Ремонт на "Лудогорец Арена"

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот mozart » 14 май 2015 22:53

BRF написа:
mozart написа:
BRF написа:
IvailoRz написа:Май доста хора сме "антиконти" за тея певачки. Мисля че това трябва да се покаже с някой плакат " не искаме" или по-скоро " не държим да има чалга концерти за да открием трибуна , отбележим годишнина или да си подкрепим отбора "

Нямате ли си фенклуб или място за събиране или нещо подобно!Да си ги изясните тия работи!Може пък повечето хора да са ОК!


Къде са тези фен клубове? Едните пътуват от 130км по-евтино от тези дето живеят до стадиона, но вероятно това е защото няма да присъстват на концерта и ще ги прибират веднага. Няма луди дето да кажат нещо против ръководството. Опозицията е полезно нещо, когато е принципна, а не като през комунизма всички ръкопляскаха на Тодор Живков и никой не смееше да се обади. Мисля, че ме разбра. А аз също поради безпринципното отношение към феновете няма да отида. Не съм съгласен, че човек купил си карта, трябва да бъде задължаван да си купи и билет за концерта.

Защо?


Ще им се скарат.
Трябва да кажа, че на мен така ми изглежда. Никой не ми е казал, но е логично. Имаше едни случки преди доста време, бяхме още в Б група.
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12717
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот BRF » 14 май 2015 23:06

mozart написа:
Ще им се скарат.
Трябва да кажа, че на мен така ми изглежда. Никой не ми е казал, но е логично. Имаше едни случки преди доста време, бяхме още в Б група.

Вие си знаете!Като гледам повечето тук няма да ходят на мача заради налагането да се закупи билет и за певачката!Кофти дилема наистина,но аз примерно не бих позволил да ме изнудват!А когато става въпрос за един от най-бедните райони в България,при откриване на Общинска трибуна си е направо грозно!Все пак вие си го харесвате вашето олигархче и ще му търпите алчните желания ;) !Виж тоя(тая) мили е готов/а да даде и 50лв за билет,някой друг каза че с кеф е купил 4 билета за семейството си общо за 100лв :shock: !Честно да ти кажа не съм беден,нито богат!Давам много пари за мачове,но за пътувания!Не бих се оставил да ме оберат по този начин!

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот mozart » 14 май 2015 23:19

BRF написа:
mozart написа:
Ще им се скарат.
Трябва да кажа, че на мен така ми изглежда. Никой не ми е казал, но е логично. Имаше едни случки преди доста време, бяхме още в Б група.

Вие си знаете!Като гледам повечето тук няма да ходят на мача заради налагането да се закупи билет и за певачката!Кофти дилема наистина,но аз примерно не бих позволил да ме изнудват!А когато става въпрос за един от най-бедните райони в България,при откриване на Общинска трибуна си е направо грозно!Все пак вие си го харесвате вашето олигархче и ще му търпите алчните желания ;) !Виж тоя(тая) мили е готов/а да даде и 50лв за билет,някой друг каза че с кеф е купил 4 билета за семейството си общо за 100лв :shock: !Честно да ти кажа не съм беден,нито богат!Давам много пари за мачове,но за пътувания!Не бих се оставил да ме оберат по този начин!


Виж какво съм написал малко по-назад в темата. На същото мнение са и 90% от пишещите в нашия форум. Нахално и нагло е. Да бяха казали билет за мача 30лв и безплатен концерт който иска, а тези с картите са си вътре, нямаше да има проблем според мен, но сега...
А като се замисля, ако го бяха направили така, за догодина можеше и да имат ръст на картите. Нали към това се цели всеки отбор. До колкото знам при нас карти имат около 400-500 човека.
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12717
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот BRF » 14 май 2015 23:24

mozart написа:
BRF написа:
mozart написа:
Ще им се скарат.
Трябва да кажа, че на мен така ми изглежда. Никой не ми е казал, но е логично. Имаше едни случки преди доста време, бяхме още в Б група.

Вие си знаете!Като гледам повечето тук няма да ходят на мача заради налагането да се закупи билет и за певачката!Кофти дилема наистина,но аз примерно не бих позволил да ме изнудват!А когато става въпрос за един от най-бедните райони в България,при откриване на Общинска трибуна си е направо грозно!Все пак вие си го харесвате вашето олигархче и ще му търпите алчните желания ;) !Виж тоя(тая) мили е готов/а да даде и 50лв за билет,някой друг каза че с кеф е купил 4 билета за семейството си общо за 100лв :shock: !Честно да ти кажа не съм беден,нито богат!Давам много пари за мачове,но за пътувания!Не бих се оставил да ме оберат по този начин!


Виж какво съм написал малко по-назад в темата. На същото мнение са и 90% от пишещите в нашия форум. Нахално и нагло е. Да бяха казали билет за мача 30лв и безплатен концерт който иска, а тези с картите са си вътре, нямаше да има проблем според мен, но сега...
А като се замисля, ако го бяха направили така, за догодина можеше и да имат ръст на картите. Нали към това се цели всеки отбор. До колкото знам при нас карти имат около 400-500 човека.

Нали и аз това казвам!Все пак си го тачите вашето момче и се кефите на действията му ;) !Кефихте се на отвратителния сектор за гости,защото сме правили еди какво си!Одобрявахте мутрите да бият наред и така нататък!Както и да е!Колелото се върти!

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот мили » 14 май 2015 23:56

BRF написа:...Нали и аз това казвам!Все пак си го тачите вашето момче и се кефите на действията му ;) !Кефихте се на отвратителния сектор за гости,защото сме правили еди какво си!Одобрявахте мутрите да бият наред и така нататък!Както и да е!Колелото се върти!

Да, "кефим" се за действията му, защото е мъж, а не лъжец като Лупи.
Да, "кефим" се на сектора ни за гости и искаме там да страдат само някои лумпени от ЦСКА. Те са причината, да го има този сектор. За съжаление страдат и други заради техните действия.
Да, колелото се върти и като че ли ще отнесе някой "гранд".
Нас и да ни отнесе, няма да ни тежи. Четири поредни титли са ни достатъчни.
Свикнали сме, да си аплодираме отбора в Б група, даже и във В група. Кой се е надявал Лудогорец да влезе в А група, че да стане и четири пъти поред шампион, без да загуби мач от ЦСКА? :oops: :?
Кой се е надявал да имаме най-хубавия стадион в България? :roll:
И паметник ще му построим на "нашето момче"! :)

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот mozart » 15 май 2015 00:28

@BRF,винаги сме били критични към ръководството (говоря за хората от нашия форум) и затова може би ни махнаха линка от официалната страница. Безгрешни хора няма, не са се родили още. Дали харесвам Домусчиев съм ти отговарял преди време, само ще кажа, че ми харесва какво направи с моя отбор. Не ми харесва отношението му към местните фенове обаче. Те са длъжни да подкрепят, а на други се молим с декларации. Грешки има много, но поне са съпътствани със строхотен до скоро отбор. След грешката с треньора вече не толкова. Никога не съм бил за побой на който и да е, но съм за да се наказват виновните, а това не се случва. За колелото виждам на къде биеш, но аз при коригирано отношение пак ще отида на мач.
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12717
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот BRF » 15 май 2015 11:31

mozart написа:@BRF,винаги сме били критични към ръководството (говоря за хората от нашия форум) и затова може би ни махнаха линка от официалната страница. Безгрешни хора няма, не са се родили още. Дали харесвам Домусчиев съм ти отговарял преди време, само ще кажа, че ми харесва какво направи с моя отбор. Не ми харесва отношението му към местните фенове обаче. Те са длъжни да подкрепят, а на други се молим с декларации. Грешки има много, но поне са съпътствани със строхотен до скоро отбор. След грешката с треньора вече не толкова. Никога не съм бил за побой на който и да е, но съм за да се наказват виновните, а това не се случва. За колелото виждам на къде биеш, но аз при коригирано отношение пак ще отида на мач.

Аз пък винаги съм против олигархчето заради отношението му към ВСИЧКИ!Просто сега идва вашия ред.Тоя боклук е безпардонен и се изказва като последна инстанция!Започнах да харесвам страшно много Стойчо Стоев при думите на олигархчето:"аз два-три месеца му казвам какво да прави,той не ме слуша"!Няма как да си европеец в тази част на Европа,особено такива новобогаташчета като тоя!Изказва се компетентно по всякакви въпроси ,даже и за футболни тактики :lol: !
Иначе да,направи много за отбора ТИ и ти е донесъл много радост,предполагам!Аз срещу отбора ти кой знае какво против нямам.Освен,че не играят българи в него,а когато си водещ отбор,тежестта за националния отбор е твоя!Освен това тия "звезди" не стъпват по земята.Ще ти дам пример с два единтични случая-червените картони на моцко(Ловеч) и Барт(на Армията).Видя ли с какви усилия ги отстраниха от терена?Това е когато си мислиш,че си над закона!
Колкото до колелото което се върти,ти казвам веднага-аз и ти не ходим на този стадион въпреки че искаме.И двамата сме "изгонени" от действията на този "човек",по различен начин разбира се.
п.п.Днес сутринта си говорих с един колега и той ми сподели,че някакъв негов познат(мутричка) ще ходи задължително на мача(не е фен на футбола въобще) заедно с жена си и дъщеря си и още разни там хора ,заради ЦЕЦА :shock: !Това е,футболните фенове няма да ходят на МАЧА,но ще отидат чалгари!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12717
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот BRF » 15 май 2015 11:38

мили написа:
BRF написа:...Нали и аз това казвам!Все пак си го тачите вашето момче и се кефите на действията му ;) !Кефихте се на отвратителния сектор за гости,защото сме правили еди какво си!Одобрявахте мутрите да бият наред и така нататък!Както и да е!Колелото се върти!

Да, "кефим" се за действията му, защото е мъж, а не лъжец като Лупи.
Да, "кефим" се на сектора ни за гости и искаме там да страдат само някои лумпени от ЦСКА. Те са причината, да го има този сектор. За съжаление страдат и други заради техните действия.
Да, колелото се върти и като че ли ще отнесе някой "гранд".
Нас и да ни отнесе, няма да ни тежи. Четири поредни титли са ни достатъчни.
Свикнали сме, да си аплодираме отбора в Б група, даже и във В група. Кой се е надявал Лудогорец да влезе в А група, че да стане и четири пъти поред шампион, без да загуби мач от ЦСКА? :oops: :?
Кой се е надявал да имаме най-хубавия стадион в България? :roll:
И паметник ще му построим на "нашето момче"! :)

Нормално,тя душичката ти е дребна :lol: !Все едно цял живот си живял на село и изведнъж си отишъл на екскурзия до Париж,Будапеща и Рим.После пак си се връщаш на село и си живееш!Защо да ти тежи нещо :) !?
"най-хубавия стадион в България" е смешно да се изразяваш,ама все пак мирогледа ти навярно се изчерпва със стадионите в Раздрад,Търговище и Варна!
Това за паметника,сигурно 99% от феновете ще ги е срам от това нещо!

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот mozart » 15 май 2015 18:19

BRF написа:
mozart написа:@BRF,винаги сме били критични към ръководството (говоря за хората от нашия форум) и затова може би ни махнаха линка от официалната страница. Безгрешни хора няма, не са се родили още. Дали харесвам Домусчиев съм ти отговарял преди време, само ще кажа, че ми харесва какво направи с моя отбор. Не ми харесва отношението му към местните фенове обаче. Те са длъжни да подкрепят, а на други се молим с декларации. Грешки има много, но поне са съпътствани със строхотен до скоро отбор. След грешката с треньора вече не толкова. Никога не съм бил за побой на който и да е, но съм за да се наказват виновните, а това не се случва. За колелото виждам на къде биеш, но аз при коригирано отношение пак ще отида на мач.

Аз пък винаги съм против олигархчето заради отношението му към ВСИЧКИ!Просто сега идва вашия ред.Тоя боклук е безпардонен и се изказва като последна инстанция!Започнах да харесвам страшно много Стойчо Стоев при думите на олигархчето:"аз два-три месеца му казвам какво да прави,той не ме слуша"!Няма как да си европеец в тази част на Европа,особено такива новобогаташчета като тоя!Изказва се компетентно по всякакви въпроси ,даже и за футболни тактики :lol: !
Иначе да,направи много за отбора ТИ и ти е донесъл много радост,предполагам!Аз срещу отбора ти кой знае какво против нямам.Освен,че не играят българи в него,а когато си водещ отбор,тежестта за националния отбор е твоя!Освен това тия "звезди" не стъпват по земята.Ще ти дам пример с два единтични случая-червените картони на моцко(Ловеч) и Барт(на Армията).Видя ли с какви усилия ги отстраниха от терена?Това е когато си мислиш,че си над закона!
Колкото до колелото което се върти,ти казвам веднага-аз и ти не ходим на този стадион въпреки че искаме.И двамата сме "изгонени" от действията на този "човек",по различен начин разбира се.
п.п.Днес сутринта си говорих с един колега и той ми сподели,че някакъв негов познат(мутричка) ще ходи задължително на мача(не е фен на футбола въобще) заедно с жена си и дъщеря си и още разни там хора ,заради ЦЕЦА :shock: !Това е,футболните фенове няма да ходят на МАЧА,но ще отидат чалгари!


Е чак пък изгонени е много силно казано. Не съм съгласен с предложените условия, не отивам. Обяснявам и защо. На теб не ти допадат условията които ти предлагат и не отиваш. Аз предполагам при мен ще е само за този мач. За Европа сме там, няма на къде.
Аз съм от Микре Юнайтед

kev1n
Мнения: 615
Регистриран на: 15 яну 2012 14:08
Контакти:

Re: Ремонт на стадион "Дянко Стефанов" в Разград

Мнениеот kev1n » 16 май 2015 07:57

Хубаво де.. кажете сега.. че не разбрах.. до преди 2-3 месеца всичи говорихте "Трибунка". "2ооо местенца", че много пари била и прочие.. :) КАК Е ? Има ли нещо общо с останалите ? Вече не ланкате нещо много :)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта