Защо българските медии мълчат?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist


Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот k_oleto » 03 окт 2017 02:00

stanislav89 написа:В ЕКТ могат да се ползват само сектори със седалки, това е единствената причина да не са в клетката. При домакинствата на Ботев в ЕКТ гостите също заемаха места със седалки от ляво на централната трибуна, докато в България няма такова изискване, което е напълно в унисон с нивото на привържениците които са в клетката.


Какъв унисон бе ? За първи път стъпих на този стадион още при старата клетка. От тогава, съм си обещал там да не стъпвам (на стадиона) Вярвам, че повечето от феновете посетили това грозно подобие на трибуна мислят като мен.
Някой - горе, някой бе написал, че Разград са 30 000 зрители и било добре, че имало 6000 на трибуните. Още в следващият мач, публиката е била точно 610 човека
Така ще бъде......ще започнете да ходите само на дерби мачовете и евентуално, ако се класирате за ЕКТ.
Всички отбори, които са предоставяли билети и условия на тея грандове, дето плюваш са били добре. В Търново сме били над 3000 човека например.......
Но, темата е друга. Аз също смятам, че не съм по-ковти човек от един германец например.
п.с
защо на БГ мач (Етър - ЦСКА) имаше повече хора от мач в ЛЕ ?
Благодаря за отговора !

papazar
Мнения: 29
Регистриран на: 10 юли 2015 00:45
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот papazar » 03 окт 2017 02:27

champoin написа:Искам да попитам-какви вреди-счупени седалки, огради и т.н на стадионите нанесоха през последните години феновете на Лудогорец? Дайте статистика! И какви ще нанесат феновете на така наречените грандове? И какво правиха феновете на Хофенхайм-обядваха в ресторант, а други си правиха снимки в централната част на града! Съперникът на Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа Хофенхайм изненадващо избра да остане в Разград преди мача. Повечето отбори търсеха хотели в Шумен или друг град, а немците изненадали с нормалните си изисквания.
"А клубната телевизия на Хофенхайм представи на феновете на тима любопитен материал за България и Лудогорец преди визитата на немския елитен тим в Разград този четвъртък за мача от втория кръг на груповата фаза в Лига Европа.
Репортерката на телевизията гостува за целта на Димитър, който ръководи ресторант в къща за гости "При рицаря" в Хайделберг. Българинът представи няколко традиционни български ястия като гювеч, кебапчета, шопска салата и шашлик от различни видове. Заедно с италианеца Габриеле, който му помага, почерпиха германската журналистка с ракия, а тя дори се опита да научи някои български думи. Германката определено имаше затруднения с произнасянето на „Здравейте“, „Наздраве“ и „Довиждане“ за първи път. Тя бе сериозно впечатлена от шашлика с различни видове меса и ракията, която очевадно й се стори доста люта.
Димитър, който е от София, разказва във видеото още за Лудогорец и как тимът от Разград бързо се е издигнал от третото ниво на български футбол до елита, където доминира през последните години. "
Гадно им е, болно им е на хейтърите, но днес Лудогорец обединява! Може да е само за пред телевизорите, може да е по неволя, но България днес харесва Лудите. Привържениците на Лудогорец са подлагани на какви ли не унижения от агитки с традиция. Хубаво, но какво са виновни хората, че са от 6 години на картата на сериозния футбол? За тези 6 години те видяха 6 титли? Близо 2000 българи, пяха родния химн на „Анфийлд" в 50-ата минута на мача, а митичният стадион мълчеше. Тези хора показаха кое обединява днес българина. Ама какво щяло да се случи с отбора, ако го няма Кирил Домусчиев? Най-вероятно това, което се случва днес на ЦСКА и Левски без партията (официално! - б.р.) зад гърба им. Само че Домусчиев е там. И още дълго време ще е там, защото машината „Лудогорец" заработи на страшни обороти. Миналата година тя вкара в България 15 милиона, тази ще стигне до 20. Вие смятате ли, че нещо, което изкарва 35 милиона на собственика си за два сезона, може да бъде спряно?Не може естествено. И хората разбират това. Не само разбират, но вече искат да са част от тази машина за пари и удоволствия. Тази машина за произвеждане на национално самочувствие. На тях им писна от идиотиите в София. България е 7 500 000 души, достатъчно голям резерв, за да се сдобие Лудогорец със своя истинска публика. Всъщност той вече го прави, той вече я има. Защото онези на „Анфийлд" бяха там не защото обичат кренвирши, а защото им харесва Лудогорец. И е въпрос на време харесването да се превърне в обич.
В Лудогорец правят няколко прости неща и те им носят по-голям успех, отколкото са очаквали. Но не при тях е проблемът. Трябва да се замислят най-вече Левски и ЦСКА, които размиват успешно статута си на грандове
Расистките скандирания са абсолютно забранени в Европа! А тук?

Е доживях да прочета и смислен коментар без злоба и заяждане с някой,браво момче харесвам коментара и съм съгласен на 100% с него.Знаете ли и аз постепенно станах фен на Лудогорец

Ники.Габрово
Мнения: 273
Регистриран на: 11 сеп 2014 08:45

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот Ники.Габрово » 03 окт 2017 06:15

k_oleto написа:
stanislav89 написа:В ЕКТ могат да се ползват само сектори със седалки, това е единствената причина да не са в клетката. При домакинствата на Ботев в ЕКТ гостите също заемаха места със седалки от ляво на централната трибуна, докато в България няма такова изискване, което е напълно в унисон с нивото на привържениците които са в клетката.


Какъв унисон бе ? За първи път стъпих на този стадион още при старата клетка. От тогава, съм си обещал там да не стъпвам (на стадиона) Вярвам, че повечето от феновете посетили това грозно подобие на трибуна мислят като мен.
Някой - горе, някой бе написал, че Разград са 30 000 зрители и било добре, че имало 6000 на трибуните. Още в следващият мач, публиката е била точно 610 човека
Така ще бъде......ще започнете да ходите само на дерби мачовете и евентуално, ако се класирате за ЕКТ.
Всички отбори, които са предоставяли билети и условия на тея грандове, дето плюваш са били добре. В Търново сме били над 3000 човека например.......
Но, темата е друга. Аз също смятам, че не съм по-ковти човек от един германец например.
п.с
защо на БГ мач (Етър - ЦСКА) имаше повече хора от мач в ЛЕ ?
Благодаря за отговора !

В Търново и 100 000 да отидете , ЛИТЕКС ще си останете !!!
ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!

Потребителски аватар
Blue_knight
Мнения: 62
Регистриран на: 09 апр 2016 20:53
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот Blue_knight » 03 окт 2017 08:50

ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!


И с какво бг футбола е по добър сега :?:

:) :) :)
[center]CHAMPIONS LEAGUE STATISTICS HANDBOOK 2017/18[/center]
[center]УЕФА приема ПФК ЦСКА-София ЕАД за правоприемник на Литекс.[/center]
147 PFC CSKA-Sofia BUL 4 0 16 8 1 7 29 28 17 1

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24552
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот boabbb » 03 окт 2017 09:01

balef написа: :lol: Клетката да си я ползват от Лудогорец за техните фенове ще се съберат всичките без проблем


Те и в маршрутка ще се съберат :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
lokofan
Мнения: 304
Регистриран на: 31 авг 2009 21:32
Skype: hotboy938
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот lokofan » 03 окт 2017 09:02

Ясно, говедата и прасетата пак изпълзяха от оборите....ами я кажете сега тогава, къде са вашите отбори. Единия умря, другия "отпадна славно от велик европейски гранд". Вместо да замълчите поне, пред успехите на Лудогорец, вие търсите под вола теле.Аман от идиоти. Евроидиоти!!!

vladimirtsv
Мнения: 51
Регистриран на: 02 авг 2009 21:37
Skype: vladimir.tsvetkov1
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот vladimirtsv » 03 окт 2017 09:09

За културните фенове в разград . Сега споделете, кой би феновете на Дунав в центъра на града ? Какво откри полицията ? На мача поне аз познавам 50-на човека от Русе които са били на стадиона .

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот Warped » 03 окт 2017 09:27

vg_vasilev написа:А как свърши Лудогорец – Хофенхайм (младежи) ?

Няма такъв мач.... 8-) ;) . Явно всичките 10 фена на Антибиотик пишат тука :lol: Сигурно пак са раздавали безплатни билети за да се напълни трибуна "Моци" :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Защо българските медии мълчат?

Мнениеот champoin » 03 окт 2017 10:19

vladimirtsv написа:За културните фенове в разград . Сега споделете, кой би феновете на Дунав в центъра на града ? Какво откри полицията ? На мача поне аз познавам 50-на човека от Русе които са били на стадиона .

Ти от Русе ли си? Знаеш ли кои бяха тези? За Бисер и компания да си чувал?


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта