Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот tsonpen » 12 юли 2012 09:32

Добра контрола, не много качествен мач. Може наистина да са се пазели за евромачовете. Ако е така - супер. Блестящ Кейсара.
Честито! Лудогорец събра всички купи в дебютния си сезон в елита.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот haiobaio » 12 юли 2012 09:37

Честито на Лудогорец.
За пловдивчани какво да кажа... Ама разбира се, миналия път бяха 10 000 в работен ден на 260км. от Бургас, вие знаете ли какво е това?
Нищо ново. Слаби са, надуват балони и всички ги мислят за нещо, а те не са и никога не са били фактор в българското първенство.

Потребителски аватар
Arto
Мнения: 340
Регистриран на: 14 апр 2010 08:48
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд

Мнениеот Arto » 12 юли 2012 12:06

D.Georgiev написа:
Arto написа:Уважавах те, но с тези изказвания ми падаш все повече и повече в очите. Като фенове си отговаряме за нашите действия и представяния. Хореография като тази, която направихме може да ви послужи само за пример! ТИ знаеш ли какво е да заведеш 10 000 на 5 часа път от града им, бе? В работен ден, край на срок за учениците, насред сесия за студентите и пореден отпуск за мач в работен ден за работещите. Не си отворих устата след мача, защото бях засрамен от начина, по който футболистите ни играха, но ти не спираш да ни плюеш като публика. Спести си обясненията колко малък град сте, защото и ние сме 7 пъти по-малки от София, но не отстъпваме с нищо на "грандовете". Също така не почвай с щетите на стадиона, защото ние си платихме всичко до стотинка както всеки път правим. Относно съдията, това, което Узунов направи е съдииски трик добре му познат като топ арбитър на България. Предпочете да се застрахова и всеки да следи съдията, отколкото да ни заколи и после да ревем. Този съдия не веднъж е показал неадекватно ръководене на наши мачове. Пак ти казвам, имай малко съвест и чест. Не може така да плюеш отбор, с който едва-едва направихте равен в първия кръг ( всички знаем как ). А да плюеш феновете му след подвига, който направиха на финала е направо срамно. Да, 10 000 през 2012 е подвиг. 10 000 на 5 часа път от родния им град. 10 000 на възраст от 1 до 90 години.

Ще видим какво ще стане днеска, но мача няма да е със същия заряд, поне за нас локомотивци и все пак се надявам да бием.

Гответе се от другата година за поне 4 мача с пловдивчани!


Ти си точно, ама точно един от тези, за които говоря. Ето отново си отваряш голямата уста преди мача и след него никакъв те няма. Под "вие изнесохте слаба продукция" имам предвид отбора ви, но явно вие до толкова сте се самозабравили, че не гледате какво се случва на терена,а ми коментираш само трибуните. Останалите ти приказки и ти не знаеш защо и на кого ги говориш. Аз теб никога не съм те уважавал, за да ми пука къде съм ти в очите. Уважавам хора като "IvanGit", който след мач, победа или загуба без значение се появява и си казва мнението. Честити ни победата и толкова. Това е мъжка постъпка, такива фенове уважавам!

Мачът няма да го коментирам, защото не съм го гледал. Голубович за пореден път му правят смешен гол - той да беше поне близо до топката... Срещу "Динамо" с техните тупалки не ни виждам с тоя вратар, наистина! Гледам, че моят човек бележи на дебюта си и много се радвам, но след като гледам мача на запис може да кажа нещо повече.

Честито лудогорци, но най-трудното тепърва предстои. Имаме възможност да се легитимираме в Европа. Колкото и малка да е, трябва да се възползваме от нея!


Тук съм както бях и след мача за купата... ми ти къде беше след първия кръг? Айде спирам писането си тук. Гледайте внимателно какво ще стане с Литекс, според мен е неизбежно това да се случи и с вас.

Потребителски аватар
sneludik
Мнения: 361
Регистриран на: 26 май 2012 11:02
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд

Мнениеот sneludik » 12 юли 2012 12:37

Arto написа: Айде спирам писането си тук. Гледайте внимателно какво ще стане с Литекс, според мен е неизбежно това да се случи и с вас.

Гледай сега пич,отговори ми на въпроса:"Какво се случи с Литекс"?
Защото все това се повтаря,а аз нещо не виждам връзката или съм прекалено прост. :lol:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд

Мнениеот tsonpen » 12 юли 2012 13:13

sneludik написа:[b]Гледай сега пич,отговори ми на въпроса:"Какво се случи с Литекс"?

Пичът живее някъде в бъдещето, ние сме далеч от нивото му ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
sneludik
Мнения: 361
Регистриран на: 26 май 2012 11:02
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот sneludik » 12 юли 2012 13:52

:lol: Аз се почесвам тъпо по горния израстък наречен глава и се опитвам да мисля.Е,колкото ми се отдава.
Какви са тези паралели,какви са тези съпоставки,какви са тези прилики и разлики.
1.Гриша Ганчев има сериозни проблеми и разпродава бизнеса си,което не включва ли Литекс?Тук е енигма,никой не говори за евентуално продаване на клуба.(или аз поне не съм чул)
-Ако се намеква за проблемите му със закона.Аз да попитам:"Да сте чули Домучиеви да има такива"?
Или вие сте толкова осведомени,че знаете нещо,което ще е от голяма важност за българската прокуратура?
Но,като сме на тази тема,какво да кажем за другите собственици на клубове,за които пък ние имаме такава,важна за БГ правосъдието информация. :lol: :lol: :lol:
2.Литекс е отбор,обявен официално за отбор със затихващи функции.
-В Лудогорец се говори и мисли за години напред,с нищо не се намеква за подобен развой на нещата.Или вие имате кристални топки и медиумни способности?
3.Литекс разпродават,но те и усилено тренират.Факт са двете изиграни контроли -
Литекс - Чавдар Етрополе3:0, Литекс-Видима 3:0
Привлечени: Борислав Борисов (завърнал се от наем в Монтана), Антон Недялков (завърнал се от наем в Светкавица), Цветомир Панов (завърнал се от наем в Видима-Раковски), Герасим Заков (Калиакра), Емил Грозев (завърнал се от наем в Чавдар Е), Атанас Димитров (завърнал се от наем в Чавдар Е), Борислав Борисов (Монтана), Марин Орлинов (завърнал се от наем в Чавдар Е), Симеон Славчев (юноша), Кирил Десподов (юноша)

На проби или желани:

Потенциално напускащи: Александър Цветков, Илия Миланов, Илко Пиргов, Петър Занев, Галин Иванов, Георги Миланов

Напуснали: Максим Жос, Христо Янев (ЦСКА), Тиаго Мирасема, Сандриньо, Светослав Тодоров, Бернард Итуа, Марсело Никасио (Витория Баия)

-Лудогорец не разпродава,Лудогорец купува!Ние също направихме успешни контроли.

4.Стоичков се върна в Литекс,Де сте чули Бай Ристо да работи за без пари бре?
-Лудогорец също няма такива проблеми.
И така,както удобно отписвате "оранжевите",така да не вземе да се получи изненада?А относно Локо П.,моите уважения към фенове и почитатели,но като гледам за момента не знам на кого може да сте конкуренти.
Дано греша.
И така,ако иска някой да допълни,но аз виждам само една прилика и то в №4 и тя е,че нито Петев нито Стоичков изпитват финасови проблеми в клубове с които работят.(поне щеше да се разтръби в медиите)Искам да ви покажа,какво виждам аз,когато някой напише подобна глупост или вие си пишете,каквото видите и чуете на аба.(това пък не знам какво значи. :roll: :lol: )
Аз лично не бих отписал толкова бързо Литекс,а за Лудогорец да не говорим. :lol: :lol: :lol:
[center]Изображение[/center]

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд

Мнениеот 100 години 100 » 12 юли 2012 14:18

sneludik написа:...Така,сега от тук нататък, които иска да взима купи,да ходи в "Б" група. :roll: :lol: :lol: :lol:


Значи уважаемите съграждани са следващите носители на купа, тъй като категорично са се запътили натам, с този отбор, с този треньор и най-вече с този собственик!

На вас честито. Кейсара си е удар в 10-ката!
slabia_forever

Потребителски аватар
DelijePlovdiv
Мнения: 118
Регистриран на: 05 май 2012 16:58
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд FT: 3:1

Мнениеот DelijePlovdiv » 12 юли 2012 14:47

Папагалче, незнам кой на къде е тръгнал, но с по-малко от 3 гола няма да се разминете в 11-я кръг !

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд

Мнениеот D.Georgiev » 12 юли 2012 15:04

Arto написа:Тук съм както бях и след мача за купата... ми ти къде беше след първия кръг? Айде спирам писането си тук. Гледайте внимателно какво ще стане с Литекс, според мен е неизбежно това да се случи и с вас.


Къде си по-точно? Я ми копирай коментара си, след финала за Купата, че нещо не го виждам! И като си тук какво направи? Поздрави ли ни? Каза си мнението за мача ли? Драсна тука два реда, защото знаеш, че съм прав и се ядоса...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Суперкупа: "Лудогорец" - "Локомотив" Пд

Мнениеот tsonpen » 12 юли 2012 15:42

Arto написа:Уважавах те, но с тези изказвания ми падаш все повече и повече в очите. Като фенове си отговаряме за нашите действия и представяния. Хореография като тази, която направихме може да ви послужи само за пример! ТИ знаеш ли какво е да заведеш 10 000 на 5 часа път от града им, бе? В работен ден, край на срок за учениците, насред сесия за студентите и пореден отпуск за мач в работен ден за работещите. Не си отворих устата след мача, защото бях засрамен от начина, по който футболистите ни играха, но ти не спираш да ни плюеш като публика. Спести си обясненията колко малък град сте, защото и ние сме 7 пъти по-малки от София, но не отстъпваме с нищо на "грандовете". Също така не почвай с щетите на стадиона, защото ние си платихме всичко до стотинка както всеки път правим. Относно съдията, това, което Узунов направи е съдииски трик добре му познат като топ арбитър на България. Предпочете да се застрахова и всеки да следи съдията, отколкото да ни заколи и после да ревем. Този съдия не веднъж е показал неадекватно ръководене на наши мачове. Пак ти казвам, имай малко съвест и чест. Не може така да плюеш отбор, с който едва-едва направихте равен в първия кръг ( всички знаем как ). А да плюеш феновете му след подвига, който направиха на финала е направо срамно. Да, 10 000 през 2012 е подвиг. 10 000 на 5 часа път от родния им град. 10 000 на възраст от 1 до 90 години.

Ще видим какво ще стане днеска, но мача няма да е със същия заряд, поне за нас локомотивци и все пак се надявам да бием.

Гответе се от другата година за поне 4 мача с пловдивчани!


Може и да е било подвиг, но два месеца по-късно нещата с вашата публика бяха много по-различни и в голяма степен обезличиха впечатлението от другия мач. Хубаво, че поне не създавахте проблеми. И ние бяхме по-малко, но при нас разликата не беше толкова осезаема. Аз бях в сектор А, където се оказа, че има и фенове на Локо и донякъде беше забавно, защото една част скочихме при първия хол на Лудогорец, а само две минути по-късно съседите ни скочиха за гола на Локо. Проблеми не сме имали никакви. Шоуто направи и още един от нашата трибуна, който се изцепи" "Айде, Нафта!" :D
Веднага след като мача свърши погледнах към трибуната с феновета на Локо за да видя как "пеят и подкрепят отбора си още един час след срещата, независимо от резултата". Десетте човека, които бяха останали стояха унило по местата си и гледаха награждаването. Нямам претенции, че ние бихме направили друго, но съветвам друг път да сте по-умерени в приказките си и да не се опитвате да се изкарвате по-фенове от феновете. Нека се уважавами едни - други, както ние в сектор А на стадион Лазур не си пречихме да викаме за отборите си, а между нас бургазлии съвсем естествено ни допълваха.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта