Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот sin4ec » 20 яну 2017 13:49

Лоша работа. Деева и държавата нещастна, не трябва ли тези обезболяващи да са безплатни за болните в такава фаза?
И Домусчиев да не се прави на ударен, да извади няколко хиляди лева. Че не може да се помогне вече с нищо е ясно, но поне да му се спестят болките на човека... :(
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот Долно уйно » 20 яну 2017 14:56

sin4ec написа:Лоша работа. Деева и държавата нещастна, не трябва ли тези обезболяващи да са безплатни за болните в такава фаза?
И Домусчиев да не се прави на ударен, да извади няколко хиляди лева. Че не може да се помогне вече с нищо е ясно, но поне да му се спестят болките на човека... :(

Преди 4 месеца загубих баща си също от рак и всички обезболяващи ги получаваше абсолютно безплатно.
По-силно обезболяващо от Морфина няма.
Скъпите лекарства са обикновено тези, с които се провежда лечение.
Надявам се тази публикация е искрена, но такова чудо за 500лв обезболяваща инжекция ми е много, много странно.

4-та степен (термален стадии), колкото и гадно да звучи спасение вече няма и човека му остават не повече седмица-две живот.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот Долно уйно » 20 яну 2017 15:01

Между другото, тъпото в случая е, че suni-айката се опита да тролне с подобно нещо по адрес на Домусчиев, ако някой си мисли, че се е загрижил за човека много се лъже.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот ЕМИЛ » 20 яну 2017 16:10

Долно уйно написа:Между другото, тъпото в случая е, че suni-айката се опита да тролне с подобно нещо по адрес на Домусчиев, ако някой си мисли, че се е загрижил за човека много се лъже.

Така е !
Не е сериозно човек с аватар като на Съни да пуска такива тема .

Потребителски аватар
varanaDrago
Мнения: 244
Регистриран на: 20 дек 2011 19:22
Контакти:

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот varanaDrago » 20 яну 2017 16:30

suni написа:[center]Бивш футболист на Лудогорец тъне в забрава. Захари Минчев има нужда от ежеседмични ампули с обезболяващи.[/center]

Бившият футболист на Лудогорец Захари Минчев е болен от рак. Това стана ясно от публикация във "Фейсбук" на дъщеря му Мира Захариева, която моли за помощ. Щерката на 60-годишния славен играч на "виолетовите" съобщава, че той се нуждае от ежеседмични ампули с обезболяващи, като едната струва 500 лева.

"Здравейте на всички мои приятели във Фейсбук! Обръщам се по-специално към тези от вас, които познават или поне знаят кой е баща ми. Много дълго време отлагах този пост... Но баща ми е прекалено горд, а и не искаше да се знае за състоянието му. Пък и до последно се надявахме на чудо или помощ от някой от футболните клубове (Етър и Лудогорец), където той се раздаваше до последно... Но, явно няма да стане така... И така... Моля, всеки от вас да помогне както може, дали с финансова помощ или просто като разпространи поста! Татко е болен от рак, четвърта степен, с разсейки по костите... Има нужда от ежеседмични ампули с обезболяващи, като едната струва 500 лв (засега знам само за това). Не мога да кача епикризата, защото не се справям добре с файловете. В коментар ще сложа телефонен номер, на който ще получите информация, ако ви е необходима. Готова съм на всеки, който поиска, да дам каквото е необходимо на лични съобщения", написа Мира Захариева Киранова.

Банковата сметка е: IBAN BG66UNCR70001522769484
УниКредит Булбанк: UNCRBGSF
Захари Минчев Маринов
0878165253 - Пенка Петкова

Редно е да се погрижат за ветераните си... Щото на думи са мнооого големи /братята/ ! ;)


Каквото може вече се прави (което за съжаление няма да е достатъчно защото става въпрос за обезболяващи а не за лечение ). А твоя пост е просто ПРОВОКАТИВЕН .. но знае ли човек ...
Живота не е броя вдишвания , а мигове спиращи дъха ти ,ЛУДОГОРЕЦ спира нашия дъх...

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот diplomat » 20 яну 2017 17:06

Дано човекът успее да намери покой... А смешникът, който с темата търси гавра и подигравка, заслужава публичен линч.

На линия
Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот suni » 20 яну 2017 17:20

ЕМИЛ написа:
Долно уйно написа:Между другото, тъпото в случая е, че suni-айката се опита да тролне с подобно нещо по адрес на Домусчиев, ако някой си мисли, че се е загрижил за човека много се лъже.

Така е !
Не е сериозно човек с аватар като на Съни да пуска такива тема .

И аватарът ти дразни, ама щом така си решил... На мен не ми пречи. ;)
Последна промяна от suni на 20 яну 2017 17:23, променено общо 1 път.
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9184
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот Soulen » 20 яну 2017 18:13

diplomat написа:Дано човекът успее да намери покой... А смешникът, който с темата търси гавра и подигравка, заслужава публичен линч.

Значи едно е да си правим бъзици с припознавачи и прочие подобни футболни тъпотии, все пак това е само една игра, голям прас, че еди кой си казал на някои говеда, папагали и т.н. НО да се гавриш с човешки живот и да използваш страданието на човек, за да се заядеш с някой е това не го разбирам. Трябва да си много жалка утайка и аболютен боклук за да пуснеш такава тема. Конкретния потребител е едно от най-деградиралите същества в тоя форум. Дори и меси фена сигурно има повече качества, нищо, че по цял ден си пише тъпотиите като гоогле бот.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот 727150 » 20 яну 2017 19:11

Притежавал съм винилови плочи на Kraftwerk, през 80-те много ги слушах.2005 година идваха в България и естествено бях на концерта им в зала Фестивална.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот galin56 » 20 яну 2017 19:51

Дано се намерят пари за тези инжекции, ако наистина е вярно такова положението с парите и прочие. Все пак в най-добрия за него случай ще му трябват 4-5 макс такива инжекции. Дядо ми преди няколко години почина по същия начин с рак на белия дроб и разсейки в корема. Когато му намериха разсейките, му казаха 4-ти стадий и след около месец издъхна. Така, че няма да са нужни повече от 2000 лв.
А много мразя когато някой каже аз няма да дам ама еди кой си да даде. Не знам с какви очи някой го казват като те самите не помагат. Дано успее семейството му да събере пари или получи помощ от добри хора около тях и да облекчат последните дни на човечеца на този свят.
:cry:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта