Контрола: "Рубин" Казан - "Лудогорец" ОТМЕНЕНА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Контрола: "Рубин" Казан - "Лудогорец", 05.07.12

Мнениеот D.Georgiev » 04 юли 2012 14:05

Morgause написа:Ако имате претенции за влизане в ШЛ, Рубин не трябва да ви препъне. Щом ние отстранихме Динамо Москва и вие можете да победите Рубин.

Успех.


Благодаря за пожеланието, но моля те обясни ми кога футболът ни израстна дотолкова, че отбор като "Рубин" не би следвало да е проблем за нас? Това, че хванахте "Динамо" по бели гащи не означава, че дори и тогава те не са били "пречка". По твоята логика този сезон треньорът на Симитли трябва да ги надъхва с "Айде момчета, щом искаме да стигем до полуфинал не би трябвало да е проблем за нас да отстраним "Левски / ЦСКА / Лудогорец / Литекс"!"? Дори може би трябва да приемат евентуална загуба от тези отбори като "провал"?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
DelijePlovdiv
Мнения: 118
Регистриран на: 05 май 2012 16:58
Контакти:

Re: Контрола: "Рубин" Казан - "Лудогорец", 05.07.12

Мнениеот DelijePlovdiv » 04 юли 2012 14:28

Миналото лято играхме срещу тях в Марбея и доста ги измъчихме докато победят с 1 на 0. На следващият ден няколко от нашите момчета играха за тях в контрола срещу някви други и вкараха 1-2 гола. Дано да ги биете, макар че са доста силни :)

Потребителски аватар
Morgause
Мнения: 1055
Регистриран на: 19 авг 2011 11:23
Местоположение: ЦСКА ИЛИ УМРИ!!!
Контакти:

Re: Контрола: "Рубин" Казан - "Лудогорец", 05.07.12

Мнениеот Morgause » 04 юли 2012 14:32

D.Georgiev написа:
Morgause написа:Ако имате претенции за влизане в ШЛ, Рубин не трябва да ви препъне. Щом ние отстранихме Динамо Москва и вие можете да победите Рубин.

Успех.


Благодаря за пожеланието, но моля те обясни ми кога футболът ни израстна дотолкова, че отбор като "Рубин" не би следвало да е проблем за нас? Това, че хванахте "Динамо" по бели гащи не означава, че дори и тогава те не са били "пречка". По твоята логика този сезон треньорът на Симитли трябва да ги надъхва с "Айде момчета, щом искаме да стигем до полуфинал не би трябвало да е проблем за нас да отстраним "Левски / ЦСКА / Лудогорец / Литекс"!"? Дори може би трябва да приемат евентуална загуба от тези отбори като "провал"?


Септември немогат да имат вашите претенции, защото те нямат пари. Нямат и играчи - победата им над нас беше плод на чиста случайност. А това, че в Рубин играят добри играчи, не означава, че са непреодолим отбор. Според мен вие ще отсраните Динамо, просто ей така, щото играят момчета като Гъргоров, Иван Стоянов и доста момчета, дето са играли при нас и знаят какво означава Европа. Справка - Гъргоров има победи над Ливърпул, Леверкузен, горе-долу сам изравни Блекбърн от 0:3 до 3:3. Капитане ви е голям играч, въпреки че е алчен тип, винаги съм го уважавал заради качествата му. Той може да ви победе към успехи ако не друго.
Но остана неделим,
славният армейски тим.
Никой, никой досега,
не предаде ЦСКА


Чуйте, всички богаташи,
чуйте, западни търгаши,
чуйте, наши журналисти,
и вий, сини онанисти:


ЦСКА НЕ СЕ ПРОДАВА,
ЦСКА НЕ СЕ ПРЕДАВА
ЦСКА - ТОВА Е СЛАВА!


ОРИГИНАЛЪТ!

Потребителски аватар
Adrian Monk
Мнения: 807
Регистриран на: 26 сеп 2010 10:47
Контакти:

Re: Контрола: "Рубин" Казан - "Лудогорец", 05.07.12

Мнениеот Adrian Monk » 04 юли 2012 14:56

Morgause написа: .....Септември немогат да имат вашите претенции, защото те нямат пари. Нямат и играчи - победата им над нас беше плод на чиста случайност. А това, че в Рубин играят добри играчи, не означава, че са непреодолим отбор.......

Това, че твоят любим отбор, Моргейз, сестро на крал Артур, отстрани "Динамо" - Москва също беше чиста случайност и въпрос на огромно подценяване от тяхна страна .... :lol: Десет пъти да се беше преиграл онзи мач, и десетте пъти щяха да ви скъсат г**а. В "Рубин" не играят добри, а много добри играчи. Гледал съм доста техни мачове за първенството на Русия, вЕрвай ми. :) Друг е въпросът, доколко ще се напъват в контрола без значение и колко техни титуляри ще излязат на терена. ;)
"... Знаете, че преди победата на деветосептемврийската революция в спорта и най-вече във футбола преобладаваха буржоазно-фашистки елементи. Народната власт не можеше да допусне това. Затова създадохме нашия ЦСКА". Д. Джуров

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Контрола: "Рубин" Казан - "Лудогорец", 05.07.12

Мнениеот D.Georgiev » 04 юли 2012 14:59

Morgause написа:Септември немогат да имат вашите претенции, защото те нямат пари. Нямат и играчи - победата им над нас беше плод на чиста случайност. А това, че в Рубин играят добри играчи, не означава, че са непреодолим отбор. Според мен вие ще отсраните Динамо, просто ей така, щото играят момчета като Гъргоров, Иван Стоянов и доста момчета, дето са играли при нас и знаят какво означава Европа. Справка - Гъргоров има победи над Ливърпул, Леверкузен, горе-долу сам изравни Блекбърн от 0:3 до 3:3. Капитане ви е голям играч, въпреки че е алчен тип, винаги съм го уважавал заради качествата му. Той може да ви победе към успехи ако не друго.


А, дано! Чул те Господ! Само че, аз докато не видя не вярвам. Имали сме някой друг проблясък последните години, но тук става въпрос за отбори, които са постоянни. Имаме опитни играчи, които са постигали успехи - да, но ако искап може да се разровим из съставите на "Динамо" Загреб и "Рубин", за да видим техните какво са постигали. За мен шансовете ни срещу "Динамо" си стоят на 20%. Вчера победиха съименниците си от Киев. "Рубин" пък в контролите победиха "Шахтьор". Все пак във футбола всичко е възможно и това му е чарът:)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
evgenimilenov
Мнения: 471
Регистриран на: 23 юли 2009 23:20
Контакти:

Re: Контрола: "Рубин" Казан - "Лудогорец", 05.07.12

Мнениеот evgenimilenov » 04 юли 2012 15:09

Първо несериозно е да сравняваш Динамо Москва с Рубин .... Рубин са много над тях ....
Второ - това е контрола ... то и Левски ги биха 1:0 миналия полусезон в контрола, но не означава ,че сме по-добри от Рубин , нали ?
Трето - вие когато бихте Динамо Москва те ,освен че бяха изиграли 6 мача за 14 дена ( официални ) , ами и бяха в някаква дупка ... като май нямаха победа в 1 от тия мачове даже !
Четвърто - по твоята логика вие трябва да разгромите Волга след малко ............

Това се отнася за червения фен ...

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Контрола: "Рубин" Казан - "Лудогорец", 05.07.12

Мнениеот tsonpen » 04 юли 2012 15:17

Сериозна контрола! Ще е интересно.
А по отношение последните мнения - нали всички знаем, че няма твърда логика. Отбор А бие отбор В, който разгромява отбор С, който с лекота надвива отбор А. Примери много.
Има неудобни и лесни съперници, независимо кой колко е силен. Преди два отбора да са играли помежду си, шансът за победа е 50%.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
lucio
Мнения: 410
Регистриран на: 10 май 2009 09:36
Контакти:

Re: Контрола: "Рубин" Казан - "Лудогорец", 05.07.12

Мнениеот lucio » 04 юли 2012 15:38

Една хитра, стратегическа загуба трябва да направи Лудогорег. С тази хубава победа над Румънците са светнали жълтата лампа на Динамо.

Потребителски аватар
sneludik
Мнения: 361
Регистриран на: 26 май 2012 11:02
Контакти:

Re: Контрола: "Рубин" Казан - "Лудогорец", 05.07.12

Мнениеот sneludik » 04 юли 2012 15:42

:lol: :lol: :lol: D.Georgiev отново е песимист,аз обаче този път съм 50:50,иска ми се да се радвам след тази контрола и дано да е така.Нашите определено са над градени и в по-добра форма от пролетта,дано...НАДЕЖДА трябва ей,
иначе защо да се интересуваме от това,кога,къде и как ще се справят орлите ни. :roll:
[center]Изображение[/center]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Контрола: "Рубин" Казан - "Лудогорец", 05.07.12

Мнениеот sandi74 » 04 юли 2012 17:58

Много здрава контрола.Пожелавам успех на Лудогорец в евротурнирите и в новия шампионат.Надявам се да сте по-добри от изминалото първенство и отново да доминирате по българските терени.Успех.Само Берое.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта