Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 12 юли 2012 16:32

Само да попитам,защо,никой не коментира топ изказването на Кокала?
Относно мача,този път не се объркахме да отидем в сектора на Локо.
Тренировъчно темпо,грешки и на 2та отбора.Лудогорец доминираше общо взето на всички нива.Проблеми пак с Голубович и така.Заслужена победа.Требъл.Честито.
Идва Динамо.....Дано имаме спортен шанс.

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот D.Georgiev » 12 юли 2012 16:43

Изгледах мача. Като цяло можем много повече. Аз лично не съм кой знае колко доволен.

- Голубович - нямаше къде да се намесва, освен при едно, две центрирания и удара на Даксон. Последното го направи под всякаква критика. Недопустимо е да те хванат в крачка на пряк свободен удар и от дължина на врата близо 7,30 м. топката да мине на повече от метър от теб. Вярно, че изпълнението беше много добро, но за мен голът до голяма степен си беше вратарски. Не искам да съм лош пророк, но ако продължава така, ще получим ПОНЕ един гол извън наказателното. Помните ли какво причини "Дебрецен" на "Левски"? Същото ни чака и нас. Ще ни разсипят с далечните удари, готов съм да залагам пари за гол на "Динамо" (поне един) от подобно положение. Чворович не съм го наблюдавал в тези ситуации, но не може да е по-зле от Голубович. По-добре да жертваме по-доброто разбирателство със защитата, за сметка на малко по-голямата сигурност при ударите от Свети Влас.

- Минев, Барт, Гулдан - играха на обичайното си ниво. Може би Барт допусна някои грешки, но това е нормално, все пак за пръв път играе срещу Тасио и не го познава добре.

- Кайсара - какво да кажем за това момче? Мисля, че всички видяхте какво може. Личи си, че му трябва още време за да се сработи още по-добре със съотборниците си, но показва страхотни неща в защита и нападение. Направи няколко тактически фаула, личи си че освен млад е и много грамотен футболист.

- Генчев - също игра на обичайно си ниво, свърши много работа.

- Костадинов - като четох някой коментари след мача остах едва ли не с впечатлението, че е направил изключително слаб мач. Започна много несигурно и нарушението преди гола си беше изцяло по негова вина, но аз лично не мога да бъда разочарован от него. Момчето е на 21, досега не е играл титуляр срещу толкова опитен отбор като "Локо". Той също свърши доста работа, спечели няколко единоборства на втория етаж. Включи се няколко пъти и в нападение. Определено не беше най-добрият му мач, но все пак се представи прилично.

- Марселиньо - това за мен е играчът на мача. Заедно с Кейсара направиха няколко страхотни комбинации и се надяваме тези взаимодействия да се развиват още. Освен голът, почти всяко по-опасно положение беше с негово участие и си личи че е в добра форма.

- Деко - малко съм изненадан. Свикнал съм да го виждам доста постоянен, а това определено не беше един от най-добрите му мачове. Все пак беше на ниво, тормози защитата, но срещу "Динамо" ще трябва много повече.

- Стоянов - слаб мач за него. Имаше някой друг проблясък, но явно и този сезон ще му трябва време да навлиза във форма. От друга страна пък точно той ми изглеждаше, че се пести много. Не си даваше кой знае колко зор, възножно е такива да са били указанията на Петев.

- Гъргоров - другият ни играч в страхотна форма. Той и Марселиньо изглеждат най-подготвени за предстоящите мачове. Изобщо не визирам гола, а играта му като цяло. Не спря да се движи, да търси пространства и да търси възможности.

Много грозна изява на Даксон след фаула му срещу Костадинов. Не стига, че изобщо не искаше да играе за топката, че го срита здраво през краката, а накрая и стъпа върху ребрата му, докато лежеше на тревата.
Последна промяна от D.Georgiev на 12 юли 2012 20:09, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

El Brujo
Мнения: 31
Регистриран на: 26 юни 2012 09:02

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот El Brujo » 12 юли 2012 19:56

Един от любимците на черно-бялата публика празнува веднага след края на мача в компанията на своята половинка.

Снимки:

- http://img267.imageshack.us/img267/3821/40835450.jpg

- http://prikachi.com/images/755/5007755p.jpg

Viv.Brooke
Мнения: 1180
Регистриран на: 24 ное 2011 00:03
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот Viv.Brooke » 12 юли 2012 20:07

А цигарите в заведенията били забранени... (справка снимка 2). Инак нека си празнува, все ми е тази :Р
[center]01001100011101010110
01000110111101100111
01101111011100100110
01010111010001110011

Изображение[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот tsonpen » 12 юли 2012 22:12

Оказва се, че Лудогорец е първият български отбор с требъл в който влиза Купата на България, а не на Съветската армия.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот siniq_fen » 13 юли 2012 00:57

tsonpen написа:Оказва се, че Лудогорец е първият български отбор с требъл в който влиза Купата на България, а не на Съветската армия.

Ами Левски :? Преди 3-4 години..
Само Левски!

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот D.Georgiev » 13 юли 2012 01:05

siniq_fen написа:
tsonpen написа:Оказва се, че Лудогорец е първият български отбор с требъл в който влиза Купата на България, а не на Съветската армия.

Ами Левски :? Преди 3-4 години..


Вече отиват на 5. "Левски" 2007-ма направи требъл.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот tsonpen » 13 юли 2012 01:37

Мерси. Грешката е моя. Броих само требъла на Левски през 1984-та година. И в Уикипедия не е отбелязана 2007-ма.
[center]Изображение[/center]

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот donpacko » 13 юли 2012 08:04

Просто нямах много време да поздравя Георгиев,Мад и Тсонпен за успеха.Дано наистина мача да ви е харесал и да сте останали доволни.Дано и във сряда към 23:35 да сте радостни пак.

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот snakebite » 13 юли 2012 08:42

tsonpen написа:Мерси. Грешката е моя. Броих само требъла на Левски през 1984-та година. И в Уикипедия не е отбелязана 2007-ма.


Два отбора имат требъл освен нас. ЦСКА даже имат 4- ри купи през 1989 ( плюс КСА) плюс полуфинал за КНК. Този отбор на ЦСКА наистина беше страхотен, вероятно най-силният след този от 1980-82 периода. Левски пък освен требъла (2007) имаха и участие в ШЛ. С оглед на това техните постижения са по- добри. Ние обаче сега държим най-голямото постижение за един сезон за провинциален отбор за всички времена.! Като прибавим че сме и абсолютен новак, и е достатъчно да се гордеем с постижението !!!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта