай Боже това да се случи на повече места (пожелавам си го и за моето любимо Локо, разбира се). Радвайте се на тези хубави времена, хора!

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Евертън-Лудогорец, 2 август 2012, контрола, FT 1:1

Мнениеот D.Georgiev » 05 авг 2012 22:44

Alex-Plovdiv написа:Малко късно, но ви поздравявам за мача с Евертън. Изгледах го целия и ми беше интересно да гледам играта и на двата отбора. Не бих казал, че има особена разлика в класите на Лудогорец и на английския тим. Казвам го напълно сериозно като човек, който е напълно безпристрастен. Адмирации за всичко, което се прави за спорта в града ви, макар и само от един човек. Дай Боже това да се случи на повече места (пожелавам си го и за моето любимо Локо, разбира се). Радвайте се на тези хубави времена, хора!


Мерси много! Стараем се да си изживеем пълноценно тези моменти от възхода на отбора. Дано навсякъде наистина да се работи като при нас. Съвсем на друго ниво ще сме.
За мача конкретно - вярно, че на терена не си личеше твърде кой отбор откъде е, но "Евертън" си е класа и ако тряваше да ни победи щеше да го направи категорично. Просто нашите излязоха много надъхани за този мач, докато "карамелите" нямаха кой знае какъв стимъл. Това обаче в никакъв случай не ни умаловажава играта и резултата. Знам за каква разлика в класите си говорим между английския футбол и българското... нещо... Успех и на вас, дано с новия собственик да ви потръгнат нещата. Миналата година постугнахте резултат, но на мен лично не ми допадаше играта ви. Надявам се тази година да е по-добре. Поздрави!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Alex-Plovdiv
Мнения: 97
Регистриран на: 20 апр 2012 15:35
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Евертън-Лудогорец, 2 август 2012, контрола, FT 1:1

Мнениеот Alex-Plovdiv » 05 авг 2012 22:51

Нека не умаловажаваме и фактът, че Евертън игра с титулярния си състав! Ясно е, че нямаха кой знае какъв стимул, но истината е, че когато им изравнихте, опитите им да обърнат мача удариха на камък. Стана ми хубаво, защото кой знае какво са си мислели преди мача... че като им идват българи ще ги разгромят. А това не се получи и разбраха, че и в България започва да се прави нещо сериозно във футбола. Успехи и на вас в първенството!

Потребителски аватар
sneludik
Мнения: 361
Регистриран на: 26 май 2012 11:02
Контакти:

Re: Евертън-Лудогорец, 2 август 2012, контрола, FT 1:1

Мнениеот sneludik » 21 авг 2012 08:04

"Евертън" победи с 1:0 "Юнайтед" в дебюта на Ван Перси, Бербатов остана резерва
Отборът на Евертън записа една от редките си победи над Манчестър Юнайтед в ерата на Висшата лига. В последен мач от първия кръг на английското първенство „карамелите“ съвсем заслужено спечелиха трите точки след победа с 1:0.
gong.bg

Ето с какви отбори,играе контроли ШАМПИОНА!!! :mrgreen:
[center]Изображение[/center]

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: Евертън-Лудогорец, 2 август 2012, контрола, FT 1:1

Мнениеот entwickler » 21 авг 2012 09:51

sneludik написа:"Евертън" победи с 1:0 "Юнайтед" в дебюта на Ван Перси, Бербатов остана резерва
Отборът на Евертън записа една от редките си победи над Манчестър Юнайтед в ерата на Висшата лига. В последен мач от първия кръг на английското първенство „карамелите“ съвсем заслужено спечелиха трите точки след победа с 1:0.
gong.bg

Ето с какви отбори,играе контроли ШАМПИОНА!!! :mrgreen:


Да, и аз това си мислех. Значи реално можем да бием Манчестър Юнайтед (Без Бербатов) на Лудогорец Арена :)

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Евертън-Лудогорец, 2 август 2012, контрола, FT 1:1

Мнениеот D.Georgiev » 21 авг 2012 10:02

entwickler написа:
sneludik написа:"Евертън" победи с 1:0 "Юнайтед" в дебюта на Ван Перси, Бербатов остана резерва
Отборът на Евертън записа една от редките си победи над Манчестър Юнайтед в ерата на Висшата лига. В последен мач от първия кръг на английското първенство „карамелите“ съвсем заслужено спечелиха трите точки след победа с 1:0.
gong.bg

Ето с какви отбори,играе контроли ШАМПИОНА!!! :mrgreen:


Да, и аз това си мислех. Значи реално можем да бием Манчестър Юнайтед (Без Бербатов) на Лудогорец Арена :)


Недейте така. Не можем да бием нито едните, нито другите ако мачът е официален и се играе за нещо. Много сме далеч най-вече от манталитета на тези отбори.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sneludik
Мнения: 361
Регистриран на: 26 май 2012 11:02
Контакти:

Re: Евертън-Лудогорец, 2 август 2012, контрола, FT 1:1

Мнениеот sneludik » 21 авг 2012 11:12

D.Georgiev написа:
entwickler написа:
Да, и аз това си мислех. Значи реално можем да бием Манчестър Юнайтед (Без Бербатов) на Лудогорец Арена :)


Недейте така. Не можем да бием нито едните, нито другите ако мачът е официален и се играе за нещо. Много сме далеч най-вече от манталитета на тези отбори.


Съгласен с Георгиев,но стига с този песимизъм. ;)
Това е повод за гордост,макар и незначителна,напук на всички хейтъри.Омръзна ми да се свивам и да си мълча,
все пак ние сме ШАМПИОНА по дяволите.Какво от това,че нашите мачове дори не се отразяват от кьорави медии.
Омръзна ми да чета,как се купува поредния съдия или пакетче семки.Гнус ме е да се нарека българин,заради сънародници,които обясняват услужливо в чужди форуми на английски,колко нечестно сме си купили титлата,история предадена от първо лице,сякаш са били свидетели на събитието.
Оф...стига бе хора,вдигнете си главите най-накрая,нищо не ни е подарено даром.
Лудогорец Ооооле!
[center]Изображение[/center]



Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта