Цени на билетите на мачовете на Лудогорец в Шампионска лига

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Цени на билетите за Лудогорец - Реал Мадрид

Мнениеот stefani » 30 авг 2014 00:40

Ако играеха с Милан щях да се изръся , ама за тия няма шанс :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Цени на билетите за Лудогорец - Реал Мадрид

Мнениеот dreben23 » 30 авг 2014 01:39

Като искате силни, няма да мрънкате, в нормалните страни ги карат по 50 евро. Хем ви ги водят на крака, хем мрънкате. Че е бедна държавата ни е бедна, поради тая причина мнозина и няма да отидат, другата причина е по-обективна- фен на ЦСКА или Левски кому ще го дърви там бре? :lol: :mrgreen:

Душите си продадохте бре, момци, пък я ше си ги гледам като пич по тв-то и ще подкрепям Базел, щото от тая група само те са ми симпатични. :) И то ги продавате, за да зяпате резила на Лудогорец на живо :mrgreen: , което е малко тъпа работа като се замисли човек, повечето дори няма да са фенове на Реал. Ей начи, та голям прас като някъв гелосан гей дойде, че какво пък толкова ще има да се види на подобен мач, Роналдо на резервната скамейка, Бенземата с хеттрик, Владо Стоянов спасява шутове на Кроос и тем подобни положения достойни за рубриката гол след гол, той е предварително изигран тоя мач. Юруш бакалум, напълнете гушките на братя Домусчиеви, та да съберат кинти и за още гепене на млади синьо-червени таланти и специалисти за школите, те това и чакат милите, за да си подсигурят старините! :mrgreen:
Колкото повече милиончета вземат, толкова по-често ще ви водят пропаднали звезди. :)

Майтап си правя, за да сме малко в тон с повечето мнения. Ходете, пълнете, харчете, яжте кебапчета на корем... че това може да е последната Шампионска лига на български отбор за доста дълго време, а и ще има какво да разказвате на внуците, което хич не е малко. :P Най-много да видите как Дяков праща някоя звезда да раздава автографи и в Пирогов, то изобщо си немат на представа какви зорове ги чакат тия звезди, само като видят пълен стадион от фенове на Реал и Барса и Лудогорец ще се същисат и някъде измежду тълпата мадридисти десетина фена на Лудогорец си дояждат кебапчетата и си чоплят семките. :mrgreen:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: Цени на билетите за Лудогорец - Реал Мадрид

Мнениеот MaX » 30 авг 2014 02:29

Наистина ще ги гледам на живо ако имам възможност но само заради Реал.

Такива българи юнаци и други скандирания- айде бегай. Те сигурно 99% ще го направям именно заради Реал :) който ще си има един добър спаринг.

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: Цени на билетите за Лудогорец - Реал Мадрид

Мнениеот MaX » 30 авг 2014 02:38

Със сигурност ще има повече българи фенове на Реал и Ливърпул срещу някъде 0,5 процента за Лудогорец. Обаче за какъвто и патриотизъм да говори Домусчиев той не може да ми забрани да отида на стадиона. Заради Роналдо ще отида а не заради неговата кауза.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Цени на билетите за Лудогорец - Реал Мадрид

Мнениеот g3_ev2 » 30 авг 2014 09:00

hristo1306 написа:Алооо, "столичани в повече" ! Какъв стадион ще пълните Вие ??? Че Вие на дербито "на залязващите" събирате 7 000 човека ??? Надявам се, че сте останали вече 500 000 ! Другите сте "изпукали" от завист и злоба !!!

пп :
Фен съм на един от двата отбора, но това е истината !


По-кротко, братле, нали трябва да обичаме България, София да не е в Южна Африка? Или не обичаш (вече) България? Леле-мале, ако е такъв случая тежко ти с националистите! Надяваш се да настъпи столичен геноцид?! Жив и здрав, надявам се, че имаш чувство за хумор и си се пошегувал...

poetry in motion
Мнения: 38
Регистриран на: 27 апр 2014 18:10
Контакти:

Re: Цени на билетите за Лудогорец - Реал Мадрид

Мнениеот poetry in motion » 30 авг 2014 09:14

http://www.segabg.com/article.php?issueid=2396&sectionid=12&id=0005101

Цените на Левски през 2006
Ръководството на "Левски" вече определи цените на билетите за мачовете в Шампионската лига. Най-скъпи са тези за мача с "Барселона" на 22 ноември, а най-евтини - за двубоя с "Вердер" на 18 октомври.

За първото домакинство в група "А" - срещу "Челси" на 12 септември, феновете ще трябва да платят 40 лв. за сектор "А", 32 за "В" и по 10 за "Б" и "Г". За "Вердер" цените са съответно 35, 25 и 8 лв. За да гледа на живо европейския клубен първенец "Барселона", запалянкото ще плати 45 лв. за "А", 35 лв. за "В" и по 15 лв. за "Б" и "Г". Всички домакинства на "сините" са на Националния стадион "Васил Левски".




Според мен проблемът и в двата мача (Реал и Ливърпул) е че 60% от хората на стадиона няма да викат дори Българи Юнаци, а ще следят всяка стъпка на КР7, Джерард и останалите. Ще бъде пълно с "фенки", които ще пищят при всяко докосване на Роналдо и компания, а за мача с Пуул имам чувството, че при гол на червените ще изригне половината стадион.
При нашите мачове в ШЛ беше малко дразнещо, че имаше доста "туристи" чакащи някой финт на Роналдиньо(преди Живко Миланов да пробва да му извади очите :-) ) и останалите чужди футболисти отколкото да подкрепяха Левски, а с Лудогорец ще е смешна гледка.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Цени на билетите за Лудогорец - Реал Мадрид

Мнениеот onegavon » 30 авг 2014 09:47

До тука с безплатните кренвирши и " патриотите". Изпълниха си задачата да помогнат на Лудогорец да влезне в " клуба на богатите" и вече ще трябва да се плаща и то дебело.Предполагам ,че Киро е калкулирал в цените на билетите разходите за кренвирши и нафта от предварителните кръгове.

Както винаги се оказва "Безплатно е само сиренето в капана за мишки".

Добре дошли в ШЛ мишоци!

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: Цени на билетите за Лудогорец - Реал Мадрид

Мнениеот vladomin_ » 30 авг 2014 09:54

MaX написа:Наистина ще ги гледам на живо ако имам възможност но само заради Реал.

Такива българи юнаци и други скандирания- айде бегай. Те сигурно 99% ще го направям именно заради Реал :) който ще си има един добър спаринг.

Аз съм фен на Берое от СтЗ и ще отида заради Реал, а не заради Лудогорец. Но това не означава, че ако Реал вкара ще се радвам или Лудогорец, ако вкара ще подивея.
ВДинев

Потребителски аватар
CSKA_MONTANA
Мнения: 140
Регистриран на: 26 ное 2009 11:45
Контакти:

Re: Цени на билетите за Лудогорец - Реал Мадрид

Мнениеот CSKA_MONTANA » 30 авг 2014 11:46

Аз взимам минималната заплата 340лв(получавам чисто 250 другите са за осигуровки) И бих отделил бих си дал цялата заплата за 3 билета,проблема е че няма от къде да ги купя,защото съм от Монтана...а много ми се ходи на някой от мачовете с Реал М и Ливърпул....В ивентим по интернет дали ще има...Единствено в провинцията в Разград ще има билити сигурно,но това е нормално,местните да са с предимство.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Цени на билетите за Лудогорец - Реал Мадрид

Мнениеот Tommi » 30 авг 2014 11:53

CSKA_MONTANA написа:Аз взимам минималната заплата 340лв(получавам чисто 250 другите са за осигуровки) И бих отделил бих си дал цялата заплата за 3 билета,проблема е че няма от къде да ги купя,защото съм от Монтана...а много ми се ходи на някой от мачовете с Реал М и Ливърпул....В ивентим по интернет дали ще има...Единствено в провинцията в Разград ще има билити сигурно,но това е нормално,местните да са с предимство.

Ще има в Ивентим.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта