Локомотив Пд - Лудогорец | 2:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот Долно уйно » 29 авг 2016 00:29

Raid написа:Точно така - хубав мач, заслужено поделени точки. Щеше ми се българският отбор да победи, ама шанс...

Долно уйно написа:Рома и Удинезе италиански отбори ли са?


Не знам - не следя италиански футбол. Вероятно ако бях италианец щеше да ме интересува, ама не съм. Ти италианец ли си? А в САЩ бият ли негрите?

Бъди мъж и си отстоявай позицията до края.
След като в Лудогорец няма българи, това респективно ги прави, че не са български отбор.
В този ред на мисли, Рома и Удинезе италиански отбори ли са?
Щом неследиш италианското първенство ще ти отговоря със снимка на съставаите от последният мач помежду им.
Изображение
От 22-мата само Ел Шаарави е италианец, а пък той, колко е италианец е друг въпрос.
Последна промяна от Долно уйно на 29 авг 2016 00:30, променено общо 1 път.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот buhata_prime » 29 авг 2016 00:30

Raid написа:Точно така - хубав мач, заслужено поделени точки. Щеше ми се българският отбор да победи, ама шанс...

Това за "небългарския отбор" пък е другата "приказка от 1001 нощ". Лудогорец е отбор с по-големи финансови възможности от останалите отбори. В България НЯМА качествени футболисти, толкова ли е трудно да се проумее този факт? Такива като Камбуров (който за съжаление е на почти 36 г.) отдавна са в Червената книга. Ако останалите отбори имаха финансовите възможности на Лудогорец, там положението нямаше да е по-различно. Вижте какво се случва с т.нар. ЦСКА-София - дойде Гриша Ганчев, наля малко пари, изгони младите български футболисти и започна да купува като изоглавен пак знайни и незнайни чужденци. Скоро и там българите няма да са повече от 2-ма / 3-ма. Защо? Ей така, за кеф? По изгодно ли е? Това е жалката ни действителност. Българските футболисти, за съжаление, стават само да цъкат на плейстейшъна. А футболът отдавна е бизнес, ако искаш да печелиш от него, трябват ти добри играчи. У нас такива не виреят!
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот samo_levski » 29 авг 2016 00:35

деменджийката е спокоен. те ще спечелят титлата. всичко е пазарено още преди началото на шампионата.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2462
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот sinqkrepost1914 » 29 авг 2016 00:36

Долно уйно написа:
Raid написа:А за вашите бразилци и други подобни никъде не съм казал добри ли са или не - казвам, че са 10. Казвам, че не сте български отбор - просто е, нямате българи в него.

Рома и Удинезе италиански отбори ли са?

Абе балъчета като почнете да ми правите сравнения с тоя и оня и направо залягам.
Понеже марулите обичат да дават Интер през 2010 като пример, че имал 1-2 италианци на финала в ШЛ, само ще им кажа.
Отбори като Интер могат да си позволят да играят с квито играчи искат, защото са световен феномен и световен продукт, който се следи в цял свят, глобализиран, комерсиализиран и т.н. Както са и мн. от големите отбори в световния футбол.
Докато някви вчерашни селяни тука на дето са на диета със кренвирши и горчица ще ми дават примери как насякъде имало чужденци.Тва е България, не е Италия.България не е ставала Сетовен Шампион ако не знаете, марули вталясали.
В БГ не може да си позволиш да играш интернацинале, защото тука няма освен Интер още тимове като Милан, Рома, Юве, Фиор, Лацио, Торино и т.н Тука силните отбори са 2-3 и ако те не играят с БГ предимно, не казвам САМО, за кво говорим, после ревеш че 100г не можем се класираме за ЕП или СП...
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3265
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот alexdb » 29 авг 2016 00:40

buhata_prime написа:
Raid написа:Точно така - хубав мач, заслужено поделени точки. Щеше ми се българският отбор да победи, ама шанс...

Това за "небългарския отбор" пък е другата "приказка от 1001 нощ". Лудогорец е отбор с по-големи финансови възможности от останалите отбори. В България НЯМА качествени футболисти, толкова ли е трудно да се проумее този факт? Такива като Камбуров (който за съжаление е на почти 36 г.) отдавна са в Червената книга. Ако останалите отбори имаха финансовите възможности на Лудогорец, там положението нямаше да е по-различно. Вижте какво се случва с т.нар. ЦСКА-София - дойде Гриша Ганчев, наля малко пари, изгони младите български футболисти и започна да купува като изоглавен пак знайни и незнайни чужденци. Скоро и там българите няма да са повече от 2-ма / 3-ма. Защо? Ей така, за кеф? По изгодно ли е? Това е жалката ни действителност. Българските футболисти, за съжаление, стават само да цъкат на плейстейшъна. А футболът отдавна е бизнес, ако искаш да печелиш от него, трябват ти добри играчи. У нас такива не виреят!


Обаче има правила ;) . В посочените италиански отбори няма натурализирани на килограм извън закона маймуни, докато в Лудогорец има цели пет. А правилата на БФС допускат картотека за мач на 5-има извън ЕС като на терена може да са трима. Тук става въпрос за корупционни истории от страна на Домуза защото за да получиш гражданство трябва да си живял поне 5 г. в България, да знаеш езика и още куп неща. Надявам се, че в случая прокуратурата ще си свърши работата и ще установи кой приближен на Домуза раздава българско гражданство на маймунки и срещу какви суми. ;)

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот bianchi » 29 авг 2016 00:41

Истината е следната Локомотив не замени качествените си играчи който напуснаха сьс добри колко тях визирам Стефан Велев,Иван Иванов,Гьргоров.. Най добрия ни Халф е контузен ..3-ТИ ПОРЕДЕН МАЧ`НАЦИОНАЛНАТА КАУЗА НЕЩО НЕМОЖЕ ДА ВЗЕМЕ МАЧ`В ПЛОВДИВ .. ОТНОСНО ФЕНОВЕТЕ НА ТЕЯ ИСМИСЛЯЦИ БЯХА ТОЧНО 24 ЧОВЕКА СРАМ И ПОЗОР... А ДОНЕСОХА ТОЛКОВА ГОЛЯМ УСПЕХ НА БЬЛГАРИЯ ...

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот buhata_prime » 29 авг 2016 00:42

sinqkrepost1914 написа:
Долно уйно написа:
Raid написа:А за вашите бразилци и други подобни никъде не съм казал добри ли са или не - казвам, че са 10. Казвам, че не сте български отбор - просто е, нямате българи в него.

Рома и Удинезе италиански отбори ли са?

Абе балъчета като почнете да ми правите сравнения с тоя и оня и направо залягам.
Понеже марулите обичат да дават Интер през 2010 като пример, че имал 1-2 италианци на финала в ШЛ, само ще им кажа.
Отбори като Интер могат да си позволят да играят с квито играчи искат, защото са световен феномен и световен продукт, който се следи в цял свят, глобализиран, комерсиализиран и т.н. Както са и мн. от големите отбори в световния футбол.
Докато някви вчерашни селяни тука на дето са на диета със кренвирши и горчица ще ми дават примери как насякъде имало чужденци.Тва е България, не е Италия.България не е ставало Сетовен Шампион ако не знаете, марули вталясали.
В БГ не може да си позволиш да играш интернацинале, защото тука няма освен Интер още тимове като Милан, Рома, Юве, Фиор, Лацио, Торино и т.н Тука силните отбори са 2-3 и ако те не играят с БГ предимно, не казвам САМО, за кво говорим, после ревеш че 100г не можем се класираме за ЕП или СП...

България, Италия, Испания, Франция, Тамбукту.... Бизнесът си е бизнес, пич, навсякъде! Футболът и изобщо спортът като цяло, отдавна е бизнес и само бизнес! Когато инвестираш луди пари в един бизнес, очакваш тази инвестиция да има някаква възвръщаемост. Освен ако не си некъв баламурник, спечелил 200 бона от Националната лотария и не ги профукаш за седмица по курви!

alexdb написа:Обаче има правила ;) . В посочените италиански отбори няма натурализирани на килограм извън закона маймуни, докато в Лудогорец има цели пет. А правилата на БФС допускат картотека за мач на 5-има извън ЕС като на терена може да са трима. Тук става въпрос за корупционни истории от страна на Домуза защото за да получиш гражданство трябва да си живял поне 5 г. в България, да знаеш езика и още куп неща. Надявам се, че в случая прокуратурата ще си свърши работата и ще установи кой приближен на Домуза раздава българско гражданство на маймунки и срещу какви суми. ;)

Сам го каза, има правила. Има закони, които явно го позволяват. И няма как заради футбола, фундаментално да се променят тези закони. Това е положението.
Последна промяна от buhata_prime на 29 авг 2016 00:47, променено общо 1 път.
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот openminded » 29 авг 2016 00:47

В гръцките/турските грандове колко гърци/турци играят.В Цървена звезда колко? Или и те са световен феномен :lol: Като почнете да ги ръсите едни...

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3265
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот alexdb » 29 авг 2016 00:50

buhata_prime написа:
sinqkrepost1914 написа:
Долно уйно написа:
Raid написа:А за вашите бразилци и други подобни никъде не съм казал добри ли са или не - казвам, че са 10. Казвам, че не сте български отбор - просто е, нямате българи в него.

Рома и Удинезе италиански отбори ли са?

Абе балъчета като почнете да ми правите сравнения с тоя и оня и направо залягам.
Понеже марулите обичат да дават Интер през 2010 като пример, че имал 1-2 италианци на финала в ШЛ, само ще им кажа.
Отбори като Интер могат да си позволят да играят с квито играчи искат, защото са световен феномен и световен продукт, който се следи в цял свят, глобализиран, комерсиализиран и т.н. Както са и мн. от големите отбори в световния футбол.
Докато някви вчерашни селяни тука на дето са на диета със кренвирши и горчица ще ми дават примери как насякъде имало чужденци.Тва е България, не е Италия.България не е ставало Сетовен Шампион ако не знаете, марули вталясали.
В БГ не може да си позволиш да играш интернацинале, защото тука няма освен Интер още тимове като Милан, Рома, Юве, Фиор, Лацио, Торино и т.н Тука силните отбори са 2-3 и ако те не играят с БГ предимно, не казвам САМО, за кво говорим, после ревеш че 100г не можем се класираме за ЕП или СП...

България, Италия, Испания, Франция, Тамбукту.... Бизнесът си е бизнес, пич! Футболът и изобщо спортът като цяло, отдавна е бизнес и само бизнес! Когато инвестираш луди пари в един бизнес, очакваш тази инвестиция да има някаква възвръщаемост. Освен ако не си некъв баламурник, спечелил 200 бона от Националната лотария и не ги профукаш за седмица по курви!

alexdb написа:Обаче има правила ;) . В посочените италиански отбори няма натурализирани на килограм извън закона маймуни, докато в Лудогорец има цели пет. А правилата на БФС допускат картотека за мач на 5-има извън ЕС като на терена може да са трима. Тук става въпрос за корупционни истории от страна на Домуза защото за да получиш гражданство трябва да си живял поне 5 г. в България, да знаеш езика и още куп неща. Надявам се, че в случая прокуратурата ще си свърши работата и ще установи кой приближен на Домуза раздава българско гражданство на маймунки и срещу какви суми. ;)

Сам го каза, има правила. Има закони, които явно го позволяват. И няма как заради футбола, фундаментално да се променят тези закони. Това е положението.


Точно обратното е пич, законите НЕ ГО ПОЗВОЛЯВАТ. Но явно когато си платиш те се газят ;) . Да видим до кога, защото за всеки Домуз си има Коледа. Доста като него вече дадоха фира, скоро и той ще ги последва. Само за инфо - по Закона за българското гражданство може да кандидатстваш за такова ако си живял преобладаващо поне 5 г. в България. От игралите днес в Каузата имаше 8 играчи които не са от ЕС и не отговарят на изискването да получат българско гражданство. Петима обаче са получили :o

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот Raid » 29 авг 2016 00:54

Долно уйно написа:
Raid написа:Точно така - хубав мач, заслужено поделени точки. Щеше ми се българският отбор да победи, ама шанс...

Долно уйно написа:Рома и Удинезе италиански отбори ли са?


Не знам - не следя италиански футбол. Вероятно ако бях италианец щеше да ме интересува, ама не съм. Ти италианец ли си? А в САЩ бият ли негрите?

Бъди мъж и си отстоявай позицията до края.
След като в Лудогорец няма българи, това респективно ги прави, че не са български отбор.
В този ред на мисли, Рома и Удинезе италиански отбори ли са?
Щом неследиш италианското първенство ще ти отговоря със снимка на съставаите от последният мач помежду им.
Изображение
От 22-мата само Ел Шаарави е италианец, а пък той, колко е италианец е друг въпрос.


Ти май не прочете първия път, та да ти го кажа пак - не ми пука за италианското първенство.

Все пак за да спиш спокойно - ако бях италианец и ако следях италианското първенство, вероятно нямаше да смятам тези отбор за италиански.

Както и не смятам каузата на един олигарх за национална кауза, а частния му отбор от скъпоплатени наемници - за български. Ма вие си го подкрепяйте, какво ви пука за мнението на останалите?
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта